FAMILIEBERICHTEN kok NOORDERHAVEN - julianador üEsnuMjdb WOENSDAG 24 SEPTEMBER 1975 BINNENLAND TROUW/KWAR' Heden nam de Heere tot Zich, nog geheel onverwacht, in de zekerheid des geloofs, mijn geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Grootvader, Broer, Zwager en Oom Jan Arie Boele echtgenoot van A. J. Boele-Struijs, op de leeftijd van 67 jaar. Schoonhoven: A. J. Boele-Struijs Lopik: C. Boele A. C. Boele-Fokker G. C. de Jooden-Boele J. de Jooden Hoogeveen: C. van Toor-Boele H. J. van Toor Lopik: J. Boele C. Boele-Bosch en kleinkinderen Schoonhoven, 22 september 1975. Voorhaven 29. Geen bloemen De begrafenis zal plaats hebben D.V. Vrijdag 26 september 1975 des namiddags 2 uur op de algemene begraafplaats te Schoonhoven. De overledene is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren a.s. woensdag avond en donderdagavond, van 89 uur, aan de Voorhaven 29. Voor ons geheel onverwacht heeft de Here op Zijn tijd tot Zich genomen mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Jacob Seldenthuis op de leeftijd van 71 jaar. H. C. M. Seldenthuis-Verwoerd Kinderen en kleinkinderen Berkel en Rodenrijs, 22 september 1975. Wilhelminastraat 13. Aan huis liever geen bezoek Gelegenheid tot condoleren donderdagavond van 7.30 tot 8.00 uur in de rouwkamer van Huize „Hergerborgch" aan de Raadhuislaan 7 en na de begrafenis in kerkelijk centrum „De Ark" aan de Oranjestraat. De rouwdienst wordt gehouden D.V. vrijdag 26 september om 2 uur in „De Ark", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats om circa 2.45 uur. Voor ons onverwacht maar op Zijn tijd nam de Here tot Zich mijn lieve Man, Vader en Opa Johannes Frederik Sulman op de leeftijd van 70 jaar. Psalm 103 Zuidlaren, 22 september 1975 Schipborgerweg 65. D. N. Sulman-Balkema Klaas en Monique Maria en Jan Amsterdam: J. K. Sulman W. Sulman-Lindemulder Groningen: J. Sulman J. E. E. Sulman-de Bruin Zuidlaren: H. W. de Jong-Sulman T. L. de Jong! Groningen: P. H. Sulman J. Sulman-Hartholt Rotterdam: Z. N. v. d. Schoor-Sulman G. v. d. Schoor en kleinkinderen Vader is thuis opgebaard. Op donderdag 25 september zal D.V. om 14.30 uur een rouw dienst worden gehouden in het Gemeente Centrum „de Deel" te Zuidlaren, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats. Na de plechtigheid gelegenheid tot condoleren in het Centrum „de Deel". Heden nam God geheel onverwacht tot Zich onze geliefde Broer en Zwager Jacob Seldenthuis op de leeftijd van 71 jaar. Berkel (Z.-H.): M. Seldenthuis-de Heer A. P. Maasland Oude Tonge: Utrecht: Dokkum: Nunspeet: Dunedin: Zoeter meer: T. Maasland-Seldenthuis M. Hartog M. Hartog-Seldenthuis W. Seldenthuis A. Seldenthuis-de Haan M. Groeneveld M. Groeneveld-Seldenthuis B. v. Dijk H. v. Dijk-Seldenthuis T. Seldenthuis D. Seldenthuis-Veerman Neven en nichten Heden nam God tot Zich mijn lieve Vrouw, onze Moeder en Grootmoeder Antonia Deurloo-van Dusseldorp in de leeftijd van 71 jaar. Wij zijn bedroefd over dit verlies, maar dank baar voor hetgeen zij voor ons geweest is. A. C. Deurloo R. Cirkel E. G. Cirkel-Smelik L. Tom-Deurloo D. H. E. Tom A. A. Noll-Deurloo E. D. Noll en kleinkinderen Amstelveen, 22 september 1975 Seineflat 46 Geen bezoek Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 26 sep tember om 12 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101 te Amsterdam, ongeveer 11.15 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren aafplaats. Wij zijn als kerkeraad en gemeente diep onder de indruk