de verpleging heeft u nodig hoofd lüv t Diaconessenhuis voorburg ZIEKENHUIS academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam V MENTRIX medisch directeur EEN MEDEWERKER(STER) STICHTING-BEILEROORD- a. een werklei- der arbeidsthe- rapie b. een assisten te voor de crea tieve therapie hoofdpraktijkdocent(e) Stichting De Rustenburg Rotterdam 1. een sociaal-psychiatrisch verpleegkundige 2. een sociaal-psychiatrisch verpleegkundige 3. een sociaal-psychiatrisch verpleegkundige 4. een sociaal-psychiatrisch verpleegkundige TROUW/KWARTET ZATERDAG 20 SEPTEMBER Het bestuur van de Stichting Diaconesseninrichting te Voorburg zal gaarne in contact komen met gegadigden voor de functie van Deze zal tezamen met de Algemeen Directeur de directie vormen van het Diaconessenhuis te Voorburg en daarin naast de gezamenlijke directie verantwoordelijkheid in het bijzonder zijn belast met de leiding van de genees- en verpleegkundige sectoren van het ziekenhuis het voorbereiden en uitvoeren van het medisch beleid het contact met de medische staf onder meer ten aanzien van de kwaliteitsbewaking en de inter collegiale toetsing in positieve zin de contacten op medisch terrein. De voorkeur heeft iemand met organisatorische ervaring op het gebied van de gezondheidszorg. Het ziekenhuis telt 268 bedden en 380 medewerkers; de medische staf bestaat uit 28 specialisten. Benoeming vindt plaats na overleg met de geledingen in het huis. Sollicitaties te richten aan de voorzitter van het bestuur der Stichting p/a Laan van Leeuwesteyn 31 te Voorburg. Informaties kunnen worden ingewonnen bij de heer Ph. S. Niemeyer, Algemeen Directeur, telefoon 070-906700. N.V. HERO CONSERVEN BREDA. N.V. Hero Conserven Breda in een der grootste fabrikanten van konserven en frisdranken in Nederland. Als eerste bracht Hero vruchtenlimonade in de handel. De merkbekendheid van Hero is onvoorstelbaar hoog. Op basis van deze bekendheid en know-how is Hero bezig nieuwe markten open te breken voor haar uitgebreide frisdrankenassortiment. Om ons daarbij te helpen, zoeken wij voor Amsterdam en 't Gooi: aktieve vertegenwoordigers met: Persoonlijkheid Durf Fantasie en Verkoopervaring bij voorkeur in deze branche Hun taak zal zijn het bezoeken van al die plaatsen in de uitmarktsektor waar verkoopmogelijkheden voor Hero dranken liggen, zoals horeca-bedrijven, kantines, scholengemeenschappen, rekreatie-centra etc. Wij bieden hen: - een goed salaris - een zeer goede autoregeling - een aantrekkelijke dagvergoeding - flinke vakantie - prima sociale voorzieningen - zelfstandig en verantwoordelijk werk - promotiekansen in eigen organisatie - een merkartikel dat met plezier wordt verkocht. Indien u geïnteresseerd bent in deze funktie en" niet ouder dan 35 jaar, kunt u schriftelijk solliciteren. Uw sollicitatie gelieve u te richten aan N.V. HERO CONSERVEN BREDA, afd. Personeelszaken, i Postbus 3243, Teteringsedijk 227, Breda. Uw brief dient voorzien te zijn van volledige informatie en een recente pasfoto. STICHTING AA.Z.-NUTSZIEKENFONDS 'S-GRAVENHAGE Op onze verstrekkingenadministratie is plaats voor: Vereist is: een behoorlijke algemene ontwikkeling (ten minste MAVO-niveau) administratieve ervaring Geboden wordt: een prettige werkkring in een modern kantoor goede arbeidsvoorwaarden gunstige werktijden Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de directie Loosduinseweg 9, 's-Gravenhage Het protestants-christelijk „De Lichtenberg'-Amersfoort vraagt voor de verpleegafdelingen a) verpleegkundigen b) ziekenverzorgenden Sollicitaties te richten aan de Directrice, Utrechtseweg 160, Amersfoort. Stichting Hervormd Bejaardencentrum "Amandelhof" Zeist. Arnhemse Bovenweg 2, tel. 03404-18321 Vraagt wegens teleurstelling een verpleeghulp/bejaarden helpster die voornamelijk zal worden ingezet op de ziekenaf deling met 18 bedden. Bovendien is er bij ons plaats voor een keuken-assistente die alle werkzaamheden wil verrichten. Mogelijk is het gebodene iets voor 2 vriendinnen of 2 zusters die eens een jaartje of méér van hun leven willen besteden om de bejaarden een aan genaam tehuis te schenken. Sollicitaties van gegadigden met een positief - chris telijke levensovertuiging worden gaarne ingewacht bij de direktrice. D PSYCHIATRISCHE INRICHTING 'MET GEZINSVERPLEGING BEILEN, TELEFOON (05930) 2541 Bij de Stichting "Beileroord" is een vakature voor Minimum leeftijd 23 jaar. Vakdi ploma's en ervaring in soortgelijke werkzaamheden zijn vereist. Diploma's op het gebied van crea tieve handvaardigheid zijn vereist. Praktische ervaring strekt tot aan beveling. Salariëring overeenkomstig Rijksre geling. