dvocaten van lyriërs vol kritiek op procesvoering 'essimisme over ot van directeur detam pijltjes Fusie tussen Transavia en Martinair hangt nog hoog in de lucht ervaren elektromonteur G. fïl. de Jong Rechercheurs aangeduid met nummer i Belangrijke bedrijfspolitieke verschillen Brandschade neemt iets af Indonesische jurist Nasoetion vrijgelaten Doden in Ethiopië Open brief van politie aan weggebruikers medewerker uitvoering werkloosheidswet Technisch installatiebedrijf Zitten doet pijn ZWITSANAL OUDEREDAMES Drogisterij-Parfumerie De Gier leerlingverkoopster :tTnderdag 9 oktober 1975 TROUW/KWARTET H9 in een onzer verslaggevers j MSTERDAM De advocaten van de vier Syriërs die begin ;btn irige maand een aantal treinpassagiers hadden willen gijzelen, n tbben gisteren tijdens de berechting van hun cliënten ernstige ritiek geuit op de gang van zaken bij de procesvoering. Daarbij regen zij het verschillende malen aan de stok met de officier van istitie, mr. F. H. von Meyenfeldt. onmiddellijk na het begin van zitting maakte een van de advo- ;en, mr. F. IJff, er mede namens jn collega's bezwaar tegen dat de riërs werden berecht in het ge- iuw van het kantongerecht en et in het paleis van justitie aan Prinsengracht. Naar dit nieuwe bouw was uitgeweken, omdat het ter beveiligd kan worden. In en q het gebouw bevond zich een nzienlijke politiemacht- IJff meende dat de dagvaardin- nietig waren, omdat daarin et over het kantongerecht wordt spr-oken en omdat de verdachten echte door middel van een ken- sgeving op de hoogte waren ge- eld van de afwijking van de dag- arding. Na kort beraad deelde de esident van de rechtbank, mr. J. Schroder, mee 'geen enkele for- ele reden' te zien om de dagvaar- ng te verwerpen. 'Wij zien niet aldus de president, 'welke he ngen van de verdachten door de- wijziging worden geschaad VD president vond het evenmin ter ke. doende dat ■/de vier Syriërs halve door Amsterdamse recher- eurs mogelijk ook door functio- irssen van de Binnenlandse vei- heidsdienst zijn verhoord. Mr. bröder wees erop dat de verdach- adleen wegens verboden wapen- sit waren gedagvaard, en dat hij daarom niet van belang achtte zij misschien ook over iets an- aan de tand zijn gevoeld. Hij egde eraan toe zich wel te kun- n voorstellen dat de staat voor dan alleen dat illegale wa- nbezit beilangstelling had. IJff en zijn collega mr. A. M. icker stelden dat tegenover de adslieden de officier van justitie geen geheim van had "gemaakt BVD-fumctionarissen de ver- iifcen in de cel bezocht hebben, zij daarbij niet aanwezig waren veest en vande verhoren door BVD ook geen processen-verbaal het dossier hadden aangetroffen. die manier, voerden zil aan. rnden zij him cliënten niet naar ïoren verdedigen. De verdachten !f hadden, zo bleek gisteren, de rhoren door anderen dan politde- ensen hoog opgenomen. Mr. IJff dat zij urenlang - zijn 'doorge- agd' door wat waarschijnlijk TO-mensen zijn geweest. Enkele rdachten spraken ook het ver deden uit dat zij zijn verhoord ior een agent van de Israëlische iligheidsdienst, omdat deze man oeiend Arabisch sprak. elite fft Ingezond' pogingen vap de verdedigers aarheid in deze zaak te brengen, ipen op niets uit, omdat mr. Von eyenfeldt gisteren niet meer wil- zeggen dan dat het hier ging om 11 niet alledaagse zaak' en dat adsiieden niet bij alle verhoren tnwezig hoeven te zijn. Toen de Ivocaten bleven aanhouden, liet zich geprikkeld ontvallen dat zij 'ongezonde nieuwsgierigheid' ijk gaven. De door de verdediging geroepen Amsterdamse commis- iris van politie G. J. Toorenaar, ie de leiding had bij het vooron- erzoek, was al evenmin bereid op- eldering te verschaffen. Toen mr. fff hem op de man af vroeg, of hij P het Amsterdamse hoofdbureau an politie BVD-functionarissen in e cellen van de verdachten had legelaten, antwoordde hij: 'Ik zeg een ja en geen nee'. Hij weigerde t te antwoorden op de vraag van ir. IJff hoe hij de Syriërs op het w>r was gekomen. lummers ehalve de heer Toorenaar had de erdediging nog enkele Amster- enise rechercheurs als getuigen Pgeroepen. Omdat de politie het te waarlijk achtte him namen be- Mid te maken, werden de recher- öeurs aangeduid met hun num- mers, zoals 020, 028. 