Trouw ^ncrv I*V 1 gewoon hoogleraar MAri.) Uit deze samenwerking II ftiesch ®aabla& groeide dit initiatief: Bon administratief medewerkster Burgerziekenhuis Amsterdam Griekse taal- en letterkunde Universiteit van Amsterdam DIRECTORAAT A-FACULTEITEN WETENSCHAPPELIJK MEDEWERKER Reünistendag reünie oud-leerlingen Een veertiendaagse cruise naar de Noordkaap, de Noorse Fjorden en Kopenhagen, met de Oriana, het prachtige, 42.000 ton metende passagiersschip van de Britse cruiserederij P &0. TROUW/KWARTET ZATERDAG 20 SEPTEMBER Goed meubilair en een misstaande lamp zou een dagelijkse e zijn. Wij zijn ervan overtuigd dat u uh onze ENORME COLLECTIE PASSENDE LAMP zult vinden. Mogen wij u bij uw keus adviseren? NIJSSEN B.V. De grootste speciaalzaak in verlichting. Kinkerstraat 322-324, A/dam. Tel. 020 - 38 46 05. Burgerziekenhuis vraagt: Haar taak bestaat voomamèlijk uit het bijhouden van de magazijnadministratie. Daarnaast verleent zij assistentie aan de salarisadministratie en de boekhouding. Zij komt te werken op een kleine afdeling waar veelal jongen mensen werkzaam zijn. Wij denken aan een meisje van ongeveer 20 jaar met een MULO/MAVO-opleiding, die zo moge lijk al enige jaren administratief werkzaam is. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan het Hoofd van de Personeelsdienst, Linnaeusstraat 89. Amsterdam (O). De Faculteit der Letteren vraagt per i oktober 1976 een Taakomschrijving: het verzorgen van onderwijs en het verrichten van onderzoek op het gebied van de Oudgriekse filologie en met name de Oudgriekse letterkunde het leiding geven aan het onderwijs en het onderzoek van de vakgroep klassiek Grieks het samenwerken met dè beoefenaren van andere letterkunde- studies en de algemene literatuurwetenschap binnen de Faculteit der Letteren het actief deelnemen aan het bestuur en beheer van de vakgroep klassiek Grieks (met Seminarium voor klassieke filologie en studierichting klassieke taal- en letterkunde) en zonodig van de hogere organen binnen de universiteit. Vereisten: grondige onderwijs- en onderzoekservaring op bovengenoemd gebied behoorlijke kennis van de algemene literatuurwetenschap bestuurlijke ervaring. Uw sollicitatie, met curriculum vitae en lijst van publikatics, kunt u, binnen 3 weken, richten aan de Voorzitter van de Benoemingscommissie, Seminarium voor Klassieke Filologie, Singel 425, Amsterdam, onder nummer 469 J> t.n.v. prof. dr. A. D. Leeman, die u desgewenst nadere informatie kan verstrekken. Telefoon 020 - 525 294S. katholieke universiteit nijmegen HERHAALDE OPROEP Ten behoeve van de eerste-graadsopleiding voor gods dienstleraren is bij de Faculteit der Godgeleerdheid de funktie (0.5 weektaak) vakantvan godsdienstdïdaktiek met als opdracht het geven van colleges, het begeleiden van stragiaires en het verrichten van (promotie) onderzoek. Vereisten: doctoraalexamen theologie, bij voorkeur pastoraaltheologie, met opleiding in of althans gebleken serieuze belangstelling voor pedagogiek en onderwijskunde. Met de leiding van een school'voor Voortgezet Onderwijs in de regio Nijmegen is kontakt gelegd voor de aanvulling van de genoemde 0.5 funktie met een taak in het godsdienst onder-.'r- wijs aldaar tot een volledige weektaak. Nadere inlichtingen bij de voorzitter van de benoemings commissie dr. J.A. van der Ven (080-440390/512736). Salaris overeenkomstig het wetenschappelijk rpedewerkers- rangenstelsel; A.O.W./A.W.W.-premie voor rekening van de universiteit. Schriftelijke sollicitaties onder opgave van curriculum vitae, w.o.