het onderwijs vraagt een derde pastor Welzijns- en Vormings werk „De Kabouters" Hoofdleidster DOCENT(E) Hardinxveld-Giessendam Calvijnschool voor mavo een docent voor "NIEUWE VAART" LERAAR-A.V.O. ROOSENDAAL (N.B.) leraar natuurkunde, scheikunde en biologie (v.b.) EEN HOOFDLEIDSTER Leraar of Lerares Leraar of Lerares LERAAR/LERARES (Prot. Chr.) ONDERWIJZERES Wie helpt ons uit de nood Leraar(Lerares) COLLEGA MUZIEKONDERWIJS A. onderwijskundige m/v B. pedagogisch-didac- tisch medewerk(st)er C. pedagogisch-didac tisch medewerk(st)er een lera(a)r(es) EEN ONDERWIJZERES MEESTER DELFT docenten voor: ROTTERDAM Docenten voor: MIDDELBURG een leraar (lerares) Adverteert in Dagblad Trouw HOOFD LERAAR OF LERARES BIOLOGIE serviceflat Haeswyk*Oegstgeest ASSISTENTE Voor inlichtingen omtrent het adverteren in onze elke zaterdag verschijnende rubriek ■"ATERDAG 27 SEPTEMBER TROUW/KWARTET 23 Leimuiden Het Bestuur van de Christelijkè Kleuterschool vraagt voor haar 3-klassige school zo spoedig mogelijk een Sollicitaties en inlichtingen bij de heer D.S. Knetsch, Prunusstraat 34, Leimuiden Tel. 01721-9317. Rotterdam Het bestuur van de Reformatorische Scholengemeen schap "Guido de Brés" voor v.w.o., Havo en mavo, Overijselsestraat 49 te Rotterdam zoekt per 1 augustus 1976 een aardrijkskunde 1e, 2e gr. voll. aantal uren Ook studerenden kunnen solliciteren. Gegadigden dienen te behoren tot de Gereformeerde Gezindte. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de rector, drs. M. Burggraaf, tel. 01807 - 17523 (privé) en 010-326608 (school). Merwedestraat 1 Tel.: 01846-3180 Wij vragen voor z.s.m. 6 lessen tekenen in de eerste klassen, op dinsdag- en woensdagmiddag. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u zich wenden tot dedirekteur, J. Koekkoek, Larikslaan41, Sleeuwijk, tel. 01833-2130. Gouda Christelijke Technische School Kanaalstraat 32, Tel. 01820-16034 GEVRAAGD zo spoedig mogelijk een voor 12 tot 29 lesuren. Brieven van sollicitanten van prot. chr. levensovertui ging worden gaarne zo spoedig mogelijk tegemoet ge zien door de adjunct-directeur, de heer J. v. 't Veer, die ook inlichtingen over de betrekking kan verschaffen, (tel. thuis 01820-16918). Koningin Emma-school voor Christelijk M.A.V.O. Dr. Schaepmanlaan 7 Telefoon 01650-3 78 43 Gevraagd per 1 januari 1976 Bezitters van of studerenden voor wiskunde l.o. genieten de voorkeur. Woning geen probleem. Sollicitaties aan de directeur, P. Hartman, Pr. Kennedy- laan 7, Roosendaal, tel. 01650-36224. Monnickendam Het bestuur van de Vereniging voor Christelijk Onderwijs te Monnickendam vraagt zo spoedig moge lijk liefst met ervaring voor haar nieuw te stichten kleuter school, die gebouwd wordt aan de reeds bestaande basisschool. Inlichtingen bij en sollicitaties aan J. Mengers Wend. Claesdochterlaan 22 Monnickendam tel. 02995-3531 UTRECHT-NOORD Chr. Mavoschool "Koningin Wilhelmina" Adriaan Mulderstraat 60. Utrecht. Tel. 030/442383. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk Godsdienst (17 lessen) en Maatschappijleer (4 lessen) Wiskunde (minimaal 15 lessen) Sollicitanten moeten het christelijk onderwijs uit overtuiging willen dienen. Inlichtingen bij en sollicitaties met volledige gegevens aan de directeur J. Slotema, Daalseweg 227 te Utrecht, Tel. 030 - 441702. VROOMSHOOP (Gezellig dorp in rustige omgeving met veel natuurschoon) Christelijk Nationale M.A.V.O. Beatrixstraat 1 Telefoon 05498-2245 Gevraagd per 1 januari 1976 (of eerder) in de exacte vakken (29-32 lessen) wi-na-sk-bi Eventuele aanvulling met andere vakken is ook mogelijk: bv. frans, aardrijkskunde, geschiedenis, studieles sen. In 1976 krijgen we een nieuwe school. Waar blijven de "nieuwe leraren"? De school doet mee aan het M.a.v.o.