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, diploma's en referenties kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van de Stichting "Beileroord" te Beilen. De School voor Verpleegkundigen van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit zoekt gegadigden voor de functie van Aan de school worden continu 450 leerling-verpleegkundigen opgeleid vpor het diploma ziekenverpleging A. De praktijkwerkperiodes worden doorgebracht in ons ziekenhuis en gast2iekenhuizen. De taken zijn ondermeer leiding geven zowel organisatorisch als methodisch aan 12 docenten, die werkzaam zijn in het praktijkveld coördineren en stimuleren van het onderwijs in de verschillende praktijkwerkperiodes zorgdragen voor een goede communicatie tussen opleiding en praktijkveld, alsmede afstemming van de theorie op de praktijk. Er vindt regelmatig intensief overleg plaats met de Hoofdtheoriedocente en Onderwijskundige onder leiding van de Directeur van de school. Vereisten Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen ervaring op het gebied van leiding geven goede contactuele eigenschappen organisatorische capaciteiten. Bij voorkeur ervaring met opleidingen in de verpleegkundige sector. Van de kandidaten wordt verwacht dat zij kunnen instemmen met de christelijke levensovertuiging, zoals geformuleerd in de grondslag van de Vereniging waarvan het ziekenhuis uitgaat. Salaris volgens Rijksregeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de sollicitatie procedure. Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de Directeur van de school, telefoon020-548 42 37. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. SvV 11). Voor één van onze verpleeghuizen voor 42 psychiatrische patiënten zoeken wij kontakt met een verpleegkundige aan wie wij de funktie kunnen toevertrouwen'van Een interessante zelfstandige funktie. waarvoor bij voorkeur het diploma ziekenverpleging B of A B vereist is. Leeftijd tenminste 25 jaar. Vanzelfsprekend wordt grote waarde gehecht aan leidinggevende kapaciteiten en goede kontakt uele eigenschappen. Aanstelling in de rang van hoofdverpleeg kundige. De salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de landelijke NZR- regeling. Belangstellenden worden gaarne uitgenodigd hun sollicitaties te richten aan de direktrice van de Rustenburg. Mathenesserlaan 500, Rotterdam. Telefoon (010) 77 03 77. STICHTING VOOR GEESTELIJKE VOLKSGEZONDHEID IN N.H. voor de afdeling sociaal-psychiatrische dienst vragen wij in verband met reorganisa tie en personeelsuitbreiding voor zo spoedig mogelijk voor de regio Den Helder. Het werkgebied omvat de gemeenten Callantsoog, Anna Paulowna en Wieringen. Er zal vanuit een multi-disciplinair team gewerkt gaan worden. Inlichtingen omtrent deze functie te verkrijgen bij Jan Vloet, s.p.v., tel. 02240-2817. voor de regio Gooi- en Vechtstreek. Inlichtingen omtrent deze functie bij de sociaal-psychiatrische dienst te Bus* sum, tel. 02159-10255. voor de regio Zaanstad. Inlichtingen omtrent deze functie bij de sociaal-psychiatrische dienst te Zaan dam. de heer A. J. Th. van Doorn, s.p.v., tel. 075-169158. voor het district Alkmaar (waaronder de snelgroeiende gemeente Heerhugo- waard). Inlichtingen omtrent deze functie bij mw. A. C. Brunsting, 's morgens tussen 9.00 en 10.00 uur tel. 072-15041 en 's avonds 072-16481. Voor deze functies is opleiding tot sociaal-psychiatrisch verpleegkundige vereist. Voor de functies genoemd onder 2, 3 en 4 wordt tevens ervaring zeer wenselijk geacht. Aanstelling geschiedt als ambtenaar in de zin van de Algemene burgerlijke pensioen wet. Salarisregeling volgens de normen van het Rijlc. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Algemeen Direkteur, Rijksweg~T03 te Lim- men, onder letter 3 SPV/HGZA. Het Prot. Chr. Verpleeghuis „Nieuw-Vrijthof" heeft momenteel onge veer 40 inwonende personeelsleden. Van het Ministerie is echter toestemming ontvangen om bij het nieu we verpleeghuis in totaal 48 wooneenheden voor jonge medewerkers van 17 tot 19 jaar te gaan bouwen. Wij vragen ter bevordering van een goede sfeer onder deze\interne medewerkers een Van deze funktionaresse wordt verwacht: dat zij belangstelling heeft voor jongeren; dat zij als gastvrouw kan optreden; dat zij beschikt over goede kontaktuele eigenschappen; dat zij in overleg met en voor deze jongeren aktiviteiten kan ont plooien. De funktie zal hoofdzakelijk 's avonds worden vervuld en is daarom part-time. Het bezit van een mentrix- of gelijkstaande opleiding en bo-y1 venstaande eigenschappen zijn vereist. Salariëring overeenkomstig de voorwaarden N.Z.R. Schriftelijke sollicitatie na eventuele mondelinge toelichting worden tegemoet gezien door de verpleegkundig direkteur van verpleeghuis „Nieuw-Vrijthof", mw. G. M. D. A. Aleven, Postbus 94. Tiel. Tel. (03440) 67 41

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 24