FAMILIEBERICHTEN t°e\ DINSDAG 30 SEPTEMBER 1975 TROUW/KWARTE Met dank aan God berichten wij u dat op zaterdag 4 oktober a s. onze Ouders B. Jansen en L. Jansen-Groenewegen hun 25-jarig huwelijksfeest hopen te vieren. Er bestaat gelegenheid tot feliciteren op 4 oktober des avonds van 19.00 tot 20.30 uur in Gebouw Pro Rege, Oudendijk 113, Rotterdam. Namens hun kinderen: Kees en Elly Ruben Arie Ar ja Rotterdam, september 1975, Lusthofstraat 74. Heden viéren onze Ouders en Grootouders H. van der Zee en G. W. van der Zee-van Veen in dankbaarheid hun 45-jarig huwelijksfeest. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Nijverdal. 1 oktober 1975. Bouwmeesterstraat 32. 1925 14 oktober 1975 Gezang 293 1 Wat de toekomst brengen moge. mij geleidt des Heren hand; moedig sla ik dus de ogen naar het onbekende land. Leer mij volgen zonder vragen: Vader, wat Gij doet is goed. Leer mij slechts het heden dragen met een rustig, kalme moed. Op 14 oktober a.s. zal het. zo de Heere wil. 50 jaar geleden zijn, dat onze Ouders. Grootouders en Over grootouders J. van Leeuwen G. van Leen wen-van Muiswinkel ln het huwelijk zijn getreden. Wij zijn God dankbaar voor alles wat Hij in de afgelopen jaren in onze ouders aan ons heeft gegeven. In verband met familie-omstandigheden willen wij deze dag in besloten kring herdenken. Degenen, die onze ouders willen gelukwensen, ver zoeken wij dit bij voorkeur schriftelijk te doen. Hun dankbare kinderen: Jan en An Clasien en Wiecher Neels .Trude en Hans Wil en Niek Freek en Tiny Harry en Tiny kleinkinderen en achterkleinkind. Zwammerdam. Van Brederodestraat 1. Wierden (O.): Groningen: Noordwijk aan Zee: Zwammerdam Hoenderioo: Zwammerdam: Driebruggen 1925 1975 Onze Ouders en Grootouders P. van der Eijk en W. M. van der Ejjk-van Pieterson zijn 7 oktober a.s. 50 jaar getrouwd. Zij stellen u in de gelegenheid hen en ons te felicite ren op zaterdag 4 oktober a.s. van 15.00—16.30 uur in het „Hart van Delft", op de Vlamingstraat 44. Delft. 30 september 1975. Hugo de Grootstraat 298. De kinderen en kleinkinderen Ingegaan in het feest van zijn Heer onze lieve man. vader en grootvader Sytse Ulbe Zuidema getuige van Jezus Christus emeritus hoogleraar aan de Vrije Universiteit ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw op de leeftijd van 69 jaar. Hij had ons allen zeer lief. Amstelveen. F. Zuidema-Buwalda Zeist. Lucie Zuidema Antwerpen. Minke Kuyk-Zuidema Wim Kuyk Egbert. Sytse. Maarten Rosmalen. Roel Zuidema Ria Zuidema-Hafkamp Sytse. Marieke Apeldoorn. Tsjalling Zuidema Carla Zuidema-de Bruijn Sytse. Adriaantje. Karei Amsterdam. Piet Zuidema Willemien Zuidema- Uyterlinde Sytse, Jetske Cherry Hill (New Jersey). Douwe Zuidema Dedi Zuidema-Lorenz Cyril. Michael. Jan Alphen a. d. Rijn. Coen Zuidema Janny Zuidema-de Weerdt Hetty. Sytse Amsterdam. Anneke Maat- Zuidema Johan Maat Amsterdam. Jan Zuidema Herma Zuidema- van der Mark Amstelveen. 28 september 1975. Mr. Bardeslaan 9. Liever geen bezoek geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 2 oktober om 14 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vooraf wordt een dankdienst gehouden in de Pauluskerk aan de Wolfcrt van Borsselen- weg 116 te Amstelveen, aanvang 12.