van het plotseling overlijden van broeder J. Seldenthuis Hij was een zeer werkzaam ouderling in het bejaardencentrum „Hergerborgch". Wij beseffen dat wij dankbaar kunnen zijn voor zijn leven. Wij geloven met hem en zijn familie „Het gebouw van God, in de heme len niet met handen gemaakt een eeuwig huis." Namens kerkeraad en gemeente: J. A. Bos J. Snijder L. M. Luyt Berkel en Rodenrijs, 22 september 1975. In de Hemel is het schoon. Daar zit God op Zijne troon. Heden behaagde het de Here tot Zich te nemen mijn lieve Man Jan van der Meij op de leeftijd van 37 jaar. Lida van der Meij-Kuijt Katwijk aan den Rijn, 23 september 1975. Rijnstraat 54. Geen bezoek De rouwdienst is bepaald op donderdag 25 sep tember a.s. om 3.45 uur n.m. in „Open Hof", Rijnstraat 18 te Katwijk aan den Rijn, waar na de begrafenis zal plaatsvinden op de Alge mene Begraafplaats aan de Kerklaan aldaar. Na afloop gelegenheid tot condoleren in „Open Hof". Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van de heer J. van Meel Tot voor 1972 firmant van Aannemingsbedrijf Van Meel en Van der Graaf. Meidoornhof 4 Rotterdam. Dat hij ruste in vrede Aannemingsbedrijf N. van der Graaf B.V. Rectificatie In het overlijdensbericht van mevrouw Rompje Cornelia Been weduwe van Arend Luten later weduwe van Zeger Johannes de Vente is het correspondentie-adres foutief vermeld. Dit moet zijn: familie D. Drost, A. J. Ernststraat 26 Ps. 121 vs. 1 (oude berijming). Op 19 september is in zijn woonplaats Liver pool, Engeland, na een ziekbed van enkele we ken van ons heengegaan onze lieve Zoon, Broer, Zwager en Oom Arie Pronk op de leeftijd van 58 jaar. Scheveningen: N. Pronk-Pronk 's-Gravenhage: W. v. d. Toorn-Pronk W. v. d. Toorn Rijswijk: J. M. Odinot-Pronk 's-Gravenhage, 23 september 1975. Zelfs al ga ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij. Psalm 23 4. Heden nam God tot Zich onze lieve onverge telijke Zoon Jan van der Meij op de leeftijd van 37 jaar. A. van der Meij J. van der Meij-van Beelen Katwijk aan den Rijn, 23 september 1975. Asterstraat 54. Gij, o God, ziet het immers, want Gij aan schouwt de moeite en het verdriet: opdat men het in Uw hand geve. In zijn grote ontferming heeft de Here tot Zich genomen, na een langdurige ziekte, onze Neef Jan van der Meij op de leeftijd van 37 jaar. Familie van der Meij Neven en nichten Rijnsburg, 23 september 1975. Heden heeft de Heere tot Zich genomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Maria Clasina Baelde-Koster op de leeftijd van 83 jaar. Boskoop: W. Baelde Bleiswijk: J. Baelde N. Baelde-van den Bos Ria. Arie Nijmegen: A. Baelde N. Baelde-van Gelder Willem Boskoop. 22 september 1975. Mendelweg 93. Moeder is opgebaard in het rouwcentrum, Gou westraat 18 te Boskoop. Er is daar donderdag avond van half acht tot half negen gelegenheid tot condoléance-bezoek. De begrafenis is bepaald op vrijdag 26 septem ber om 11.30 uur en zal plaatshebben op de nieuwe algemene begraafplaats aan de Roe mer te Boskoop. De Heere nam tot Zich. on ze lieve Moeder. Schoon moeder en Grootmoeder Willemke Abbring In de ouderdom van 96 Jaar Harfsen: N. B. Themmen A. Themmen-Lammers Hoevelaken: S. E. Abbrlng-de Haan J. G. Abbring Kingston (Tasmanlë): De begrafenis heeft plaats gehad op 22 september op de begraafplaats te Wln- sum Obergum. Delta-lloyd Levensverzekering N.V. mededeling aan onze verzekerden Per 15 september 1975 bedraagt de winstbijschiijvmg op de vóór 15 september 1969 toen niet-winstdelend