de verpleging heeft u nodig L wolfheze scheperziekenhui: emmen bekwame ziekenverzorgende (gediplomeerd) VERPLEEGHUIS academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam ALGEMEEN ZIEKENHUIS WINTERSWIJK hernesseroond V arbeidstherapeute zieken verzorgenden met geriatrische belangstelling a) hoofd verpleegkundige b) wnd. hoofdverpleeg kundige c)wnd.1e verpleegkundige d) instructie-verpleeg kundigen e) verpleegkundigen Diaconessenhuis leidinggevende gedipl. verpleegkundige direktrice HOOFD NACHTHOOFD verpleegkundige specialistische opleidingen KOORDINEREND MENTRIX :randerode hoofd van de huishoudelijke dienst Psychiatrisch centrum Zon en Schild te Amersfoort docent(e) verpleegkundige operatie verpleegkundigen opgeleide operatie assistentes Stichting De Rustenburg {Rotterdam Waarnemend hoofd voor de aktiverende therapieën Wolfheze (bij Arnhem) Tel. 08308 - 2^ TROUW/KWARTET ZATERDAG 20 SEPTEMBER Er wordt op u gewacht bij Vliethoven, ons nieuwe verpleeghuis voor 125 psychisch gehandicapte bejaarden. Want ons patiëntenbestand groeit nog steeds, reden waarom onze ver zorgende teams versterkt moeten worden met gediplomeerde kol lega's. Als u belangstelling hebt voor de geriatrische verpleging en prijs stelt op een prettige werksfeer met uit stekende verhoudingen, bent u hier bij uitgenodigd kontakt op te nemen. Telefonisch (05960) 1 72 00 dan wel schriftelijk aan de direktie van Vliethoven, Farmsummerweg 39, Delfzijl. In ons modern, goed geoutilleerd ziekenhuis van 365 bedden zijn de volgende funkties va kant: voor de afdeling urologie (op deze afdeling worden eveneens patiënten van andere specialismen behandeld en verpleegd) voor één van de interne afdelingen voor de afdeling long- en hartziekten voor enkele verpleegafdelingen ter versterking van ons verpleegkundig team. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door het hoofd verplegingsdienst, zr. C.W. Heijtlager. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Hande!laan2 Heemstede Tel. 023-319310 Oranje Nassau's Oord Psych. ziekenhuis en -verpleeghuis voor bejaarden Voor een van onze afdelingen wordt voor spoedige indiensttreding gevraagd een met diploma B en/of A Salaris en rang naar genoten opleiding en/of ervaring. Inlichtingen bij het hoofd van de verplegings dienst, sollicitaties te richten aan de genees heer-directeur, Kortenburg4, Renkum. Tel. 08373-9100. Wegens pensionering van de huidige funktionaresse, zoeken wij kontakt met gegadigden voor de funktie van verzorgingstehuis 't Welge legen te Gramsbergen Dit tehuis biedt plaats aan ruim 70 bewoners en is voorzien van een moderne outillage. Van belangstellenden voor deze funktie verwachten wij een- adequate opleiding en ervaring, alsmede uit stekende kontaktuele en leidinggevende kwaliteiten. De salariëring is overeenkomstig de C.A.O. voor bejaar dentehuizen. Verzoeken om inlichtingen en sollicitaties gaarne te richten aan de secretaris van onderstaande stichting, B. ter Veen, Hoofdweg 48, De Krim. Telefoon (05247) 459. Stichting voor Verzorging van Bejaarden-Harden- berg. (N.H./G.K./C.G.K./G.K. vrijgemaakt). Het protestants-christelijk „De Lichtenberg"-Amersfoort Voor ons nieuw protestants-christelijk VERPLEEGHUIS DE LICHTENBERG te Amersfoort, met 160 bedden, zoeken wij i.v.m. het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd van de huidige functio naris kontakt met gegadigden voor de functie van van een afdeling (32 bedden) Verder is er een vacature voor een part-time (7 nachten dienst - 7 nachten vrij). Voor genoemde functies is het diploma Ziekenverpleging A of A en B vereist. Salaris overeenkomstig de daarvoor gel dende richtlijnen. Nadere inlichtingen kunnen verkregen worden bij de Directrice, Zr. P.M. v.d. Ham, Utrechtseweg 293, Amersfoort. Telefoon: (033) 1 61 41 Sollicitaties te richten aan de Directrice van het Verpleeghuis. De volgende Specialistische Opleidingen, welke per 1 februari 1976 aanvangen, worden in samenwerking met onze School voor Verpleegkundigen gegeven. ANAESTHESIOLOGIE INTENSIVE CARE HEELKUNDE KEEL- NEUS- EN OORZIEKTEN OPERATIEKAMER Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers beschikbaar. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door Zr. T. A. van Sluis, telefoon 020-548 34 55 Belangstellenden kunnen hun sollicitatie richten aan Hoofd Personeelsdienst. De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. Alg. 3). MU In ons verp'««ghuis hebben wij, in verband met het ver trek naaf het buitenland van onze huidige mentrix, per 1-11-1975 plaatsingsmogelijkheid voor een full-time De Stichting in terconfessioneel Verpleegtehuis ..Renderode" zal begin 1976 het hiernaast afge beelde verpleeghuis betrekken; dit ver pleeghuis zal plaats bieden aan 360 bewoners, t.w 120 somatisch zieken en 240 psychisch ge stoorde bejaarden. De werktijden zullen zijn van 19.00 tot 9.00 uur. Leeftijd 30 - 50 jaar. Wij denkèn aan iemand die met jonge mensen kan om- Qaan, hen kan leiden naar zelfstandigheid, waarbij een vertrouwensrelatie opgebouwd moet kunnen worden. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij het hoofd pértoneel organisatie (tst. 27), of bij de direktie (tst. 10). Sollicitaties kunnen zowel schriftelijk als telefonisch ge richt worden aan het hoofd personeel organisatie. interconfessioneel verpleegtehuis 'oo'aan 48-50 apeldoorn tel 05760-12883 Stichting Protestantse Bejaardenhuisvesting ts Hoogezand. In het bejaardentehuis "De Burcht", v.d. Duyn van Maasdamweg 250 te Hoogezand kan voor direkt worden geplaatst een Diploma huishoudkundige is gewenst, doch hiervan kan worden afge weken voor hen, die gedegen kennis en ruime ervaring hebben. Leidinggevende kapaciteiten en goede omgangsvormen zijn voor deze funktie vereist. Salaris volgens C.A.O. Leeftijd niet beneden 25 jaar. Voor interne huisvesting is een ruime tweekamerwoning beschikbaar met douche en toilet. Gegadigden van positief christelijke huize dienen schriftelijk te solliciteren aan het bestuur van bovengenoemd tehuis. Secretariaat: Mevr. Warrink, MeintVeningastraat82te Hoogezand. Mondelinge inlichtingen bij de direkteur. Tel. no. 05980-3311 uitgaande van de vereniging ned; herv. stichtingen voor zenuw-en- geesteszieken Het docententeam van de opleiding vraagt ter aanvulling een die in samenwerking met de aanwezige docenten de opleiding psy chiatrisch verpleegkundige kan verzorgen. Het kunnen meedenken en uitvoering geven aan de nieuwe opzet van de B-opleiding wordt belangrijk geacht. kandidaten dienen in het bezit te zijn van het diploma ziekenverpleging B en het diploma van de docentenopleiding. Nadere inlichtingen wprden gaarne verstrekt door de heer A. Boer, hoofd van de opleiding (tst. 333). Sollicitaties kunt u richten dan het hoofd personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033-38534. Het Algemeen Ziekenhuis Winterswijk is 'n ziekenhuis in de (prachtige) Gelderse Achterhoek. Het heeft een kapaciteit van ca. 200 bedden. Behalve een efficiënt funktionerend ziekenhuis is het Algemeen Ziekenhuis Winterswijk een prettige werkgemeenschap. Wij vragen op korte termijn voor onze geheel nieuwe operatie-afdeling Aanstelling in de rang van 1ste verpleegkundige of, na gebleken geschiktheid, in de rang van waarnemend Hoofd is mogelijk. Eventueel is woonruimte beschikbaar. Sollicitaties te richten aan het Hoofd van de Verple gingsdienst de heer F. de Boer, Eelinkstraat 37, Win terswijk. Telefonisch kunnen inlichtingen worden ver kregen onder nr. 05430-3545, toestel 112. Voor de operatie-afdeling vragen wij, ter versterking van het team OK-verplegenden en O K-assistentes Onze moderne en goed geoutilleerde; operatie-afdeling beschikt over 4 klinische- en 4 poli-klinische operatie-ka- mers. In passende huisvesting kan in het algemeen op korte termijn worden voorzien. Belangstellenden nodigen wij uit hun sollicitatie te richten aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken, Boer- markeweg 60, Emmen. In een modern, goed geoutilleerd verpleeghuis met een capaciteit van 126 bedden en een 3-fc kleinere verpleeghuizen voor demente bejaarden en dubbel gehandicapten is plaats Wij bicden gunstige arbeidsvoorwaarden met een salariëring naar leeftijd en ervaring, overeenkomstig de landelijke N.Z.R.-normen. Belangstelling? Uw schriftelijke sollicitatie wordt graag tegemoet gezien door de directie van de Rustenburg, Mathenesserlaan 500, u Rotterdam. U kunt ook telefonisch een sollicitatie-afspraak maken. Tel. (010) 77 03 7' middelharnis ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten Hernesseroord. een inrichting voor de begeleiding en "behandeling van zwakzinnigen, treedt graag in kontakt met gegadigden voor de funktie van Bovengenoemde funktionaris dient bij voorkeur in het bezit te zijn van het diploma MAT of gelijkwaardige opleiding. Ervaring in een soortgelijke funktie wordt op prijs gesteld. Voor het verkrijgen van woonruimte wordt medewerking verleend. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. Doorn bosch, coördinerend hoofd arbeids- en kreativiteitscentrum. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-direkteur p/a Hernesseroord, Postbus 16, Middelharnis (tel. 01870-3888). Voor meerdere therapie-afdelingen vragen wij Belangstellenden moeten in het bezit zijn van het diploma Ziekenv pleging B en/of het diploma Middelbare Arbeids Therapie of een g lijkwaardige opleiding hebben genoten. Telefonische inlichtingen worden U graag verstrekt door de heer W. Koopmans, toestel 469. Schriftelijke sollicitaties kunt U richten aan de Afdeling Persons e zaken. n ie tti€ 1 Psych. Zieken! riii Zw ..Vereniging tot Christelijke Verzorging van Geestes- en Zenuwziek iar rpe VTD 47

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22