Sterrenberg FAMILIEBERICHTEN ADMINISTRATIEF/ORGANISATORISCH MEDEWERKER Sterrenberg medewerk(st)er personeelszaken TROUW/KWARTET ZATERDAG 13 SEPTEMBER 1975 Gelukkig en dankbaar voor Gods rijke zegen zijn wij met de geboorte van onze Zoon Okke Harm Tijdelijk: Wllhelralna Ziekenhuis, Afd. C.. kamer 2. GEBOREN: Eva Gerry Cornelia dochter van Gerhard ter Maat Jos Debbïnk geven u, mede namens hun ouders, kennis van hun voor nemen in het huwelijk te treden. De voltrekking zal plaatsvin den, zo de Heer wil. op vrij dag 19 september a.s. om 13.30 uur in het gemeentehuls te halten. Het huwelijk zal kerkelijk worden bevestigd om 14.15 uur in de Zuiderkerk te Aal ten. In deze dienst gaat voor de weleerwaarde heer ds. J. J" Kievit te Stellendam. September 1975, Andel (N.B.), N'eer-Andelseweg 5. Aalten. Viirsseveldsestraatweg 30a. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdag 19 september van 16.00-18.00 uur in gebouw Irene', Hogestraat 72, Aalten. Toekomstig adres: Neer-Andelseweg 5, Andel (N.Br.). GETROUWD: Johan Gerard den Blaauwen Hendrika Johanna Riddersma Prinses Margrietlaan 24, Voorburg, 12 september 1975. 1975 1950 4 oktober 25 jaar geleden trouwden onze Ouders J. F. Gehrels en J. R. Gehrels-Eringa We willen er graag een feestelijke dag van maken. Iedereen die ons wil feliciteren is van harte welkom op zaterdag 4 oktober a.s. van 15 tot 17 uur in het restaurant van de Flevohof in Oostelijk Flevoland. Jef en Didi Dirk en Maria Jojan Coen Sjoerd Epe (Gld.) Dellenweg 36. 1950 1975 Blij en dankbaar berichten wij u dat onze Ouders en Grootouders Johan R. van Eijk Nel van Eijk-Middelkoop zo de Here wil, 14 september 25 jaar zijn getrouwd. Wij hopen dat ter zijnertijd in besloten kring te vie ren. Hun dankbare kinderen Wil en Teunis, en kleinkinderen Rob, Marion en Peter. Kockengen, september 1975, Prinses Ireneweg 10. Op 13 september 1950 trouwden B. Lenters A. J. Vink (Ben en Sjaan) Voor ons allen hebben zij al deze 25 jaar veel bete kend. Dieren, Peter van Amrooylaan 28. Namens alle zusters en broers, nichten en neven: A. M. van de Weg-Vink Op woensdag 24 september a.s. hopen onze Ouders en Grootouders Th. van Asperen W. H. van Asperen-Nyhuis hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij zijn erg blij, dat wij dit met elkaar mogen be leven. Hun dankbare kinderen en kleinkinderen Amsterdam, september 1975. Hertspieghelweg 26'. Als u hen wilt feliciteren, bent u op zaterdag 20 sep tember 's middags van 2-5 uur van harte welkom in een van de zalen van de Pniëlkerk Bos en Lommer weg, Amsterdam West. „Ik weet, mijn Verlosser leeft!" In deze overtuiging is van ons heengegaan op de leeftijd van 88 jaar. Johannes Eisenga echtgenoot van Susanna Neeltje den Haan eerder weduwnaar van Neeltje Keekstra Lisse: S. N. Eisenga-den Haan Sassenheim: R. Eisenga J. J. Eisenga-de Vries Wassenaar: W. van Zanten-Eisenga J. van Zanten Lisse: B. Heikamp-Eisenga J. Heikamp Lisse: Ids Eisenga J. Eisenga-Roodbergen Hillegom: L. Eisenga J. Eisenga-Schalk Lisse: J. C. Eisenga J. H. Eisenga- van Turen nout Kleinkinderen en achterkle in kinderen Lisse. 12 september 1975. Huize „Rustoord", Rustoordlaan 1. Correspondentie-adres Leidsestraat 186, Hillegom. De rouwdienst is bepaald op dinsdag 16 sep tember a.s. om 2.30 uur n.m. in Huize „Rust oord", waarna de begrafenis zal plaatshebben op de prot. begraafplaats „Duinhof" te Lisse om 3.30 uur nun. Gelegenheid tot condoleren maandagavond as. van 7.308.00 uur in Huize „Rustoord". Met diep leedwezen geven wij kennis van het overlijden van onze gewaardeerde medewerker en collega, de Heer Johannes Oranje op de leeftijd van 55 jaar. Wij wensen zijn gezin veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Directie en collega's Fasson (Nederland) B.V. Psalm 116 vers 3-6: lk ondervond benauwdheid en smart Maar ik riep de naam des Heren aan. Ach