de verpleging heeft u nodig me 4 r h$l huize solwerd groot°schuylenourg coördinerend hoofdverpleegkundige protestants christelijk streekziekenhuis bennekom paviljoenshoofd hervormd verpleeg- en reactiveringscentrum nassau-odijekhof driebergen nestraal WILHELMINA KINDERZIEKENHUIS waarnemend hoofdverpleegkundige het nieuwe spittaal anaesthesie- verpleegkundige verpleegkundige FYSIO THERAPEUT Een Hoofdverpleegkundige A-VERPLEEGKUNDIGEN TROUW/KWARTET ZATERDAG 6 SEPTEMBER 24 Ons ziekenhuiscomplex bestaat uit een ziekenhuis (320 bedden), een verpleegtehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" (150 bedden) en een reaktiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof" (150 bedden). In ons ziekenhuis is plaats Diëtiste met ervaring. Haar taak zal in samenwerking met de reeds aanwezige diëtistes o.a. bestaan uit: het geven van voorlichting over diëten voornamelijk aan klinische patiënten; het samenstellen van diëten alsmede de controle op de uit voering hiervan; controle van het voedseldistri butiesysteem (Dry—Heat); het geven van lessen in voe- dings- en dieetleer aan leerling verpleegkundigen en leerling ziekenverzorgenden. Tevens zoeken wij voor de centrale, keuken een ervaren Inrichtings Assistente Inlichtingen worden gaarne verstrekt door mejuffrouw H.J. Klumpers diëtiste, telefoon 08389 - 9101. Uw sollicitatie kunt u richten aan de afdeling personeelszaken Edeseweg 118, Bennekom. sHEEREN LOO In één van onze verpleegpaviljoenen waar 60. over het algemeen dubbel gehandicapte meisjes verblijven, onderverdeeld in 4 groepen, is de functie vacant van: Hij/zij zal worden aangesteld in de rang van 1e verplegende A. Taken. - Coördineren en superviseren van alle voorkomende werkzaamheden. - Mee helpen zoeken en uitwerken van activerings mogelijkheden, samen met zijn/haar team. Vereisten: - In het bezit zijn van het diploma A en/of B en/of Z. - Protestants Christelijke levensbeschouwing. De voorkeur gaat uit naar iemand met leidinggevende ervaring. In het bezit van een diploma/getuigschrift stafopleiding of iemand die deze opleiding wil gaan volgen. Voor gehuwden zal medewerking worden verleend bij het zoeken van passende woonruimte. Voor telefonische informatie kunt U zich wenden tot br. G. P. Bijlsma. hoofd Verpleegdienst, telefoon (057601 60906. toestel 132. Schriftelijke sollicitatie kunt u zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwaKk. Zutphensestraat 106, Apeldoorn. Wij werken bij "De Poort" en "Horizont" twee verpleeghuizen uitgaande van de Protestants Christelijke Stichting voor verpleging van bejaarden en langdurig zieken te Amsterdam. Wij zoeken kontakt met een leidinggevende verpleeg kundige B A) die in ons team wil komen werken als Salarisgrenzen 2233,35 - 2671,01 afhankelijk van leeftijd en ervaring. Het volgen van een voortgezette opleiding behoort tot de mogelijkheden. Secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstig de normen van de NZR- Sollicitaties en verzoeken om inlichtingen te richten aan de verpleegkundig .adjunkt-direktrice, G. A. Frijlink-Otten, Hugo de Grootkade 20, Amsterdam, tel. 020 - 82 63 05. verpleegkundige als afdelingshoofd. Ons centrum, dat is ingericht voor de verpleging en reactivering van lichamelijk zieken, is gelegen in de bosrijke omgeving van Driebergen. Het telt 124 bedden, die zijn verdeeld over 4 afdelingen, We zoeken een verpleegkundige die als afdelingshoofd de verantwoording over één van deze afdelingen zal krijgen. De nieuwe man o'f vrouw dient in het bezit te zijn van het diploma Ziekenverpleging A. Ook leidinggeven moet hem of haar niet vreemd zijn. Het bezit van een diploma B strekt tot aanbeveling; aanstelling vindt plaats in de rang van Ie verpleegkun dige A. Gezien het karakter van onze stichting verwachten wij van gegadigden een positief protestants-christelijke levensovertuiging. Informatie over deze funktie zal u gaarne worden ver strekt door de hr. G.v.d. Boom, coördinerend hoofdverpleegkundige. Sollicitaties kunt u richten aan de hr. N. Goedhart, verpleegkundig direkteur* Nassau-Odijcklaan 3, Driebergen, tel. (03438)5811. ALGEMEEN ZIEKENHUIS TE HILVERSUM vraagt eerste verpleegkundigen en/of verpleegkundigen A die in staat zijn leiding te geven aan het werk op de diverse afdelingen. verpleegkundigen Inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de verplegingsdienst onder telefoonnummer (02150) 46641, Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken, Loosdrechtse Bos 7 te Hilversum. Nieuwe Gracht 137, Utrecht, tel. 33 51 33 UNIVERSITEITS KLINIEK (92 bedden) vraagt voor de verpleegkundige staf 1e verpleegkundigen en verpleegkundigen A Voor: A. afdeling van 20 kinderen van 0 -16 jaar. B. afdeling van 24 zuigelingen. Voor beide funkties is de aantekening kinderverpleging vereist. Nadere inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de verpi'.-egkundig-direktrice, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. Voor de afdeling polikliniek, inclusief traumatologie, van ons ziekenhuis vragen wij een Gezien de aard van de afdeling gaan onze gedachten uit naar kandidaten, die beschikken over goede organisatorische en kontaktuele eigenschappen. Een ruime ervaring als verpleegkundige op een polikliniek is noodzakelijk. Voor de personeelsleden van ons zieken huis zijn de rechtspositieregelingen van de gemeente Zwolle van toepassing. Indien u belangstelling heeft voor deze funktie, kunt u uw sollicitatie richten aan de afdeling personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle tel. (05200) 7 74 44, toestel 205 onder vermelding van nr. 7557. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE streekziekenhuis warnsveld/wM0>m Voor ons nieuwe ziekenhuis zoeken wij ten behoeve van de afdeling Anaesthesie een ter uitbreiding van het team van drie. Een voltooide opleiding tot anaesthe sie - verpleegkundige strekt tot aan beveling. Of een die daarvoor wil worden opgeleid. Een eventuele verdere bekwaming, zowel theoretisch als praktisch, is mogelijk onder supervisie van de aan wezige anaesthesist Dr. Th. W. Baillie. Aanstelling en salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Uw sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken, Ooyerhoek- seweg 8, Warnsveld bij Zutphen. 75-24 Huize Henriëtte Swellengrebel Verzorgingstehuis voor 200 bejaarden Burg. Fockema Andreaelaan 10, Utrecht Vraagt: een verpleegkundige en een ziekenverzorgster met ziekenhuiservarihg Salaris en overige arbeidsvoorwaarden volgens de C.A.O. bejaardentehuizen. Sollicitaties te richten aan de direkteur, dhr. M. Weber (tel. 030-510311). „LICHT EN KRACHT" en „PORT NATAL" Nederlands Hervormd Psychiatrisch Centrum ASSEN Bij ons centrum kunnen voor o.a. opname en resocialisatie afdelingen enkele gediplomeerde B-verpleegkundigen worden geplaatst die bereid en in staat zijn in teamverband te werken. Belangstellenden zullen wij gaarne uitnodigen voor een gesprek, waarbij de nodige informatie zal worden verstrekt over werkzaamheden en mogelijk heden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het hoofd personeelszaken, Dennenweg 9, Assen. St. Elisabeth Ziekenhuis, ALMELO Bent u een fysio—therapeut(e) die het werken in een algemeen ziekenhuis fijn vindt? het lid zijn van een team, dat eisen stelt aan kollegialiteit,, inzet en deskundigheid am bieert? het kunnen meehelpen aan de instandhouding van een menselijke werksfeer op prijs stelt? Wij bieden de mogelijkheid één of meer van deze wensen te realiseren in een omgeving waarin het ook prettig wonen is. Bij onze afdeling fysio—therapie is namelijk een funktie Iedere fysio—therapeut(e) behandelt zowel klinische als poliklinische patiënten en levert daarbij een aandeel in de begeleiding van stagiaires (in opleiding voor fysio—therapeut). Ruime aandacht wordt door de afdeling besteedt aan ontwikkelingen op het gebied van de fysio—therapie, die, indien gewenst, zoveel mogelijk in de praktijk worden toege past. Voor nadere inlichtingen omtrent de inhoud van de funktie kan kontakt worden opge nomen met het hoofd van de afdeling, dhr. B.W. Punte, telefoon 05490—1 41 41; toestel 451. Aanstelling geschiedt in de rang van fysio—therapeut. (Salarisschaal NZR) Eventueel verlenen wij graag medewerking bij het zoeken naar passende woonruimte. Belangstellenden nodigen wij uit een schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van FT. 75-09-92, te richten aan het hoofd personeelszaken van het St. Elisabeth Ziekenhuis, Almelo. Hofkampstraat 50. REESTOORD Algemeen Christelijk Verzorgingstehuis voor Bejaarden te Meppel. Voor het medio 1976 te openen verzorgingstehuis (150 bedden) worden sollicitanten op geroepen voor de vervulling van de functie van: 1. hoofd van de huishouding; 2. hoofd van de verzorging en verple ging; eventueel tevens te belasten met de waarneming der directie; 3. hoofd van de keuken. Voor deze betrekkingen wordt het bezit van geëigende vakdiploma's, een ruime praktijk ervaring en leidinggevende en organisatorische capaciteiten gewenst geacht. Tevens wordt gevraagd: onderhoudsbediende, die o.m. tot taak heeft het verrichten van eenvoudige werkzaamheden, verband hou dende met het onderhoud en herstel van het gebouw, de installaties en de inventaris. Schriftelijke sollicitaties, met opgaaf van referenties, te zenden aan de secretaris van het bestuur Mr. M.M. Smeenk, Prinses Beatrixstraat 14, Staphorst. protestants christelijke verpleeg-en reaktiveringsinrichting APPINGEDAM vraagt die als coördinerend hoofd zal optreden. Verlangd: -diploma A-ziekenverpleging of ziekenverpleging A en B. Aanstelling geschiedt in de rang van hoofdver pleegkundige. Informatie betreffende funktie-inhoud e.d. wordt U graag verstrekt door de direktrice, zr. A. Danhoff. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de direktie van "Huize Solwerd", Solwerderweg 9, Appingedam. [Tel. 05960-22931 Dit moderne verpleeghuis met 150 bedden voor somatisch zieken, onderverdeeld in vijf even grote afdelingen, zoekt enkele Ook bestaat de mogelijkheid voor een part-time funktie. Uw salariëring geschiedt volgens de richtlijnen van de N.Z.R. Voor nadere inlichtingen kunt u ons telefonisch benaderen: 05200 -19117, toestel 130. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de direktie van HET ZONNEHUIS ZWOLLE Zwartewaterallee 20 ZWOLLE Uitgaande van de Christelijke Vereniging 'Het Zonnehuis'met verpleeghuizen te Amstelveen. Beekbergen. Doorn. Vlaardingen. Zuidhorn en Zwolle.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 24