de verpleging heeft u nodig verpleegkundigen Als: Als: Als: Als: praktijkbegeleider (ster) prot. chr centrum voor reaktivering van langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof'Bennekom AFDELINGS HOOFD VO hoofd wijkverpleegkundige VERPLEEGKUNDIGEN Diaconessenhuis GOES: centrum van Zeeland academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam docent(e) verpleegkunde Streekziekenhuis de Bevelanden-Goes VERPLEEGKUNDIGEN Diaconessenhuis STAF- VERPLEEGKUN- DIGEN longfunctie assistente Diaconessenhuis AMSTElhof VERPLEEGKUNDIGEN A EN/OF B assistente van het Hoofd verplegingsdienst nachthoofd afdelingshoofd academisch ziekenhuis der vrije universiteit amsterdam waarnemend verpleegkundig hoofd Burgerziekenhuis Amsterdam psychiatrisch verpleegkundige TROUW/KWARTET ZATERDAG 6 SEPTEMBER Ons centrum maakt deel uit van het complex Prot— Chr. Streekziekenhuis Bennekom. De medewerkers van "De Halderhof" hebben gekozen voor samenwerking in teamverband om te proberen met haar 150 bewoners en haar personeel een prettig leef en werkklimaat te scheppen. "De Halderhof" is een modem ingericht anderhalf jaar oud gebouw waar aan de hoogste eisen voor een adequate behandelingswijze wordt voldaan. Voor één van de 5 afdelingen zoeken wij een in de rang van 1e verpleegkundige Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor 30 bewoners. De taak bestaat uit: het plannen van de werkzaamheden, het opleiden van leerling ziekenverzorgenden, overleggen in teamverband en het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun familie. Gegadigden voor deze funktie dienen te beschikken over het diploma ziekenverpleging A of A en B en daarnaast de bereidheid hebben zich in te zetten voor de verpleging van langdurig zieken. Wij zoeken op korte termijn met belangstellenden van protestants christelijke levensovertuiging. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice, Z. H.E. Vaartjes, tel. 08389 —91 01. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, de heer C.J. Michelsen, Edeseweg 118, Bennekom. stichting samenwerkende ROTTERDAMSE KRUISVERENIGINGEN De Stichting heeft haar werkgebied ingedeeld in 12 basiseenheden waarbinnen wijkverpleegkundigen in teamverband hun funktie uitoefenen begeleid door een hoofdwijkverpleegkundige. Wij zoeken kontakt met kandidaten voor de funktie van Enkele taakaspecten van de funktie zijn: begeleiding van de samenwerking binnen het team stimulering tot een adekwate werkuitvoering initiëring van nieuwe taken het leggen en onderhouden van kontakten met andere disciplines De kandidaten dienen, te beschikken over goede kontaktuele eigenschappen. Vereist is tenminste een kaderopleiding E.M.G.Z. en ruime ervaring als wijkverpleegkundige. Tot de sollicitatie-procedure kan een psychologische test behoren. Inlichtingen over de inhoud van de funktie kunt u verkrijgen bij de coördinerende hoofdwijkverpleegkundige, mejuffrouw Zr. C.E.M. Koster, telefoon 01Ö - 671122 toestel 172 of 295. Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken van de Stichting Samenwerkende Rotterdamse Kruisverenigingen, Zomerhofstraat 71Rotterdam-3001, t.a.v. de heer J.A. van der Wilk. Wij kunnen plaatsen voor onze afdeling traumatologie. Er dient rekening te worden ge houden met onregelmatige dien sten. