Hooge Burch een dorp waar we u graag meer over vertellen het onderwijs vraagt de verpleging heeft u nodig waarnemend hoofd ervaren secretaresse psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek Cn.h.] vereniging "bartiméus' bartiméushage doom KOOKSTER vereniging "bartiméus" verpleegkundigen bartiméushage doom VERPLEEGKUNDIGE LERAAR WISKUNDE HOOFDDOCENT OMGANGSKUNDE diaconessenhuis arnhem VERPLEEGKUNDIGEN een uurdocent (mnl./vr.) voor de vakken: een uurdocent onderwijzeres of onderwijzer docenten GESCHIEDENIS een LERAAR/LERARES LERAAR RIDDERKERK. LEERKRACHT LICH. OEFENING TROUW/KWARTET ZATERDAG 6 SEPTEMBER DE FEDERATIE VAN WERKNEMERSORGANISATIES IN DEZEEVAART Heemraadssingel 323, Rotterdam vraagt een voor het bestuur Vereiste: Tenminste middelbare schoolopleiding. Goede talenkennis Steno Nederlands-Engels Niet jonger dan 24 jaar. Taak: Verzorgen agenda's, documentatie, voorbereiding bestuurs- en andere vergaderin gen, e.d. Leiding typekamer. Geboden: Goed salaris, afhankelijk van ervaring. 23 Werkdagen vacantie, vacantietoeslag 8 1/3%. Diegenen die ervaring hebben als secretaresse worden verzocht hun sollicitaties schriftelijk te richten aan de penningmeester van de Federatie van Werknemersor ganisaties in de Zeevaart aan bovenstaand adres. In een paviljoen voor 48 dubbelgehandicapte patiënten zoeken wij een Voor de vervulling van deze funktie zijn de diploma's A en B ziekenverpleging vereist. Afhankelijk van ervaring kan aanstelling plaatsvinden in de rang van verpleegkundige A of 1e verpleegkundige. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt direkteur Personeelszaken. Rijksstraatweg 113, Benne- broek, telefoon (02502) 7741. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN ZENUWZIEKEN Het centrum Bartiméushage, liggend tuasen de woonkernen van Doorn en Driebergen, ia een leef gemeenschap voor plusminus driehonderd visueel gehandicapte zwakzinnigen. In een woonafdeling, t pen van twaalf jongens en meisjes, en jongvolwea- eenen, die resp. de e.b.o. school bezoeken of op onze arbeidsafdeling werken, komt vanwege het aanvaarden door de huidige funktionaria van de plaats van koördinator van de woonafdeling de post vakant van AFDELINGSHOOFD Het afdelingshoofd heeft een stimulerende en lei dinggevende funktie t.a.v. de groepshoofden en hun teams. In overleg met hen en In een nauwe re latie met de orthopedagoog en arts worden de be leidslijnen gekonkretiseerd. In de administratieve werkzaamheden die volgen uit het leiden van een afdeling met ongeveer zeventig bewoners en vijf enveertig personeelsleden, wordt het afdelings hoofd geassisteerd door een administratieve kracht. Wij zouden graag in kontakt komen met een enthousiaste en dynamische man of vrouw, leeftijd tussen de dertig en veertig jaar, die ervaring heeft in een soortgelijke funktie en (bij voorkeur) de ge handicaptenzorg van binnen uit heeft leren kennen. Een hogere beroepsopleiding wordt als noodzakelijke vooropleiding beschouwd. Uiteraard verwachten wij van een funktionaris, die een belangrijke rol speelt in onze woonsteer, dat deze het christelijk karakter van ons centrum mede gestalte wil geven. Spoedige indiensttreding gewenst. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, ervaring en diploma's onder nummer CJ-75-13 te richten aan: Bartiméushage, Personeelszaken, Postbus 87, Doom. christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude arnhemse bovenweg 3 Geref. Bejaardentehuis "Olden Kinholt" te Hoogeveen. vraagt een Vereistis kennis van en ervaring in het bereiden van maaltijden: daarnaast zal zij in staat moeten zijn diëetmaaltijden te bereiden. Het tehuis heeft 73 bewoners. Salariëring volgens c.a.o. bejaardentehuizen. Brieven aan de directrice: Kemperstraat 2 Hoogeveen. Het centrum Bartiméushage, liggend tussen de woonkernen van Driebergen en Doorn, is een leefge meenschap van plusminus driehonderd visueel gehandicapte zwakzinnigen jn leeftijd variërend van drie tot ongeveer dertig jaar. Tijdens de avonduren, de weekends en de nachten is er behoefte aan (bij voorkeur met A-opleiding), die in wisselende diensten of met vaste tijden optreden als dienst doend verpleegkundige voor het gehele centrum. Tijdens de nachten treedt hij of zij tevens op als hoofd van de wachten. