i 1! 8 SBI ihuho RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN FAMILIEBERICHTEN hubOy postbus 2222, Utrecht telefoon 030 - 444321 KENNISGEVING HOOFD VAN DE AFDELING BESTUUR LIJKE EN JURIDISCHE ZAKEN (m/vrl) EEN STAFMEDEWERK(ST)ER, EEN SECRETARIS TROUW/KWARTET VRIJDAG 12 SEPTEMBER 1975 Zaterdag 27 september hopen onze Ouders C. A. Dam en M. J. Dam-Koelet hun 25-Jarlg huwelijksfeest te vieren. Op die dag houden zij receptie van 19.0020.30 uur In de zaal van de Maranathakerk, CharL de Bour bonstraat 1. Hun dankbare kinderen: Lia Anke Carl Delft, 12 september 1975. Fred. Hendrikstraat 47. 1950 1975 Vrijdag 19 september a.s. Is het de dag dat wij 25 Jaar 2ijn getrouwd en ter gelegen heid niervan willen wij u Sam van der Mejj Corry van der Mejj- Kruyt Annemleke Margreet Bert Bram Henrietta Tevens willen wij herdenken dat ons buro 25 Jaren bestaat en nodigen U uit op boven genoemde receptie. Archltektenburo VANDERMEIJ-BV- KATWIJK. Ontdaan maar dankbaar voor wat God ons ln hem heelt geschonken berich ten wil u het plotselinge overlijden van onze Broe der C. J. Jansen (Plllppenzen 1 21). Namens de Gereformeerde Kerk te Wezep: P. Brouwer, praeses; Th. Nieuwenhulzen, scriba. Wezap. 10 september 1975. Diep bedroefd maar dankbaar voor wat hij tij dens zijn leven voor ons betekende, geven wij u kennis dat de Here heden tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde Man en mijn lie ve zorgzame Vader Cornelis Jan Jansen op de leeftijd van 54 jaar. „Ik zal in het huis des Heren verblijven tot ln lengte van dagen." Psalm 23 6 b. J. Jansen-Burger Hendrik Wezep, 10 september 1975. Hortensiastraat 18. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 19.00 tot 20.00 uur in de Kruiskerk aan de Kerkweg. De oegrafenis zal D.V. plaatshebben zaterdag 13 september a.s. op de nieuwe alge mene begraafplaats om plm. 12.00 uur. Vooraf zal ln bovengenoemde kerk een dienst worden gehouden, welke om 11.00 uur aan vangt. Zij, die de dienst wensen bij te wonen, worden verzocht om 10.45 u. aanwezig te zijn. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Op 8 september is van ons heengegaan, onze lieve Tante Susanna Maria Helmse ln de ouderdom van 88 jaar. Amsterdam: J. H. Anders Alkmaar: E. M. Helmse Amsterdam. 11 september 1975. De teraardebestelling heeft ln alle stilte plaats gehad. RECTIFICATIE God heeft ln Zijn ontferming thuis gehaald mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Johanna Hermine Hemmes geboren 26 Juli 1889. Jes. 43 vers 1 b. Ermelo: G. Nust Harderwijk: A. Nust N. Nust-den Bak Leidschendam: N. de Jong-Nust J. G. de Jong Rotterdam: G. J. Winkel-Nust N. J. Winkel en kleinkinderen Ermelo, 8 september 1975. Horsterweg 64. Geen bezoek - Geen bloemen De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 12 september om 12.30 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. Gelegenheid tot condoleren na afloop der be grafenis in de aula van de begraafplaats. „Lof zij de Heer. de almachtige Koning der ere." Bedroefd om zijn heengaan, maar ook heel dankbaar voor alles wat hij ln ons leven be tekend heeft, berichten wij u, dat onze lieve Man, Vader en Opa Pier Krol arts hopend op Gods genade, is ontslapen. Hij werd 74 Jaar. Epe: J. Krol-Postma Groningen: M. van der Kouwe-Krol J. W. van der Kouwe Jan-Willem Pier Zeist: Y. Mijnheer-Krol J. Mijnheer Marjan. Hedwlg Katinka. Annemarljke Yteke, Tjebbe Pier Maam: K. Th. van Barneveld-Krol K. J. R. van Bameveld Dirk Jan Ewa Zwolle: G. B. Franssen-Krol J. O. Franssen Aldo Epe, 10 september 1975. Heerderweg 52. De dienst van Woord en Gebed zal worden ge houden op maandag 15 september a.s. om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Beekstraat te Epe. waarna om ca. 