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na arioop van de begrafenis. Met droefheid delen wij het overlijden mede van onze lieve Broer en Zwager Sytse Ulbe Zuidema op de leeftijd van 69 jaar. Wij zijn God dankbaar voor het vele wat Hij ons in hem geschonken heeft. Apeldoorn: C. M. Oostlander-Zuidema P. M. Oostlander Amstelveen: P. J. Zuidema A. T. S. E. Zuidema- van der Kooi Alkmaar: S. van Hilten-Zuidema 's-Hertogenbosch: J. C. Zuidema A. A. B. Zuidema- Hartzema Ommen: H. R. Koster-Zuidema M. A. Koster Het College van Dekanen aan de Vrije Univer siteit heeft in droefheid kennis genomen van het overlijden van de Emeritus Hoogleraar Prof. dr. S. U. Zuidema die met zijn veelzijdige gaven vanuit een diep religieuze overtuiging op markante wijze onze academie tal van jaren als hoogleraar in de wijsbegeerte heeft gediend. Namens het College van Dekanen Prof. Mr. I. A. Diepenhorst, Rector Magnificus Prof. dr. D. M. Schenkeveld. secretaris. Amsterdam. 28 september 1975. De Centrale Interfaculteit aan de Vrije Uni versiteit maakt bekend dat uit haar midden is weggenomen Dr. S. U. Zuidema oud-hoogleraar in de wijsbegeerte. De ootmoed en strijdvaardigheid, die zijn wijs gerige arbeid kenmerkten, zullen wij met dank gedenken. Het faculteitsbestuur: Dr. Ir. H. van Riessen Drs. M. Valenkamp Amsterdam, september 1975. Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze vroegere missionaire predikant Prof. dr. S. U. Zuidema Vele jaren heeft hij. uitgezonden door onze kerk. voor de zending mogen arbeiden op Midden-Java. Wij gedenken deze arbeid in dankbaarheid Trooste de Here zijn vrouw en familie. Namens de Kerkeraad voor Algemene Zaken van de Gereformeerde Kerk te Delft: H. D. Bakker, voorzitter. R. P. Sijbesma, scriba. Joh. 15 8 Met ontroering geven wij kennis van het over lijden van de Heer K. J. van der Kolk Sedert 1966 rector van het Christelijk Athe neum te Arnhem Mede door zijn inzet en grote toewijding is deze school, die hem zo na aan het hart lag tot een bloeiende gemeenschap geworden. Met dankbaarheid blijven wij aan hem denken. Namens het Curatorium van de Vereniging ..Het Christelijk Lyceum": P. J. Baauw. voorzitter G. F. de Jongh, secretaris. Arnhem, 29 september 1975. Verdrietig berichten allen die tot de Gemeen schap van het Christelijk Atheneum behoren, u het heengaan van hun Rector K. J. van der Kolk Dankbaar zijn wij voor de manier waarop hij onze jonge school leiding heeft gegeven. Zijn meeleven met gebeurtenissen in ons per soonlijk leven heeft grote indruk op ons ge maakt. Zijn moedig leven uit het Evangelie zal ons een blijvend voorbeeld zijn. Arnhem, 29 september 1975. Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles dat wij in haar mochten bezitten, geven wij kennis, dat in vol Geloofsvertrouwen is heen gegaan. mijn lieve Vrouw, onze onvergetelijke Moeder. Zuster, Grootmoeder en Overgroot moeder Jacomina Willemina van Hoorn-Rip 's-Gravenhage: J. G. van Hoorn Summit (New Yersey)W. C. van Hoorn 's-Gravenhage: H. W. Berckenkamp-Rip Swaziland (Z.-Afrika)John en Laurelle van Hoorn Lausanne: Helena Chille-van Hoorn David Chille 's-Gravenhage. 