-project. Koop- en huurwoningen f 260.- p.m.) aanwezig. Inlichtingen verstrekt de directeur A. van Hunenstijn, Koninginneweg 1, Vroomshoop. Telefoon 05498-1810. MIDDELBURG Rentmeesterschool voor Prot. Chr. Basisond. Rentmeesterlaan 243. Gevraagd per 1 januari 1976: voor klas 1 zo mogelijk met ervaring. moderne leermiddelen begeleiding R.P.C. Zld. Leer- en hospiteerschool CPA geen woningprobleem op Walcheren is het leven goed. Inlichtingen en sollicitaties: H. Koopman, h.d.s. Vromoldsland 47 Middelburg. Tel. 01180 - 2 56 75 (2S893 huis). Beatrixschool voor chr. mavo Krabbendijkestraat 240 Rotterdam-Pendrecht Telef.: 800068 Gevraagd zo spoedig mogelijk: Biologie voor 14 uur en aardrijkskunde, eveneens voor 14 uur. Wij bieden u een vaste betrekking aan in een heel prettige werksfeer. Wie een applicatiecursus volgt of wil gaan volgen is ook benoembaar. Eén van de collega.s heeft in korte, tijd een woning gekregen. Inlichtingen en brieven: A.J. van Hlilzen, telef.: 294618, of de adj. dir.: M. Jongejan, telef, 808904. Os. D.J. Karrasschool Naarderstraat 102, 's-Gravenhage-Zuid Ten behoeve van het muziekonderwijs in onze groeiende school zoeken wij z.sp.m. een enthousiaste die op woensdagmorgen een aantal lessen KAN VERZORGEN (3 uur). Inlichtingen bij en sollicitaties aan de schoolleider C. Spoelman Tel. (school) 070-39.14.34, tel. (huis) 070-23.48.89. De schoolpedagogische dienst agglomeratie Arnhem vraagt voor spoedige indiensttreding een voor een samenwerkingsexperiment, dat onder auspiciën van de Innovatiecommissie Basisschool wordt opgezet in een drietal scholen (openbaar en bijzonder) kleuter- en basisonderwijs in Arnhem-Zuid (Elderveld). Het experi ment is gericht op de integratie van kleuter- en basis onderwijs en op de'ontwikkeling van een toekomstige basisschool voor 4- tot 12-jarige kinderen: Tot de taken van dit teamlid behoren: - gericht ondersteunen van het experiment d.m.v. litera tuurverwerking, participatie in onderzoek en advisering in algemene zin, -bijdragen in de ontwikkeling van onderwijsleerpak ketten, die bruikbaar zijn in verticale groepen. - voorbereiden, bijwonen en evalueren van diverse over legsituaties, - bijdragen in de rapportage en-voorlichting over het pro ject. Vereist vyorden een universitaire opleiding en gemoti veerdheid voor onderwijsvernieuwingswerk. Ervaring in het Kleuter- en/of basisonderwijs strekt tot aanbeveling. Salariëring volgens rijksregeling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Voor het zelfde projectteam wordt gevraagd een voor de practijkbegeleiding van de drie basisscholen, zowel gericht op de speciale vakdidactische gebieden, als op het totale pedagogisch-didactisch handelen van de leerkracht. Tevens zal deze medewerker een bijdrage moeten leveren aan het ontwikkelen van een school werkplan. Voor deze functie wordt gedacht aan iemand met ruime ervaring in het onderwijs en met bijzondere belangstel ling voor de practische zijde' van ondefwijsontwikke- lingswerk. Bekendheid met het aanvankelijk basisonder wijs, met moderne didactische werkvormen en met het werken met verticale leerlinggroeperingen zijn gewenst. Het bezit van de akte MO-A pedagogiek strekt tot aanbeveling, studiezin en goede communicatieve vaar digheden zijn vereist. Salariëring volgens rijksregeling, afhankelijk van oplei ding, ervaring en leeftijd. Voort wordt gevraagd een voor de projectgroep belast met de begeleiding van een 14-tal Jenaplanscholen. Deze medewerker zal o.a. tot taak hebben: - de directe ondersteuning van het werk van leerkrach ten d.m.v. stamgroepbezoek. - het bijwonen van vergaderingen'vari schoolteams, - het leiden van vergaderingen van hoofden van scholen, - de bevordering van integratie k.o.