MEDEWERKER FAMILIEBERICHTEN VAKANTIE I GEDIPLOMEERDE INAS TROUW/KWARTET VRIJDAG 19 SEPTEMBER 1975 PS16/] Vandaag herdenken wij samen met onze Ouders en Grootouders Gerbrand Buntsma Lina Geertruida Harder dat zij 40 jaar geleden zijn getrouwd. Wij danken God voor wat wij in hen gekregen heb ben en hopen dat Hij hen nog lang in gezondheid voor elkaar en voor ons mag sparen. Amsterdam, 19 september 1975. Simon Stevinstraat 19. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Met verslagenheid geven wij kennis van het plotseling overlijden van ons geëerd lid de heer P. Timmermans op de leeftijd van 59 jaar. Wij verliezen in hem een trouw lid, die in onze herinnering zal blijven voortleven. Brandweervereniging Sprang-Capelle. „Want God. de Heer, zo goed, zo mild, is fallen tijd een zon en schild. Hij zal genaad' en ere geven." Na een lang en moedig gedragen lijden is in gegaan tot het feest van zijn Heer mijn innig geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Cornells van der Kaaden op de leeftijd van 75 jaar. Berkel en Rodenrijs: J. J. van der Kaaden- Bergen op Zoom: Berkel en Rodenrijs: Berkel en Rodenrijs: Zwammerdam: Berkel en Rodenrijs: Oakville (Can.): Benckhuysen Corrie en Joop de Heus- van der Kaaden Rob. Cilie en Jolanda Gerrlt Jan van der Kaaden Annie en Gerrlt Apperloo- van der Kaaden Marianne en Pauline Els van der Kaaden Mies en Paul Hoogland van der Kaaden Leony en Paul Carla en Hans Vos- van der Kaaden Charles en René Bussum: Mar) a van der Kaaden en verloofde Berkel en Rodenrijs: Yvonne van der Kaaden Berkel en Rodenrijs, 17 september 1975. Wildersekade 16. De rouwdienst wordt gehouden D.V. zaterdag 20 september om 2 uur in Kerkélijk Centrum „De Ark" aan de Oranjestraat, waarna de be grafenis zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats om circa 2.45 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in „De Ark". Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, in de he melen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 1. Na een moedig gedragen lijden is tot haar Heer en Heiland gegaan onze lieve Vrouw. Moeder. Zuster en Grootmoeder Aaltje van Leeuwen-Verduijn op de leeftijd van 75 jaar. BodegravenG. van Leeuwen Assen: J. C. van Leeuwen G. van Leeuwen-de Kor ing Rijswijk (Z.-H.)E. N. Veerman-v. Leeuwen A. Veerman Amstelveen: C. G. van Leeuwen M. J. van Leeuwen- Huisman Wilnis: IJ. Verduijn en kleinkinderen Bodegraven, 17 september 1975. Dronensingel 30. Geen bloemen De rouwdienst zal D.V. worden gehouden za terdag 20 september a.s. in het Dienstencen trum, Dronensingel te Bodegraven om 11.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats „Vredehof", Noord zijde te Bodegraven. Aankomst aula plm. 12.00 uur. Gelegenheid tot condoleren a.s. vrijdagavond tussen 7.308.30 uur in bovengenoemd Dien stencentrum en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. Tot onze grote droefheid verloren wij plotse ling door een ernstig ongeluk onze lieve Zoon, Dochter, Broer. Zuster, Zwager en Schoonzuster Berend Geert Talens op de leeftijd van bijna 45 Jaar en Petronella Anna Talens-Raap op de leeftijd van 41 jaar. Utrecht: Amsterdam: Rotterdam: Pernis: Nigtevecht: Amsterdam: Amsterdam: Geldermalsen: G. Veenendaal A. Veenendaal-Okken A. P. Raap-Koopman A. Talens L. Talens-Kinder K. A. Talens T. Talens-Corporaal A. Munnik-Talens A. H. Munnik H. F. Talens C. Wijkstra-Talens H. Wijkstra J. Raap J. Raap-van Tilburg Tiel, 17 september 1975. Kievitstraat 23. De overledenen zijn opgebaard in de rouw kamer van Begrafenis Onderneming W. Schol- tus en Zoon. Gasthuisstraat 26. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 22 september a.s. om 1 uur namiddag in de Gereformeerde Kerk. Dr. Schaepmanstraat. Voorganger de weleerwaarde zeergeleerde heer dr. D. van Swigchem, waarna de teraardebe stelling zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aan de Papesteeg ongeveer 2 uur. Na afloop van de teraardebestelling is er ge legenheid tot condoleren in de zaal bij de Ge- ref. Kerk. Heden nam de Here tot Zich Zijn moegestre den Kind. onze geliefde zeer zorgzame Zuster, Schoonzuster en Tante Leintje Melis op de leeftijd van 72 jaar. Ps. 32 5 (onber.). Namens de familie: Middelburg: J. Brasser-Melis Antwerpen: H. L. Brasser Nunspeet: W. F. v. d. Leek-Brasser J. R. v. d. Leek Middelburg, (Sint Laurens): Serooskerke (W): Halsteren: Nisse: Wageningen: Serooskerke (W): P. Staat-Melis K. Melis E. Melis-de Vries W. Ton-Melis C. Ton M. H. Marijs-Melis W. Marijs C. Melis L. P. Melis Middelburg, 15 september 1975. Condoleantie- en correspondentie-adres: Noordweg 399, Middelburg. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden zaterdag 20 september a.s. om plm. 11.30 uur op de begraafplaats te St. Laurens. Hieraan voorafgaande vindt een rouwdienst plaats voor de familie in één der zalen van de Geref. Kerk te St. Laurens die aanvangt om 10.45 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. M. V. J. de Craene. Na afloop van de teraardebe stelling gelegenheid de familie te condoleren direct bij terugkomst in bovengenoemde zaal. Geen bloemen Op woensdag 17 september is in „Lisidunahof" te Leusden op ruim vierennegentig-jarige leeftijd overleden Jan Versluis sedert 20 januari 1960 weduwnaar van A. J. Trouw Gelukkig zijn de oprechten van hart, want zij zullen God zien. Zeist: T. Versluis Utrecht: M. E. Verhoef-Versluis Leersum: M. G. A. de Vries-Versluis G. W. de Vries Klein- en achterkleinkinderen Geen bloemen Zeist, 1975. Waldeck Pyrmontlaan 1. Er zal een rouwdienst worden gehouden in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Woudenbergseweg te Zeist, op maandag 22 september a.s. aanvang 15.00 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van ge noemde begraafplaats. Vertrek vanaf Waldeck Pyrmontlaan 1 te 14.40 uur. Op Zijn tijd heeft de HERE thuisgehaald Zijn kind, onze lieve Bram op de leeftijd van 16 Jaar. M. Harinck-van Santen Dineke en Herman Kees en Rieke Niek en Laura D. Sluyter-van der Meulen Rotterdam, 17 september 1975. Gerretsenpad 12. Op zaterdag 20 september wordt om 10.15 uur een dienst gehouden in één der zalen van de Verrijzeniskerk, Springerstraat 340 waarna de begrafenis zal plaatsvinden circa 11.20 uur op de begraafplaats „Oud-Kralingen" aan de Kra- lingseweg 334. Gelegenheid tot condoleren uitsluitend na af loop van de begrafenis in da kapel op de be graafplaats. Werp al uw bekommernissen op Hem Want Hij zorgt voor u. 1 Petrus 5 7. Heden werd van ons weggenomen onze ge liefde Man, Vader en Grootvader Jacobus Verzijde in de ouderdom van 75 jaar. Leidschendam: Rotterdam: Nieuw-Zeeland: Wassenaar: Apeldoorn: Voorburg: A. M. Verzljde- van den Noordt G. Wurman-Verzijde B. Wurman H. Verzijde en echtgenote G. Verzijde J. Verzijde-de Munnik Chr. Verzijde A. M. van Gein-Verzijde W. A. van Gein Oegstgeest: J. A. Lejour-Verzijde A. J. Lejour en kleinkinderen Leidschendam, 17 september 1975. Duivenvoorde 104. In de rouwkamer van het ziekenhuis „St. An- toniushoeve", Burg. Banniglaan 1 te Leid schendam, is er gelegenheid tot afscheid ne men van 17 tot 19 uur. In de aula van de Oosterbegraafplaats a. d. Rodelaan te Voorburg zal op zaterdag 20 sep tember a.s. een rouwdienst worden gehouden om 12 uur. In aansluiting daarop zullen wij hem begelei den naar zijn laatste rustplaats aldaar. Liever geen bezoek aan huis Gelegenheid tot condoleren na de plechtigheid in de ontvangkamer van de begraafplaats. Z1S20.1KHGBWBEK. 