26 september 1975. Van Nijenrodestraat 62. Thuis geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer. Burg. van Karnebeeklaan 13: bezoek dinsdag van 10-12 uur. De begrafenis zal plaats hebben dinsdag 30 september om 2.30 uur op ..Oud Eik en Dui nen", Laan van Eik en Duinen 3è. Vertrek van de rouwkamer om 2.10 uur Uw woord is een lamp voor mijn voet en een licht op mijn pad. Psalm 119:105 (onber.) Op zondagmorgen ging. voor ons nog onver wacht. naar haar Heer onze lieve, zorgzame Moeder en Oma. Elisabeth de Jong weduwe van CORNELIS HELMIG. op de Ippftijd van 74 jaar Voorburg: A. M. Hagers-Helmig L. A. Hagers Yvonne. Jan. Kees en Héléne (Canada) J. Kraima-Helmig New Westminster: Richard en Diane Slisabeth en Maureen Hilversum: E. C. Voorma- Heimig J G. H. Voorma Yolanda. Laura. Patricia en Alexandra Hilversum* M. Schoneveld-Helmig J. Schoneveld Erik en Michele. Voorburg. 28 september 1975. Prinses Beatrixlaan 176 Coriespondentie-adres: Parkweg 297. Gelegenheid tot bezoek dinsdag en woensdag a.s. van 14.00-16.00 uur. Prinses Beatrixlaan 176 Donderdag 2 oktober a.s. wordt om 14.00 uur in de „Christus Koningkerk". Bruining Ingen- houslaan 4. de rouwdienst gehouden, waarna om 15.00 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats aan de Rodelaan te Voorburg. Heden is uit onze familiekring weggenomen onze lieve Vader, Grootvader en Broer Jan Niklaas Bouwman in de ouderdom van 84 jaar. Sinds 7 december 1973 weduwnaar van Trientje Bouwina Heersema. Winsum Gron., 25 september 1975. Hoofdstraat 53. Eelde: W. A. de Bruin-Bouwman Th. R. de Bruin Slootdorp: N. J. Bouwman J. I. A. Bouwman-Boerema Calgary (Can.): J. N. Bouwman I. G. Bouwman-Wiertsema Bedum: E. W. Bouwman H. I. Bouwman-Smit Dokkum: C. v. d. Kooi-Bouwman Klein- en achterklein kinderen De begrafenis heeft op verzoek van de over ledene in alle stilte plaatsgevonden. Correspondentie-adres Mevr. W. A. de Bruin-Bouwman, Burg. Legroweg 22, Eelde. Mijn genade is u genoeg. 2 Cor. 12 9 a Heden nam God tot Zich onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader n Maarten Jansen weduwnaar van Cornelia Oliemans. eerder weduwnaar van Francina Lagrouw, op de leeftijd van 85 jaar. Z.O. Beemster: J. P. Schipper-Jansen H. Schipper Emmeloord: A. Jansen S. W. Jansen-Oostwouder Zaandam: F. Schipper-Jansen C. Schipper Bos en Duin: L. Swart-Jansen K. Swart klein- en achterkleinkinderen Amsterdam-N.. 27 september 1975 Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546. Correspondentie -adres H. Schipper. Jacobus Boumanlaan 12, Z.O. Beemster. De overledene is opgebaard in het uitvaart centrum van de Associatie, Jan van Scorel- straat 9 te Zaandam (bij Vincent van Gogh- weg). De teraardebestelling is bepaald op donderdag 2 oktober a.s. om 15.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Zaandam. Vertrek van bovengenoemd uitvaartcentrum omstreeks 14.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats of in de Broerse Hoek - Reina Siersemahuis, Paltrokstraat 20. Zaandam. Heden nam God uit onze familiekring weg onze geliefde Broer en Zwager Maarten Jansen Haarlem: G. M. Jansen-Eversen Nieuw Vennep: M. van den Heuvel J. van den Heuvel van Wijk Amsterdam: J. Kamper-Jansen A. Jansen L. W. Jansen-de Vries Diemen: M. M. Breukelaar-Jansen A. H. B. Breukelaar Amsterdam. 