„Alleen al op de brandstof besparen we 8 cent per km. En dat is niet onze enige reden om Mercedes Diesel te rijden..." een contactambtenaar voor de verspreide hoofdarbeidersobjecten academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam praktijkdocenten Mercedes DieseLKlasse als geen ander. "De Nijenburgh' stafdocent psychologie afdelingssekretaresse Instituut voor Epilepsie bestrijding Meer en Bosch-De Cruquiushoeve V vrije universiteit amsterdam hoofd dienst administratie TROUW/KWARTET ZATERDAG 6 SEPTEMBER leiden Bij de Gemeentelijke Dienst Sociale Werkvoorziening Willem Barentszstraat 14 te Leiden kan worden geplaatst: Taak: Dezefunktionaris zal met een grote mate van zelfstandigheid onder super visie van de leider van het werkverband hoofdarbeiders worden belast met: - het onderhouden en uitbouwen van rriet diverse instellingen bestaande relaties, - het begeleiden van de bij deze instellingen geplaatste werknemers, - het leveren van een aandeel in de plaatsing en overplaatsing van daar voor in aanmerking komende werknemers, - het maken van functiebeschrijvingen en het doen van voorstellen met be trekking tot de beloning van werknemers, - het signaleren van mogelijkheden van doorstroming naar een normaal dienstverband. Vereisten: - een middelbare opleiding personeelswerk of daarmede vergelijkbare op leiding, - goede sociaal-pedagogische en contactuele eigenschappen, - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, - leeftijd minimaal 30 jaar. Salaris: - afhankelijk van opleiding, ervaring en bekwaamheid, - de rechtspositieregelingen geldend voor het personeel van de Gemeente Leiden zijn van toepassing. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te zenden aan het college van Burgemeester en Wethouders, Stadhuis Leiden, met vermelding vacature nr. 75051 De School voor Verpleegkundigen van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit te Amstelveen vraagt enige voor de specialismen HEELKUNDE, OPERATIEKAMERS en VERLOSKUNDE. De taak bestaat onder meer uit: het begeleiden van leerling-verpleegkundigen tijdens de betreffende praktijkwerkperiode, het onderhouden van nauwe contacten met de theoriedocenten van het betreffende specialisme. Vereisten diploma Ziekenverpleging A, voltooide docentenopleiding of studerende hiervoor, ruime verpleegkundige ervaring. Van onze docenten verwachten wij dat ze bereid zijn actief mee te werken aan vernieuwingen binnen de opleiding. Inlichtingen kunnen verkregen worden bij de directeur van de school, telefoon020 - 548 42 37. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de Personeelsdienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. SvV 10). Als direktieleden van het door hen zelf opgerichte bedrijf TE-EL in Enschede (één der grootste en meest gespecialiseerde leveranciers van systeem-plafonds van Noord-Nederland) rijden de heren A. Lindeman en H. Tiben in Mercedes Diesel. „We zitten volop in de groei", zegt de heer Tiben. „Dus moet je op alle uitgaven letten. Het rij den met Mercedes Diesel scheelt ons alleen al op de brandstof 8 cent per kilometer. En dan heb ik 't nog niet eens over de lage afschrijvingskosten". AI er cedes Diesel,nuttige ruimte,volop Veel mogelijkheden Per jaar rijden we 65.000 kilometer. En de mogelijkheden,die de Mercedes Diesel biedt, worden volop gebruikt. Soms moet er een wagentje worden getrokken met materiaal. Soms ook gaan de plafondplaten en lichtarmaturen zo in de auto. Dat kan gemakkelijk in de royale vier-deurs Mercedes met z'n enorme ruimte. Niet voor de show „We hebben onze Mercedes Diesels hier niet voor de show", zegt de heer Lindeman. „Ze moeten bij ons de kosten drukken. Zelfs meer dan dat. De beer Tiben: „Rekenen op en rekenen met Alercedes Diesel". Naast het belangrijke ekonomische voordeel speelden veiligheid, komfort, perfektie en betrouwbaar heid een grote rol bij de keuze. We zijn veelal betrokken bij nieuw bouw, vaak met krappe tijd- planningen. En men weet, dat men altijd op ons kan rekenen. Dat is onze kracht. Maar dat eist goede auto's. De Mercedes Diesels hebben ons nog nooit in de steek gelaten". Hoge inruilwaarde „De duurzaamheid van een Mercedes Diesel is haast ongelooflijk. Je zou er eindeloos in door kunnen rijden. W'ij ruilen ze elke twee jaar in en profiteren dan van 'n prachtige inruilprijs.Opk daardoor zijn onze wagens zóeconomisch". Bij TE-EL in