031. Slechte de rechtbank werd van hun identiteit op de hoogte gesteld door middel van een briefje dat de heer Toore naar aan de president overhandig de. Mr. IJff wilde in het proces-verbaal van de zitting vermeld zien dat de officier van justitie had geweigerd zichzelf op verzoek van de verdedi ging als getuige op te roepen. Mede als gevolg van die weigering slaag den de advocaten er niet in aan de weet te komen wie naast de recher cheurs de Syriërs ondervraagd heb ben. Om duidelijk te maken waar om de verdediging hieraan zo zwaar tilde, zei mr. Hoeker: 'Als je gaat tolereren dat ook allerlei anderen dan politiemensen tot de cellen worden toegelaten, zet je de deur voor misbruik open'. Bekentenis De vier Syriërs bekenden dat zij van' plan waren geweest een aantal inzittenden van de Warschau-ex- pres op het station van Amersfoort te gijzelen. Ze waren van mening, zo bleek uit de stukken, dat in Amersfoort elke dag een wagen met Russische joden op doorreis naar Israël aankomt. Met de gijzeling hadden ze de minister-president er toe willen dwingen te verklaren dat de Nederlandse regering niet langer zou meewerken aan de emigratie van Russische joden. Ook zou de Nederlandse regering hebben moe ten verklaren dat zij de PLO be schouwde als de enige vertegen woordiging van het Palestijnse volk. De vier Syriërs, die behoren tot een groepering die deel uitmaakt van de PLO, werden aangehouden voor dat zij hun plan tot uitvoering konden brengen. In de nacht van 4 op 5 september werden zij gearres teerd bij het hotel op het Damrak, waar zij logeerden. Zij bleken te beschikken over^ vier pistolen met munitie. Wapenbezit Omdat zij nog slechts (naar hun zeggen: tamelijk vage) plannen hadden gemaakt, konden de vier wegens niet meer dan verboden wapenbezit worden vervolgd. Sinds 1970 staat daarop een gevangenis straf van maximaal vier jaar. In zijn requisitoir zei de officier dat hij de gijzelingsactie, waarvoor de wapens waren bedoeld, niet buiten beschouwing wilde laten, hoewel er juridisch gezien slechts sprake is geweest van niet-strafbare voorbe reidingshandelingen. 'Het effect', zo betoogde mr. Von. Meyenfeldt, 'dat het handelen van deze vier mensen op de maatschappij heeft gehad, de verstoring van de goede gang van zaken in die maatschappij, wordt niet-alleen bepaald door het simpe le onwettige vuurwapenbezit, maar ook door de plannen die zij met die wapens hadden.' Met betrekking tot de strafmaat wilde de officier in zijn overwegin gen ook betrekken de straffen die kortgeleden zijn opgelegd aan de Zuidmolukkers die de koningin wil den gijzelen. Daarbij maakte hij er geen gewag van dat, anders dan in dit geval, de plannen tot' gijzeling van de koningin wel strafbaar »va- ren. 'Supranationaal' In zijn requisitoir merkte mr. Von Meyenfeldt ook nog op dat berech ting van delicten als de Syriërs in de zin hadden en die internationale politieke consequenties kunnen hebben, voorbehouden zou moeten zijn aan 'supranationale instellin gen'. Hij zei dat het wenselijk zou zijn als zulke instellingen al zouden bestaan, 'gezien de frequentie waarmee deze delicten zich voor doen'. De berechting van de vier Syriërs duurde langer dan was voorziën. Pas gisteravond konden de vier verdedigers hun pleidooien houden. HJBLIN (AP, Reuter, UPI) De Ierse politie heeft nog geen okele aanwijzing over het lot van de Nederlandse industrieel ferrema. De directeur van de Akzo-vestiging (Ferenka) is nu al J]f dagen verdwenen. algemeen pessimisme dat de ferhand gaat krijgen bij alle be- okken partijen, komt voorname- (Jfc omdat de ontvoerders niet heb- gereageerd op het aanbod van f Akzo, dat zij een forse losprijs uien betalen en een vliegtuig ter rJ ^schikking willen stellen. regering van Ierland is van kn een medogenloze campagne te finnen tegen het Ierse Republi- 6tnse leger. 