Here red mijn leven. Genadig is de Here en rechtvaardig. Onze God is een Ontfermer. De Here bewaart de eenvoudigen, lk was verzwakt maar Hij heeft mij verlost. In Jezus ontslapen onze lieve Moeder en Oma Trijntje van Ingen weduwe van Jan Brinkman Czn. op de leeftijd van 77 jaar. VlaardingenJ. M. Brinkman A. Brinkman-Kuijper Jan, Gerard, Inge Marien, Agnes Zaandam, 12 september 1975. Texelstraat 61. Correspondentie-adres: J. M. Brinkman, Em- maplein 13, Vlaardingen. Gelegenheid tot condoleren in het Uitvaart centrum van de Associatie, Jan van Scorel- straat 9 te Zaandam maandag 15 september a.s. van 19.0019.30 uur. De teraardebestel ling is bepaald op dinsdag 16 september a.s. om 15.00 uur op de algemene begraafplaats te Zaandam. Vertrek van bovengenoemd Uit vaartcentrum omstreeks 14.30 uur. Thuis geen bezoek Geen bloemen In rust en vertrouwen ging onverwacht tot Zijn Heer en Heiland mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader, Grootvader en Over grootvader Gerat Jan Hartemink op de leeftijd van 87 jaar. „Ik weet aan wien ik mij vertrouwe." Sinderen: A. G. Hartemink-Wissink Aalten: J. A. Heusinkveld- Hartemink J. Heusinkveld Amstelveen: D. B. Verheule-Hartemink C. J. Verheule Apeldoorn: J. A. Venderbosch- Hartemink H. Venderbosch Sinderen: G. B. Geurink-Hartemink H. Geurink Aalten: G. A. Rougoor-Hartemink G. J. Rougoor Aalten: B. H. Houwers-Hartemink J. H. Houwers Sinderen: B. Hartemink J. B. Hartemink-Hartemink Sinderen: J. A. Hartemink H. B. Hartemink-Hiddink Sinderen, 11 sept. 1975. Kasselderstraat 6. De begrafenis zal plaatshebben op dinsdag 16 september, na een rouwdienst in de Ad ventkerk te Varsseveld die om 1.00 uur begint. U wordt vriendelijk uitgenodigd hierbij aan wezig te zijn. Na afloop van de begrafenis is er gelegen heid tot condoleren in gebouw „Pro Rege". Directie en personeel van Wavin Nederland B.V. te Hardenberg geven met leedwezen ken nis van het plotselinge overlijden van haar Medewerker A. Wolf De gedachtenis aan zijn persoon en zijn werk zal in hoge ere blijven. DIRECTIE en PERSONEEL. Hardenberg, 10 september 1975. De Heere bewaart al degenen die Hem liefhebben. Psalm 145 20 Tot onze droefheid nam de Heere na een langdurige ziekte uit ons midden weg mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en Opa Johannes Pieter van der Vis op de leeftijd van 76 jaar. BodegravenJ. van der Vis- van Staalduinen Aduard (Gr.)K. A. van der Vis M. van der Vis- van der Stoel Bodegraven: C. Kok-van der Vis D. Kok J. M. Timmer-van der Vis Jac. Timmer A. K. van der Vis A. van der Vis-de Jong M. Hoogenboom- van der Vis A. Hoogenboom J. P. van der Vis J. J. van der Vis- Hoogenboom J. E. van Tilburg- van der Vis W. van Tilburg Vreeswijk: W. D. van der Vis A. van der Vis-van Baren en kleinkinderen Bodegraven, 12 september 1975. Oud Bodegraafseweg 99. Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 16 september a.s. op de Algemene Begraaf plaats „Vredehof" te Bodegraven. Aankomst aula plm. 1.30 uur n.m. Gelegenheid tot condoleren aan huis en na de begrafenis in de aula van de begraafplaats. „Maar 't blij vooruitzicht dat mij streelt, lk zal, ontwaakt, Uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen verzadigd met Uw goddelijk beeld." (Psalm 17 7) Dankbaar voor wat hij voor ons allen heeft betekend, nam God tot Zich onze geliefde Neef Ton van de Neut Hij werd 28 jaar. Zwammerdam: Joh. van Asselt G. van Asselt- van Leeuwen Peter Johan Arjan Delden: A. te Vaanholt-van Asselt J. te Vaanholt Gerard Péter Annemieke ZwammerdamG, van Asselt S. van Asselt-Oost Peter Albert Zwammerdam, 11 september 1975. Joh. 14 vers 13. Heden is van ons heengegaan, mijn onverge telijke Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Wilhelmina Middelkoop geboren Jansen op de leeftijd van juist 64 jaar. Na veel lijden heeft God haar tot Zich geno men