Peek Cloppenburg t^GDTFGD beoordelingsadviseur Gemeente 's-Gravenhage FAMILIEBERICHTEN Sportief jack van Warm ruiten jack Loden coat met wollen melton. met Borg voering, rugplooi. Groen. In zwart, marine In bruine ruit. |AQ. tzlQ. en groen. Qo iU7.- m' Warm gevoerde nylon anorak met weggewerkte capuchon. Antigliss. Diverse kleuren. Heden is in stilte ontslapen mijn lieve Vrouw, onze lieve, zorgzame Moeder, Groot- en Over grootmoeder Anna van Delft echtgenote van Comelis van der Kooij op de leeftijd van 80 jaar. Nochtans zal ik bestendig bij U zijn, Gij hebt mijn rechterhand gevat; Gij zult mij leiden door Uw raad. En daarna mij in heerlijkheid opnemen. Ps. 72 23, 24. Vlaardingen: Zeist: Hilversum Barendrecht' Noordwijk aan Zee: Maasbracht: C. van der Kooij Sarie Solleveld- van der Kooij Jaas Solleveld Arie van der Kooij Cock van der Kooij- van den Engel Jannie Zuijderduijn- van der Kooij Jan Zuijderduijn Annie van der Kooij Lenie Seine-van der Kooij Jan Seine Rij a Eijgenraam- van der Kooij Jaap Eijgenraam Kees van der Kooij Sietske van der Kooij- Nagtegaal Klein- en achterkleinkinderen Vlaardingen, 9 oktober 1975. Bejaardencentrum „De Wetering", Claudius Civillislaan 40. De overledene ligt opgebaard in de aula van het bejaardencentrum, gelegenheid tot con doleren aldaar zaterdagmiddag 11 oktober a.s. van 5 tot 6 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 13 oktober a.s. op de algemene begraafplaats „Holy" om 14.45 uur, voorafgaande wordt een rouwdienst gehouden in de zaal van „De Wete ring" om 14 uur. Vertrek van „De Wetering" om 14.30 uur. Maandagavond 6 oktober Is van ons heengegaan, on ze goede, trouwe Moeder. Grootmoeder en Overgroot moeder Martha Johanna Klasina Bakker weduwe van Ir. F. L. Weiss in de ouderdom van 84 jaar. „Haar leven was zorgen". Ter Apcl: W. Weiss Voorburg: F. Weiss J. Weiss- Granpré Molière Klein- en Achterkleinkinderen Bosch en Duin, oktober 1975. Dennenweg 5. De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Heden overleed onver wachts mijn onvergetelijke Vriendin Jacomina van Drunen weduwe van Johannes Adrianus Versteeg op de leeftijd van 78 Jaar. „Veilig in Jezus armen". WILLEM LEEVENDSTRAAT 30 TELEFOON 020-82.02.53 Fotobedrijf van het Algemeen Nederlands Persbureau ANP Bij het Fotobedrijf van het ANP komt binnenkort een plaats vrij voor een fotoredacteur of fotoredactrice Gedacht wordt aan een ervaren journalist(e), die dagbladervaring heeft en vertrouwd is met het specifieke werk van een fotoredactie. Hij of zij moet gevoel hebben voor nieuwsgaring, in staat zijn het nieuwe visueel te vertalen en - met het oog op onze internationale betrekkingen - de moderne talen beheersen. Geboden wordt afwisselend werk in een betrekkelijk klein team, met grote mate van zelfstandigheid. Honorering en klasse-indeling zijn afhankelijk van capaciteiten en ervaring. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan Hoofd Fotobedrijf ANP, Willem Leevend- straat 30, Postbus 8183, Amstedam. Hiermede vervul ik de droeve plicht u kennis te geven van het overlijden van Hendrika Margaretha Waardenburg op de leeftijd van 76 jaar. Uit aller naam: A. K. Weber (ex. test.). 's-Gravenhage, 8 oktober 1975. Correspondentie-adres: Messchaertstraat 20. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Hooikade 46. Bezoekuren aldaar zaterdag en zondag van 1214 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 13 oktober a.s. te 15.00 uur op de begraaf plaats „Oud Eik-en-Duinen", Laan van Eik en Duinen 38. Vertrek van de rouwkamer te 14.30 uur. HET GEMEENTELIJK ENERGIEBEDRIJF zoekt ter vervulling van een vacature als een energieke zelfstandige en representatieve kracht met goede contactuele eigenschappen. Hij zal in teamverband worden belast met de voortgang van de personeelsbeoordeling, het afnemen van follow up-, loopbaanbegeleidings- en prepensioneringsinterviews, en het in een later stadium als teamlid deelnemen aan de besprekingen in een multidisciplinair samengestelde loop baanbegeleidingscommissie. Opleiding op middelbaar niveau met daarnaast belang stelling voor het personeelswerk is vereist. Kandidaten met opleiding en/of ervaring op personeels gebied genieten de voorkeur. Benoeming zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, kunnen plaatsvinden in de rang van commies A of com mies B (salaris tussen 1.842,en 2.845,per maand). Reële promotiekansen zijn aanwezig. Vakantietoelage 7,8van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Gunstige secundaire arbeidsvoorwaarden. Van gegadigden wordt bereidheid tot medewerking aan een psychologisch onderzoek verwacht. Het resultaat hiervan wordt door de psycholoog met de sollicitant besproken. Indien de kandidaat besluit zich terug te trekken wordt geen rapport uitgebracht. Schriftelijke sollicitaties, met vermelding van de volle dige personalia en de naam van dit blad, kunnen binnen A 14 dagen onder vacaturenummer D.5.1 worden gericht aan de Directeur van het Gemeentelijk Energiebedrijf, Loosduinseweg 13 "s-Gravenhage. joaALSepeiapoT N3I1S sinaaadoaNQWNVA N31Z m. JMA00N83 SI N3A3T3/A JNvttOaWcDII 33QIN339 lu/uui God nam tot Zich mijn lieve Man Marijn van Sliedregt ln de ouderdom van 73 jaar. A. W. van Sliedregt-van der Sluijs Rotterdam-3026. 8 oktober 1975. Nieuwenoord 156 Liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren en rouwbezoek in de rouwkamer van de O.R.V., Goereesestr. 10, Rotterdam-Zuid; vrijdag van 21.00 tot 21.30 u., zaterdag van 16.00 tot 16.30 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben maan dag 13 oktober a.s. om ongeveer 15.45 uur op de begraafplaats te Fijnaart. Vooraf wordt een dienst gehouden om 14.15 uur in de Pelgrimskerk, Reyerdijk 51, Rotter- dam-IJsselmonde. VRIJDAG 10 OKTOBER 1975 Met vreugde en dankbaarheid geven DANIËL DEVILEE en ESMERALDA DEVILEE-CRATSZ kennis van de geboorte van een welgeschapen ZOON. WIJ noemen hem Didier Pascal Rotterdem, 9 oktober 1975, Burg. Melneszlaan 4b. Op vrijdag 17 oktober a.s. hopen onze Ouders en Grootouders H. Goedkoop en G. J. Goedkoop-van Dijk hun 40-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij zijn blij dat we dit met elkaar mogen beleven. Hun Kinderen en Kleinkinderen. Huizen N.H., oktober 1975. De Ruyterstraat 61. Als u hen wilt feliciteren, bent u op vrijdag 17 okto ber van 20.0021.30 uur van harte welkom in een der zalen van de Goede Herderkerk, Piersonlaan 2 te Huizen N.H. Met droefheid delen wij u;mede dat onze lieve, zeer meelevende Broer, Zwager en Oom Marjjn van Sliedregt echtgenoot van A. W. van der Sluijs woensdag 8 oktober is overleden op de leeftijd van 73 jaar. Eerder gehuwd met A. M. Munters. „De Heer is recht in al Zijn weg en werk." (Psalm 145). Uit aller naam: Familie Van Sliedregt Rotterdam, 8 oktober 1975. Heden overleed tot. onze grote droefheid mijn Schoonzoon, onze Zwager en Oom Marijn van Sliedregt Rotterdam: C. A. van der Sluijs- Jungerius Groningen: G. Bode-van der Sluijs Neuss (W.-Dld.): R. van der Sluijs-de Geus Bennekom: P. van der Sluijs A. G. van der Sluijs- Kraaijeveld Leiderdorp: W. van der Sluijs J. van der Sluijs- Groeneveld Rotterdam: B. van der Sluijs H. van der Sluijs- van Ravens Zwijndrecht: I. van der Sluijs E. van der Sluijs-Dekker Oss: M. Frikkee C. A. P. Frikkee- van der Sluijs Neven en nichten Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen onze lieve Zwager en Oom Willem Roelofsen geb. 12 november 1905 echtgénoot van W. Bootsma Amersfoort: J. Teunis-Bootsma H. Teunis Australië: K. Bootsma J. Bootsma-van Thiel 's-Gravenhage: Amsterdam: Rijswijk (Z.-H.): 's-Gravenhage: J. Bootsma W. Bootsma-Broeksma G. Bakker-Bootsma J. Bakker H. Bootsma W. Z. C. Bootsma-Koes Neven en nichten Enschede. 7 oktober 1975 Het Bestuur van de Stichting Gereformeerd Bejaardencentrum „ten Anker" te Hengelo (O.) geeft met leedwezen kennis van het over lijden van zijn voorzitter Willem Roelofsen Wij gedenken dankbaar zijn blijmoedige ac tiviteit en zijn hartelijke vriendschap. Hengelo, 7 oktober 1975. Mr. J. C. van der Sijs, secretaris, J. Verschoor, penningmeester. Dankbetuiging Hermanns Hofman willen wij u langs deze weg onze hartelijke dank be tuigen. Mevrouw E. Hofman-Scharp Kinderen en kleinkinderen Schiedam, oktober 1975. Daar het ons onmogelijk is een ieder persoonlijk te bedanken voor het medeleven ons betoond na het overlijden en bij de begrafenis van mijn lieve onze zeer zorgzame Vader en Grootvader

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 20