het onderwijs waagt JOL hoofd Gemeente 's-Gravenhage Christelijke Scholengemeenschap Amsterdam—Oost voor Atheneum en Havo DOCENT(E) logopedist(e) Gemeente 's-Gravenhage MEDEDELING aan de adverteerders in de rubriek Het Onderwijs vraagt donderdagmorgen Ie post ROTTERDAM leerkrachten voor: Een onderwijzer twee ONDERWIJZERS BILTHOVEN DOCENTEN 's-Gravenhage Leerkracht Gymnastiek docenten aardrijkskunde docent natuurkunde onderwijzer(es) een LOGOPEDISTE hoofddocent(e) biologie stichting opleiding leraren COK AMSTERDAM HPA Chr. Pedagogische Akademie DOCENTEN voor: Rozenburg Z.H. Hoofd der school onderwijzer(es) de Gemeente 's-Gravenhage TROUW KWARTET ZATERDAG 6 SEPTEMBER BURGEMEESTER EN WETHOUDERS roepen sollicitanten op naar de betrekking van a. van de openbare scholen voor gewoon lager onderwijs: Deventersestraat 21 (Constantijn Huygensschool) (136 leerlingen), Dovenetelweg 10-12 (Openbare lagere school „Bohemen") (150 leerlingen), Fisherstraat 135 (Prinses Beatrixschool) (285 leerlingen). Van Hóornbeekstraat 5 (Van Hoornbeekschool) (71 leerlingen). Marterrade 4-8 (..Bouwlust") (424 leerlingen), (vacant per 1.4.1976). Meidoornstraat 11-13 (Meidoornschool) (143 leerlingen). Van Nijenrodestraat 16 (Van Nijenrodeschool) (160 leerlingen). Nijkerklaan 9-11 (Theo Thijssenschool) (440 leerlingen), (vacant per 15.6.1976). Viljoenstraat 97 (Prinses Margrietschool) (252 leerlingen), Walenburg 25 (Oe Leeuwerikhoeve) (255 leerlingen), Zaanstraat 27 (Rembrandtschool) (80 leerlingen); b. van de openbare school voor individueel aangepast onderwijs: De Réaumurstraat 43 (G. D. Swanenburg de Veyeschool) (73 leerlingen), (vacant per 1.2.1976). Gemeentelijke verplaatsingskostenregeling van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen desgewenst worden verkregen bij de gemeentelijke inspectie van het Onderwijs. Java- straat 24. telefoon 070 - 624121, toestel 2588. Gegadigden dienen hun sollicitatie binnen 14 dagen na het verschijnen van deze oproep aan Burgemeester en Wethouders in te zenden. Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd bij de afdeling Onderwijs der gemeentesecretarie, Burgemees ter De Monchyplein 9. kamer 3343, telefoon 070-624121. toestel 2545. Nobelweg6, Amsterdam—Oost. Gevraagd voor zo spoedig mogelijk in verband met vervanging wegens ziekte een tijdelijke Biologie voor 9 uren en met ingang van 1 oktober 1976 een docentlei tekenen voor 15 uren. Sollicitaties van hen, die het Christelijk Onderwijs uit overtuiging willen dienen, worden z.s.m. ingewacht bij de rector, drs. J. van Andel, telefoon: 020 35 47 30. Burgemeester en Wethouders roepen sollicitanten op naar de betrekking van voor het geven van lessen aan spreakgebrekkiga leerlingen A. van openbare en bijzondere scholen voor gewoon lager onderwijs en B. van de openbare scholen voor buitengewoon on derwijs AUCUBASTRAAT 3 (25 uren) en MAJUBASTRAAT 2c (i 6 uren). Het bezit van het diploma logopedie en foniatrie of gelijkwaardig diploma is vereist. Het bezit van een onderwijsbevoegdheid kan tot aan beveling strekken. De gemeentelijke verplaatsingskostenregeling Is van toepassing. Nadere inlichtingen kunnen desgewenst worden ver kregen voor A. bij de hoofdlogopediste, mevfouw G. A. Boelsma. telefoon 070 - 997685 (school) of 070-672186 (huis) voor B. bij de gemeentelijke in specteur van het Onderwijs, de heer J. Netten, tele foon 070-624121. toestel 2592 (kantoor) of 070- 554509 (huls). Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd bij de afdeling Onderwijs der gemeentesecretarie. Burgemeester De Monchyplein 9. kamer 3343. te lefoon 624121. toestel 2545. In verband met de grote hoeveelheid zet-advertentlea voor onie zaterdagbladen, dienen advertenties voor deze rubriek Het onderwijs vraagt uiterlijk ln het bezit van de advertentieorderafdeling van de Chr. Pers, Postbus 859 te Amsterdam te zijn. U gelieve uw opgave derhalve tijdig in te zenden. KONINGIN WILHELMINA MAVO voor Chr. Onderw. Crooswijksesingel 18 Wegens groei van de school en vertrek van een collega zoeken wij per 1 okt. of eerder, godsdienst nederlands aardrijkskunde geschiedenis biologie Een bevoegdheid voor engels is ook welkom. Allerlei combinaties en roosters mogelijk. Rustige school met goede onderlinge sfeer. Mooie kans voor voll. bev. onderw. om de stap naar het mavo te wagen. Inl. en soil, bij de directeur, H.A.Heide, Merellaan 253, Capelle a/d IJssel. tel. (010) 124452 (school) (010) 504109 (huis) Rotterdam Hillegersberg School mat da Bijbel Heybergstraat 2 Het bestuur van bovengenoemde school vraagt voor zo spoedig mogelijk voor klas 5 Positief Chr. beginselen Enige ervaring kan geen kwaad Bevoegd voor j en r Zij, die hun min. diensttijd volbracht hebben, kunnen ook meesolliciteren. Inlichtingen bij en sollicitaties aan het hoofd: J.J.M. Immink, Ujsterlaan 9, Rotterdam -13 Telefoon 010-18 21 99 (school); - 18 82 20 (huis). Noord wijk aan Zee - Duinoordschool, Nieuwe Zeeweg 68. Het bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Onder wijs te Noordwijk aan Zee vraagt voor bovenge noemde school Woning aanwezig, leerjaar nader overeen te ko men. Brieven z.s.m. te zenden aan het hoofd v. d. school J. Vaartjes, Nieuwe Zeeweg 66 te Noordwijk. tel. 01719-12134. Het Onderwijs Advies Centrum Groningen begeleidt kleuterscholen, gewone lagere scholen en scholen voor buitengewoon onderwijs in de gemeente Groningen. De werkzaamheden bestrijken zowel het openbaar als het Prot. Chr. en het R. K.-onderwijs en worden verricht in interdisciplinair teamverband. Gevraagd worden: schoolbegeleiders Wij zoeken mensen die in principe bereid en in staat zijn zich op alle gebieden van het schooibegeleidingswerk te begeven. Dit kan inhouden: a) werk ten behoeve van de individuele begeleiding van leerlingen, leerkrachten en ouders; b) systeembegeleiding n.a.v. Incidentele vragen uit de scholen; c) projectmatig systeemwerk. Het is gewenst dat men naast deze algemene interesse op een van de onderstaande gebieden meer specifieke bekwaamheden bezit. 1. Integratie kleuter/lager onderwijs. 2. Extra aandacht (voor het onderwijs) in oude wijken. 3. Individuele hulpverlening aan leerlingen, leerkrachten en ouders. 4. Evaluatie van systeem- en projectwerkzaamheden. ad 1) In samenwerking met leerkrachtenteams en ouders van „koppels" meewerken aan de opbouw van de nieuwe basisschool. Gezien de nauwe samenwerking met de gereformeerde scholen en hun begeleidingsdienst (C.S.A.B.) wordt voor de aan te stellen functionaris gedacht aan een medewerker, die ook de opvattingen van deze dienst respecteert. ad 2) In samenwerking met leerkrachtenteams en buurtbewoners medewerken aan de optimalisering van de ontplooiingskansen van alle wijkbewoners, inclusief de schoolkinderen. ad 3) In samenwerking met leerkrachten en ouders meewerken aan de optimalisering van de opvoedingsbekwaamheden van deze opvoeders t.b.v. „probleemkinderen", zonodig in onderling overleg meewerken aan een plaatsing (en begeleiding) van deze kinderen in een meer adequate opvoedingssituatie (b. v. een vorm van buitengewoon onderwijs). ad 4) Hi samenwerking met systeem- en projectwerkers zorgdragen voor een wetenschappelijk verantwoorde rapportage en evaluatie van het systeemwerk. Voorde functionarissen, genoemd onder 1 en2, gaan de gedachten in de eerste plaats uit naar mensen met praktijkervaring in het primaire onderwijs. Bovendien is een gedegen theoretische achtergrond gewenst. Voor de functionarissen, genoemd ond^r 3 en 4, komen ook mensen met een psychologische opleiding in aanmerking. De rechtspositieregelingen van de gemeente Groningen zijn van toepassing. Salariëring in de gebruikelijke schalen. Sollicitaties, met korte levensbeschrijvingen, binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te richten aan de Bestuurscommissie van het Onderwijs Advies Centrum Groningen, t a v. de