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, ervaring en diploma's, onder nummer CJ-75-12 te richten aan: Bartiméushage, Personeelszaken, Postbus 87, Doorn. christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude arnhemse bovenweg 3 BEJAARDENCENTRUM "UITZICHT" Daal en Bergselaan 52 's-Gravenhage Tel. 070-635965. Voor de geriatrische verpleegafdeling (erkende inrichting), deel uitmakende van het bejaarden centrum "uitzicht", vragen wij een Vereisten: - diploma A - bekendheid met het verplegen van trische patiënten. - leidinggevende kwaliteiten Aanstelling geschiedt in de rang van eerste verpleegkundige. Sollicitaties te richten aan de directeur aan bo venvermeld adres. KATWIJK Chr. Scholengemeenschap Atheneum-Havo Prins Frederikdreef 15 tel. 01718-16342. GEVRAAGD m.i.v. 1 december, zo mogelijk 1 november a.s. Voor 11 lesuren p.w. Ook studerenden met A-akte of kand. ex. komen in aan merking. Van soil, wordt verwacht dat zij het onderwijs vanuit een chr. levensovertuiging willen dienen. Sollicitaties aan de rector, G.L. Heij, aan het adres van de school. Instituut voor Lerarenopleiding Vrije Leergangen/ Vrije Universiteit te Amsterdam Wegens uitbreiding met de afdeling Omgangskunde kan aan het Instituut V.L. V.U. per 1 januari 1976 of zo spoedig mogelijk daarna worden benoemd een De te benoemen functionaris zal de leiding op zich nemen bij de opbouw en ontwikkeling van de opleiding tot leraar Omgangskunde 2e graads; deze zal beginnen per 1 augustus 1976 De hoofddocent zal samenwerken met: een locale vakadviesgroep hoofddocenten binnen en buiten het instituut een team van later te benoemen docenten. Instemming met de grondslag en doelstelling van het Instituut V.L. V.U. is noodzakelijk. Gedacht wordt aan iemand die een doctoraal examen in de gedragswetenschappen heeft afgelegd of in het bezit is van een gelijkwaardig diploma. Ervaring, bij voorkeur in het voortgezet onderwijs, is zeer gewenst. Salariëring volgens rijksregeling (salarisschaal 148 of 150T. Sollicitatiebrieven met opgave van referenties aan de di recteur Dr. O. Kooi, Marquette 8, Amsterdam-Buiten- veldert. Inlichtingen verstrekt Drs. H. v.d. Velden, adj. dir., telefoon 020-72 78 09 [instituut, 020-79 99 98 [thuis). h Ons ziekenhuis te Arnhem is-een algemeen ziekenhuis op prot. christelijke grondslag, met ruim 400 bedden. Met uitzondering van cardio— en neuro—chirurgie zijn alle specialismen ver tegenwoordigd. Ter vervulling van enkele vacatures zoeken wij contact met die in het bezit zijn van het diploma ziekenverpleging A en/of B. Voor hen bestaan op diverse afdelingen plaatsingsmogelijkheden, waarbij verdere opleiding, zoals cardio— en intensive care bij gebleken geschiktheid tot de mogelijkheden behoort. Salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens de landelijke normen. Informatie wordt u gaarne verstrekt door zr. W. Hoogenboom, hoofd verple gingsdienst, tel. 085—43 08 00, toestel 347. eigenhandig geschreven sollicitaties worden ingewacht bij de afdeling personeelszaken. G.A. van Nispenstraat 37 - Arnhem (2D Psychiatrisch Ziekenhuis Dennenoord Zuidlaren uitgaande van de Vereniging tot Christelijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. vraagt t.b.v. de opleiding voor het Rijksdiploma Ziekenverpleging B en Ziekenverzorging Anatomie en Pathologie (mnl./vr.) voor het vak: Psycho-Pathologie Het aantal lesuren bedraagt voor elk der docenten ca. 8 uur per week; ook een kombinatie van beide funkties is mogelijk. