de verpleging heeft u nodig II h groep/leid</t>er/~ verpleegkundigen/ ziekenverzorgenden docente-verpleegkundige hoofd vorming en ont/poning winschoten AFDELINGSHOOFD Adverteert in Dagblad Trouw praktijkbegeleid(st)er VERPLEEGKUNDIG DIRECTEUR (mnl/vrl) OPLEIDING TOT HET DIPLOMA A—ZIEKENVERPLEGING STICHTING BEJAARDENCENTRUM FERWERD DIREKTEUR of DIREKTRICE 3 Fysiotherapeuten(es) en 1 Ergotherapeut(e) randerode WIJKVERPLEEGKUNDIGE diaconessenhuis arnhem 1e VERPLEEGKUNDIGE A randerode Klinisch Psycholoog, TROUW,'KWARTET ZATERDAG 13 SEPTEMBER gemeentelijke verpleeg-, verzorgings- en kindertehuizen Het psvcho-geriatrisch verpleegtehuis "de Reiderwerf" plaatsbiedend aan 85 geestelijk gestoorde bejaarden zoekt een Het diploma ziekenverpleging B. of A. en B., alsmede een warme belang stelling voor de begeleiding van gees telijk gestoorde bejaarden is vereist. De aanstelling kan geschieden in de rang van Ie verpleegkundige met sala- risgrenzen van f 1.842.- tot f 2.235.- bruto per maand, waarbij de premie A.O.W. voor rekening van de werk gever komt. Inlichtingen en sollicitaties aan de heer J. Sjoers, direkteur van "de Reider werf", Beertsterweg 22 te Winscho ten, telefoon 05970 - 6811 SCHOOL VOOR VERPLEEGKUNDIGEN Nieuwstraat 40, Goes, Telefoon (01100) 1 38 40. Onze school leidt leerling-verpleegkundigen op voor het diploma Ziekenverpleging A. Het praktijkveld vinden de leerlingen in het streek ziekenhuis de Bevelanden in Goes en het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis in Zierikzee. Wij verwachten dat de aan te stellen funktionaris vanuit een eigen visie onze opleidingsfilosofie kan onderschrij ven en daar in teamverband met de andere medewerkenden van de school in het praktijkveld gestalte aan kan geven. Hierbij zal een duidelijke eigen inbreng niet alleen mogelijk zijn maar ook verwacht worden. Hoe één en ander funktioneert zullen wij graag met u bespreken in een persoonlijke ontmoeting. Voor de medewerkenden van de school is een taakom schrijving aanwezig. Eventueel zouden voor deze funktie ook twee part-time krachten kunnen worden aangesteld. Voor nadere inlichtingen en een afspraak voor een eerste oriënterende bespreking of een sollicitatie kunt u kontakt opnemen met de direkteur. Broeder G. Roodhart. Verpleeghuis sammersbrug Lichtenbergweg 10 Den Haag. tel. 070-29.91.90 "Sammersbrug" Is een modern psycho-geriatrisch verpleeghuis met 375 bedden, gelegen op de grens van Den Haag/Rijswijk. Het verpleeghuis-omvat een centraal behandelingsgebouw met een vier tal verpleegpaviljoens, onderverdeeld in Units van 16 patiënt/bewoners, waar door middel van aktiverende therapieën de patiëntenzorg gestalte krijgt. Voor een aantal socio-therapeutische leefgroepen van ouderen zoeken wij kontakt met: i.b.v. één der diploma's Ziekenverpleging. Inrichtingswerk of Zieken verzorging. die de leidingen coördinatie van een leefgroep op zich kun nen nemen. Rang en aanstelling zullen plaatsvinden naar leeftijd en ervaring. Ter versterking van ons opleidingsteam (5 personen) zoeken wij kontakt met een Aan het verpleeghuis is een opleiding ziekenverzorging verbonden van 100 leerlingen. Tevens zoeken wij kontakt met belangstellenden voor de funktie van: i.b.v. diploma Sociale Academie (cultureel wérk), Middeloo of M.B.O. Inrichtingswerk, die in samenwerking met de afdeling socio-bezigheids- therapie zal worden belast met de leiding en organisatie van vormings- en ontspanningsaktiviteiten van bewoners en medewerkers. Belangstellenden voor een van bovengenoemde funkties kunnen hun sollicitaties of verzoeken om inlichtingen middels een vrijblijvend oriën terend bezoek richten aan de Heer P. Baars van de afdeling Personeels zaken in het verpleeghuis "Sammersbrug", Lichtenbergweg 10 te Oen Haag. tel. 070-29.91.90. ALGEMENE AX HAAGSEX X STICHTING m m f Ley weg 523d VOOR\I \I •i-Gravtnh.ge VERZORGING EN VERPLEGING IN TEHUIZEN tel. 070-614021 RICHARD HOOGLAND STICHTING UTRECHT Stichting tot verzorging en verpleging van bejaarden en langdurig zieken, uitgaande van Gereformeerde en Christelijke Gereformeerde Kerken. De Richard Hoogland Stich ting heeft in exploitatie de verzorgingstehuizen "De Lichtkring" en "Warande" en het verpleeg- en reaktive- ringscentrum 'Tamarinde". 