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door het hoofd verplegings dienst zr. C.W. Heijtlager. Sollicitaties te richten aan de afde ling personeelszaken. Hande!laan2 Heemstede Tel. 023-319310 De School voor Verpleegkundigen van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit te Amstelveen vraagt voor de laatste fase van de opleiding een De taak bestaat ondermeer uit het geven van lessen verpleegkunde, het coördineren van activiteiten betreffende de studieperiode, het onderhouden van contacten met het praktijkveld. Vereist zijn het diploma Ziekenverpleging A, ruime verpleeg kundige ervaring en een docenten- of gelijkwaardige opleiding. Onderwijservaring strekt tot aanbeveling. Van onze docenten verwachten wij dat zij bereid zijn actief mee te werken aan vernieuwingen binnen de opleiding. Inlichtingen kunnen verkregen worden bij de directeur van de school, telefoon020 - 548 42 37. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de personeelsdienst van het Academisch Ziekenhuis der Vrije Universiteit, De Boelelaan 1117 te Amsterdam (onder vermelding van nr. SvV 9). In de loop van dit jaar en in het begin van het volgend jaar kunnen wij in ons ziekenhuis plaatsen op verschillende afdelingen. Wij BIEDEN u een echte samenwerking met ons team van medewerksters en medewerkers, die er zich van bewust zijn, dat in de gezondheidszorg alleen het beste goed genoeg is. Wij VRAGEN u om echte samenwerking met ons team verpleegkundigen, met onze leerlingen en met onze patiënten. Het ziekenhuis omvat 360 bedden, verdeeld -over twee gebouwen. De plannen om alle bedden en diensten in één gebouw onder te brengen zijn in vergevorderde staat. BOVENDIEN is Goes een gezellige plaats met prima verbindingen (trein tweemaal per uur in beide richtingen; autosnelwegen naar Rotterdam, Breda, Antwerpen, enz.). Huisvestingsproblemen zijn er eigenlijk niet, de lucht is nog schoon en de recreatiegebieden dichtbij, zodat we mogen spreken van een plezierig leefklimaat. Iets voor U? Overleg dan eerst even met zr. J. Cappon (verpl.dir., tel. 01100-27000) welke afdeling voor u het best passend is. Uw sollicitatiebrief wordt daarna graag tegemoet- gezien door de afdeling Personeels zaken, Reigerstraat 5. Goes. Binnenkort starten wij met de op leiding Kinderaantekening Wij kunnen nog enkele in deze opleiding plaatsen. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door het hoofd verplegings dienst zr. C.W. Heijtlager Sollicitaties te richten aan de afde ling personeelszaken. Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 KON. NED. GASTHUIS VOOR OOGLIJDERS Wij zoeken voor de damesafdeling (32 bedden) en voor de klasse-afdeling (24 bedden) Er kan worden deelgenomen aan een specialisatiekursus oogheelkunde en oog heelkundige verpleging, waardoor deze werkkring een interessante ervaring voor u kan worden. Rang en salaris afhankelijk van opleiding en ervaring. Pensioenvoorziening via P.G.M.M. Belangstellenden worden uitgenodigd schriftelijke sollicitaties te richten aan de verpleegkundig directrice, waarna een in formatief gesprek kan plaatsvinden. F.C.DONDERSSTRAAT 65 LTRECHTTEL030-7I2424 Wij kunnen zo spoedig mogelijk plaatsen een Ook gediplomeerde doktersassis tenten, die belangstelling hebben voor deze funktie kunnen reflecte ren. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door dr. G.J. Veening (long arts) tel. 023-31 59 38. Sollicitaties te richten aan de afde- ling personeelszaken. Handellaan2 Heemstede Tel. 023-319310 VERPLEEGHUIS Heeft vakatures voor: met als voornaamste taak het plannen van dienstroosters, het bijhouden van de administratie en bij afwezigheid het hoofd, verpl. dienst vervangen. die de superversie krijgt over 7 afdelingen omvattende 202 (bewoners (sters) en circa 14 personeelsleden. Werktijden 7 nachten dienst, 7 nachten vrij. waarbij zij/hij de directe zorg krijgt voor 35 bewoners (sters). Dat wil zeggen, het plannen van de werkzaamheden. Het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun familieleden. Het begeleiden