en nu verlost van alle pijnen. Hem zij daarvoor onze dank. Haar leven was dienen. Zwanenburg: J. W. Middelkoop Middenmeer: C. J. Groenenberg- Middelkoop H. A. Groenenberg Willeke, Huub, Marianne Zwanenburg: A. Gehrels-Middelkoop A. M. Gehrels Marijke, Roland, Tom, Annemarie en Margriet Numansdorp: M. C. Gehrels-Middelkoop C. M. Gehrels Mare, Karin en Esther Epe: O. P. Middelkoop N. J. Middelkoop-Hollander Lennert O'kerk a.d. IJssel: W. Middelkoop Zwanenburg, 12 september 1975. Acacialaan 21. De overledene is opgebaard in het mortuarium van het Elisabeth's Gasthuis te Haarlem. Geen bezoek aldaar. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden op dinsdag 16 september om 11.00 uur in de aula van de Ned. Herv. begraafplaats te Zwanen burg waarna de bijzetting in het familiegraf aldaar zal plaatsvinden. Vertrek van de Acacialaan 21 om 10.40 uur. Gelegenheid tot condoleren heden, zaterdag, van 20.0021.00 uur aan de Acacialaan 21 en in de aula van de begraafplaats na afloop van de begrafenis. De Here heeft na een geduldig gedragen lijden thuis gehaald onze lieve Zuster, Schoonzuster en Tante Wilhelmina Middelkoop-Jansen Zij mocht 64 jaar worden. 1 Joh.3:1 'Ziet welk een liefde de Vader ons heeft gegeven, dat wij kinderen van God genoemd worden; en wij zijn het ook.' 12 september 1975. K. Noordanus-Jansen G. B. Noordanus Alkmaar: J. Jansen Alphen (N.Br.)I. Jansen-Spoelstra aeven en nichten. ,,'k Zal eeuwig zingen van Gods goedertierenheên." Het heeft God behaagd tot Zich te nemen onze lieve Moeder, Behuwd- en Grootmoeder Janna Alblas weduwe van Arie de Graaf, op de leeftijd van 79 jaar. Utrecht: W. Reijnders-de Graaf A. Reijnders Rotterdam: A. de Graaf L. J. de Graaf- van Amerongen Utrecht: G. Schotsman-de Graaf A. Schotsman Doesburg: J. Pastoor-de Graaf K. Pastoor Utrecht: E. Dimmendaal-de Graaf F. J. Dimmendaal en kleinkinderen Utrecht, 12 september 1975. „Warande", Neckardreef 10. Corr.-adres: Mendelssohnstraat 37. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van „Tamarinde", Neckardreef 6. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag van 1920 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dinsdag 16 september om 13 uur op de begraafplaats „Soestbergen", Gansstraat. Vooraf wordt om 12 uur een rouwdienst ge houden in „Tamarinde". De Heer is mij tot hulp en sterkte: Psalm 118 7. Heden ontsliep in de hope des eeuwigen le vens, na een langdurig smartelijk doch gedul dig gedragen lijden, onze geliefde Vader, Be huwd- en Grootvader Cornelis Pronk weduwnaar van Judith van den Oever in de ouderdom van 74 jaar. G. Pronk J. Pronk-Guijt G. van Duijn-Pronk J. van Duijn G. Pronk J. Pronk-Ehle C. S. Pronk-Hagen C. Pronk H. Pronk-Meijvogel W. Pronk G. Pronk-van Deden J. Pronk A. Pronk-Varkevisser en kleinkinderen Katwijk aan Zee, 12 sept. 1975. Bestevaersweg 9. Rouwbezoek: Des nam. van 35 en 79 uur. Geen bloemen De rouwdienst zal worden gehouden D.V. dins dag 16 september a.s. des nam. 1.45 uur in het Herv. Kerkl. Centrum, Voorstraat 74, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden om streeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duinrust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Daniel Doedens Hij mocht 79 jaar worden, „die in Mij gelooft, zal leven al ware hij ook gestorven" Joh. 11 vers 25b J. Doedens-Batterink Bilthoven. 