'Tamarinde", Neckardreef 6 te utrecht, heeft een capaci- Als 20dBni9 Ml hii,2ii mede teil van 122 bedden voor so- verantwoorde!i|k tijn met de matisch zieken, terwijl in overige directieleden voot h« voorbereiding is het stichten t0,aal functioneren van het van een veroleegafdeling ven verpleeg en reaktivenngs- 80 bedden voor psvchoge- centrum riatrie. Wegens pensionering van de directrice van "Tamarinde" zal het bestuur gaarne in contact treden met gegadig den voor de functie van In aanmerking nemend het ni veau van de functie gaan de gedachten uit naar iemand die in het bezit is van het diploma ziekenverpleging A en B, met bij voorkeur een hogere verpleegkundige op leiding. Belangstellenden voor deze funktie worden verzocht hun sollicitatie binnen 14 dagen na verschijning van deze adver tentie te richten aan de voor zitter van de Richard Hoog land Stichting, de heer Ir. B.M. van der Veen, van Meelstraat 55 te Utrecht, bij wie ook telefonisch informa ties kunnen worden ingewon nen (030-440547)". HET ACADEMISCH ZIEKENHUIS UTRECHT In ons Opleidingsinstituut kunnen nog enkele leerlingen geplaatst worden voor de welke per 1 december a.s. aanvangt. Belangstellenden voor de opleiding welke maart 1976 aanvangt, kunnen zich eveneens aanmelden. De opleiding wordt verzorgd door ons -buiten het ziekenhuisterrein ge legen- Opleidingsinstituut met ruim 400 leerlingen. Naast de opleiding voor het diploma Ziekenverpleging A en B vinden er de opleidingen voor Operatie-assistent(e) en Ziekenverzorgende plaats. Na het behalen van het diploma A Ziekenverpleging kan een aantal spe cialistische opleidingen -b.v. de Intensive Care en de Kraamspecialisatie- gevolgd worden. De opleiding begint met een drie maanden durende pré-klinische oplei ding waarna afwisselend theoretische lessen worden gevolgd er. prak tische ervaring wordt opgedaan. De stageperioden worden doorgebracht in de diverse Klinieken -met de vele specialistische verpleegafdelingen- van het Academisch Zie kenhuis, waar tevens een bijdrage wordt geleverd aan de opleiding van artsen en specialisten. Tot de opleiding worden zowel vrouwelijke als mannelijke leerlingen toegelaten. Het bezit van een Mavo—4 of vergelijkbaar diploma is vereist. De leeftijd bij het begin van de opleiding moet tenminste zijn: 17 jaar en 7 maanden. Voor alle leerlingen is eventueel de mogelijkheid aanwezig -het is geen verplichting- om intern gehuisvest te worden. Schriftelijke sollicitaties met vermelding van leeftijd, opleiding en eventuele werkkring(en) kunnen worden gericht aan het Hoofd van de afdeling Personeelszaken van het Academisch Ziekenhuis Utrecht, Catharijnesingel 101 te Utrecht. (op brief en envelop aangeven: kenmerk 910) Het bestuur van de stichting zoekt voor het centrum "Foswert" een voor de vervulling van de vakature, die ontstaat wegens pensionering van de huidige direktrice. De te benoemen functionaris - zal worden belast met de algehele leiding; - dient zorg te dragen voor een goede coördinatie tussen de verschillende afdelingen; - dient door regelmatig contact met de bewoners een zo goed mogelijk klimaat te scheppen. Van hem of haar wordt verwacht - een positief christelijke levensovertuiging; - leeftijd bij voorkeur tussen 35 en 45 jaar; - bezit van het diploma verpleegkundige; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring in een organisatorische en leidinggevende functie. Informatie - arbeidsvoorwaarden volgens C.A.O. voor Bejaardentehuizen; - een psycho-technisch onderzoek kan tot de selectie-procedure behoren; - een nieuwe woning met centrale verwarming is beschikbaar; - het bejaardencentrum bestaat uit een zeer modern pensiongebouw met 110 bedden en 40 nieuwe centrumwoningen en er werken ruim 50 perso neelsleden; de keuken van het bejaardencentrum heeft alszodanig een functie in het open bejaardenwerk; - het bejaardencentrum is gelegen te Ferwerd in een aantrekkelijk woonge bied, dat gunstig is gelegen ten opzichte van Leeuwarden (17 km.). Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitaties, voorzien van een recente pasfoto, binnen veertien dagen na verschijning van dit blad in te zenden aan de secretaris van het bestuur, de heer F. Zuidema, Foswerterstrjitte31 te Ferwerd [Fr.]