27 september 1975. Op de dag des Heren nam de Here in de kerk dienst tot Zich onze lieve Man, Vader en Grootvader Jouw van der Galiën in de ouderdom van 66 jaar. Vries: L. van der Galiën-Bos M. van der Galiën J. van der Galiën- Katerberg H. Numan-van der Galiën J. Numan J. van der Galiën D. F. A. van der Galiën- Wijma Hoevelaken: S. van der Galiën G. van der Galiën- Stevens en kleinkinderen Vries, 28 september 1975, Asserstraat 44. De begrafenis, zal D V. plaatsvinden op woens dag 1 oktober om 13.00 uur vanuit de Ont- moetingskerk te Vries. Vooraf zal er een rouwdienst worden ge houden, die aanvangt om 12.15 uur. Op Zijn tijd heeft de Here tot Zich genomen onze zorgzame Vader. Groot- en Overgroot vader Harm Jan Volkers in de ouderdom van 87 jaar: weduwnaar van C. Volkers-Wieringa. Ieder, die de Naam des Heren aanroept, zal behouden worden. Wie bidt ontvangt en wie zoekt vindt en wie klopt, die zal opengedaan worden. Leeuwarden. 26 september 1975. Corr.-adres: Rhijnvis Feithstraat 4. Leeuwarden. Leeuwarden: J. W. Volkers J. Volkers-Reinalda Wapenveld: L. C. Volkers H. C. Volkers-Ganzevoort Arnhem: C. Volkers C. E. Volkers-v. d. Woude Ede: H. M. Nauta-Volkers P. Nauta Uithoorn: F. Volkers E. Volkers-Boringa Klein- en achterklein kinderen Liever geen bloemen. Condoleantiebezoek op dinsdag 30 september van 19.00-19.30 uur in de aula Noordersingel 4 te Leeuwarden, voor bewoners van Aid Lan- state op dezelfde dag van 17.30-18.00 uur in de grote zaal op de 7e etage. De rouwdienst zal worden gehouden op woens dag 1 oktober om 14.30 uur in de Geref. kerk aan de Schrans te Leeuwarden (Z.). Begrafenis na afloop van deze dienst om ca. 15.30 uur op de Noorderbegraafplaats te Leeu warden. „Dag aan dag draagt Hij ons". Uit dit geloof heeft hij geleefd, in dit vertrou wen is hij in zijn 86e levensjaar ontslapen, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Grootvader Nicolaas van Egmond echtgenoot van Elsje Verhaar. Rijnsburg: E. van Egmond-Verhaar Utrecht: N. van Egmond P. van Egmond-Meirink Rijnsburg: A. Frens-Kromhout A. Frens D. J. van Egmond P. M. van Egmond- van der Sleet J. van Dijk-van Egmond G. van Dijk Emmen: J. Tewes-van Egmond H. Tewes en kleinkinderen Rijnsburg, 27 september 1975, Abdijlaan 21. Gelegenheid tot condoleren maandag- en dins dagavond van 7.30-9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden op woens dag 1 oktober a.s. om 2.30 uur n.m. in de Hërvormde Kerk te Rijnsburg, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de Hervormde Begraafplaats. Gezang 300 1 (liedboek) Heden nam de Heer tot Zich Loe van Amerongen-Bakker weduwe van Ben van Amerongen, op de leeftijd van 67 jaar. R. Berloth- van Amerongen H. K. Berloth H. J. van Amerongen A. T. M. van Amerongen- Graafsma R. P. R. van Amerongen Y. H. van Amerongen- Kennedy en alle kleinkinderen Arnhem. 