-ba.o. -hef organiseren van studiebijeenkomsten voor de schoolteams, - de begeleiding van drie samenwerkende basisscholen (openbaar en bijzonder onderwijs) Gedacht wordt aan iemand met grondige kennis van de Jenaplanschool, bij voorkeur mede op grond van enige ervaring. Het bezit van de akte MO-A pedagogiek en bereidheid tot voortgezette studie strekken tot aanbeveling. Salaris afh. van opleiding, ervaring en leeftijd max. 73.981,-. Alle voor het personeel van het Gewest Arnhem c.q. de Gemeente Arnhëhi geldende rechtspositieregelingen, alsmede intercommunale ziektenkosten regeling I.Z.A. Gelderland zijn van toepassing. Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de Stichting Schoolpedagogisché Dienst, Willemsplein 21, Arnhem (postbus 337). T elefoon 085-455241 Chr. MAVO, Dokkum Gevraagd voor 10 lessen biologie aangevuld met nederlands en/of Duits en/of Engels tot ëeri volledige weektaak van 29-31 lessen. Indiensttreding zo spoedig mogelijk Van hem/haar wordt gevraagd dat hij/zij het christelijk onderwijs uit overtuiging dient. De school is aangewezen als experimenteerschool voor het Mavo project. Een woning tegen redelijke huur is in Dokkum gemakkelijk te krijgen. Inlichtingen bij ëri sollicitaties aan A. Risselada, Directeur chr. MAVO Eelaan 7 te Dokkum Tel. 05190-2671 (school) of 2690 (huis). ERMELO De Klokbekerschool De la Reystraat 134 Het bestuur van de Ver. v. Prot. Chr. Onderwijs te Ermelo vraagt voor bovengenoemde school per 1 januari 1976. - die met enthousiasme en uit overtuiging het Chr. Onderwijs wil dienen; - die bereid is samen met collega's en ouders te wer ken aan de ontwikkelingen in onze school; - die bevoegd is voor j, k en r. Inlichtingen bij en sollicitaties aan het hoofd der school, H.J. Boelens, Bothastraat46, Ermelo. Telefoon 03417 - 2149. DEN HAAG Een groep leerlingen van de kernafdeling van de WILLEM VAN DEN BERGH-school zoekt per 1 januari 1976 een nieuwe Wie informaties wil hebben over deze moderne prot. chr. school voor moeilijk lerende kinderen kan bellen. Hij kan ook direct zijn sollicitatiebrief sturen aan de school leider J. Kunst, Beresteinlaan 629, Den Haag telefoon school 070-670714; telefoon thuis 02521-15964. CHR. HUISHOUD- NIJVERHEIDSSCHOOL "OP DREEF" Gevraagd zo spoedig mogelijk: kennis der natuur/biologie 10 uur (op maandagmorgen en woensdag) ,n 6 tot 8 uur Engels 6 tot 8 uur Lichamelijke oefening 6 tot g uur Aardrijkskunde/geschiedenis 3 uur Muziek 2 uur Godsdienst 3 uur Expressie woord en gebaar 1 uur Sollicitaties te richten aan het bestuur, Juniusstraat 2 te Delft. Mevrouw E. Kersten (directrice) verstrekt alle gewenste inlichtingen tel. 015-122865 (school), tel. 070 - 995673 (privé). Chr. Mavo "Meyenhage-Slinge", Postadres: Slingeplein 8, Rotterdam-3023. Tel. 010-809527. GEVRAAGD PER 1 JANUAR11976 Geschiedenis 10 uur Handenarbeid 11 uur Tekenen 8 uur Godsdienst 5 uur Zij die een prot. chr. levensovertuiging zijn toegedaan, gelieve hun sollicitaties te richten aan de directeur der school: L. Wenink, Jasmijnstraat 39, Puttershoek. Tel. 01856-1545. Het bestuur van de griffioenschoo! voor Chr. m.a.v.o.. Olmenlaan 8 te Middelburg vraagt: voor een volledige weektaak in het bézit van da akte wiskunde en/of handel desgewenst gecombineerd met andere vakken. Indiensttreding zo spoedig mogelijk. Brieven aan de dir. A.B. Nieuwenhuijse van Kleffenslaan 5, tel. 01180/1 2890. VOORBURG Van Wassenaar Hoffmanschool Rozenboomlaan 1 Het bestuur van de ver. tot stichting en instandhouding van scholen met de Bijbel