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer B. Nieuwland. hoofd opleidingen (tel. 05905 - 1331). Kandidaten voor genoemde funkties kunnen hun schriftelijke sollicitatie sturen aan de heer C. A. de Graaf. adj.direkteur personeelszaken Dennenoord. Zuidlaren. Wiardan (o) Het bestuur van de Ichthusschool Pouliestraat 4 vraagt een Nieuwe school, moderne leermiddelen, negen leer krachten. Wierden ligt 4 km. van Almelo. Sollicitaties en inlichtingen bij G.R. Harbers. h.d.s. Rijs- sensestraat 29 Wierden telefoon school 05496 1887. huis 05496 1925. Aan de Reformatorische Scholengemeenschap "Guido de Brés", voor v.w.o., havo en mavo te Rotterdam, Overijselsestraat 49 kunnen per 1 januari 1976 benoemd worden voor de volgende vacaturen engels 16 uur 1e, 2e gr. aardrijkskunde 29 uur 1e, 2e gr. en zo spoedig mogelijk, wegens ziekte van een collega voor duits 12 uur 2e, 3e gr. geschiedenis 12 uur 2e, 3e gr. Sollicitanten dienen te behoren tot de Gereformeerde Gezindte. Inlichtingen bij en sollicitaties aan de rector, drs. M. Burggraaf tel. 010 326608 (school) en 01807—17523 (thuis). De Chr. Ped. Akademie "De Klokkenberg" te Nijmegen. roept sollicitanten op voor de vacature in haar Havo-top. Aantal lest. 14 uur p.w. Eventueel te combineren met 7 uur p.w. aan de Kath. Ped. Akademie te Nijmegen. In diensttreding: 1 november 1975. Schriftelijke sollicitaties vóór 22 september a.s. te zenden aan de Directeur, Ubbergseveldweg 101, Nijmegen. IJSSELMUIDEN Het Bestuur van de Vereniging voor Chr. Mavo voor Kampen, IJsselmuiden e.o. vraagt voor de van haar Vereniging uitgaande Prins Willem Alexanderschool, Zandbergstraat 2 te IJsselmuiden, voor zo spoedig mogelijk AARDRIJKSKUNDE 20 uur in onderling overleg aan te vullen met bij voorkeur ne- derlands tot 29 uur. Zij die uit overtuiging het Prot. Chr. Onderwijs willen dienen kunnen hun sollicitaties richten aan de direkteur J. Schuur, Frieseweg 1 te IJsselmuiden. Telefoon school 05202 51 49, telefoon thuis 05202—41 30. Inlichtingen bij de direkteur of bij de adjunct—direkteur M.H. Hengeveld, Klaver 18, IJsselmuiden. Telefoon 05202 - 78 93. HAARLEM Prinses Ireneschool voor chr. mavo Plesmanplein 8 Gevraagd per 1 januari 1976 of eerder een 21 uur voor: duits nederlands 8 uur Volledige weektaak. Ook naar een gedeelte van de betrekking kan gesollici teerd worden. We zoeken een collega, die het Prot, Chr. onderwijs uit overtuiging wil dienen'. Voor inlichtingen en sollicitaties: G.J. Beekhuis, dir., Planeten Plein 30 tel. 023 -25.79.89 S.G. Alblas, adj. dir., Zaanenlaan 157, Haarlem tel. 023 -26.19.34 vil CHR. SCHOOL VOQR L.H.N.O. KONINGINNEWEG 150, Gevraagd voor z.sp.m. voor een volledig lesrooster Van sollicitanten wordt verwacht dat zij het Christelijk Onderwijs uit overtuiging willen dienen. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen zo spoedig mogelijk te zenden aan de directrice van de school, mej. H.K. Jonker. Tel. school: 01804-1 '31 26, thuis: 01804-1 25 32. op tuil D ÜJ H ere rol LEIDERDORP Hef bestuur van de Prot. Chr. Schoolvereniging te Leiderdorp vraagt voor haar school "Zijlkwartier", Splinterlaan 89. EEN ONDERWIJZER voor één van de hogere leerjaren EEN ONDERWIJZERES voor één yan de lagere leerjaren benoeming zo spoedig mogelijk De school - is voorzien van moderne hulp- en leermiddelen (flexibel onderwijs) - heeft een gemeenschapsruimte met o.a. een goed do cumentatiecentrum - werkt met ouders in de school. - verleent medewerking bij het zoeken naar woonruimte. Als U in ons team wilt meedenken en meewerken aan een verdere ontwikkeling van een flexibele schoolorga