van het overig personeel op de afdeling. voor de praktische begeleiding van de leerlingziekenverzorgenden. Ook het geven van enige praktijk lessen in groepsverband zal tot de taak behoren. Aan belangstellenden voor één van deze funkties wordt gaarne gelegenheid geboden zich ter plaatse te oriënteren en kennis te maken met het hoofd van de verplegingsdienst, Zr. A. Janssen tel. 020 - 225151 toestel 215 of met de verpleegkundig direkteur de heer A. Remijnse toestel 214. Schriftelijke sollicitaties te richten aan het Hoofd Personeèlszaken, Amstel 51 - Amsterdam. Bij de Kliniek Verloskunde en Vrouwenziekten ontstaat per 1 november 1975 op een van de verloskundige afdelingen (20 bedden) de vacature van Naast de verzorging van de kraamvrouw en haar kind, worden ook aanstaande moeders op deze afdeling verpleegd. De rang van aanstelling is afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor tijdelijke huisvesting zijn kamers aanwezig. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door mevrouw T. Wiersma, Coördinerend Hoofdverpleegkundige, telefoon020 - 548 34 25. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie schriftelijk in te dienen bij het Hoofd van de Personeelsdienst, De Boelelaan 1117, Amsterdam (onder vermelding van nr. V 7). r t Modems gezondheidszorg in een historische jss: geknipt voor bekwame verpleegkundigen. Het Burgerziekenhuis in Amsterdam heeft inderdaad een historische jas. Maar daar mee houdt ook alle verwantschap met de geschiedenis op. Want binnen de muren van ons algemene ziekenhuis met 250 bedden, is de gezondheidszorg aangepast aan de eisen van deze tijd. Eén aspect hebben we zorgvuldig bewaard: dat is de grote verscheidenheid aan specialismen die op iedere afdeling aanwezig is en die het werk van de verpleegkundigen zo gevarieerd maakt. Voor onze verpleegkundige teams zoeken wij nog; a) waarnemend hoofd kraamafdeling een verpleegkundige met diploma A kraamaantekening of het diploma vroed vrouw. De afdeling telt 10 bedden en 10 wiegen. b) een stafverpleegkundige voor de kinderafdeling die in het bezit is van de aantekening kinderverpleging, en zal worden aangesteld in de rang van verpleegkundige A. c) een stafverpleegkundige voor de klasse-afdeling die zal worden aangesteld in de rang van verpleegkundige A. d) verpleegkundigen voor verschillende afdelingen van ons ziekenhuis Belangstellenden bieden wij een prettige werksfeer. Tot onze faciliteit behoort o.m een goed ingerichte crèche met deskundige leiding. Nadere inlichtingen worden desgewenst graag verstrekt door zr. D.C. de Rooy- Spaan, hoofd verpleegkundige dienst. Tel. (020) 92 69 69. Schriftelijke Sollicitaties te richten aan het hoofd van de Personeelsdienst, Linnaeusstraat 89, Amsterdam—Oost. ed ol Jij kunt meehelpen mensen weer gezond te maken Je kunt leren hoe je begrip voor medemensen kunt hebben Je kunt leren ziektes en ziektebeelden te herkennen Je kunt een waardevolle, praktische en theoretische opleiding van driejaar krij gen en tegelijk een goed salaris verdienen, als je in ons vooruitstrevend psychiatrisch ziekenhuis in Ermelo wilt worden. De opleiding staat open voor prot. christelijke jongelui, die tenminste 17 jaar en 7 maanden oud zijn en hun MAVO- of HAVO-opleiding hebben voltooid. Na een oriënteringsperiode van circa twee maanden kun je alsnog bepalen of je ermee door wilt gaan. Wil je meer weten, vraag dan telefonisch of schriftelijk om nadere gegevens of evt. een sollicitatieformulier. Bel hiervoor 03417 - 4848 toestel 205 of schrijf een briefje aan de Geneesheer-Directeur van Psychiatrisch Ziekenhuis i Ermelo .0

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 22