pijltjes I Sotheby Mak van Waay FAMILIEBERICHTEN a Zeer belangrijke veiling op dinsdag 16 september en volgende dagen. Bedorven maag en diarree... bejaardenhelpster MEES HOPE GROEP N.V. Algemene Bank Nederland N.V. TROUW/KWARTET DINSDAG 9 SEPTEMBER 1975 PS12-I Dankbaar en blij berichten wij de geboorte van een Zoon. De naam is Pieter Jan en Bien van Noord-Hasper Dwingeloo, Lhee 7a. Tijdelijk: Ziekenhuis Bethesda. Hoogenveen. 6 september 1975. 14 september a.s. vieren onze Ouders Jo van der Laan Goos van der Laan-Siebma him 25-jarig huwelijksfeest. Sjoukje en Martijn Lex en Suus Jan Iwert Iedereen die hen wil feliciteren kan dat doen ge durende het weekend op de Aalberselanen 36 te Woerden. P. Havenaar M. Havenaar-Klapwijk delen u mee. dat hun ouders d.v. 16 september 1975 50 Jaar getrouwd zijn. Zaterdag 13 september a.s. van 19 tot 21 uur kunt u hen feli citeren in gebouw 'De Ark'. Julianastraat te Berkel en Ro denrijs. Hulzen: Tiny Krulmer-Havenaar Anne-Marle. Petra. Ellen. Dordrecht: Plony Drie maanden na het over lijden van zijn vrouw, onze zuster SUZE, vond ook hij rust: de eeuwige rust, zoals wij hopen. Pieter Pijlman geb. 27 februari 1908 Soest. 6 september 1975 Corr. adres 'Honsbergen' (flat 291). In plaats van kaarten. Hiermede geven wij kennis van het overlijden van Me juffrouw dr. A. S. Timmermans op de leeftijd van 70 jaar. Namens de familie: P. K. Lagerweg. exec. test. Oegstgeest. 8 september 1975. Warmonderweg 20. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum Van der Luit. Haagweg 31. Lel den. De begrafenis ls bepaald op woensdag 10 september a.s. om 2.30 uur n.m. op de begraafplaats .".Rhljnhof" te Lelden. totdat God zegt: Stop tot hiertoe en niet verder, want 't leven is nu genoeg geweest, nu leid ik als Herder je verder!" Met droefheid, maar toch dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, ook in de laatste periode van ziekte en verdriet na het over lijden van Moeder, berichten wij U, dat God, voor ons nog onverwacht, tot Zich heeft ge nomen onze Vader en Grootvader Pieter Pijlman weduwnaar van Sjieuwke Pijlman op de leeftijd van 67 jaar. BilthovenMieke en Chris E weg-Pijlman Pico, Christa en Johan Amsterdam: Tetty en Piet Smiesing-Pijlman Koos en Monica IJsselstein: Suze en Wim Vonk-Pijlman Erik en Peter Montfoort: Piet en Martha Pij lman-Hoedeman Jolien en Arjan Soest, 6 september 1975. Flat Honsbergen: Wiardi Beckmanstr. 291. Corr.-adres: Bilthoven, Kromhoutkwartier 21. De dienst van woord en gebed zal worden ge houden donderdag 11 september a.s. om 13.30 uur in „De Open Hof", Veenbesstraat 2 te Soest waarna aansluitend om ca. 14.30 uur de teraardebesteling za plaatshebben op de alge mene begraafplaats aan de Veldweg te Soest. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in „De Open Hof". Heden is in Christus ontslapen, na een blij moedig doch bewogen leven, onze innig ge liefde Man. Vader en Grootvader Bartholomeüs Nap Echtgenoot van Jannigje Marretje den Boer. in de leeftijd van 76 jaar. Lopik: J. M. Nap-den Boer A. Aantjes-Nap J. E. Aantjes C. Verhoef-Nap C. Verhoef J. van der Ham-Nap C. J. van der Ham Amersfoort: J. Nap Oudewater: M. W. Verweij-Nap A. G. Verweij en kleinkinderen Lopik. 6 september 1975. Lopikerweg West 57 A. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben D.V. woensdag 10 september 1975 des nam. 1 uur op de alge mene begraafplaats te Lopik. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Geref. kerk aan de Lopikerweg Oost 58 te Lopik. aanvang van deze dienst 12.15 uur. Condoleantiebezoek dinsdagavond van 7.00- 9.00 uur aan de Lopikerweg West 57 A. „Wie de Here verwachten zullen de kracht vernieuwen, zij zullen opvaren met vleu gelen gelijk de arenden." Jes. 40 31a. De Here heeft uit onze familie weggenomen onze zeer geliefde Zwager en Oom Bart Riemeyer na een bijna 25-jarlg huwelijk met onze zus Janet Riemeijer-Toorman. Bart was onze vriend en metgezel. We zijn dankbaar voor wat hij voor ons is ge weest, maar bedroefd omdat wij hem moeten missen. Namens familie: Frouwien Toorman Nieuwe Pekela, 6 september 1975. Deze zijn het die uit de grote verdrukking komen, en zij hebben hun gewaden gewassen en die wit gemaakt in het bloed des Lams. „En God zal alle tranen van hun ogen afwis sen". Openb. 7 vers 15 17. In deze overtuiging nam de Heer tot Zich Zijn Kind. onze lieve zorgzame Man, Vader en Opa Simon Treels in leven directeur der le Chr. Technische School Hij mocht de leeftijd van 68 jaar bereiken. Wie in de Schuilplaats der Allerhoog sten is gezeten, vernacht in de schaduw des Almachtigen. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting. Mijn God, op Wien ik vertrouw. Psalm 91 vers 1. 2. J. C. Treels-Groeneweg Rijswijk: Jeanette en Miki Harmeien: Hermine Bunnik: Eveline en Wim Wimmie Utrecht, 6 september 1975. Prof. L. Fuchslaan 31. De begrafenis heeft in besloten familiekring plaatsgevonden. Na een kortstondige ziekte heeft de Heere tot Zich genomen, in de volle zekerheid des ge- loofs, onze geliefde zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Njjhuis weduwnaar van Beredina Heimink in de ouderdom van 79 jaar. Psalm 43 3 en 4 (berijmd). Uit aller naam: Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Wierden, 7 sept. 1975. Nijverdalsestraat 69a. Correspondentie-adres: Nijverdalsestraat 69. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op don derdag 11 sept. om 11.30 uur op de Algemene begraafplaats (Appelhofstraat) te Wierden. Vooraf aanvang 10.45 uur zal een rouwdienst worden gehouden in het Chr. verenigingsge bouw „Het Anker", Wilhelminastraat 28. U wordt uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren woensdag 10 sept. van 18.3019.00 uur in de aula van het Prin ses Irene ziekenhuis te Almelo waar vader is opgebaard. Het behaagde de Heere, Die geen rekenschap geeft van Zijn daden, uit ons midden weg te nemen mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader. Schoonzoon, Broer, Zwager en Oom Gerard de Joode op de leeftijd van 57 jaar. Psalm 72 vers 13 Hij zal den arme en nooddruftige verschoonen, en de zielen der nooddruftigen verlossen. M. de Joode-Post G. J. W. de Joode W de Joode-van den Berg C. M. E. de Joode G. J. Wisgerhof en verdere familie Delft, 6 september 1975. Schoolstraat 12. De overledene is thuis opgebaard, alwaar ge legenheid is tot condoleren dinsdag van 3—5 en van 79 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden in de Maranathakerk, Charlotte de Bourbonstraat 1, woensdag 10 september a.s. om 2.30 uur, waar na de teraardebestelling in het familiegraf zal plaatshebben op de algemene begraaf plaats „Jaffa" om 3.30 uur. Geen bloemen. Efeze 2 8. Want door genade zijt gij behouden, door het geloof, en dat niet uit u zelf het is een gave van God. Heden behaagde het de Heere tot Zich te ne men, na een zeer moedig gedragen lijden, onze lieve Moeder, Schoonmoeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Wilhelinina Helena Hollaar weduwe van Jacob Dirk Smit in de ouderdom van 79 jaar. 's-Gravenhage: A. Smit-Slootweg Kingston, Canada: B. W. Smit J. Smit-Olyrhook Wassenaar: M. E. A. van Koert-Smit L. F. van Koert Kleinkinderen en achterkleinkinderen Loosduinen, 5 september 1975. Loosduinse Hoofdstraat 135. Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben, woens dag 10 september a.s. om 14.00 uur op de be graafplaats Westduin. Vertrek van het woonhuis ca. 13.30 uur. Zeer tot ons leedwezen moeten wij u mede delen, dat op zaterdag 6 september, tijdens zijn vakantie in Valkenburg (L.) plotseling is overleden, onze procuratiehouder, de heer J. de Jong op de leeftijd van 66 jaar. Hij was ruim 45 jaar in onze branche werk zaam. Hij kende iedereen uit ons vak en ieder een kende hem als een eerlijke, harde werker, met een enorm verantwoordelijkheidsgevoel en een toewijding voor zijn taak, die bij ieder een respect afdwong. Zijn werkzaamheden in ons bedrijf hadden in verband met zijn leef tijd een aflopend karakter en wij hadden ge hoopt, dat hij nog vele jaren van zijn welver diende pensioen zou kunnen genieten. Het heeft niet zo mogen zijn. Hij ruste in vrede. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, die wij veel sterkte toewensen om dit plotselinge smartelijke verlies te dragen en naar zijn zoon, aan wie de taak is toebedeeld de naam van zijn vader in onze branche te doen voortleven. Namens alle medewerkers van Eumig Nederland B.V. J. J. Wiewei. De begrafenis zal plaatsvmden woensdag 10 september a.s. tegen 11.30 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaats aan de Kruislaan te Am sterdam. In verband hiermee zal ons bedrijf op woens dag 10 september de gehele dag gesloten zijn. Voor ons onverwacht en na een kortstondige ziekte nam de Here tot Zich mijn lieve Man, onze geliefde Vader en Opa Frederik Dooitze Dijkstra Amsterdam: E. Dijkstra-van Munster R. Dijkstra M. Dijkstra J. Gruijters B. van Wijk-Dijkstra J. van Wijk Haarlem: H. Dijkstra P. Dijkstra-Ekkers Australië: F. D. Dijkstra D. Dijkstra-Bürford en kleinkinderen Amsterdam. 7 september 1975. Hugo de Vrieslaan 41-1. Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11 september om 13 uur op de Nieuwe Oosterbe graafplaats. Kruislaan te Amsterdam. Het bestuur van de Prot. Coöp. Begrafenis vereniging P.C.B. u.a. deelt mede, dat uit onze kring is weggenomen de heer Fred D. Dijkstra Bijna 40 jaar heeft hij, die mede-oprichter van onze vereniging was, zich met hart en ziel als leider van ons begrafenisbedrijf op voorbeeldige wijze ingezet. Trooste de Here zijn vrouw en familie. Het bestuur van de P.C.B.: B. J. van Bolhuis, voorzitter W. J. Veenendaal, secretaris Amsterdam, september 1975. Vondelstraat 101. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek woens dagavond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni- ging P.C.B. u.a., Vondelstraat 101. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 11 september om 13 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan. Door een droevig ongeval werd uit ons mid den weggenomen mijn lieve Vrouw, onze lieve Moeder en Oma Harda Willemina van Lochem geb. Vreeman op de leeftijd van 61 jaar. Te weten dat zij bij Jezus is, is onze troost in dit zware verlies. Winterswijk: W. van Lochem Winterswijk: E. J. van Lochem- van Lochem J. van Lochem Dedemsvaart: H. J. Luiten-van Lochem A. J. Luiten Winterswijk: B. H. Tolkamp- van Lochem H. J. Tolkamp Den Ham (O.)H. Bosklopper-v. Lochem H. Bosklopper Winterswijk: B. H. van Lochem W. F. W. van Lochem- Prinsen Coevorden: H. W. van Lochem A. Cremer Aalten: W. Wildenbeest- van Lochem G. J. Wlldenbeest en kleinkinderen Winterswijk, 7 september 1975. Corle 3-1. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 11 september a.s. om 12.30 uur in de Gereformeerde Westerkcrk te Aalten. Daarna zal de begrafenis plaatsvinden op de oude begraafplaats, Varsseveldsestraat te Aal ten. Na afloop gelegenheid tot condoleren in ge bouw Irene, Hogestraat. Dankbetuiging Voor het medeleven ons betoond na het overlijden van onze geliefde Dochter en Zuster Martina Adriana Llnger-ten Voorde zeggen wij u hartelijk dank. J. ten Voorde J. B. ten Voorde-Schweig en kinderen U.'.WÏl H.'.fl'.'J H.'.ft'.'l H.'.W'.'J M.'iffl'.'I H.W.'J H.'.W.'I H.'.WVi U.'.R'.'J KUNSTVEILINGEN H Managing director J. P. Glerum Rokin 102, Amsterdam, tel. 020-24 6215. Te houden in de veilingzalen Nes 73-87, Amsterdam-C. H Onder de hamer komt een belangrijke collectie blauw en polychroom gedecoreerd Delfts M aardewerk van uitzonderlijke kwaliteit. De collectie omvat o.a. een aantal kaststellen, bor- den en schotels maar ook vele figuren en vruchten, kleine terrines en een zeer groot aantal plaquettes. H Voorts wordt verkocht een verzameling merendeels Hollandse XVIIe eeuwse tegels, Q waarbij enkele zeldzame, vroege exemplaren. Tevens een collectie van 400 stuks zilver, gedeeltelijk uit de XVIIIe eeuw waaronder vele étagère voorwerpen, y Kijkdagen: vrijdag 12, zaterdag 13 en zondag 14 september, telkens van 10.00 tot 16.00 H uur in gebouw Nes 73-87. 23 Een rijk geïllustreerde catalogus is a f 10,- ten kantore verkrijgbaar of wordt u toegezonden na overmaking van dit bedrag op Postgiro 400689, onder vermelding van cat. 248. H International office: C. B0*6 Bentinck van Schoonheten, Rokin 98, A'dam. tel. 020 - 22 54 91. U.'.ft'.'I H.'.B'.'J H.'.ft'.'l H.'.W'.'J H.'.B'.'I U.'.W'.'I H.'.B'.'I n.'.nvi n.'.ravi ESS I H.W. DAMES KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op 26 september 1975 te 10.30 uur ten provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun college zul len behandelen de tegen het be stemmingsplan „Noordschil" van de gemeente Baarn inge diende bezwaarschriften. Bij beschikking der arrondïsse ments-rechtbank te Amster dam, Vakantiekamer, van 20 aug. 1975 is het faillissement van de v.o.f. Gebr. VREELING. Adm. de Ruyterweg 402. A dam en haar beide vennoten J VREELING. Adm. de Ruyter weg 402, A'dam en C. VREE LING Jr.. gewoond hebbende J Evertsenstr 51. A'dam. opgehe ven bij gebrek aan baten. A'dam, 8 september 1975 De Lairessestraat 139 Mr. H. E. Bockwinkel- Rutgers curatrice PROVINCIE DRENTHE Bekendmaking Gedeputeerde staten van Dren the maken bekend, dat van de 4'i% obligatielening provincie Drenthe 1952 groot 10.000.000 bij loting voor aflossing op 1 ok tober 1975 zijn aangewezen de_ obligaties met de eindgetallen* 17.49,59. 80 en 91. De betaling van deze obligaties geschiedt ten kantore van de Bank Mees en Hope N.V. te Amsterdam en te 's-'Gravenha- ge. van Labouchère en Co. N.V. te Amsterdam en van de Neder- landsche Middenstandsbank N.V. te Amsterdam, Rotterdam en 's-Gravenhage. Van de in hét verleden uitgelote obligaties worden nog niet ter betaling aangeboden de nrs. 1001, 4524. 5201. 7008 en 7143. De Gemeentelijke Dienst Herhuisvesting Van* Reigersbergenstraat 2 is in verband met verbouwingswerkzaamheden vai 15 september tot en met 19 september voor het publiek gesloten. Het gebeurt zo gemakkelijk. Te zwaar tafelen. Uitheemse gerechten. Scherpgekruide spijzen. Iets verkeerds eten of drinken. Of gewoon kou op maag en buik. Plotseling •ovarkomt het u. Bedorven maag. Diarree. Een nare maag- en darmstoornis heeft u in z'n greep. Neem dan ENTOSORBINË: witte aan gename tabletten. Met 6 snel werkende middelen. Brengt uw maag tot rust. Zuivert de ingewanden. Stopt diarree. ENTOSORBINE neemt pret tig in en helpt direkt. Zorg dat u zo n buisje in huis personeel gevraagd HUIZE MON REPOS vraagt twee verzorgings assistentes of bejaarden helpsters Sa