i de verpleging heeft u nodig verpleegkundige als afdelingshoofd Academisch Ziekenhuis Leiden Medische Faculteit het nieuwe spittaal V Stichting De Rustenburg Rotterdam estraal ALGEMEEN ZIEKENHUIS TE HILVERSUM eerste verpleegkundigen verpleegkundigen A verpleegkundigen STICHTING TEHUIZEN SONNEHEERDT HOOFD PAVILJOEN BEJAARDE BLINDEN (Mnl.ofVrl.), Psychiatrisch centrum Zon en Schild te Amersfoort opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige een docent(e) verpleegkunde Enkele verpleegkundigen Gediplomeerde o.k.-assistente of o.k.- verpleegkundige Verpleegkundige Verpleegkundigen Verpleegkundige Verpleegkundige Verpleegkundige QJ VERPLEEGKUNDIGEN (diploma B) VERPLEEGKUNDIGEN (diploma A) V I stafverpleegkundige verpleegkundigen stafverpleegkundige verpleegkundigen GOUDA School voor Verpleegkunde 'Tergouw" Docenten verpleegkunde gemeenteziekenhuis ANALIST(E) ZATERDAG 27 SEPTEMBER TROUW/KWARTET 28TE Stichting Dc Rustenburg tc Rotterdam, zoekt voor haar verpleeghuis met 126 bedden een Hij of zij krijgt de dagelijkse leiding over de werkzaamheden op dc afdeling, waar 30 patiënten verblijven. In verband met het somatisch karakter van dc verpleging is voor dezefunktic het diploma Ziekenverzorging A of eventueel B met ervaring in de somatische verpleging vereist. Wij verwachten voorts van belangstellenden dat zij in staat zijn de juiste sfeer tc scheppen voor een optimaal werk- en leefklimaat op dc afdeling. Wij bieden een grote mate van zelfstandigheid en goede mogelijkheden voor ontplooiing. Honorering overeenkomstig rijksregeling in de rang van 1c verpleegkundige c.q. Ie verpleegkundige A, afhankelijk van ervaring. Uw sollicitatie wordt met belangstelling tegemoet gezien door dcdirektic van Stichting De Rustenburg, Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Telefoon: (010) 77 03 77. en/of die in staat zijn leiding te geven aan het werk op de diverse afdelingen. Inlichtingen worden verstrekt door de adjunct directrice onder telefoon nummer (02150-46 641, toestel 316. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Loosdrechtse Bos 7 te Hilversum. ERMELO-VELUWE Sonneheerdt is een prot. chr. centrum voor volwassen blinden. Op het terrein: tehuizen voor werkenden en bejaarden, sociale werk plaats, bibliotheek en een vacantie-/conferen- tieoord voor visueel gehandicapten. Binnenkort vaceert de functie van omvattend de dagelijkse leiding in "het Henriëtte-Paviljoen", waar met een directe staf van 20leden, verzorging wordt geboden aan 42 blinde bejaarden; een zelfstandige werkkring, uitgeoefend onder de verantwoordelijkheid van de directeur. De administratie en de bereiding van de warme maaltijden worden centraal verzorgd. Salaris: overeenkomstig CAO-Bejaardentehui- zen. Candidaten dienen van pos. prot chr. beginse len te zijn en bij voorkeur in het bezit van diploma Ziekenverpleging A en/of B. Uitv. schrift, soil, aan de directeur. uitgaande van de Vereniging Ned. Herv. Stichtingen voor Zenuw- en Geesteszieken In ons centrum start 1 februari 1976 weer een 3-jarige De vakken die je in het theoretisch deel van de opleiding krijgt, zijn boeiend en praktijkgericht (o.a. psychiatrische verpleegkunde, psychiatrie, psychologie en andragogie). De opleiding staat open voor meisjes en jongens vanaf 17 J4 jaar, die een havo-, mavo-, inas- of een gelijkwaardig diploma hebben. Wie nog geen 17 Vt jaar is kan toch komen praten. Als deze advertentie je belangstelling heeft gewekt, bel of schrijf dan naar de afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033-38534. HET ACADEMISCH ZIEKENHUIS UTRECHT ten behoeve van het