26 september 1975 Voermanstraat 17 De rouwdienst wordt gehouden op dinsdag 30 september om 11.00 uur in de Hervormde Kerk te Schaarsbergen, waarna de begrafenis zal plaats hebben op de begraafplaats te Schaars bergen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in het Jachthuis Koningshoek, Kem- perbergerweg te Schaarsbergen. In plaats van bloemen liever een gift op giro no. 48 92 37 t.n.v. Amnesty International. Amsterdam. Het Hoofdbestuur van de Voedingsbond C.N.V. (CVAT) geeft met ontroering kennis van het overlijden van zijn oud-voorzitter P. Stokman Ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 75 jaar. In 1930 werd hij bezoldigd bestuurder van onze organisatie, terwijl hij in 1951 werd ge kozen tot voorzitter. Tot in 1964 was hij in deze functie werkzaam. Moge de Herezijn «vrouw en kinderen de kracht geven om dit voor hen zo grote verlies te dragen. Namens het Hoofdbestuur M. D. den Hollander, voorzitter J. Anbeek, secretaris algemene zaken Utrecht, Mauritsstraat 45-47 Ik hef mijn ogen op naar de bergen vanwaar zal mijn hulp komen? Mijn hulp is van de Here die Hemel en Aarde gemaakt heeft. In volle rust en vrede nam de Here tot Zich onze lieve Vader, Groot- en Overgrootvader, Broer, Zwager en Oom. Arie de Wit Weduwnaar van Bruina van den Berg, in de ouderdom van 83 jaar. Amsterdam: P. de Wit Vinkeveen: M. van Mulligen-de Wit ,T. van Mulligen Nieuw Zeeland: C. van der Wel-de Wit N. van der Wel U.S.A.: S. de Wit G. H. de Wit-van der Wel Gouda: A. van der Meer-de Wit J. van der Meer Voorschoten: A. de Wit P. N. de Wit-Kriege A. G. C. Heymans-de Wit J. C. Heymans G. de Wit-Haytema Klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Voorschoten, 29 september 1975. Generaal Spoorlaan 24. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau Hogewoerd 84 te Leiden. Bezoek aan de rouwkamer: dinsdag avond a.s. van 8.309.30 uur. Een dienst van woord en gebed zal gehouden worden donderdag 2 oktober a.s. in de Geref. Kerk te Voorschoten, aanvang 14.00 uur, waarna de begrafenis te plm. 15.00 uur zal plaats vinden op de algemene begraafplaats „Rosenburgh". Ook na de begrafenis gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Op zondag 28 september werd uit de familie kring door onze Hemelse Vader in Heerlijkheid opgenomen ons lief Kleinkind en Nicht. Marieke van Weelden-Schakel oud 25 jaar. D. Schakel-Kooijman M. Kooijman- van Houweling Ooms. tantes, neven en nichten. Correspondentie-adres Peursumseweg 14. Giessenburg. De afscheidsdienst vindt plaats op donderdag 2 oktober in de Gereformeerde Kerk te Gies senburg, om 2.30 uur n.m. Vanaf 2.00 uur is er gelegenheid om te condo leren in de benedenzaal „De Stiet" te Giessen burg. Aankomst op de begraafplaats te Giessen- Oudekerk plm. 3.30 uur. Hij verlangde heen te gaan en met Christ te zijn. Fil.: 1J Heden nam de Here tot Zich onze lieve Broe Zwager en Oom Lourenz Brunt weduwnaar van Elisabeth Zondervan, op de leeftijd van 80 jaar. Uit aller naam: J. Brui s-Gravenhage, 27 september 1975. Correspondentie-adres: Nijkerklaan 38. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in Het Rouwcer trum Van Diemenstraat 167. Bezoekuren van 5-7 uur. De teraardebestelling is bepaald op woensda 1 oktober a.s. op de Algemene Begraafplaat „Eikelenburg", Eikelenburglaan 9. Rijswij (Z.-H.). Vooraf zal een rouwdienst worden gehoude welke zal worden geleid door Ds. W. J. Quis in de Moriakerk, Laan te Blotinghe te Rijswij (Z.