'Wij zijn bang dat de ötvoering, mogelijk de dood. van fa buitenlands zakenman investe ren uit het buitenland zal af likken', aldus een regerings- jhetionaris. Itlr- Kraynhoff, voorzitter van de raad van bestuur van de Akzo heeft een beroep op de ontvoerders ge daan om een eigen onderhandelaar te benoemen. De poging om te onderhandelen via drie gevangen- zittende IRA-leden, wier vrijlating door de ontvoerders is geëist, is mislukt. De heer Krayenhoff is in middels weer naar Nederland ver trokken. Van verschillende kanten is aange boden om onpartijdig te bemidde len. Kardinaal Alfrink heeft als voorzitter van de Internationale Pax-Christi-beweging de Ierse geestelijke Donald O'Mahony aan gewezen als kandidaat voor onder handelingen met de ontvoerders. Van een onzer verslaggevers AMSTERDAM Zowel de directie van Martinair als die van Transavia ontkent metk lem, dat door het vertrek van Transavia-oprichter en -directeur John Block nu ineens de weg zou zijn vrijgemaakt voor een fusiegesprek tussen beide concurrerende charterbedrijven. In luchtvaartkringen wordt hier onder de laatste dagen sterk ge speculeerd omdat al jaren be kend was, dat juist een persoon lijke vete tussen Martinair-di recteur Martin Schroder en John Block een belangrijke belemme ring vormde voor zo'n gesprek. Die vete dateert al van 1965 toen Block, die aanvankelijk vi ce-president van Martdnair was, het bedrijf boos .verliet en zijn eigen maatschappij oprichtte. Bij Martinair wordt erop gewe zen, dat zaken van persoonlijke aard nooit van wezenlijke in vloed zijn geweest op de contac ten tussen de maatschappijen. Ai verscheidene jaren heeft Martin Schröder te kennen ge geven best te willen praten, maar alleen als Transavia volle dig inzicht zou geven in zijn financiële, technische en organi satorische achtergronden. Dat Transavia dit weigerde was, vol gens Martinaar, de werkelijke re den dat het nooit tot een ge sprek is gekomen. Een fusie leek op het eerste gezicht voor Martinair ook bij voorbaat een onaantrekkelijke zaak. Waar deze maatschappij er ondanks de energiecrisis als een van de weinige luchtvaartbedrij ven vorig jaar nog in slaagde een royale miljoenenwinst te maken, duikelde Transavia acht miljoen gulden diep in de rode cijfers. Verschillen Daar kwam bij, dat er bedrijfs- politiek gezien nogal grote ver schillen tussen de maatschappij en waren. Martin Schröder is er altijd van uit gegaan, dat een charterbedrijf op toeristen al leen niet kon vliegen en heeft zich van begin af aan ook toege legd op de vrachtmarkt en daar naast op het vliegen op lijndien sten van andere maatschappijen. Vooral dat laatste is een belang rijke poot onder het bedrijf ge worden: bijna veertig procent van de omzet. Transavia specialiseerde zich vooral in het seizoengevoelige passagiersvervoer en Is daardoor ook wel de grootste vakantie vlieger geworden (dit jaar 350.000 vliegtoeristen), maar on dervond er wel het nadeel van dat er 's winters weinig emplooi was voor de toestellen. De vloot van Transavia voornamelijk verouderde Caravalles leende zich trouwens ook veel minder voor dit vervoer don de toestel len van Martinair (DC-10, DC-8 en DC-9). Nu Transavia zijn ou de vloot heeft vervangen door vijf nieuwe Boeings-737 (de Ca ra velles staan te koop) is die handicap wel weggenomen, maar