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats „Norelbos" te Epe. Gelegenheid tot condoleren vanaf 13.30 uur ln gebouw „Antenne" achter de Gereformeerde Kerk. Liever geen bezoek aan huis sygM. -w/r fv!Mil. -l"VtyW"' ■llll N'l Vn' [bouw- ^rdiJr n A systeem V tfjsi. IjO Maar - blij vooruitzicht dat mij streelt - ik zal, ontwaakt, uw lof ontvouwen, U in gerechtigheid aanschouwen, verzadigd met uw Godd'lijk beeld. Ps. 17 7. Dankbaar voor wat hij voor ons allen heeft betekend, nam God tot Zich mijn geliefde Man, onze lieve Vader en Opa Andries Marius Christiaan Bosch Hij werd 66 jaar. Amstelveen: A. Bosch-Hoekstra Pretoria (Z.-A.)Bram en Rina Marius Christiaan Sonja Johan Tutzing (Did.)Willy Christine Carine Norg: Ekie en Matjo Ricette Montfoort: Otto en Hillie Noordwijkerhout: Ria en Hein Martij n Annemarije Amstelveen. 11 september 1975. Van Heuven Goedhartlaan 739. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 16 sep tember om 14 uur op de begraafplaats „Zorg- vlied" aan de Amsteldijk. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101 te Amsterdam, ongeveer 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln de ontvangkamer van de begraafplaats. Het behaagde de Heer van dood en leven tot Zich te nemen onze geliefde Broeder en Zwager Andries Marius Christiaan Bosch Genderen, 12 september 1908 Amstelveen, 11 september 1975 Ermelo: J. Bosch Rotterdam: H. Bosch W. J. Bosch-Val Amsterdam: W. Bosch L. A. Bosch-Hagen De Here nam tot zich onze beste Broer en Zwager Dirk Stok Rotterdam. 8 september 1975. J. Stok A. den Boef-Stok W. den Boef A. Stolk-Kalkman „Jezus Uw verzoenend sterven is het rustpunt van mijn hart", was de inzet van zijn leven. God nam tot Zich mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader Aalbert Cornelis Oussoren in de leeftijd van 76 jaar. Amstelveen: J. Oussoren-Kersbergen Nigtevecht: H. Koningen-Oussoren T. Koningen Amstelveen: M. Hoogendijk-Oussoren E. Hoogendijk Amstelveen: J. Oussoren M. Oussoren-Braam Amstelveen: G. J. Oussoren N. E. Oussoren-Oliemans Canada: J. Niezen-Oussoren A. Niezen Amstelveen: J. Hoogendijk- van der Kleut J. Hoogendijk Amstelveen: A. C. Oussoren R. Oussoren-KIndt Amsterdam: M. Paul-Oussoren H. Paul Amstelveen: C. van der Meer-Oussoren A. vair der Meer Amstelveen: E. Verburg-Oussoren S. Verburg Hilversum: Kees Oussoren Amstelveen, 11 september 1975. Smeenklaan 100. Verzoeke geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 6.30-9 uur, Smeenklaan 100. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 15 september om 15 uur op de begraafplaats „Zorgvlied" aan de Amsteldijk. Op Gods tijd word uit on ze familiekring weggeno men onze geliefde Broer. Zwager en Oom Herman Hoeksma Aduard: H. Woltera Kollumerzwaag: G. Bulthuls-Hoeksma 3. Bulthuis Grouw: E. Turks tra-Hoe ksma Elmonte (Cal.): 8. Hoeksma D. Hoeksma-Smlth Purley (Eng.): E. Hoeksma Z. Hoeksma-Bosma Nijmegen: H. Mulder-Hoeksma G. E. Mulder Den Haag: S. Hammlng-Hoeksma G. Hamming Dieren: S. Hoeksma D. Hoeksma-Stulp Nichten en neven. „Wie in MIJ gelooft zal leven ook al is hij gestorven." Heden nam de Heere na een korte ziekte nog onverwacht tot Zich onze lieve Schoonzuster en Tante Jeltje de Jong weduwe van Minne van der Bij in de ouderdom van 81 Jaar. Fam. de Jong Fam. van der Bij P. Schelling (ex-test.) Gorinchem, 10 september 1975. Frank van Borselenstraat 4. Geen bezoek aan huls, liever geen bloemen De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 13 september om 11.00 uur in de aula van het Streekziekenhuis (ingang Parkweg), waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. 