11 september 1975, Planetenbaan 621. De overledene is opgebaard in de rouwkamer Soestdijk- seweg 265 Z te Bilthoven. De rouwkamer is zaterdag geopend van 15 tot 15.30 uur. De rouwdienst zal gehou den worden maandag 15 september om 14.30 uur in de Opstandingskerk. Ie Brandenburgerweg te De Bilt, waarna de teraarde bestelling zal plaats heb ben op de Algemene Be graafplaats „Brandenburg", gelegen naast de kerk. Na de begrafenis gelegen heid tot condoleren in de Ops ta ndingskerk. Heden is na een korte ziekte rustig van ons heengegaan onze Zwager, Oom en Neef Cornells Gjjsbertus de Jong weduwnaar van Elisabeth Maat. In de leeftijd van 88 jaar. Familie Van Genderen Familie De Jong Familie Maat Leiderdorp, 11 september 1975, „De Dillenburg", Mauritsslngel 29. Geen bezoek De rouwdienst in „De Dil lenburg" is bepaald op dinsdag 16 september a s. om 2.00 uur, waarna ae be grafenis om :a. 2.45 uur op de Algemene begraafplaats aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp zal plaatsvin den. Maria Cornelia Smalbraak-de Jongh geboren 22 december 1903. e Hee: D. W. Smalbraak Winterswijk. 10 september 1975, Abeelstraat 50. De overledene is opgebaard in het R.K. Ziekenhuis St. Elisabeth. Vredenseweg te Winterswijk. Bezoekuren dagelijks van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 15 seotember a.s. om 14.00 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Walien- seweg te Winterswijk. Vooraf wordt een rouw dienst gehouden in het ge bouw Fides et Concordia, Stationsstraat, die begint om 13.00. uur. Gelegenheid tot condoleren voor de rouwdienst. STICHTING PHILADELPHIA TEHUIZEN (uitgaande van de landelijke Protestants Christelijke Vereniging van ouders en vrienden van het afwijkende kind) Bij het Bestuursbureau kan op korte termijn een.medewerker worden geplaatst, wiens taak voornamelijk komt te liggen op administratief/organisatorisch gebied. Dit houdt onder anderen in: - meewerken aan opstelling van beleidsnota's - plannen van werkzaamheden op korte en op lange termijn - rapporten, notuleren van besprekingen en vergaderingen - bewaking van de Voortgang op allerlei projekten - het op systematische wijze verzamelen en analyseren van informatie. Belangrijke funktie-eisen zijn: redaktionele vaardigheid organisatorische- en kontaktuele eigenschappen hét doelmatig schriftelijk verslaan van besprekingen opleiding M.E.A.O./H.E.A.O. niveau leeftijd 20-25 jaar. ervaring met administratieve/organisatorische arbeid is niet noodzakelijk. Wij bieden een goede honorering met gunstige arbeidsvoorwaarden. Belangstellenden kunnen schriftelijk solliciteren aan C. Hovenkamp, direkteur o.a.. Bestuursbureau Philadelphia, Postbus 118, Nunspeet, tel. 03412-4554. Uit onze familiekring is plotseling opgenomen onze lieve Schoonzuster M. C. Smalbraak- de Jongh oud 71 jaar. Apeldoorn: H. J. Smalbraak H. A. Smalbraak- Doornbos Bilthoven: J. B. Zwaal-Smalbraak Diepenveen (Ov.) J. Th. Smalbraak Al onze familie en vrienden danken wij hartelijk voor hun attenties bij ons 40-jarig hu welijksfeest op 4 september. Mede daardoor ia deze dag voor ons onvergetelijk gewor- len. P. ADEMA B. ADEMA- HOOGSTRATEN Wij willen allen die zo oprecht met ons hebben mee geleefd, na het overlijden van mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Gerard Dikken langs deze weg heel hartelijk dankzeggen. Getroost zijn wij in het weten waar zijn laatste te huis is. A. Dikken-Metz kinderen en kleinkinderen Zwolle, september 1975. Vornkenstraat 7. Voor de vele blijken van belangstelling ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze Broer en Zwager Cornelis van Dyk betuigen wij onze hartelijke dank. In het bijzonder danken wij Ds. G. F. Overgauw, Ds. G. J. v. d. Bogerd en Ds. E. K. Teygeler voor de gees telijke bijstand, de doktoren en het verplegend per soneel van de Wilbert voor de liefdevolle verzorging en de begrafenisonderneming Van der Luit voor de correcte uitvoering van de begrafenis. Uit aller naam: N. Vletter-van Dijk. Valkenburg Z.H., september 1975. „Jezus, Uw verzoenend sterven, Is het rustpunt van mijn hart In Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Schoon zuster en Tante Leentje Cornelia Groenewegen in de ouderdom van 88 jaar. Heemstede: W. H. van Rossum du Chattel- Groenewegen Haarlem: A. H. Groenewegen-de Maaker nichten en neven. Heemstede, 11 september 1975. Huize 'Kennemerduin'. Correspondentieadres Bronsteeweg 25, Heemstede. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in de rouwka mer Parklaan 36 te Haarlem, alwaar gelegen heid is tot bezoek 's middags van 4-5 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben maandag 15 september a.s., 13.30 uur, op de Algemene Begraafplaats aan de Herfstlaan te Heem stede. Daar het ons onmogelijk is allen persoonlijk te be danken, willen wij u langs deze weg allen hartelijk danken voor de zeer grote belangstelling bij het over lijden van onze lieve Man, Vader en Opa Bastiaan Heemskerk Het medeleven heeft ons in deze droeve dagen diep getroffen. Mede namens de kinderen: H. Heemskerk-Bakker. P. v. Saxenstraat 76, Rijnsburg. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, ondervonden na het heengaan van mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Groot- en Overgroot moeder, Zuster, Schoonzuster en Tante, Catharina Wilhelmina Verheij-Keus betuigen wij U onze hartelijke dank. Uw medeleven was ons een grote troost en zal een dankbare herinnering blijven. Mede namens verdere familie: A. Verhey). Scheveningen, september 1975. Puttensestraat 46. H. Robbers en M. G. Robbers-Bruin zeggen allen hartelijk dank voor de zeer vele goede wensen die zij. in welke vorm ook, bij de herdenking van ons 70-jarig huwelijk mochten ontvangen. Wij wensen u wederkerig Gods Zegen toe. Amsterdam, Griftstraat 22. 1950 1975 15 juli was het 25 jaar geleden dat ons Hoofd van Dienst, de heer M. Dijkema in dienst trad van ons bedrijf. Wij willen dit feit feestelijk vieren met een receptie, die hem zal worden aangeboden op donderdag 18 september a.s. 's middags tussen 5 en 7 uur in de bedrijfskantine, Noordwolderweg 82 -84 te Bedum. Alle relaties, vrienden en bekenden zijn hier hartelijk welkom. Bestuur en Directie C.L.G. "Enkabe-Sperwer Noord G.A. Bedum - Leeuwarden - Groningen. UITNODIGING Op 18 september 1975 hoopt de heer L.C. VAN DIJK afscheid te nemen als directeur van de Chr. Mavoschool "De Toorts" te Zwijndrecht. Ter gelegenheid hiervan wordt hem een afscheidsreceptie aangeboden in ge bouw "De Vonkenberg", Stoop van Zwijndrechtstraai 1, Zwijndrecht. Aanvang 20.15 uur. Alle belangstellenden zijn hartelijk welkom. Het bestuur van de Ver. voor Chr. Onderwijs en Chr. Opvoeding te Zwijndrecht. VOOR PRINSJESDAG 5 originele afbeeldingen van onze geliefde Vorstin H.K.H Juliana Koningin der Nederlanden. Stuur postwissel k f 9.3 aan Control Foto Postbus 9059 Den Haag—2040 Sterrenberg is een christelijk centrum voor de verzorging, verpleging en be geleiding van circa 450 geestelijk ge handicapte volwassenen. Ons centrum heeft ongeveer 325 per soneelsleden en dateert van 1928. Er wordt op dit moment hard gewerkt aan vernieuwing en strukturering van de organisatie volgens modern konsept. Ter uitbreiding van onze dienst perso neelszaken en organisatieontwikkeling zoeken wij op zeer korte termijn een: Van deze nieuwe medewerk(st)er ver wachten wij. dat hij/zij een aantal za ken gaat behartigen, die liggen op het gebied van personeelsbezetting en personeelsbeheer. Daarnaast zal hij/zij een aktieve bijdrage moeten leveren aan opzet en uitbreiding van allerlei andere facetten van een goed sociaal beleid. Van kandidaten verwachten wij dat zij: - een hogere beroepsopleiding voor personeelswerk hebben gevolgd; - makkelijk kontakten leggen en een demokratische instelling hebben; - een goede redaktionele vaardigheid bezitten. Inlichtingen over deze funktie krijgt u van de heer A. J. Windig, personeels- funktionaris, aan wie u tevens uw sol licitatie kunt richten op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56. Huis ter Heide (Gem. Zeist) Tel. 03463-1343 (van 9-17 uur) Sterrenberg is een inrichting van de Vereniging Johannes Stichting".

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8