In dezeVolvo-stoel zit u niet alleen beter, in deze Volvo-stoel rijdt u beter. Check zelf! Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. Als u dóórdenkt HOE VERKOOP JE MORGEN EEN GLOEDNIEUWE OF OUDE IJSKAST De krant is nooit wei AMILIEBERICHTEN JPAG 10 OKTOBER 1975 TROUW/KWARTET PS11 - RH13 Wie in Mij gelooft zal leven, ook al is hij gestorven. Joh. 11 25b en gez. 456. Op de zeer gezegende leeftijd van ruim 90 jaar is in vol vertrouwen op zijn Heer en Heiland overleden, mijn lieve Man, onze zorgzame Va der, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom Johan Coenraad Ligtvoet eerder gehuwd geweest met Gerritje Baas Uit aller naam: H. Ligtvoet-Rljninks Amsterdam, 7 oktober 1975. IJdoornlaan 359. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden za terdag 11 oktober om 10.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van de rouwkamer Zandpad 3a om 10 uur. Gelegenheid tot afscheidnemen op de dag der teraardebestelling om 9.30 uur in de rouwkamer Zandpad 3a (Stadhouderskade naast het Von delpark). Gelegenheid tot condoleantie na de teraarde bestelling in de ontvangkamer van de begraaf plaats. „In vrede kan lk mij te ruste begeven en aanstonds inslapen, want Gij alleen, o Here, doet mij veilig wonen." (Psalm 4:9). Na een ziekte van slechts enkele dagen heeft God tot Zich genomen, op de leeftijd van 71 jaar, onze zorgzame Moeder, Schoonmoeder en Oma Gesina Wilhelmina Ligterink-Brusse weduwe van H. C. Ligterink Aalten: G. W. Ligterink H. B. Ligterink-Stronks Herbert. René en Martijn Aalten: J. Ligterink L. H. Ligterink-Ebbers Hermen, Johan, Peter en Paul Eibergen: E. C. G. Ligterink Aalten, 8 oktober 1975. Nijhofsweg 1. De rouwdienst, waarbij u beleefd wordt uitge nodigd, zal D.V. worden gehouden in de Wes- terkerk, Hogestraat te Aalten, op maandag 13 oktober 13.30 uur. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden op „Berkenhove". Gelegenheid tot condoleren voor het begin van de rouwdienst. adverteer in de krant Dit was een advertentie Dank u Een publikatievan het Centraal Bureau voor Courantenpubliciteit De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm nit hebt, blijft hij n trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes keel te houden wanneer n verbuist. Daar is de televisie tocb zeker niets bij? Deze Volvo-stoel is volledig aan te passen aan uw postuur, waardoor u perfecte controle hebt over de wagen. Zijn uw benen korter dan men gemiddeld noemt? Dan zet u de zitting lager. Uw armen zijn wat langer? U verstelt de rugsteun en voor zover de lengte van uw benen het toelaat verschuift u de stoel. Voelt u tijdens een lange rit vermoeidheid in uw rug? Door de lendensteun te verstellen, geeft de rugleuning u meer steun. Raken uw benen vermoeid? Stel de voorkant van de zitting wat hoger, zodat uw boven benen meer steun krijgen. Of u zet de stoel wat verder naar achteren om uw benen te strekken. Vergelijk een Volvo uit de 240-serie met de wagen, die u rijdt of wilt rijden. Gebruik daarbij Volvo's Checklist Deze Checklist ligt voor u klaar bij iedere Vdh'o-de^ter En in ieder geval zendt Volvo op aanvraag de Checklist toe. Eert briefkaart aan DAF-VOLV'O Personenauto Nederland G.V, postbus WBeesd, is voldoende. Beter zicht, dank zij de stoel Doordat u de stoel precies kunt aanpassen, bereikt u uw ideale rijpositie en daardoor een optimaal zicht op de weg. En zelfs naar achteren houdt u open zicht, ondanks en dank