piet klerkx waalwijk zanddonkbx. Advertenties op deze pagina vallen hoegenaamd niet op. Tv glanzend rijke bijzonder voordelige jubileum-aanbiedingen FAMILIEBERICHTEN De krant is noait vica. Algemene Bank Nederland nv Algemene Bank Nederland N.V. jaar jaar hoge kortingen Iedere koper ontvangt een waardevol geschenk Piet Klerkx viert feest! Profiteert! Ijken en genieten kom en.... profiteer DONDERDAG 2 OKTOBER 1975 BINNENLAND TROUW/KWARTET 10 Met grote verslagenheid namen wij kennis van het plotselinge overlijden, tijdens een reis in het buitenland, van onze Stafmedewerker Henk de Hoop Wij verliezen in hem een fijne collega, die met zijn vakkennis en persoonlijke Inzet een bij zondere bijdrage leverde aan ons bedrijf. De herinnering aan de prettige samenwer king met hem, zal nog lang bij ons blijven voortleven. Moge hij rusten in vrede. 30 september 1975. Direktie en Staf Nederlandse Dok- en Scheepsbouw Maatschappij v.o.f. Het Bestuur van de Vereniging voor Christe lijk Algemeen Voortgezet en Voorbereidend Wetenschappelijk Onderwijs te Dordrecht geeft met diep leedwezen kennis van het overlijden van Drs. K. de Groot lerares Klassieke Talen. Zij heeft 20 jaar met grote toewijding het onderwijs aan 'Het Christelijk Lyceum' te Dordrecht gediend. Ir. A. B. J. de Koning, voorzitter. A. Wisse, secretaris. Dordrecht, 29 september 1975. Halmahelraplein 5. Rector, conrectoren, docenten, nlet-onderwij- zend personeel en leerlingen van 'Het Chris telijk Lyceum' te Dordrecht geven met droef heid kennis van het overlijden van hun col lega en lerares Drs. Klasina de Groot Dankbaar gedenken wij haar toewijding en haar liefde in onze schoolgemeenschap. Haar heengaan wordt daarom als een groot gemis ervaren. Dordrecht, 29 september 1975. Namens allen: Drs. H. J. van Alphen, rector. In plaats van kaarten. Heden behaagde het de Here, na een langdurig lijden, uit ons midden weg te nemen, mijn geliefde Vrouw en onze zorgzame Moeder en Oma Sophie Elisabeth van Beelen geboren Borgs op de leeftijd van 60 jaar. A. van Beelen kinderen en kleinkinderen Katwijk aan den Rijn, 30 september 1975. Kerkstraat 41. De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee, alwaar gelegenheid is tot condoleren donderdag 2 ok tober a.s. 's avonds van 7-8 uur en na de ter aardebestelling in het Open Hof. Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 3 oktober a.s. des nam. 1.15 uur in de Open Hof kerk, Rijnstraat 18 te Katwijk aan den Rijn, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om streeks 2.00 uur op de alg. begraafplaats aan de Kerklaan te Katwijk aan den Rijn. RECTIFICATIE „Maar de goedertierenheid des Heren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vrezen". In deze wetenschap is van <,ons heengegaan onze zeer gewaardeerde Zwager en Oom Hermannus Stel op de leeftijd van 64 jaar. M. G. Hoogeveen-Dekker J. Hoogeveen Henny en Jan Janna en Teun Bertha en Jan Bea en Henk Piet en Roelie Smilde, 28 september 1975. Maar 't is mijn ziel en zaligheid te zijn bij God, die zelf mij leidt 'k vertrouw op Hem geheel en al den Heer, wiens werk ik roemen zal. Na een lang en gelovig leven is op 29 septem ber 1975 in volle vrede heengegaan, onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Groot- en Overgroot moeder Grietje Nieburg weduwe van Dr. P. L. van Andel (zenuwarts) op de leeftijd van 87 jaar. Deventer: M. P. Hummelen van Andel L. R. Hummelen Harderwijk: W. Venema-van Andel kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentie-adres Rembrandtkade 190, Deventer. De overledene is opgebaard in het P. W. Jans- sen-ziekenhuis te Almen. De teraardebestelling zal plaatshebben vrijdag a.s. om 12.00 uur op de begraafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen te 's-Gra- venhage. Dit was een advertentie. Dank u. Een publikatie van het Centraal Bureau g 2572 mvoor Courantenpubliciteit De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij u trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer u verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij gevestigd te Amsterdam UITGIFTE van nominaal 100.000.000,9 pet. obligaties 1975 per 1981/1985 in stukken van 1000,aan toonder, uitsluitend in de vorm van CF-slukken. De koers van uitgifte zal op dinsdag 7 oktober 1975 vóór beurs worden bekend gemaakt en in de Officiële Prijscourant van die dag worden gepubliceerd. Ondergetekende bericht, dat zij de in schrijving op bovengenoemde obligaties openstelt op DONDERDAG 9 OKTOBER 1975 van des voormiddags 9 uur tot des na middags 3 uur, bij haar kantoren te Am sterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage, alsmede