Vier verschillende VW's met hetzelfde perfecte comfort Volkswagen maakte zijn nieuweVW's veelzijdig en doelmatig, gemakkelijk en zuinig. Zij werden ontworpen met de autowensen van velen in gedachten. Het grote succes van deze nieuwe VW's is daarvoor het beste bewijs. Een stuk van het succes zit in Een heel jaar garantie ongeacht het aantal kilometers De sympathieke geriefelijkheid In een auto moet u elke dag zitten, rijden, parkeren en bagage vervoeren. Bij het aanschaffen van dit dienstbe toon kunt u dus niet kritisch genoeg zijn. VW hield volop rekening met uw da gelijks auto-plezier. Een auto moet een ding zijn-zonder-ergernis. Waar u zich prettig in voelt. Daarom gaf VW al zijn nieuwe auto's stoelen, waar u met een zucht van genoegen in kunt neerzak ken. Overzichtelijke dashborden. Optimale verwarming. Er werd gestoeid met centimeters om uw hoofd en uw armen ruimte te geven. Brede portieren voor gemak kelijk instappen. En elke VW-nieuweling heeft een grote, brede achterdeur met een wegklapbare achterleuning. Dat maakt alle uitgespaarde ruimte zonder moeilijke operaties toegangke- lijk. Met het grootste gemak. In alle nieuwe typen. Een jaar lang geen zorgen over onverwachte reparatierekeningen. Geen angst dat u door de termijn van uw km-garantie heen rijdt. Ook al rijdt u 4 x Europa rond - uw garantie is 12 maan den lang. Volkswagen: gewoon even rekenen. 1VW-POLO plezierige, korte, solide oufo 2 VW-GOLF compacte, ruime gezinsauto 3VW-PASSAT, elegante, pittige, limousine 4VW-SCIROCCO wondermooie, snelle sportcoupé

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 30