volg. C.A.O-regeling. Prins Hendriklaan 14. Amsterdam, tel. 020-719460. na 17 uur 411995. THUISWERK AANGEBODEN! (Wij verkopen u géén thuiswerkgids o.i.d.). Verdiensten 50 tot 150 p.w. moet beslist telefonisch be reikbaar zijn. Schrijf naar Tele osmic, Wal 10a, Eindhoven. (Antwoordzegel insl. s v.p.). T002 Gevraagd voor bejaardencentrum Niftarlake te Weespeen liefst boven de 25|aar. Leuke 2-kamerllat beschikbaar Aanmelden bij de directrice. Aetsveldselaan 76. Weesp, t 12746. onderhoud en reparatie Klein zelfstandige biedt zich aan voor behang- en witwerk. Behan gen 5 per rol. Witwerk f 2 per m2, schilderwerk uiterst voorde lig. Vrijbli|vende prijsopgave. Tel. 070-987054 T009 zaken en hypotheken, verzekeringen EURO-ADVIES voor schuldenregelingen, lenin gen en al uw verzekeringen. Tel. 020-167040. T011 meubilair en huisraad BANKSTELLEN uit eigen fabriek. Grote sortering kwaliteitsstt jaar garantie op binnenwerk. Norm prijs 1400 voor 795. DEf|Sl belfabriek Toonzalen: Culemborg. fabriek Houtweg 8. Amstero b Zonneplein (Tuindorp-Oostzaan). Den Haag, Weimarstr. 263. Loosdrecht. Oude Molenmeent 4 (achter de Knorfabriek Hilve Sliedrecht. Rivierdijk 432, Voorhout. Loosterweg 5. Geopend di e' za. tot 18 u.. op koopavond tot 21 u. Voor alle inlichtingen. Cule K TV radio, muziek- II Meeingenk>p,e| instrumenten enz. II Ondergetekende deelt mede, dat exemplaren van Bericht Inzake haar aanbod tot om wisseling van de gewone aandelen en certificaten van gewone aandelen Mees Hope Groep N.V. verkrijgbaar zijn ten kantore van ALGEMENE BANK NEDERLAND N.V. en BANK MEES HOPE NV te Amsterdam, Rotterdam of 'e-Qravenhage. De aanmelding ter omwisseling dient uiterlijk op maandag 8 oktober 1975 des namid dags te 3 uur bij een van bovenvermelde kantoren te geschieden. Amsterdam, 9 september 1975. YAMAHA ORGELS Bij Technical vindt u de complete collectie Yamahaorgels van ƒ2425 tot ƒ41.470. Op alle Yama- ha-orgels 5 jr voll. garantie. Inruil en financiering mogelijk. TECHNICAL Veenendaal. Prins Bernhardlaan 2 —4. lel. 08385-11322 en 11083 Eindhoven. Hoogstraat 49. tel 040-446656. T014 Huwelijk en kennismaking Vitale werkman van 't platte land. ruim 70 iaar, Ned Hzoekt een nette HUISVROUW, liefst zonder meubelen, om samen alles te ver zorgen. omgeving Amsterdam of Mijdrecht. Uw brief wordt beant woord. Br. no. 5466. Trouw Am sterdam. T029 Duizenden korte en lange MANTELS in september ni 20°ó zomerkorting en eersl kollektie 1975. Desgew. zei pele kredietservice m. wat f garantie. De grootste en fe koopste bontzaak van Ned R DE BONTKONING. Hoogst! Rotterdam-C., tel 010-1 Parkeren v. zaak. Bij koop R terug (ook benzine). Vrijdacl G tot 9 uur geope winter betalpnü DANSSCHOOL Wim van Bef" VRIJDAG 12 SEPT. 91 VOOR GEHUWDE PAR dansinstituiJ KENNISMAKINGSAVt Tevens inschrijven nieuwe paren. Stadh.kade 160. tel. 7 vakantie en rekreatie STANDPLAATS GEZOCHT voor een caravan, bij boerderij o.i.d.. omgeving Utrechl-Oost. Brieven onder nr 5465 van Trouw. T023 verzamelingen Te koop gevr. BIJVERKL. v. Henry K V. uitg. Kok. St. Bijbels. Chr, En- cycl. e a theol. boeken. Aanb. aan Poslb. 63, Dordrecht. Tel. 078- 39558—70957. T026" Gevraagd: KORTE VERKLARING van de Heilige Schrift. Ook bi voor ..Institutie" (Calvijn). „Staten-vertaling" en andere geest. (I J. Boxum. Jan v. Goyenpad 5 te Best. Te koop spoorbielzen en partijtje goed leggende kippen 8, p st. en hobbykastje, iets moois uit- neembaar 18 m. grond oppervl. Tel. 070-683138. T031 Zorg dat uof jij er bij UW BIJBEL beier leren Wordt dan lid van oi „De Open Poort", Post Hoogeveen. Tel. 05285-4

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14