Overijssel'zijn ze er trots op in korte tijd een gezond bedrijf te hebben opgebouwd. Als vakkundige plafond-makers willen ze hun kop niet stoten aan te hoge kilometer-kosten. Daarom kozen ze Mercedes Diesel.Tot volle tevredenheid.Terecht.Want bij 26.000 kilometer per jaar is de Mercedes 200 Diesel goedkoper dan een benzinewagen van rond de 16 mille. Keuze uit 4 typen. Wat die relatief lage kilometerprijs aangaat komen alle Mercedes Diescis overeen. En wat uw specifieke wensen betreft: u kunt kiezen uit 4 typendc 200 D, de 220 D, de 240 D en de 240 D 3.0. Eén ervan voldoet exact aan üw eisen. Dat is Mercedes- Diesel op maat. Importeur: AGAM B.Y.,Reactorweg 25, Utrecht.Tel.(030) 45 19 11 'eikb Cosn (An tv De Sociale Academie Te Culemborg zoekt voor haar part time opleiding een (8/10 staffunktie). Van hem/haar verwachten wij dat hij/zij: in staat is vanuit het vak psychologie kursisten te helpen, kritisch te kijken naar menselijk gedrag; ervaring heeft in het werken met groepen; praktische kennis heeft van het welzijnswerk; bereid en in staat is, beleidstaken te vervullen aan onze opleiding als onderwijsorganisatie. Salaris volgens Rijksregeling overeenkomstig de Wet op het Voortgezet onderwijs. Sollicitaties worden behandeld in een kommissie bestaande uit docentèn en studenten. Nadere informatie te verkrijgen bij: Ellen Keja (03450) 58 41 (werk), (03405) 25 64 (privé) of bij Richard Hoogeweegen (03450) 58 41 (werk), (03483) 25 91 (privé). Sollicitaties binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de direkteur van "De Nijenburgh", Ridderstraat 42, Culemborg I De EEG-afdeling van ons instituut bestaat uit een nauw samenwerkend team van 3 artsen, 7 EEG- laboranten, een administratieve en een huis houdelijke kracht. Zij zoeken op korte termijn een Als een werkelijke steun en toeverlaat van het team zal zij werkzaamheden van sterk verschil lend niveau verrichten. Naast de gebruikelijke taken van een afdelingssekretaresse, zoals het maken van afspraken, het typen van EEG-beoor- delingen, archivering en administratieve hulp op vele terreinen ligt in deze funktie een sterke nadruk op intermenselijke kontakten. We verwachten van haar dan ook een behoorlijke dosis persoonlijkheid, een evenwichtige houding en belangstelling voor de mensen om zich heen. Het nemen van initiatieven, gevoel voor humor en relativiteit zijn tenminste zo belangrijk als een Havo- of Schoevers diploma. Wij denken aan een medewerkster van 24 jaar of ouder met enige jaren ervaring in een gelijk soortige funktie. Voor nadere inlichtingen kunt u kontakt opnemen met de heer J. C. Kense, zenuwarts. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelsdienst van ons instituut onder ver melding van vakaturenummer 75-52. ACHTERWEG 5 HEEMSTEDE TELEFOON 023-286750 UITGAANDE VAN DE CHRISTELIJKE VERENIGING VOOR DE VERPLEGING VAN LIJDERS AAN EPILEPSIE Bij de Interne Beheersdienst (I.B.D.) kan geplaatst worden een De I.B.D. is belast met de civiele dienstverlening binnen het V.U.-complex. De dienstverlening omvat een voedingsdienst, een reproduktiedienst, een huishoudelijke dienst, de telefoon centrale, een bureau congressen en een dienst administratie. De administratie, welke een zestal medewerkers omvat, heeft tot taak het verzorgen van de administratie voor bovengenoemde diensten, alsmede het maken van financiële overzichten en begrotingen en het uitvoeren van financiële controles. De taak van het Hoofd dienst administratie is met betrekking tot het bovengenoemde coördinerend, interpreterend, en adviserend. De gedachten gaan uit naar iemand die in het bezit is van het diploma M.B.A. of gelijkwaardige opleiding en voldoende bedrijfservaring heeft; leeftijd tenminste 30 jaar. Het salaris, afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring, kan maximaal f2.471,- bruto per maand bedragen. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Van kandidaten wordt verwacht dat zij positief staan t.o.v. de Christelijke doelstelling van de V.U. Inlichtingen omtrent deze functie worden gaarne verstrekt door het hoofd I.B.D., de heer G. J. Buis, telefoon020 - 548 26 70. Te ko kamei voorz en scl 'en. Ir keuke 2 kl. k ge. Ac Inl I Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 050-675, kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161 te Amsterdam-Buitenveldert.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 28