zij de vaste, maar open hoofdsteun. Natuurlijk zijn ook de bekleding en vulling van de stoelen onderwerp van studie geweest. Lagen van natuurlijke vezels, rubber en kunststof vormen de stevige vulling, die overtrokken is met bekleding die eeri brandpreventieve behandeling heeft ondergaan. In de GL-modellen is de bestuurdersstoel zelfs uitgerust met een ingebouwde verwarming. Deze begint automatisch te werken als de temperatuur beneden de 14°C daalt en schakelt uit bij 4-26°C. Minder belangrijk, maar toch plezierig is de mogelijkheid de rugleuningen van de stoelen achterover te klappen in de rustpositie. Het zal u duidelijk zijn, dat er heel wat denkwerk is geïnvesteerd in uw zitplaats in een Volvo 240 of 260 type. En niet alleen in de zitplaats, dat zult u snel genoeg ervaren een Volvo 240 of 260. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Heden heeft de Heer na een lange tijd van wachten tot Zich genomen onze Innig gelief de Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Geertrui Timmerman sinds 8 mei weduwe van Jan Laan op de leeftijd van 86 jaar. Den Oever, 9 oktober 1975. lorrespondentie-adres: Zwinstraat 45, Den Dever. )e begrafenis zal plaatsvinden maandag 13 iktober a.s. vanuit de Gereformeerde Kerk te )en Oever op de begraafplaats te Ooster and. Aanvang rouwdienst om 15 uur. ■elegenheid tot condoleren voor de aanvang pan de rouwdienst. )e wijkkerkeraad „Meerzicht" en de Diakonie >an de Geref. Kerk te Zoetermeer zijn diep jetroffen door het plotseling overlijden van Magchiel Pieterse ip de leeftijd van 54 jaar. )p zondag 21 september Jl. werd hij bevestigd n het ambt van diaken. ?ij mogen geloven, dat God hem, na Jaren- ange dienst in kerk en maatschappij, nu ge- oepen heeft tot Zijn dienst en Heerlijkheid. God zijn vrouw en kinderen steun en racht schenke voor de weg, die voor hen ligt. loetermeer, 9 oktober 1975. Namens de wijkkerkeraad en Diakonie, ds. J. W. Huisman, P. de Jong. Wleringerwerf: Ermelo: pelle a. d. IJssel: Den Oever: Wieringerwerf Helmond: Nieuw-Weerdinge: C. Laan M. Laan-v. d. Kreeke H. Laan G. Laan H. Hofstra-Laan S. Hofstra L. Laan J. Laan-Oosterhaven J. Laan N. Laan-Bakker G. C. Wever-Laan J. Wever A. D. Bossema-Laan E. Bossema Kleinkinderen en achterkleinkind In de zekerheid van het volbrachte werk van haar Heiland ls uit onze familiekring wegge nomen onze geliefde Schoonzuster en Tante Jacoba Neeltje Hoogland sinds 1949 weduwe van IJsbrand van den Beukei op de leeftijd van 70 Jaar. En God zelf zal bij hen zijn en Hij zal alle tranen van hun ogen afwissen, en de dood zal niet meer zijn. Openbaringen 21 3 en 4. Namens de familie: Duivendrecht: A. van den Beukei H. van den Beukel-Sieders Amstelveen. 7 oktober 1975. In Jezus Christus is ontslapen Francois Calicher Ridder in de Orde van Oranje-Nassau op de leeftijd van 57 jaar. S. C. Calicher-Hoogendam Jan-Willem en Free Peter Guus Edu en Elly Zoetermeer, 8 oktober 1975. Wolfertstraat 29. De teraardebestelling zal plaatsvinden zater dag 11 oktober om 11.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Binnenweg te Zoeter meer. Hieraan voorafgaand zal een rouwdienst wor den gehouden in de zaal van de Morgenster- kerk.om 10.