-H.), welke aanvangt om 1 uur. Aankomst op de begraafplaats om 2 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de Begraaf plaats. Diep bedroefd, maar dankbaar voor wat hi voor ons mocht zijn, berichten wij u het over lijden van mijn Man, onze Vader en mijl Zwager Hermannus Stel Op zondag 28 september werd hij, 64 jaa oud, uit zijn lijden verlost. „Ik heb de goede strijd gestreden, ik heb mij1 loop ten einde gebracht, ik heb het geloc i behouden". 2 Tim. 4 G. J. Stel-Dekker Be ja Lammy en Tiemen Harry A. G. Dekker Smilde, september 1975, -Kapaalweg 36. De begrafenis zal plaatsvinden op donderda 2 oktober, tijdens een rouwdienst die gehou den wordt in de Geref. Kerk te Smilde, Suei€ mondsweg 1. De dienst begint om 13.15 uu c Na de dienst is er gelegenheid om ons te con c doleren. ENIGE KENNISGEVING Na een langdurig ziekbed overleed op 78 jarige leeftijd tot onze grote droefenis mij dierbare Vrouw en onze lieve Moeder, Behuwd en Grootmoeder Elisabeth Anna Maria van Kessel- de Groot Dunnville, Canada: Leiden: Hillsburgh, Canada: Toronto, Canada: Kitwe, Zambia: J. van Kessei P. W. C. van Kessei W. H. P. M. van Kessel- Luyerin U C. P. W. van Kessei I. van Kessel-Enzlin J. J. van Kessei G. van Kessel- van Cammef1® J. J. van Kessei S van Kessel-Dijkshoon j alsmede kleinkinderen De begrafenis vindt 1 oktober 1975. Correspondentie-adres Kwikstaartlaan 10, Leiden. de plaats te Dunnvil °.r Ji Veilig in Jezus Armen zil Tot onze diepe droefheid is heden in de voll n zekerheid des geloofs van ons heengegaartrin onze zorgzame Vader, Groot- en Overgroot t i vader, Benjamin Reijngoud weduwnaar van Mensje van der Vis, in de leeftijd van 79 jaar. Hoorn: A. G. de Weerdt- L Reijngouif hp: J. P. de Weerdt Marga, Lydia en CharlottjrtQg W. Reijngoud C. B. Reijngoud N. M. Reijngoud- de Rouwftie M. Schortinghuis- Reijngou J. Schortinghuis Kim en Eva Giessen: Ben, Kees, Rob, Hans en Wilmi f. Amsterdam. 27 september 1975. Rigelstraat 15. Thuis geen bezoek Geen bloemen Amsterdam: Giessen: Heerhugowaard: De uitvaartdienst zal worden gehouden woens n dag 1 oktober a.s. om 10.00 uur in de Regen. sï boogkerk, Kometensingel 58 door Ds. T. B^ed van Houten, predikant te Aalsmeer. waarnilcicH de teraardebestelling zal plaats hebben tegen 11.00 uur op de Noorderbegraafplaats (Buik^oei slotermeerdijk). eer 1 zi ©til; Hij is verlost, God heeft hem welgedaan. Heden heeft de Heere uit ons midden wegge' nomen onze lieve en zorgzame Vader. Groot en Overgrootvader, Abraham van Vliet Sinds 1924 weduwnaar van Klazina Helena Dam. In de ouderdom van 89 jaar. Ridder in de Orde van Oranje Nassau Bd lenpl is o Rom. 8 24 en 2$wee\ Uit aller naam: Wilnis: A. van Vliet Wilnis, 26 september 1975. Prins Bernhardstraat 8. De teraardebestelling zal plaats vinden woens dag 1 oktober a.s. om 14.00 uur op de Ned, Herv. Begraafplaats te Wilnis. Vooraf wordt er in de Ned. Herv. Kerk te Wilnis een korte., rouwdienst gehouden welke aanvangt om[. luunureuon gciiuuucii wcinc itani'diigt ulu aitpr 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de£zf„ begrafenis in de Schakel. Geen bloemen Liever geen bezoek aan huis. te: n s lijk CN cipi de ien verl lijn boy niet ien eui at anc zegf verv itegc heef s. v Hing var :vis bron el di ;er i terte (ee hare

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8