11.45 uur op de Algemene Begraafplaats. Na een kortstondige ziekte is onverwacht uit onze fa miliekring weggenomen on ze oudste Broer, Zwager en Oom Pieter van Dijk echtgenoot van W. van Kouteren, op de leeftijd van 70 Jaar. Pernis: E. v. d. Perk-van Dijk Pernis: Pi. van Dijk G. van Dljk-Verschoor Pernis: W. van DIJk-Holleman Harmelen: C. van Dijk G. van DIJk-Walgaard Pernis: J. van Dijk E. van DIJk-Dubel Pernis: J. van DUk Vlaardlngen, 11 september 1975, Zwaluwenlaan 210. De Tweede Kamer voor ge- schlllenbehandellng uit gede puteerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag, 27 oktober 1975, ten provinciehuize. Achter St. Pletei 2C te Utrecht, ln open bare vergadering zal behande len beroepen op grond van ar tikel 41 van de Algemene bij standswet van Ingezetenen der navolgende gemeenten: 9.30 uur Zeist: 9.40 uur De Bilt: 9.50 uur. 10.00 uur. 10.10 uur. 10.20 uur. 1030 uur Utrecht; 10.40 uur Maam. Bij het Bureau van de Universiteit worden gevraagd: vak. nr. LP 750901 Als hoofd van de afdeling Bestuurlijke' en Juridische Zaken is hij of zij belast met de leiding van de afdeling, die tot taak heeft de voorbereiding en uitwerking van de bestuurlijke funktionering van de universiteit en de juridische advisering betreffende: a. algemeen bestuurlijke vraagstukken^ b. de invoering en funktionering van de nieuwe bestuursstruktuur c. de reglementering van de met b. samenhangende organen d. de reglementering t.b.v. andere organen binnen de universiteit alsmede van de sa menwerking van de universiteit of haar onderdelen met derden (b.v. interuniversitaire instituten, niet academische ziekenhuizen) e. juridische aspekten verbonden aan de onder a t/m d genoemde aangelegenheden en aan de door het Bureau van de Universiteit te vervullen taken (huisvesting, -milieu, veiligheid enz.). Gedacht wordt aan iemand - met juridische opleiding, eventueel met G.A. II; - ruime ervaring in bestuurlijke en juridische vraagstukken; - een leeftijd van tenminste 35 jaar; - goede redaktionele vaardigheid; - goede coördinerende en contactuele eigenschappen. Aanstelling volgens rijksregeling in de rang van hoofdadministrateur (safaris van 4699,- tot 5983.-). Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Sekretarisvan de Rijksuniversiteit. Bij de stafafdeling Onderwijs en Onderzoek vak. nr. LP 750902 Funktie-inhoud: - voorbereiding van het beleid van het bestuur van de universiteit op het terrein van het wetenschappelijk onderwijs en onderzoek. advisering van zowel centrale als andere bestuurlijke universitaire organen ten aanzien van intra-universitaire als ook van inter-universitaire problemen en ontwikkelingen op het terrein van het wetenschappelijk onderwijs en onderzoek. - bestudering en analyseren van landelijke en regionale ontwikkelingen ten aanzien van het wetenschappelijk en het hoger beroepsonderwijs om mede van daaruit het beleid van de RUG te ontwikkelen en te evalueren. - bevordering in samenwerking met andere afdelingen van het bureau van de totstand koming van planning en uitbouw van het universitaire beleid. Tot de werkzaamheden behoren tevens deelneming aan werkgroepen en stuurgroepen, ook van para-universitaire samenstelling, en behartiging van algemeen uitvoerende werkzaamheden op het werkterrein van de afdeling. De afdeling bestaat uit stafmedewerkers van verschillende disciplines, die met een grote mate van zelfstandigheid onderdelen van het totale werktterein van de afdeling behartigen in nauwe samenwerking met de andere afdelingen van het bureau. Gedacht wordt aan iemand met een voltooide academische opleiding en goede contactuele eigenschappen. Gelet op de reeds aanwezige samenstelling van de stafafdeling gaat de voorkeur uit naar een medewerker, met zodanige opleiding en/of ervaring dat vooral de gezamenlijk met de daarop gespecialiseerde sectoren van het bureau te verrichten werkzaamheden op het terrein van planning en middelentoewijzing kunnen worden behartigd. Salaris afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring maximaal f 4307,- per maand; eventuele uitloop naar