te Voorburg vraagt bij voorkeur een jong Zo mogelijk in 't bezit van de aantekening J en R. Wij zoeken enthousiaste man van positief Chr. beginselen. Een ruime woning t/o een fraai park komt beschik- De heer P.J. Krijtenburg geeft gaarne alle gewenste in lichtingen. Tel. 070-86 16 79 Schr. soil, richt u aan het secretariaat, postbus 485 in Voorbrug. BLOEMENDAAL Chr. School voor M.A.V.O. "De Eikenhof" Rijperweg7 Gevraagd per 1 januari 1976: Onze school telt 12 klassen (290 l.l/) en ligt in een zeer rustige omgeving aan de rand van het Bloemendaalse bos. Goede kans voor een collega, die de overstap naar het voortgezet onderwijs wil maken omdat de 12 lessen biologie, aangevuld met lessen nederlands tot een volle dige betrekking, vooral in de klassen 1 en 2 gegeven worden. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de directeur A.J. de Swart, Essenlaan 15, Bloemendaal. Telefoon 023-254962 (school), 023-250392 (privé). rh In verband met uitbreiding en intensivering van de pastorale werkzaamheden fn het Psychiatrisch centrum 'Zon en Schild' te Amersfoort, uitgaande van de Vereniging 'Nederlands hervormde stichtingen voor zenuw- en geesteszieken' zoekt het bestuur Algemene informatie In 'Zon en Schild' worden ruim 800 patiënten verpleegd, verdeeld over een tiental paviljoenen. Naast de gewone psychiatrische afdelingen zijn er o.a. een crisiscentrum en afdelingen voor resocialisatie, geriatrie en jeugdpsychiatrie. De patiënten en het personeel behoren tot verschillende kerken, groeperingen of stromingen. Huidige situatie Op het ogenblik werken in het centrum twee hervormde predikanten; hun taak bestaat in het bijzonder uit: paviljoenswerkzaamheden: individuele gesprekken en kontakten met patiënten, werken met groepen, teamdeelname, relatie personeel; leiding kerkdiensten in de kapel; geestelijke vorming personeel [in het kader van de B-opleiding verpleegkundigen pastoraat aan personeel; Gedacht wordt aan een pastor - uit rooms-katholieke of reformatorische kring met de beide predikanten en de leden van andere disciplines wil samenwerken. De betrokkene dientin verbondenheid met de eigen kerk zijn taak te willen vervullen. Kandidaten dienen de kursus Klinische Pastorale Vorming te hebben gevolgd, danwel bereid te zijn deze alsnog te volgen. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de geneesheer-direkteur van 'Zon en Schild' en door de beide pastores ds. R. Houtsma en ds. A.G. Zijlstra, telefonisch bereikbaar onder nummer 033 - 38534. Brieven met uitvoerige informatie aan: de heer J.L. van Hasselt, algemeen sekretaris van het bestuur van de vereniging, centraal bureau. Oude Tempellaan 1 te Soesterberg. Wensen die Pres. Kennedyiaan waarin opgenomen 68 appartementen voor zelfstandige bewoning, vraagt voor spoedige indiensttreding een energieke Toewijding, alsmede een opgewekt karakter en de bereidheid alle voorkomende werkzaamhe den zowel in de huishouding als bij de verzor ging van zieken en mindervaliden te verrichten, zijn essentieel voor deze functie. Een gevarieerde werkkring wordt geboden in klein teamverband, terwijl een mooi gesitueerde zelfstandige éénkamerflat in het gebouw beschikbaar wordt gesteld. Salaris afhankelijk van leeftijd en ervaring. Ervaring op het gebied van omgang met en ver zorging van ouderen - in de functie van bejaar denhelpster - strekt tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne inge wacht bij mevrouw A. Karremen-van 't Noordende, Pres. Kennedyiaan 137, die tevens bereid is telefonische inlichtingen te geven (071 -15 6321). gelieve U te bellen 020-220333 toestel 83 of 94

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 23