feit blijft, dat de maatschappij op die vrachtmarkt een aanzien lijke achterstand op concurrent Martinair heeft. Scheepvaart Van groot belang voor de toe komstige relatie tussen beide maatschappijen zal de houding van de aandeelhouders zijn. Vooral die van de scheepvaart maatschappijen (de NSU, die 49 procent van de Martinair-aande len bezit) en de KNSM, die een meerderheidsbelang van 60 pro cent in Transavia heeft). Zij hebben zich daarover nog niet uitgelaten en ontkennen zelfs met klem, dat er bespre kingen gaande zouden zijn. Een derde belanghebbende van gewicht is de KLM, die een kwart van de Mortinair-aande - len bezit. Aangenomen kan wor den, dat deze maatschappij het samengaan tussen beide charter- bedrijven alleen maar zal toejui chen. Zij heeft zich nooit inge nomen getoond met de aanwe zigheid van een hinderlijke con current binnen de landsgrenzen. Hoewel zij dit duidelijk liet-mer ken, is zij er echter nooit in geslaagd Transavia weg te wer ken, zoals zij dit in 1967 deed met Schreiner Airways. Aan haar zijde vindt zij uiter aard de Rijksluchtvaartdienst, in casu de rijksoverheid, die er nooit een geheim van heeft ge maakt voor een grote KLM en maar één charterdochter te zijn. Zij gaf daar nog enkele maan den geleden blijk van door de op papier al bestaande nieuwe chartermaatschappij Trans Eu ropean Airways een opera tie- vergunning te weigeren. Dit met als argument,dat er in Neder land geen ruimte voor nog een maatschappij zou zijn. Of die belangengroepen KLM én scheepvaartmaatschappijen elkaar zullen vinden en ln hoeveree de directiewisseling bij Transavia daartoe een bijdrage zal kunnen leveren, is nog een vraag. Vast staat wél, dat althans de KNSM haar greep op de lucht vaart en daarmee haar invloed op een eventueel gesprek heeft versterkt door op de stoel van John Block nu definitief haar eigen topman Pieter D. O. Han- rath neer te zetten. DEN HAAG Het ziet er naar uit, dat de groei in aantal en omvang van de brandschaden iets gaat af nemen. Dat stelt de Nederlandse Unie van schadeverzekeraars in haar jaarverslag. Tegenover een brandschade van 312 miljoen in 1973 staat er een van 304 miljoen in het afgelopen jaar. Volgens de schadeverzekeraars zijn vele aktlvi- teiten op het gebied van het voor komen van brand aan deze ombui ging van de groei toe te schrijven. Zo worden genoemd het Technisch Bureau ter bevordering van schade preventie en het Nationaal Brand preventie Instituut. Ook de verbe terde organisatie bij de brandweer speelde vermoedelijk een rol. Groei trad wel op in de totale bedragen van autoschaden. In het afgelopen jaar steeg de gemiddelde cascoschade met 10 pet. en de ge middelde w.a.-schade met 16 pet. Het aantal schadeverzekeringsbe drijven neemt de laatste jaren ge leidelijk af. Eind 1969 waren er 335 Nederlandse bedrijven en eind 1974 nog 256. DJAKARTA (AP) De bekende Indonesische jurist Boeyoeng Na soetion, die 21 maanden geleden na anti-regeringsrellen gevangen werd gezet is zaterdag vrijgelaten. Na de ongeregeldheden ln Januari 1974 tijdens het bezoek van de toenma lige Japanse premier Kakuei Tana- ka werden hoogleraren en studen ten gearresteerd. De protesten wa ren in eerste instantie tegen de vermeende Japanse economische uitbuiting van Indonesië gericht, maar later kregen de acties een anti-regeringskarakter. Samen met de jurist zijn ook 11 studenten vrijgelaten. In het totaal verblijven nog negen studenten en Intellectu elen die vorig jaar aan de protes tacties deelnamen, in gevangenis sen. Bromfietsers botsen: jongeman omgekomen Van een verslaggever SCHIJNDEL De zestienjarige M. Bouw uit Erp is bij een ongeluk in Schijndel om het leven gekomen. Met zijn bromfiets botste de jonge man frontaal tegen een uit de an dere richting komende bromfietser. ADDIS