. Op de enveloppe vermelden "bejaardencentrum Nadere informaties zijn te verkrijgen bij de huidige direktrice mevr. C. den Hoed, telefoon 05181-417. Randerode, interconfessioneel verpleeghuis te Apel doorn, thans 155 bedden, hoopt begin 1976 een nieuw gebouw te betrekken, plaatsbiedend aan 360 patiënten (120 somatische zieken en 240 psychisch gestoorde be jaarden). In verband hiermee heeft onze afdeling fysiotherapie versterking nodig. Wij vragen De Stichting Interconfessioneel Verpleegtehuis ..Randerode" zat begin 1976 het hiernaast afge beelde verpleeghuis betrekken, dn ver pleeghuis zal plaats bieden aan 360 bewoners, t.w 120 somatisch zieken en 240 psychisch ge stoorde be/aarden De afdeling fysiotherapie in het nieuwe huis is uiteraard zeer modern en volledig ingericht. Aan het verpleeghuis zal een afdeling dagbehandeling worden verbonden. Sollicitaties kunnen gericht worden aan het hoofd per soneel organisatie. Voor informatie kunt u zich wenden tot het hoofd van de afdeling fysiotherapie, de heer D.M. Lintsen (tst. 19), of tot de heer J.H. Brink man, hoofd personeel organisatie (tst. 27). interconfessioneel verpleegtehuis CtóTijO cfxvs Bij de Vereniging "Het Groene Kruis", afdeling Heerjansdam, komt'- wegens huwelijk van de huidige zuster - per 1 December a.s. de plaaiS vacant van een Ook aanmeldingen van hen die binnenkort hopen af te studeren, c.q. verpleegkundige in de wijk zijn van harte welkom. Geboden wordt: -salaris en pensioen volgens rechtspositieregeling van de kruisverert gingen; - autokostenvergoeding; - een schitterende woning boven het wijkgebouw met blijvend riant uit] zicht, voorzien van centrale verwarming. Heerjansdam is een groeiende forensengemeente, gunstig gelegen in de groene zone tussen Rotterdam en Dordrecht, waar het leven goed is. Als enige verpleegkundige bij onze vereniging zult U een grote mate van zelfstandigheid krijgen. Met onze zusterafdeling Barendrecht wordt een zeer gunstige week endregeling onderhouden. Uitgebreide informatie kunt U krijgen bij onze huidige verpleegkundige Zr. N. Bredius, tel. 01857 -13 39. Uw sollicitatie wordt gaarne tegemoet gezien door de secr. der veren, C. van Loenen, Joh. Postlaan 22 te Heerjansdam, tel. 01857-1210. k Het Hervormd Diaconessenhuis is een algemeen Christelijk ziekenhuis met ruim 400 bedden. Met uitzondering van de hart- en neurochirurgie zijn alle specialismen vertegenwoordigd. Ten behoeve van de afdeling Urologie - Orthopedie (33 bedden) zoeken wij contact met candidaten voor de functie van aan wie de leiding van deze afdeling kan worden toevertrouwd. Voor deze functie gaat onze gedachte uit naar'een verpleegkundige, die op grond van opleiding (bij voorkeur stafcursus) en ervaring in staat is leiding te geven. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Zr. W. Hoogenboom (tel. 085-430800 tst. 347). Salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform landelijke regelingen. eigenhandig geschreven sollicitaties worden tngewach" bij de afdeling personeelszaken. G A. van Nispenstraat 37 - Arnhem Randerode is een verpleeghuis dat momenteel plaats biedt aan 155 bewoners. In januari 1976 zal net hieronder 2] afgebeelde verpleeghuis worden betrokken. Dit nieuwe verpleeghuis zal plaats bieden aan 360 bewoners, te we ten 120 somatische zieken en 240 demente bejaarden. Om deze uitbreiding te kunnen realiseren zoeken wij e aantal medewerkers voor het vervullen van de hieronder vermelde funkties. WAARNEMEND AFDELINGSHOOFD, VERPLEEGKUNDIGEN EN ZIEKENVERZORGENDEN De Stichting Interconfessioneel Verpleegtehuis ..Randerode" zat begin 1976 het hiernaast afge beelde verpleeghuis betrekkendn ver pleeghuis zal plaats bieden aan 360 bewoners, t.w. 120 somatisch zieken en 240 psychisch ge stoorde bejaarden. De verpieegafdelingen zullen plaats bieden aan plm. 60 bewoners, welke in units van ongeveer 15 personen worden verpleegd en verzorgd. De te vervullen funkties zullen onder meer afhankelijk zijn van opleiding en ervaring. Graag verstrekken wij hieromtrent nadere informatie. Sollicitaties kunnen zowel telefonisch als schriftelijk worden gericht aan het Hoofd Personeel Organisatie (tst. 27). interconfessioneel verpleegtehuis it vuoom te 05760 C'fcSöb Ter uitbreiding van de klinische staf van ons ziekenhuis hebben wij plaats voor een met gedragstherapeutische- en relatietherapeutische be langstelling en ervaring. De werkzaamheden worden uitgevoerd in samenwerking met medische-, verpleegkundige- en andere medewerkers. Ons ziekenhuis verwerkt pl.m. 750 opnames per jaar en biedt ook poliklinische hulp en dagbehandeling. Wij stellen prijs op een christelijke levensinstelling van onze medewerkers. Aanmeldingen kunnen worden gericht aan de Geneesheer- Directeur van HF''Psychiatrisch Ziekenhuis iw/ n\ i Ermelo

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18