maximaal schaal 148 is mogelijk. Informaties kunnen worden ingewonnen bij drs. A.J.M. van Paasen, Jiogtfd VBl» het stafburo (050-114892). vak. nr. LP 750903 ten behoeve van de STUDIUM GENERALE COMMISSIE. De door gle Universiteitsraad ingestelde commissie heeft tot taak, In samenhang met hetgeen door de fakulteiten als eerst verantwoordelijke dienst te geschieden, vorm en inhoud te geven aan aktiviteiten ter bevordering van het inzicht in de samenhang van de wetenschappen en van het maatschappelijk verantwoordelijkheidsbesef (artikel 1 en 2 W.W.O.). Daartoe organiseert de commissie programma's, waarin (aktuele) thema's aan de orde worden gesteld, benaderd vanuit verschillende disciplines. Deze programma's proberen tevens een brug te slaan tussën Universiteit en samen leving; zij worden mede opgezet voor deelnemers uit andere sektoren van het postse- kundair onderwijs en belangstellenden. De secretaris van de commissie heeft In het bijzonder tot taak: - het in overleg met medewerkers binnen de Universiteit uitwerken van thema's voor te organiseren programma's; - de organisatie van de programma's en het onderhouden van de daaraan vetbonden In* terne en externe kontakten; -in overleg met de afdeling voorlichting van de Universiteit'verzorgen van een aktief voorlichtingsbeleid, opdat deelname aan de programma's zowel Intern als extern wordt bevorderd; - secretariaatswerkzaamheden ten behoeve van de commissie. Gedacht wordt aan een persoon met brede zowel maatschappelijke* als wetenschappe lijke belangstelling. De funktionaris moet zelfstandig kunnen werken en over een behoorlijke dosis kreativiteit beschikken. De secretaris maakt deel uit van de afdeling Onderwijs en Wetenschappen van het Bureau van de Universiteit en is voor zijn werkzaamheden rechtstreeks verantwoording verschuldigd aan de commissie. Opleiding op academisch- of H.B.O. -niveau is een vereiste. Het salaris, waarvan de hoogte wordt vastgesteld op grond van leeftijd en ervaring bedraagt maximaal f 4307,- per maand. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer G. Weening, tel. 11 49 01, thans fgd. secretaris van de commissie. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken, Postbus 72 te Groriingen, onder vermelding van het vakaturenummer. Psalm 116 4 (oude berijming). D'eenvoudigen wil God steeds gadeslaan; 'k Was uitgeteerd, maar Hij zag op mij neder. Keer, mijne ziel, tot uwe ruste weder; Gij zijt verlost, God heeft u welgedaan. Heden overleed in de St. Willibrordusstichting te Heiloo onze Broeder Pieter Vlaar weduwnaar van Tetje Brouwer in de ouderdom van 76 jaar. Heerhugowaard: Jn. Vlaar G. Vlaar-Prins Alphen a. d. Rijn: A. Vlaar A. Vlaar-Dekker Weesp: C. Vlaar M. Vlaar-v. d. Sluis Enkhuizen, 11 september 1975 Staaleversgracht 4. Corespondentie-adres: J. Vlaar, Stationsweg 51, Heerhugowaard. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. zaterdag 13 september nam. 14.30 uur vanuit het Uit vaartcentrum. Breedstraat 66. Aanvang rouwdienst 14.00 uur. Zij. die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden verzocht zaterdagmiddag om 14.00 uur in het centrum aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis ln genoemd centrum. HARMONIE OF CONFLICT Polarisatie en conflictmodel zijn modewoorden. Ze worden vooral gebruikt door hen die de maatschappij willen veranderen door middel van harde strijd. De christelijke vakbeweging meent dat het andere moet Zij wil door de kracht ven evan gelische overtuiging bouwen verhoudingen. Samen met an deren. Daar zal «ome strijd voor nodig zijn. Maar het uitgangspunt te W* monwerking, harmonie. Om de keua tussen harmonie en conflict gaat het In de maat schappelijke omwikkeling van vandaag. Kiest u ook voor haf- Meldt u dan san bijt

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18