Mensen willen VrijheidMini Mensen willen Rijplezier: Allegro Mensen willen Frisse luchtMG enlriumph Spitfire f13.295,- f16.895,- Triumph Spitfire al vanaf f13.795,- Mensen willen Ruimte: Maxi Mensenwillen Schoonheid: Marina De auto zit in de tang. Stevig in de tang. Kostenverhoging op kostenverhoging. Waarbij 't de bedoeling is dat de auto 't zal moeten afleggen. MaarDat lukt nóóit bij die automobielen waar een 'hart' bij betrokken is. Automobielen, die de mensen méér bieden dan vier wielen, een carrosserie en een motor. En die auto's maken wij. En die zullen we blijven maken. Let maar op. Want: En die vrijheid zit 'm in het hele concept. 'n Uniek concept. Een kleine felle wagen, die u volop de ruimte geeft. Ruimte voor vier. Vrij en blij sturen. En zuinig sturen: 1 op 15 bij 80 km/u op normale benzine. Nog altijd de leukste auto die er is. Vaak geïmiteerd, maar nooit geëvenaard. Als Mini 850 of 1000, Qubman 1100, QubmanllOO Estate (Stationcar). U wilt een auto waarin het een féést is om te sturen? Allegro! Die heeft voorwielaandrijving en schijfremmen vóór. Plus de revolutionaire hydragasvering (luchtvering). Motor dwars voorin, wielen op de 'hoeken', en een fijn in-de-hand-liggend stuur. Let op dingen als: verwarmde achterruit, radiaalbanden, elektrisch 'denkende' ventilator enz. enz. Dat alles standaard. Ons advies: snel een proefrit maken. In de 1100,1300 of 1500 2- of 4-deurs). Al vanaf f7.190,- A1 vanaf f9.450,- Een geweldig mooie, ruime, 'limousine', die Austin Maxi. Een van de fijnste zakenwagens. Maar z'n eigenaar weet, dat 't in één handomdraai ineens een grote recreatiewagen wordt of een sterke beroeps-auto (vlakke laadvloer, vijfde deur!). Voorwielaandrijving, vijf versnellingen. Rij daar maar 'ns in! De Echte Engelse sportwagens van British Leyland. Voor snelle mensen. Voor de man, de vrouw, die altijd al graag 'open' wilde rijden. Neus in de wind. Maar dan graag wèl voor 'n wat je noemt: reële prijs! Betaalbaar dus. Vergelijkt u ze daarom rustig onderling en met andere. De Triumph Spitfire, hard- en soft top, MGB hard en soft top. En MGB GT. MGB al vanaf Schoonheid, van binnen èn van buiten. Da's de Marina. Echt komfortabel autorijden in een luxe interieur. En in een beproefd brok techniek, goedkoop in onderhoud. Met de befaamde vier-cilinder Morris motor. Alle ruimte voor het hele gezin. En kijk 's naar zo'n kofferruimte. Kies 'nMarina 1.3 of 1.8 in Coupé of 4-deurs uitvoering (Coupé goedkoper dan de Sedan!), een Marina Estate (Stationcar) of 1.8 Coupé TC. Al vanaf f9.995,-

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8