ABEBA (DPA) Sinds het uitroepen van de uitzonderingstoe - stand zijn in Ethiopië bijna hon derd mensen bij vuurgevechten met militairen gedood, aldus een offi ciële woordvoerder in Addis Abeba. De meesten hadden zich verzet te gen de aangekondigde landbouw hervorming. Woensdag werden in Asmara, de hoofdstad van Eritrea, zeven men sen gedood die lid zouden zijn ge weest van een groep terroristen. Zij zouden 'de dood van onschuldigen' op hun geweten gehad hebben. Wan onze correspondent GRONINGEN Ter bestrij ding van de verkeersongeval len gaat de verkeersgroep van het korps rijkspolitie in het district Groningen aan weg gebruikers een open brief uit reiken. In die brief worden zes oorzaken van ongevallen genoemd, alsmede de moge lijkheden om die te onder kennen en zodoende het aan tal ongevallen te doen afne men. Verwacht wordt, dat, gezien de goede relatie tussen politie en publiek, de open brief ze ker invloed zal hebben. In de brief wordt ingehaakt op de kwestie voorrang: de meeste ongevallen zijn namelijk te wijten aan het niet verlenen van voorrang. Ook wordt ge wezen op het afstand houden tussen de verkeersgebrulkers en wordt het te snel rijden genoemd als oorzaak van veel botsingen. Gewaarschuwd wordt tegen het gevaar van het Inhalen en wordt een goed en veelvuldig gebruik maken van de autospiegels aanbevolen. Het keren en weg rijden op de weg moet tot het uiterste worden beperkt; men kan beter gebruik maken van de eerstvolgende weg- krulslng om de daarvoor ver laten weg terug te rijden, al dus de politie. Voor ons kantoor in Den Haag vragen wij een Uitvoeringsorgaan Sociale Verzekering die tot taak krijgt de aanvra gers van werkloosheidsuit kering te woord te staan en daarna zodanig rapport te maken, dat op het hoofd kantoor het recht op uitkering kan worden vastgesteld. De vereisten zijn: - Middelbaar schoolniveau - Contactuele eigenschappen - Enige administratieve ervaring - Leeftijd vanaf ca. 24 jaar -Wonend in'DEN HAAG of direkte omgeving. Het aanstellingssalaris, afhankelijk van leef tijd en ervaring, ligt tussen de f1600.- tot f1950.- per maand, terwijl in de funktie een maandsalaris van f2350.- bereikbaar is. 20 Vakantiedagen, 7!4 vakantietoeslag en opname in het pensioenfonds. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofdkantoor in Utrecht t.a.v. chef Perso- neelzaken. Bedrijfsvereniging voor Detailhandel en Ambachten Nijenoord 1 Utrecht tel. (030)-453401 ROOSEN OPTIEK KORT GALGEWATER 1 LEIDEN TELEFOON: 071 Ï2Ö375 GEMEENTE KATWIJK. BEKENMAKING. Burgemeester en wethou ders van Katwijk maken be kend dat zij voornemens zijn krachtens artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te ver lenen van: het "Uitbrei dingsplan in hoofdzaak 1965 der gemeente Noord- wijk", voor zover het betreft het gedeelte dat thans is gelegen binnen de gemeen tegrensvan Katwijk (Rijns oever), en in samenhang met artikel 50, lid 8 der Woning wet vergunning te verlenen voor: A. de bouw van twee transformatorstations op 't perceel kadastraal bekend gemeente Katwijk, sectie C, nr. 821 gedeeltelijk; B. de bouw van twéé' gasregula- teurstations op de percelen kadastraal bekend gemeen te Katwijk, sëetie C, nrs. 821 en 860 beiden gedeel telijk; De bouwplannen lig gen met ingang van maan dag 13 oktober 1975 op de gemeentesecretarie (kamer 108/109) gedurende veer tien dagen voor een ieder ter inzage. Gedurende deze termijn wordt een ieder in de gelegenheid gesteld even tuele bezwaren tegen het verlenen van de gevraagde vrijstelling(en) schriftelijk bij hen in te dienen. Katwijk, 9 okotber 1975. Burgemeester en wethou ders voornoemd, de secre taris, G. Feenstra. de bur gemeester, C.A. Bos. zoekt voor woningbouw project in Leiden Bij voorkeur met V.E.V.