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebe stelling in de zaal van de Morgensterkerk. Geen bezoek aan huis JJw volk is mijn volk en uw God is mijn God." Ruth. 1:6. leden is zeer plotseling overleden onze al- ijd zorgende Moeder en lieve Oma Elsriede Paula Berta Kühler in leven echtgenote van drs. J. Veerman ip de leeftijd van 69 jaar. Eindhoven: J. J. Veerman A. M. H. Veerman- Broekstra Reigate (Surrey)J. Veerman C. Veerman-van der Klis Eindhoven: J. W. Veerman J. Veerman-Verrijp Uithoorn: N. J. C. Vroman-Veerman M. Vroman Eindhoven: F. R. Veerman A. J. Veerman-Kuiper en de kleinkinderen Aalst-Waalre, 8 oktober 1975. ïsckenrhode, Irenelaan 9. !r zal een dienst worden gehouden, gevolgd loor de begrafenis, op maandag 13 oktober nm 11.30 uur op de Gemeentelijke Begraaf plaats Stratum aan de Achterbeekseweg te indhoven. li) komen bijeen in de aula van de begraaf- ilaats waar, na afloop van de begrafenis, ge- ïgenheid is tot condoleren. Jorrespondentie-adres: Isidorusweg 41, Eind- loven. Met verslagenheid geven wij kennis dat plotse ling van ons is heengegaan onze lieve Schoon zuster Bertchen Kühler sinds 1 april 1975 weduwe van Jacob Veerman „Hetzij wij dan leven, hetzij wij sterven, wij zijn des Heren." 's-Gravenhage: Adr. Veerman Bodegraven: W. Veerman M. A. Veerman-Zwaneveld 's-Gravenhage: A. Veerman L. Veerman B. W. Veerman-Zondervan Rijswijk: A. Veerman E. N. Veerman-v. Leeuwen 's-Gravenhage, 9 oktober 1975. Heden heeft de Here tot Zich genomen, mijn innig geliefde Man. onze zorgzame Vader, Schoon- en Grootvader. Broer. Zwager en Oom Arie Otto van Kleef op de leeftijd van 74 jaar. M. van Kleef-van Driel Utrecht: L. S. K. van Kleef L. F. van Kleef-Schreijer Zetten: K. van Kleef J. M. van Kleef-de Boer Zwijndrecht: B A. Speelman-van Kleef J. Speelman Kleinkinderen en verdere familie Rotterdam. 8 oktober 1975 Prunuslaan 55. Liever geen bezoek aan huis He overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de Stichting „Voorzorg". Hoflaan 81. hoek 81otstraat te Rotterdam-Oost. Gelegenheid tot condoléance- en rouwbezoek vrijdag van 19.1519.45 uur. He rouwdienst zal worden geleid door de wel- jerwaarde heer ds. S. van den Bos. op zater dag 11 oktober a.s. om 11.30 uur, in de kapel van de Ned. Herv. begraafplaats „Oud-Kra- mgen", Kralingseweg 334 te Rotterdam, waar- ia de teraardebestelling zal plaatsvinden. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.00 uur. DAF-VOLVO Personenauto Nederland B.V., Postbus 16, Beesd De anatomische les De meeste autostoelen worden ontworpen op menselijke maten, die wij geen van allen bezitten. Namelijk de gemiddelde. Daarom begonnen Volvo-ontwerpers met een anatomische les. Want Volvo realiseert zich het belang van een autostoel, die geschikt is voor ieders individuele maten. En onder alle rij- en rustomstandigheden. Aan wat voor krachten worden de ruggegraat en de rugspieren blootgesteld tijdens het rijden? Na een uitgebreid research-programma kwam vastte staan, dat een stevige lendensteun vermoeidheid en dus pijn in de rug veelal voorkomt Hoe groot moet de hoek van de rugleuning zijn om nodeloze inspanning van de bestuurder te voorkomen? De beste positie- weliswaar individueel verschillend - ligt tussen de 110 en 130 graden. Deze rugleuning is traploos instelbaar van 90° tot bijna horizontaal. De autostoef op maat Als u autostoelen vergelijkt, reikt die vergelijking meestal niet veel verder, dan een korte impressie. Terwijl de werkelijke kwaliteit van een autostoel pas na een lange rit voelbaar wordt Die eerste indruk van comfort, blijkt vaak op de lange duur een pijnlijke indruk te zijn.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 13