-opleiding en praktijkervaring aan het hoofd van de afdeling personeelszaken, Erasmuslaan 16, Nijmegen. Onder vermelding van vakature-nummer 150. Studentencorps V.U.VVSVU zaterdag 27 sept. 1e lustrum van de studentenvereniging Instutio tiae Nostrae, 19e lustrum N.D.D.D. 15.00 uur: Lustrumvergadering Waalse kerk, O.Z. Achterburgwal 157 spreker: Prof. Dr. J. Tinbergen installatie erelid: Prof. Dr. W.F. de Gaay Fortman 21.00 uur: Reunistenfeest 't Hof, Roelofhartplein. Amsterdam, Herengracht 384 A tel. 020 - 64587 en 242620. Amici PRINSES JULIANA SCHOLENGEMEENSCHAP voor Chr. Mavo en Havo Koningstraat 294 - Dordrecht, telefoon 078- 64222 voorheen Prinses Juliana ULO, Singel 443, Dordrecht. Ter gelegenheid van de opening van onze nieuwe school is er een reünie op zaterdag 11 oktober 1975 van 3 uur tot 9 uur n.m. in ons nieuwe schoolgebouw. Oud-leerlingen die geen uitnodiging hebben ontvan gen en gaarne aan deze reünie willen deelnemen, wordt verzocht per omgaande hun naam en adres bij de school bekend te maken. Vw fCD-OmraMCKBSVUBKHG 4 CHRISTELIJK NATIONAAL V fW De besturen/directies van het Christelijk Nationaal Vakverbond het Friesch Dagblad het Dagblad Trouw/Kwartet de Nederlandse Christelijke Radio Vereniging en de Nederlandse Christelijke Reis Vereniging zijnerin geslaagd dit schip (lengte 245 m; volledig airconditioned 9 dekken, restaurants, zwembaden, bioscoop en plaats biedend aan ruim 1700 passagiers) van zaterdag 3 t/m vrijdag 16 juli 1976 te reserveren voor hun leden/abonnees. Bij voldoende deelname zal door bovengenoemd samenwerkingsverband een cruise (vaarvakantie!) worden georganiseerd met het volgende vaarschema: zaterdag 3 juli 1976: vertrek Southampton of Le Havre, maandag 5 juli 1976: aankomst Bergen donderdag 8 juli 1976: aankomst Narvik vrijdag 9 juli 1976: aankomst Noordkaap zondag 11 juli 1976: aankomst Trondheim maandag 12 juli 1976: aankomst Andalsnes woensdag 14 juli 1976: aankomst Kopenhagen vrijdag 16 juli 1976: aankomst Rotterdam Afhankelijk van de hutaccommodatie bedragen de prijzen per persoon- categorie A 1395,- categorie B 1795,- categorie C 2095,- categorie D 2395,- categorie E 2595,- categorie F 2795,— categorie G 2995,- categorie H 3195,- categorie J 3295.— categorie K 3495,- categorie L 3595.- categorie M 3795,- categorie N 3895,- categorie O 3995,- (4 p. binnenhut G-dek) - (4 p. binnenhut D-E-F-dek) - (2 p. binnenhut, 4 p. buitenhut) - (2 p. binnenhut, 4 p. buitenhut pr. fac.) (2 p. binnen- en buitenhut, met en zonder pr. fac.) (2- en 4 p. hoekhut, pr. fac. en 1 p. binnenhut) - (2 p. binnen-, buiten- en hoekput pr. fac.) - (2 p. binnen- en buitenhut pr. fac.) (2 p. hoekhut benedenbedden pr. fac.) (2 p. hoekhut, 2 p. buitenhut pr. fac.) - (2 p. hoekhut benedenbedden, 1 p. buitenhut pr. fac - (2 p. buitenhut benedenbedden pr. fac.) - (1 en 2 p. buitenhut, benedenbedden pr. fac.) - (2 p. buitenhut, benedenbedden en zithoek pr. fac.) In deze prijs zijn inbegrepen: Het vervoer naar de haven van vertrek; de reis en het verblijf aan boord (alle maaltijden, koffie, uitgebreide Engelse Tea, amusementsprogramma's, filmvoorstellingen enz. enz.); alle havengelden; een persoonlijke bagage- en ongevallenverzekering; een annuleringskostenverzekering. Niet inbegrepen zijn de eventueel in de aanloophavens te maken excursies en uitgaven van persoonlijke aard, b.v. de (belastingvrije!) drankjes aan boord. Twee weken varen, genieten van het leven aan boord van een luxe passagiersschip, de betovering van een nieuwe stad, een nieuw land ondergaan, getuige zijn van het adembenemende schouwspel dat de Noordkaap. Midzomernachten en de Noorse Fjorden u bieden: het kan als u snel onderstaande bon invult (pr. fac. douche en/of bad, toilet) DeOriana "met 42.000 'V ton het op een na grootste passagiersschip van de PSO vloot Accommodatie voor 1700 passagiers in één klasse Bouw/aar 1960 Dienstsnelheid 27'/2 mijl per uur. Deze bon kan ongefrankeerd in een gesloten enveloppe worden gezonden naar DAGBLAD TROUW - AMSTERDAM ANTWOORDNO. 2792 Ondergetekende - Adres Woonplaats- Tel.nr verklaart, dat hij/zij metpersoon/personen aan de hierboven genoemde cruise zal deelnemen, als blijkt dat hiervoor voldoende belangstelling bestaat. Het inschrijfgeld ad 350,p.p. zal door haar/hem né ontvangst van de definitieve bevestiging binnen 8 dagen worden overgemaakt, het restant van de totale passageprijs na ontvangst van de nota. Haar/zijn voorkeur gaat uit naar de accommodatie in categorie (de letter van de door u gewenste accommodatie zie tarieven invullen). Handtekening: ac wer J i y-iT f tolt 2

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16