Toch maar mooi van British Leyland. Mensen willen Allure iTHumph Stag Mensen willen Karakter :TKumph Dolomite Mensen willen KomfortiTHumph2500TC Mensen willen Klasse: Rover Mensen willen Luxe: Jaguar Mensen willen Kracht: Range Rover/Land-Rover f38.900,- f17.345,- (Land-Rover) Al vanaf f30.410," (Range Rover) Allure, niet alleen in 't uiterlijk. Maar ook juist in de ongelooflijke techniek die eronder schuil gaat. Onder de motorkap: 'n V8-motor van drie liter, met bovenliggende nokkenassen. Rolbeugel, elektrisch bediende ramen, vier versnellingen plus overdrive of automaat. Alles in een harmonisch geheel van geraffineerde styling en techniek. Allure dus. Triumph Stag, inklusief hard- en soft top. Want dat heeft ie. Karakter. En dat merkt u gauw genoeg als u in deze dynamische Triumph Dolomite rijdt. Fel accelereren, vingervlug schakelen en daarbij heerlijk ontspannen, komfortabel zitten (hoofdsteunen standaard). Die luxueuze sedan met een sportief interieur, is er in de typen Dolomite en Dolomite Sprint. Komfort met 'n grote 'K'. Een geweldig interieur met o.a. notehouten dashboard. Volmaakt zitgemak. De Triumph 2500 TC is een wagen van standing. Voel die soepele, geruisloze zes-cilinder motor maar 'ns. Zes schakel mogelijkheden door de elektrische overdrive op 3 en 4. Ook leverbaar met automatische transmissie. Niet van horen, wèl van zeggen. De exklusiviteit van een Rover spreekt uit alle details. Uit het hele ontwerp. De motor hoort u niet. Hij zoeft over de weg, terwijl u in alle rust rijdt. Lu de luxe van volmaakt zittende fauteuils. Techniek en komfort, hand-in-hand. Allebei: de Rover 2200 TC en de Rover 3500 V8 met automaat of handschakeling. Autorijden in de overtreffende trap. De Jaguar. Klasse, distinctie, perfektie en veiligheid. Dat is Jaguar. In de typen: XJ 3.4 of 4.2 (6cilinder) en XJ 5.3 (12 cilinder) in de uitvoering L.W.B. (Long Wheel Base). Ook als Daimler. De Coupé is er ook, in 6 en 12 cilinder. Wat kunnen wij verder van een Jaguar vertellen? Umoet'mzien. Umoet'mervaren...! De kracht van de soepele V8-motor van 3.5 liter, samen met z'n uniek ontwerp, maken de Range Rover zo veelzijdig. Wat wilt u? Rijdt u maar in alle rust en komfort, met 'n hoog gemiddelde over de grote wegen. Op vakantie. Of voor zaken. Zet 'm maar in Low Gear; door modder en zand. Hij kan 't hebben. En dan de beroemde Land-Rover. In vele uitvoeringen, met benzine- of dieselmotor. Nader kommentaar overbodig. Al vanaf A1 vanaf Altqd! AI vanaf f25.995,- Prijzen inkl. BTW, al fabriek. Imp. British Leyland, Gouda. TeL 01820 -11122. MM-Austin-Morris-MG-Triumph-Ro ver-Jaguar-Land-Rover-Range Rover. 200 Verkooppunten In Nederland. Mogelijkheden voor leasing.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 9