gesloten verzekeringen 0.5*/» van de op 15 september 1975 verzekerde bedragen. Deze beschrijving is uilslui tend van loepassmg op die verzekeringen, welfc voldoen aan de voorwaarden, gesteld in onze mededeling d.d. september 1970. In de winstbi|schri|ving van de op 15 september 1975 ver zekerde bedragen zijn medebegrepen de winst- bi|SChri|vmgen over de periode 15 september 1970 tot en met 1974 Plotseling nam de Here uit ons midden weg onze ge liefde Broer, Zwager en Oom J. F. Sulman geliefde echtgenoot van D. Balkema in de leeftijd van 70 jaar. M. Sulman Zuidlaren: P. Mennen-Sulman K. Mennen Bergum: A. var A. var Leerdam: P. Sulman Veendam: C. Sulman neven en nichten. Zuidlaren, 22 september '75 Allen die met ons hebben meegeleefd tijdens de ziekte en (of) deelneming hebben betoond na het overlijden van onze lieve man, vader en groot vader Drs. Frederik Adriaan Westhoff D. J. A. Westhoff- Riemens Kinderen en kleinkinderen. Kollum, september 1975 Veilig in Jezus' armen Plotseling nam God tot Zich ons lief buurjongetje Freddy Moge de Here de ouders sterken in dit zware ver lies. Tot ons grote verdriet werd plotseling van ons wegge nomen onze lieve buur vrouw H. Bleichrodt- de Ruig Familie Adr. v. d. Mey, Anjelierenstraat 28, Rijnsburg Gaarne willen wij onze dank betuigen voor de be toonde belangstelling tijdens het leven en na het overlijden van onze geliefde Vader en Grootvader Abraham Uittenbogaard In het bijzonder danken wij directrice en verplegend personeel van Huize „Groenhoven", Witte Rozenstr. 21, Leiden, voor de liefdevolle verzorging. Kinderen en kleinkinderen fam. Uittenbogaard Leiden, september 1975. Hiermee willen wij U hartelijk bedanken voor hèt meeleven dat wij van U hebben ondervonden na het overlijden van onze lieve Man, Vader ten Grootvader Arnoldus Roodhart Zandbergen De belangstelling die wij mochten ontvangen gaf blijk van grote waardering voor hem. Namens allen: B. Zandbergen-Volkers Hoogeveen, september 1975 Raadhuisstraat 14 Dr. W. J. Quarles van Ufford arts allergische ziekten te Utrecht niet te consulteren woensdag 24-9 t/m zondag 28-9 en vrijdag 3-10 na 12 uur t/m zondag 12-10. sHEEREN LOO "Noorderhaven", een christelijk centrum voor geestelijk gehandicapten dat 10 km ten zuiden van Den Helder ligt, zoekt kontakt met gegadigden voor de funktie van leeftijd tussen 22 en 30 jaar; bij voorkeur in het bezit van een of meer vakdiploma's (bijv. B.G.P.); ervaring in instellingskeuken is gewenst. Reakties van belangstellenden worden graag ontvangen door het hoofd van de ekonomische dienst van Noorderhaven, postbus 2, Julianadorp. christelijk centrum voor geesteszwakken C&A heeft: de jongste mode gebreid! Zodat ze allemaal mee kunnen doen met die bijzonder fijne brei-trend in de nieuwe T-lijn en de ruige vesten rage Voor veel moeders een opluchting, dat C&A zoveel en zo voordelig gebreid heeft CsA Li tbch VtTtAd&iify&i! Links: - Volg de nieuwe T-lijn met deze sehYi warme collpull 1 en erover 'n T-trui met wijde kimonomouw O ET en horizontale strepen. Acryl. 152-167 Midden: Ontdek je vest en alles wat er-an hoort: grote kraag, biezen en epauletten langs de moderne raglan-mouw en biezen met zak op het voorpand. Acryl in O O o.a. écru, camel of raf. 122-146 fcffcr? Rechts: 'n Set die bestaat uit rechts gebreide koltrui met tweedspikkeltjes. Erover 'n bloesende T-pullover wijde laag-ingezette kimonomouwen. QO Acryl/wol. 122-146 OL

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8