304ftkRANTHV bsicwob. wan-iBbmsatt W«RW/M-Be.lNtS WBEaja-nrwDOpt* de krant helpt u op weg wsvoeimuRsacH xomukommamm nuMvwrsrMr Hoste ml Onze Opa Verzijde ging naar Jezus. Wij zullen hem missen. Rob. Sandra en Peter Karin. Inge en Richard Edwin DANKBETUIGING De zeer grote belangstelling en hartelijkheid welke wij tijdens de langdurige ziekte en na het overlijden van onze innig geliefde zorgzame Man, Vader en Opa Jan Rombout van zo vele kanten mochten ondervinden heeft ons ten zeerste getroffen. Daarvoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Mede namens de kinderen en kleinkinderen N. Rombout-Landman Naaldwijk, september 1975. Lage Woerd 21. De krant wordt gespeld van weer bericht tot overlijdens advertentie. En als u 'm spé-art, brengt hij goed geld op. Oud papier: nieuwe uniformen voor de harmonie, belangrijke bijdrage aan 't jeugdwerk. Da's toch zeker prachtig mooi? De krant is nooit weg. WU.JU OOK KRANTEN-1 MAM worden vairjö I^TYMMRIXTOS HOOFfi, WANT ER SUN MOö N6sa< WCHTEH- btS4 wV» AC trn fctezo»A0K Bij de inrichting of herin richting van uw woning weet u misschien niet altijd zeker wat u zult kopen. U gaat eerst kijken op diverse adres sen. Vergeet dan niet Woon- wereld Waalwijk op uw lijst je te zetten. Daar vindt u zeker wat u zoekt. Leer, natuurlijk materiaal. Luxe ook, maar bij Woonwereld toch betaalbaar. Een verge lijkbaar bankstel zit overal elders in de ft 3.000,— prijsklasse. U zou beslist even moeten komen voelerr hoe dit raspaardje zit! Geleverd als afgebeeld, 3-zitsbank en 2-zitsbank, bij Woonwereld Waalwijk slechts fl 2.395,— Nu de zomer voorbij is krijgt het "knusse" wonen weer meer aandacht. Dus ook de leef-slaapkamer komt weer in de belangstelling. Kompleet als afgebeeld inclusief prak tische manicure-tafel met make-up spiegel en.4-deurs linnenkast fl 1.290,— Geleverd met ruim 2-persoons ledikant, extra royale ombouw met indirekte verlichting, nachtkastjes, klepkastjes, zeer ruime 3-deurs garderobe/linnenkast, slechts fl 998,— Een eiken wandmeubel om u thuis bij te voelen. De trend van 1977; het vertrouwde eiken in moderne vormgeving. Royaal van formaat; 205 x 300 cm., met alles "derop en deran"; bar- en tv-vak, glasvitrine met indirekte verlichting, onder- en bovenkasten, laden, schappen enz., enz., slechts fl 1.695,— Gelegen aan de weg Waalwijk-Tilburg. Industrieterrein Zanddonk, Postbus 170 Waalwijk. Telefoon 04160 - 36942. 'Geopend: maandag tot en met zaterdag 9 tot 18 uur, vrijdag 21 uur. Gespreide betaling is mogelijk. Het bejaardentehuis Avondlicht, Dilgtweg 3, Haren (Groningen) vraagt voor haar 210 bewoners een Van haar wordt verwacht dat zij interesse heeft voor de dieet-en broodkeuken. Salariëring volgens de C.A.O. voor de bejaar dentehuizen. Onregelmatigheidstoeslag is van toepassing. Sollicitaties te richten aan de direk- trice die ook telefonisch inlichtingen wil geven onder nr. 050-345145. HET PAROOL Op de advertentie-orderafdeling is plaats voor een die belast zal worden met het bijhouden, verwerken en uitbouwen van ons herplaatsingssysteem. Dit systeem bestaat èoor het grootste deel uit fotografisch!1 kr materialen. Van de nieuwe medewerker wordt verwacht, dat hij zijn taa grotendeels zelfstandig kan uitvoeren. 1 Bekendheid met fotokopieerapparatuur, gevoel voor systemen, accuratesse en goede contactuele eigenschappen zijn pluspunten. Leeftijd tot ca 22 jaar, vooropleiding MAVO-niveau is gewenst. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelafdeling van HET PAROOL B.V., Wibautstraat 131Amsterdam, t.a.v. mevrouw E. Verwilligen. Nadere informatie over de funktie-inhoud worden u graag verstrek! door mej. De Jongh, tel. 914400, tst. 256. leter g rtje ücol hou >mt, 'icoi et i irke i" Uien he sllei n a; ocht

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18