Opleidingsinstituut Taak: het verzorgen van een aantal lessen "verpleegkunde" en "maatschap pelijke gezondheidszorg" in het kader van de préklinische opleidingen voor A en B. Ziekenverpleging en de opleiding voor Operatieassistenten; het deelnemen aan praktijkexamens, beoordelingsgesprekken etc.; het mede ontwikkelen van lesprogramma's in samenwerking met de leden van de werkgroep "audio visuele hulpmiddelen". Het diploma A-ziekenverpleging en een afgeronde docentenopleiding zijn vereist. Enige ervaring als docent(e) strekt tot aanbeveling. Arbeidsvoorwaarden: salaris volgens Rijksregeling; op het ziekenhuispersoneel zijn de bepalingen van de Algemene Burger lijke Pensioenwet van toepassing; vakantie-uitkering 7,8%. Telefonische inlichtingen over de functie-inhoud zijn te verkrijgen bij Zr. Roosjen, Hoofd van ons Opleidingsinstituut (telefoon 030-516111). Schriftelijke sollicitaties met duidelijke vermelding van kenmerk 1041 op brief en envelop kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht. Keel-neus-oorheelkunde vac.nr. 75.282 AZ. De afdeling telt 60 bedden. Er worden zowel dames, heren en kinderen verpleegd. De afdeling is op eigentijdse wijze (teamverpleging) georganiseerd. Verlangd: diploma zieken- verpleging-A. Salaris max. 2011 bruto per maand. Promotie tot verpleeg- kundige-A (salaris max. ƒ2124 bruto per maand) is in principe mogelijk. Operatiekamer keel-neus-oorheelkunde vac.nr. 75.283 AZ. Salaris voor beide functies vanaf 1522 tot max. 2011 bruto per maand. Promotiemogelijkheden zijn aanwezig. Oogheelkunde vac.nr. 75.284 AZ. De afdeling omvat 52 bedden en is in 3 units verdeeld; zij is op eigen tijdse wijze georganiseerd (teamverpleging). De voorkeur gaat uit naar hen die belangstelling hebben voor Oogheelkundige-verpleging en bereid zijn in teamverband te functioneren. Het is mogelijk om de opleiding voor de aantekening Oogheel kundige-verpleging. op kosten van het Ziekenhuis, te gaan volgen. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A. Salaris max. 2011 bruto per maand. Promotie tot verpleeg- kundige-A (salaris 2124 bruto per maand) is in principe mogelijk. Huidziekten vac.nr. 75.285 AZ. Op deze afdeling worden dt 15 patiënten verpleegd. Het werk omvat de intensieve verpleeg kundige zorg en begeleiding van de patiënten. Voor deze functie kunnen zowel A als B verpleeg kundigen in aanmerking komen. Salaris max. 2011 bruto per maand. Promotie tot verpleeg- kundige-A (salaris max. 2124 bruto per maand) is in principe mogelijk. Longziekten vac.nr. 75.286 AZ. Op deze afdeling die 31 bedden omvat worden patiënten die aan ziekten van de ademhalings organen lijden op intensieve wijze verpleegd en begeleid. Verlangd: diploma zieken- verpleging-A. Salaris max. 2011 bruto per maand. Thorax - chirurgie vac.nr. 75.287 AZ. Op deze afdeling met 18 bedden worden patiënten verpleegd die herstellende zijn na een hart operatie. Verlangd: diploma Zieken- verpleging-A. Salaris max. 2011 bruto per maand. Promotie tot verpleeg- kundige-A (salaris max. 2124 bruto per maand) is in principe mogelijk. Thorax intensive care vac.nr. 75.288 AZ. De voorkeur gaat uit naar verpleegkundigen die reeds in het bezit zijn van het diploma Intensive Care. Verpleegkundigen zonder Intensive Care opleiding of ervaring kunnen ook in aanmerking voor plaatsing komen. Het is in principe mogelijk in de nabije toekomst de cursus Intensive Care te gaan volgen. Verlangd: diploma Zieken- vcrpleging-A. Salaris max. 2011 bruto per maand. Aanstelling als verpleeg- kundige-A (salaris max. 2124 bruto per maand) is afhankelijk van ervaring mogelijk. U komt te werken in het Academisch Ziekenhuis Leiden, dat met de Medische Faculteit der Rijksuniversiteit Leiden samenwerkt. De salariëring is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Iedereen wordt bij indiensttreding opgenomen in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Vakantietoelage 7,8% per jaar. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan de Adjunct-directeur Personele Zaken AZL. Rijnsburgerweg 10. Leiden. Op de brief het vacaturenummer vermelden. En de kenlettersTR "Vrederust" is een psychiatrisch ziekenhuis met 680 behandelplaatsen; jaarlijks worden er ongeveer 400 patiënten opgenomen vnl. afkomstig uit West-Noord Brabant en Zeeland. Teneinde een verdere differentiatie van behandeling in kleinere groepen te kunnen bewerkstelligen willen wij gaarne op korte termijn in kontakt komen met voor plaatsing op onze opname en rasoclalisatie-afdelingen. In 1976 zijn er tevens plaatsingsmogelijkheden voor om als 2e jaars leerling de opleiding voor het diploma ziekenverpleging B te gaan volgen, welke opleiding 2 x per jaar begint met een introductieperiode van 2 weken. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selektieprocedure. Het ziekenhuis verleent waar nodig bemiddeling voor het verkrijgen van huisvesting. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties kunt U richten aan de geneesheer-direkteur van het psychiatrisch ziekenhuis "Vrederust", Moerstraatsebaan 503, Halsteren, (post Bergen op Zoom), tel.: 01640 - 36900. P or nd lit streekziekenhuis WamSVeld/ bijzutphen. Voor ons nieuwe ziekenhuis zoeken wij ten behoeve van de verplegingsdienst "kontakt met belangstellenden ve- onderstaande funkties: klasse-adeling afd. intensive care/hartbéwaking kinderafdeling diverse afdelingen (b.v. klasse en neurologie) Wij bieden: salariëring afhankelijk van opleiding en ervaring pensioenvoorziening via het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds medewerking bij het verkrijgen van passende huisvesting. Zr. A. C. Slotboom, Hoofd Verplegingsdienst, is gaarne bereid tot nadere informatie, telefoon 05750 - 84411. Belangstellenden kunnen een sollicitatiebrief richten aan het Hoofd Personeelszaken, Ooyerhoekseweg 8, Warns- veld bij Zutphen. 75-36 lie Bt€ Wc Opleidingsinstituut voor Verpleegkundigen en Ziekenverzorgenden. Livingstonelaan 2, Gouda.. Tel. 01820-14641. Gevraagd: die samen met de overige docenten de theoretische opleiding voor het diploma A ziekenverpleging willen verzorgen. Ter nadere informatie het volgende: 250 leerlingen-verpleegkundige volgen de A-opleiding. 4 docenten verpleegkunde zijn met de opleiding belast. De te geven lessen worden in onderling overleg vastgesteld. Bij de voorbereiding der lessen wordt didactische hulp geboden. De school is gehuisvest in een nieuw en royaal opgezet gebouw. In Gouda (het groene hart van Holland) is een ruime keus in huur- en koopwoningen. Inlichtingen en sollicitatie bij de directeur der schooi B. Hinloopen. Me Uw Sollicitatie kunt u richten aan de geneesheer- directeur van het ziekenhuis Dr. J. Bok, Postbus 306 te Dordrecht dOtdrechtbankastraat 57 Voor het laboratorium voor Hemostase onderzoek wordt gevraagd Zijn/haar taak zal inhouden: a. uitvoering van controlebepalingen bij klinische en poliklinische patiënten die behandeld worden met antistollingsmid- delen b. onderzoek bij patiënten met stollings- pathologie. Zelfstandig en nauwkeurig kunnen werken is vereist. Ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Salaris nader over een te komen. >2.< t fel ge:: lei fez-

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 28