directeur drs. P. Kleerebezem, übbo Emmiussingel 59. Groningen. Inlichtingen: 050-172020 of 172023. Oranje-Nassau School voor Chr. Mavo Overboslaan 15, telefoon 030 - 782973. Gevraagd wegens uitbreiding z.s.m. voor; Wiskunde plm. 16 lessen Natuurkunde plm. 8 lessen Maatschappijleer plm. 7 lessen Studielessen plm. Blessen Brieven en inlichtingen aan de dir. A.H. Hulst, Overboslaan 7 te Bilthoven, telefoon 786026 (b.g.g. 787039). ZOETERMEER Oranje Nassau college Prot. Chr. Sch. Gem. voor MAVO, HAVO, Atheneum Bijdorplaan 6a, Tel. 079-163990. Gevraagd Amanuensis die graag een functie bij het christelijk onderwijs wil vervullen. Zijn taak zal bestaan uit het assisteren bij lessen en praktika in natuurkunde biologie en schei kunde. Hij wordt betrokken bij de aanschaf en opbouw van de prakticum apparatuur. Bij voorkeur in het bezit van het diploma Amanuensis of bereid er voor te studeren. Sollicitaties te richten aan het Bestuur van de V.C.O., Postbus 113Zoetermeer. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Rector. H.E. Hagen, Tel. zie boven en 030-762020 (thuis) De besturen van drie christelijke lagere scholen vragen per 1 oktober a.s. of z.s.m. daarna een aantal klokuren nader overeen te komen. Inlichtingen en brieven: C. Keus, Duinoordschool, Bentinckstraat 1 te 's-Gravenhage. Tel. 070 - 55.15.77 (school) of 070-24.72.50 (huis). Chr. Pedagogische Acedemie "Felus" Pr. Bernhardlaan 25, Ede. tel. 08380-1 10 91 Gevraagd voor z.s.m. (Havo en/of P.A.) 15 uur (Havo en/of P.A.) 15 uur Sollicitanten dienen te behoren tot de Gereformeerde Gezindte. Inlichtingen bij de directeur drs. C.G. Elings. Dubbeldam (gem. Dordrecht) Julianaschoo! Goudenregenstr. 65 Wegens teleurstelling vraagt het bestuur opnieuw per 16 sept. a.s. of z.sp.m. daarna Voor klas 3 In vaste of tijdelijke dienst Zij die nog in militaire dienst moeten en zij die hun minimum diensttijd hebben volbracht worden ver zocht te solliciteren. Grote kans op vrijstelling. Van de sollicitanten wordt verwacht dat zij het Chr. onderwijs uit overtuiging dienen. Sollicitaties aan en inlichtingen bij H.v. Arkel, h.d.s., Nijhofflaan 14 Dubbeldam tel. 078—6 20 94 (huis) 6 00 13 (school). V DE VOORDE' Christelijke School voor Slechthorenden en Spraakge- brekkigen Terracottastraat 1 Rijswijk Gevraagd per 1 november voor 16 uur per week. Sollicitaties te richten aan het hoofd der school, P. Voogt. Geestbrugweg 76 Rijswijk, die ook gaarne bereid is alle gewenste inlichtingen te verstrekken. Telefoon op school 94 30 42, thuis 90 50 23. WINSUM (Gn.) Wigbold Ripperdaachool voor Chr. MAVO Buitensingel 8 - Telefoon 05951 17 01 Het bestuur vraagt per 1 oktober 1975 of zo spoedig mo gelijk daarna •en bevoegde LERAAR/LERARES MUZIEK voor 5 lessen per week. Bovendien wegens uitbreiding per 1 september 1975 of zo spoedig mogelijk daarna •en LERAAR/LERARES voor 29 lessen per week bevoegd voor aardrijkskunde en geschiedenis. (Eventueel bevoegd voor één van deze vakken en studerend voor het andere.) Van sollicitanten wordt verwacht, dat ze het christe lijk onderwijs uit overtuiging dienen. Er zijn in Winsum (Gn.) veel nieuwe woningen in aenbouw, daardoor is het verkrijgen van een woning geen probleem. Inlichtingen bij en brieven aan de direkteur K Algra, Marijkelaan 35, Baflo. Telefoon 05950 25 34. ^01 (vacaturenummer 75/31) DE STICHTING OPLEIDING LERAREN TE UTRECHT vraagt zo spoedig mogelijk een Van de aan te stellen functionaris wordt verwacht dat hij/zij: een eerste graadsbevoegdheid bezit; brede belangstelling heeft voorontwikkelingen in de biologie; bereid is tot samenwerking met docenten en studenten; zich interesseert voor onderwijsproblemen en open staat voor een expe rimentele benadering ervan; onderwijservaring heeft; over organisatorische kwaliteiten beschikt. Salariëring: inpassing in het rangenstetse! van wetenschappelijke ambtenaren (max. schaal 150 B.B.R.A.). Inlichtingen over bovenstaande functie