nisatie, schrijft U dan aan de secr.esse: Mevr. G. Pet-v.d. Stoel, v.d. Valk Boümanweg 44 te Leiderdorp. Inlichtingen bij de schoolleider, dhr. A. Broersma, Luy- kendreef 6, L'dorp, telefoon,071-891294 (huis) - 140227 (school). ij* Christelijk Centrum voor Geestelijk Gehandikapten Hooge Burch Spoorlaan 19 Zwammerdam Een dorp als geen ander Hooge Burch is een nieuw in stituut voor in totaal ca. 600 be woners van alle leeftijden die vanwege de mate van hun geestelijk gehandikapt zijn op verzorging in een instituut zijn aangewezen. Daaronder bevinden zich meer voudig gehandikapten en chro nisch bedlegerigen. Hooge Burch is opgezet als een dorp en gebouwd op een terrein van 45 ha., aan de rand van Zwammerdam, tussen Alphen aan den Rijn en Bodegraven. De verzorging, behandeling en begeleiding van de bewoners is toevertrouwd aan ca. 500 me dewerkers van allerlei discipli nes. Ruimtelijke opzet Door de manier waarop Hooge Burch is gebouwd, is een instituut ontstaan dat aan de hoogste eisen voldoet. Via de plattegrond willen we u een in druk geven van de indeling. Elk van de vier gehuchten, die gesitueerd zijn rond een dorpsplein, bestaat uit twee of drie paviljoens. De2e paviljoens zijn weer onderver deeld in drie woningen, waarin tel kens twee leefgroepen zijn onder gebracht van zes of twaalf bewoners. De konsekwenties, die deze ruimte lijk gespreide opzet heeft voor kom- munikatie en transport zijn onder meer ondervangen door een centraal systeem van audio visuele voorzienin gen en een uniek ondergronds trans- portsysteeem. Door dit laatste sy steem is de centralisatie van civiele dienstverlening mogelijk geworden. Verzorging, behandeling en begeleiding In het licht van de norrroalisatiege- dachte gaat Hooge Burch ervan uit dat de gehandikapten de enige legi tieme dorpsbewoners zijn. Er wordt dan ook naar gestreefd een leefklimaat te realiseren waarin be woners en medewerkers optimaal kunnen funktioneren. De nadruk valt daarbij op teamver zorging in multidisciplinair verband. Een groot deel van de bevolking van Hooge Burch wordt gevormd door de bewoners van de Johannes Stichting in Nieuwveen, die binnenkort wo'rdt gesloten. Hooge Burch heeft dan een inloop periode van ongeveer twee jaar achter de rug. Doel van deze pubiikatie Met deze pubiikatie willen we u een eerste indruk geven van Hooge Burch. VVe hopen daarmee tevejis uw belang stelling te hebben gewekt voor een funktie in ons instituut. We hebben in de nieuwe opzet namelijk'behoefte aan adekwate aanvulling van de aan wezige personeelsbezetting. Daarom willen we graag-in Kontakt komen met mensen die belangstelling hebben voor een funktie in Hooge Burch en deskundig zijn op het gebied van zwakzinnigenzorg. Vakatures Van de vakatures die we nog Vervuld willen zien om volledig te kunnen gaan funktioneren noemen we: een arts; funkties als payiijoenshoofd, waar nemend paviljoenshooofd, praktijk- begeleid(st)er. of groepsleid(st)er. waarvoor mensen in aanmerking komen met een diploma' Z-, B-, A-ver pleegkundige of kinderbescherming; een assistentfej, bewegingstherapie, een huishoudkundige en enkele huis houdelijke hulpen. Wanneer u over eerf van deze funkties meer wilt weten kunt u kontakt op nemen met onze personeelsdienst' (Spoorlaan 19, Zwammerdam', ('éiefoön 01726 - 4668), die u graag zal uit nodigen voor een bezoek, waarbij u zelf de sfeer in ons instituut kunt er varen. U bent van hartè welkom in Hooge Burch, het dorp' als geen ander. gehucht Oosteinde 2 gehucht Noordeinde 3 gehucht Wtsteinde 4 gehucht Zuideinde 5 hoofdgebouw 6 paviljoen chronisch bedlegerigen 7 fyiiacht therapie S ontwikkeling! centrum 9 dorpihuu 10 civiele dienn 11 mortuarium 12 woningen leerlingen kktiviteitencentrum

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 20