bij 'de kantoren van de Hol- landsche Bank-Unie N.V. te Amsterdam en Rotterdam, op de voorwaarden van het prospectus d.d. 1 oktober 1975. Prospectussen en inschrijvingsbiljetten zijn bij de kantoren van inschrijving ver krijgbaar. Amsterdam, 1 oktober 1975. Wederom werd onze familie getroffen, nu door het overlijden van onze geliefde Schoonzuster en Tante Sophie Borgs Trooste de Here onze broer en kinderen. Fam. van Beelen neven en nichten Katwijk aan Zee, 30 september 1975. „Het leven is: geen vreed' alhier geen wapenstilstand vragen. Het leven is: de kruisbanier tot in Gods handen dragen". Gez. 469 3 (Guido Gezelle). Diep bedroefd maar dankbaar voor alle liefde door haar gegeven, delen wij u mede dat na een langdurige ziekte van ons is heengegaan, mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Johanna Eduarda Theodora Weitkamp-Dekker geboren 31 oktober 1897. Apeldoorn: H. W. Weitkamp Gorinchem: H. Eikelboom-Weitkamp J. Eikelboom Venray: H. Termote-Weitkamp U. A. Termote Hengelo (O.): W. J. Kijne G. Kijne-Meindersma Landsmeer: H. H. Weitkamp Voorschoten: A. D. Fortuin-Weitkamp J. P. Fortuin Eindhoven: H. Reijnierse-Kijne K. Reijnierse Heemstede: J. E. Th. van de Velde- Weitkamp Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Apeldoorn, 1 oktober 1975. Felualaan 7. Een dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 4 oktober 1975 om 11.00 uur in de aula op de begraafplaats aan de Rams- brugweg te Wenum (Apeldoorn). Gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag van 10.0010.30 uur, Loolaan 67 te Apeldoorn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. God heeft heden na lang durig lijden van ons weg genomen onze lieve Schoonzuster en Tante Johanna Eduarda Theodora Dekker geboren 31 oktober 1897. Geliefde echtgenote van H. W. Weitkamp Wonende te Apeldoorn. HoogeVeen: G. Dekker-van Engen Rulnerwold: R. Dekker-Brouwer Hardenberg: J. Weltkamp-Vrljllnk Neven en nichten 1 oktober 1975. Frans klassiek. Een juweel van vormgeving en kwaliteit.- Geselekteerde, uiterst fraai gedessineerde velours bekleding. Losse zitkussens, een kostbaar geheel. Nu jublleumprijs Eksklusief! Italiaanse barok vitrinekast in het mooiste notehout uitgevoerd. Een ambachtelijk meesterwerk. Rijk geornamenteerd. Maten 310 cm. breed 225 cm. hoog. Voor liefhebbers. Jubileumprijs (*CCf| Kolomtafel in prachtig noten (Gf 110 cm.). Vier barokstoelen met originele stijlvelours bekleed. Uit eigen fabriek. Zeidzame klasse. Bijzónder luxueuze, klassieke 3-2-1 kombinatie. Losse vormvaste zit- en rugkussens. Edele veloursbekleding 3-2-1 kombinatie. 2890. Nu jubileumaanbieding, driezits- en tweezitsbank Subliem, eiken wandmeubel. Uit.eigen fabrieken! Wondermooi door het gebruik van natuurlijk massief eiken en de stijlvolle paneeldekoratie. Tijdloos modern. Met grootse glasvitrine en dito bar, ruime TV-kast, etc. 240 cm br. en 198 cm hg. Piet Klerkx aanbieding: Rechthoekige tafel, 140 x 85 cm. Vier stoelen uit eigen atelier, veloursbeklede fittingen, het geheel in eiken uitvoering. Jubileumprijs: jf Liefhebbers van stijlmeubelen vinden in deze mahonie huiskamer een zeldzaam voordelige aanbieding. Wandmeubel 275 cm. breed. 185 cm. hoog met o.a. QIHI bar- en t.v.-ruimte. Jublleumprijs £Ull Kolomtafel (0110 cm.) stijlvol en mooi met vier prachtige stoelen, zitting en rug met schitterende streepvelours. Jubileumverrassing IUI Het beste rundeder. Soepel, veerkrachtig en diepglanzend, vakkundig verwerkt tot een juweel van een zitkamer-kombinatie. Losse zit- en rugkussens. Een heerlijk, onbezorgd bezit, voor lange, lange jaren. Prachtige driezitsbank en royale tweezitsbank. Piet Klerkx aanbieding: Een juweel van een noten slaapkamer! Ambachtskunst op hoog niveau. Een heel ruim en prachtig mooi tweepersoonsbed (200 x 200 cm.). Grootse 10-deurs garderobekast, 275 cm br. en 240 cm Hg. twee elegante nachtkastjes Zwaar, massief bankstel, in de mooiste klassieke vormgeving. De bekleding is een uiterst fraaie velours in veelkleurig streepdessin. Vormvaste, losse zit- en rugkussens. Deze kans komt nooit weer. Grote driezitsbank en dito tweezitsbank. Jubileumprijs: Waalwijk Tel.: 04160-36981 Spreiding betaling mogelijk Franko thuisbezorging Ook op maandag en zaterdag geopend Vrijdag koopavond tot 9 uur. APELDOORN hoofdstraat 166,.tel. 05760-13052 VestiQinqen te AMSTERDAM weteringcircuit, (weteringschans 165). tel. 020-246766 TILBURG heuvelstraat 90-92, tel 013-320630 MAASTRICHT s.nl lacobstraat 4. tel. 043-10944 GOHINCHEM westwagenstraat 82. tel. 01830-30912

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10