worden verstrekt door Drs. Chr. Schrijner, directeur van de SOL', tel. (030) 516598. Serieuze gegadigden voor deze functie wordt verzocht hun sollicitaties met curriculum vitae en opgave van referenties, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie in te zenden aan Drs. Chr. Schrijner, directeur SOL, Postbus 9049 te Utrecbt. aïdadreef 7 postbus 9049, utrecht, telefoon (030) 61OO 81 P Chr. Opleidingsschool voor Klouterieid- stars Herv. Pedagogische Akademie Herhaalde oproep wegens teleurstelling. GEVRAAGD: aan de Chr. Opleidingsschool voor kleuterleidsters, IJsselstraat 48, Am sterdam Zuid zo spoedig mogelijk Godsdienst Maatschappijleer 12 uur 2 begeleidingsuren 6 uur Combinatie van vakken verdient de voorkeur. Wij verwachten dat sollicitanten positief staan t.o.v. het Chr. onderwijs. SOLLICITATIES EN INFORMATIES BIJ DE DIREKTEUR J.G. v.d. BIJL, TEL. SCHOOLADRES 020-73 97 97. Het bestuur van de Vereniging tot Stichting en Instandhouding van Christelijke Scholen te Rozenburg Z.H. roept sollicitanten op voor de funktie van: voor haar school voor Basisonderwijs "De Ichthus", gelegen in een nieuwe wijk, is ge-' start in 1969, een 6-klassige school met een jong, energiek team, zowel op school als in het team der hoofden (6 scholen). Er is een ruime eensgezinswoning beschikbaar met c.v. In tegenstelling tot de nogal negatieve persberichten is het goed wonen in Rozen burg, enerzijds de industrie en havens met zijn vele boeiende facetten, anderzijds de rui me rekreatie mogelijkheden, zoals de Brielse Maas, stranden en bossen. Rozenburg be hoort tot een der jongste gemeenten van Nederland en is ruim opgezet met minimaal 40% groen. Gegadigden worden uitgenodigd hun sollicitatie in te dienen binnen 10 da gen na verschijning van dit blad bij de voorzitter van de ver., de heer A. J. van Ommeren, Zwaluwhof 1, Rozenburg. Tel. 01889 —37 47. Tel. inl. bij het huidige hoofd der school, die wegens benoeming e D. Bakker, tel. 01889-31 98. s vertrekt, de heer Burgemeester en Wethouders roepen sollicitanten op naar de betrekking van aan enkele openbare scholen voor buitengewoon onderwijs. Ter vervulling van de vacatures wordt gezocht naar leer- krachten met ervaring, maar vooral ook met de bereidheid in hecht teamverband een boeiende betrekking te ver vullen. Vereiste bevoegdheden: de akte van bekwaamheid als volledig bevoegd onderwijzer of de hoofdakte, alsmede de akten of aantekeningen j en r. Bovendien voor onderwijzeressen een wettelijke bevoegd heid voor het vak k. Salariëring overeenkomstig de rijksregeling voor het Bui tengewoon Onderwijs. Gemeentelijke verplaatsingskostenregeling van toepassing. Nadere Inlichtingen kunnen desgewenst worden verkregen bij de gemeentelijke inspecteur van het Onderwijs, de heer J. Netten, Javastraat 24. telefoon 070-624121. toestel 2592 (kantoor) of 070 - 554509 (huis). Gegadigden worden verzocht hun sollicitatie zo spoedig mogelijk aan Burgemeester en Wethouders in te zenden. Een sollicitatieformulier kan worden aangevraagd bij de afdeling Onderwijs der gemeentesecretarie. Burge meester De Monchyplein 9. kamer 3343, telefoon 070- 624121. toestel 2545. W' st; sli op I 111 ZWIJNDRECHT Prot. Chr. School De Kim Buizerdstraat 1 —3 Een van de kollega's is benoemd aan een Mavo. Daarom vragen we per 1 oktober of zo spoedig mogelijk daarna EEN ONDERWIJZER voor de bovenbouw en wegens uitbreiding met een veertiende leerkracht EEN ONDERWIJZER(ES) voor een middenklas. indiensttreding zo spoedig mogelijk. Leerschool van de P.A. Merwerode te Dor drecht. Vakleerkrachten voor handwerken en gymnas tiek zijn aanwezig. De school is goed voorzien van leer- en hulp middelen. Medewerking vrijst. mil.dienst. Inlichtingen bij en sollicitaties aan: H.C. van Loon, Ooievaarplein 106, Zwijndrecht. Telefoon 078 2 70 85 (school) of —2 90 30 (privé). Voor een woning kan gezorgd worden.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18