-opleiding. Geboden wordt een afwisselende, goed betaalde baan en uitstekende sociale voorzieningen. Telefonische inlichtingen, dagelijks na 19.00 uur onder nummer 02984 -1274. Ravellaan 1 Utrecht Lopen ook. als u last hebt van aambeien. Die narigneiri gaat voorbij met Zwitsanal van Zwitsal. Dat helpt goed. brengt die noodzakelijke verlichting: u hebt meteen al minder pijn. De jeuk stopt en de gevoelige zwellingen verdwijnen.Zwitsanal.een we tenschappelijke combinatie van helende, verzachtende en pijnstillende scoiTen. kan u vlug van uw aambeien ellende afhelpen. Uvu speciaalzaak voor japonnen deux-PIÈCES LODEN EN TWEED MANTELS OVERGOOIERS ROKKEN en BLOUSES en onze specialiteit D00RKN00PJAPONNEN in extra heupmaten 411/m 51 -Laan van Meerdervoort 555 - den Haag tef. 391322 Tussen Valkenboskade en Goudenregenstraat. personeel gevraagd Gevraagd medewerkster 18-30 jaar voor onze correspondentie afdeling. Als je een mavo-diploma, typevaardigheid en enige diplo ma's handelscorrespondentie mo derne talen hebt, is dit leuk en af wisselend werk. Enige ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Tel. 071-146646. T102 heelt plaats voor vriendelijke enthousiaste Leeftijd 18-19 jaar. Soil. Fred. Hendriklaan 108 Tel. 070-559089 Woonruimte aangeboden Zoekt u naar kamers of etages en div.andere woonruimtne of kan toorruimten, kom dan naar het ka mer- en etagebemiddelingsbedrijf „Centrum" op woensdag, donder dag en zaterdag a.d. Van Baer- lestr. 24. Den Haag, tel. 070- 654778. Steeds van 11 -18 uur. Woonruimte gevraagd Uw flatwoningen, villa's en bunga lows. kantoorruimten en etages worden snel verhuurd of verkocht door kamer- en etagebemidde lingsbedrijf Centrum B.V. op woensdag, donderdag en- terdag a. d. Van Ba< rlestr. 24. Den Haag. tel. 070-654778. Steeds van 11-18 uur. T106 onderhoud en reparatie PARAPLU-REPARATIE (ook opvouwbare) WANDELSTOKKEN. INVALIDEN- STOKKEN. RUBBERDOP^EN. Re paraties worden alleen aan de zaak aangenomen. Paraplu-maga zijn Van Oerle. Haarlemmerstraat Kleine zelfstandige voor behang> wit- en schilderwerk, zeer oorde- lig. vrijblijvend prijsopgave 070- 274540. T109 DATSUN AUTObtDW'JF BRQFbi Jl'S CACCCMUt.*! A m.«* )l Irea speciaal voor volglas aquariumbakken in alle maten en merken. Tegen lage prijzen. Eheimfilters 100 Itr. 75. 200 I 95. 300 Itr 185, 500 Itr 285. Compl. m. pijpjes, slan gen enz. Onderwaterverwarming m. thermostaat 17.50. Rena cir- culatiepomp 500 Itr 99. Zeezout voor 100 Itr 12. Grote patroon glaslijm 13.50. Achterwanden in alle maten. Tegen billijke prijzen b.v. 100 x 40 12,50. 125x40 16 enz. Komt u ook eens geheel vrij blijvend bij ons kijken. Irea de grootst gesorteerde aquariumhandel van Den Haag en omgeving. Houtzagerssin gel 46, voorheen Paulus Potter straat, Den Haag. Tel. 070-320294. Donderdagavond geopend. T131 Voetbal schoenen v.a. 17.95. Sporttassen v.a. 9.75. Trainingspakken v.a. 49.50. Sporthuis Meevers Schol- te. Boekhorststraat 157. Der» Haag. Tel. 070-633652. T131 Meubilair en huisraad Dubbele beglazing - Thermopane - Delopane. Maak nu nog gebruik van subsidie bij plaatsing. Glasin dustrie J. J. Poppink jr, Rotter- damseweg 60-68, tel. 015-561500. Ter overname gevr. gashaard en gevelkachel, plm. 100. Tel. 070- 336216. T112 Vernieuw nu uw wastafelspiegef. tijdelijke aanbieding 57x39 cm 10. 63x39 cm 12,50. Glasindus trie J. J. Poppink jr. Rotterdamse- weg 60-68. tel. 015-561500. T112 Diverse gashaarden aangeb. 165. Bilderdijkstraat 106 Haag. Tandarts W. G. L. de K. te O. "Toen ik mijn oude. nogal vertroetelde, auto wilde inruilen, zei de verkoper zelf: als u "m in zo'n rubriekadvertentie van de krant zet, krijgt u er veel meer voor dan ik u kan geven. Gelijk had ie. Ongeveer duizend gulden meer! En hij kwam in goede handen."

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 9