dan gebruiken ze maar hethalvegemakvan hun hele postgiro! de postgiro Hen uitnodigende advertentie voor 9 uitnodigende kantoorbanen. Perscombinatie n.v da's makkelijk! OPRECHTE VEILING HERBESAN Als mijnheer zó betaalt en z n vrouw zo TROUW/KWARTET ZATERDAG 20 SEPTEMBER Uw spijsvertering en uw theekopje! Er bestaat verband tussen uw spijsvertering en uw theekopje. Tenminste: als tl uw kopje vult met Herbesan kruidenthee. Die bevat 17 uitgelezen krulden, die de nare gevolgen van onze leef gewoonten op onze spijs* vertering op natuurlijke wijze tegengaan. Denkt u maar eens aan het vele verkeerde eten. de te geringe lichaamsbeweging, onze jachtigheid en onregelmatigheid. Herbesan gaat verstopping en de gevolgen ervan tegen en herstelt de natuurlijke funktle van de Ingewanden. kniidenthee HAARLEM Bilderdijkstraat 1A Tel. 023 - 31 6488 Dir. F.G. de Weers veilt weer echte inboedels met kunst en antiek, t.o.v. Notaris Mr. H.H.Klei ne uit Heemstede - en wel op dinsdag 23 september tot en met vrijdag 26 sep tember 1975, telkens om 10 uur beginnende. Kijkdagen: vrijdag 19, za terdag 20, zondag 21 en maandag 22 september 1975 van 10 tot 16 uur. H.W. DAMES Kruisstraat 19. Tèt. 023-320431 Haartsm (bij ds Ridderstraat) "De Griffier van de recht bank te Amsterdam roept op Farida Mohamed BEN ALI, zonder bekende woon- of verblijfplaats, om op woensdag 1 oktober 1975 te 15.05 uur te verschijnen ter terechtzitting van de zesde kamer dezer rechtbank in het Gerechtsgebouw aan de Prinsengracht 436, teneinde te worden gehoord op een door haar echtgenoot Ge- rardus Leonardus VAN HAL ingestelde vordering tot echtscheiding". De BE20ftQepi Het gratis gemak van de postgiro kan béide mensen dienen: man vrouw. Nog al te vaak betaalt alléén de man op z'n gemak thuis, door overschrijving van zijn postgirorekening. En z'n vrouw moet moeilijk doen in drukke winkels, met beursjes in tasjes en te weinig of niet gepast geld. Praktische postgirobezitters zeggen: samen delen is dubbel gemak. Dus staat die ene rekening op beider naam. Of mevrouw heeft zelf ópk een rekening. Zo kunnen beiden hun rekeningen modern en makkelijk betalen. Thuis, door overschrijving van hun postgiro. En de postgiro maakt 't verder keurig in orde! Uitnodiging. Op de administratie van de Perscombinatie, de uitgever van o.a. de krant die u nu leestwordt naarstig uitgekeken naar ver sterking. Op verschillende afdelingen. En daarover zouden wij graag eens met u van gedachte willen wisselen. Want in een gesprekje van pakweg een half uur en met een kopje koffie erbij kunt u meeg aan de weet komen dan xoij u in welke advertentie dan ook kunnen vertellen, dachten wij. Vooral omdat wij u dan antwoord kunnen geven op de vragen die belangrijk vindt. Verder kunnen we ons ook heel goed voorstellen dat u van te voren wél even wilt zien waar u eventueel komt te zitten. En ga zo maar door. Als u het een goed idee vindt om op deze vrijblijvende manier kennis met ons te maken, moet u even bellen. Dan maken we een afspraak. Ons nummer :s 020-91U00 of 917711. Vragen xiaar mej. Jochemsen. Om welke banen gaat het precies? Op de Incasso-Afdeling hébben we behoefte aan iemand aan wie we de incassering van nota's aan o.m. advertentiebureaus met een gerust hart kunnen toevertrouwen. Deze vrij zelf standige job kati alleen maar in goede handen zijn van iemand die verbaal goed uit de voeten kan, op z'n minst MAVO heeft en aardig thuis is in verschillende boekhoudkundige werkzaamheden. Leeftijd tot 25 jaar. Op de Factureer-Afdeling zoeken ice iemand voor de contractbeliandéling. Haar of zijn werk zal o.a. bestaan uit het berekenen van de kosten van advertenties die volgens con tractuele afspraken geplaatst zijn, het controleren van de facturen en het onderhouden vqn contacten met o.a. reclamebureaus. MAVO, goede contactuele eigenschappen en administratieve en boekhoud kundige kennis zijn onmisbare attributen voor deze functie. Leeftijd tot 25 jaar. Wibautstraut 131, Amsterdam-C. Tel. 020-91J/lf00 en 917711. Op de Centrale Administratie hébben wij plaats voor een aankomend boekhouder. Hij of zij moet gestart zijn met een boekhoudkundige opleiding en de MAVO achter de rug hebben. Leeftijd tot 25 jaar. Op diverse andere afdelingen. zoals op de abonnementen administratie van o.a. Het Parool Trouw en de Volkskrant, zijn er leuke banen voor bijvoorbeeld jongens en meisjes die het best leuk vinden om administratief werk te doen. Wat ze straks uiteindelijk willen bereiken hebben ze bij ons in eigen hand. Leeftijd tot 2i jaar.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14