dan gebruiken ze maar het halve gemak van hun hele postgiro! de postgiro ru da's makkelijk! vrije universiteit amsterdam HERBESAN Als mijnheer zó betaalt en z n vrouw zo wetenschappelijk medewerker of hoofdmedewerker directeur TROUW/KWARTET ZATERDAG 6 SEPTEMBER Dr. W. Renssen, CARDIOLOOG te Haarlem afwezig tot en met 26 september. Uwspijsvertering enuwtheekopje! Er bestaat verband tussen uwspi|svertering en uw theekopje. Tenminste: ets U uw kopje vult met Herbesan kruidenthee. Die bevat 17 uitgelezen kruiden, die de nare gevolgen van onze leef gewoonten op onze spijs vertering op natuurlijke wijze tegengaan. Denkt u maar eens aan het vele verkeerde eten. de te geringe lichaamsbeweging, onze jachtigheid en onregelmatigheid. Herbesan gaat verstopping en de gevolgen ervan tegen en herstelt de natuurlijke tunktie van de ingewanden. kruidenthee H. W. DAMES Kruisstraat! 9. Tel. 023-320431 irtsm (tl] de Rldderatraat) DE WESTERSE ECONOMIEEN.... i is geen sprake van werkelijk goede uitgangspunten waardoor veel zo maar wordt geredeneerd en gesuggereerd. Ook Nederland dreigt daai nu slachtoffer van te worden. Hi r AHBElDSPOTEHTIEEL Ui 1 Di BE TA- UNGSBALANS" door H. DUDoul. «uk. 4! bH .cmis 17 Kennisgeving als be doeld in artikel 9, eerste lid van de Grondwater wet Waterleidingsbedrij ven. Gedeputeerde staten van Utrecht brengen ter open bare kennis dat de zitting als bedoeld in artikel 11, eerste lid van de Grondwaterwet Waterleidingbedrijven in verband met een vergun ningsaanvraag van de n.v. Waterleidingsmaatschap pij "Rhenen" te Rhenen in gevolge bovengenoemde wet voor de uitbreiding van waterwinning te Rhenen zal worden gehouden op don derdag, 18 december 1975 des voormiddags te 9.00 uur ter secretarie van de ge: meente Rhenen. Op de zit ting bestaat de gelegenheid de tijdens de periode van- tervisieiegging van 15 sep tember tot 15 november 1975 ingediende bezwaren mondeling toe te lichten en overleg te plegen met de aanvrager van de vergun- ning. "De Rechter-Commissaris in de faillissementen van de v.o.f. Veerman's Aanne mingsbedrijf, gevestigd te Oostwoud en haar venno ten P. en J. Veerman, beiden te Oostwoud heeft bepaald, dat de schuldvor deringen vóór 4 oktober 1975 bij de curator moeten zijn ingediend en dat de verificatievergadering zal worden gehouden op 26 november 1975 te 10.00 uur in het Gerechtsgebouw aan de Geestersingel 13 te Alk maar. Alkmaar, Helderse- weg 8. Mr. M.H. Schenke- veld, curator". Het gratis gemak van de postgiro kan béide mensen dienen: man vrouw. Nog al te vaak loopt alléén de man met die makkelijke, veilige, altijd-geld-op-zak giro betaalkaarten. En z'n vrouw moet moeilijk doen met beursjes in tasjes en te weinig of niet gepast geld. Praktische postgiro-bezitters zeggen: samen delen is dubbel gemak. Dus staat die ene rekening op beider naam. - Of mevrouw heeft, zelf óók een rekening. Wie zó betaalt, met pas en kaart,'doet veilig, praktisch, modern en makkelijk. En niemand bij die hele grote postgiro is boos, als u alwéér aan nieuwe girobetaalkaarten toe bent. Tóe maar! Rijksuniversiteit Utrecht Aan da faculteit der letteren vaceert de post van gewoon hoogleraar in de Hebreeuwse taal - en letterkunde De voorkeur gaat uit naar een Hebraicus, van wie verwacht kan worden, dat hij aan zijn onderwijs en onderzoek een duidelijke linguistische oriëntatie zal geven. Linguïstische belangstelling voor een tweede Semitische taal (bijv. Akkadisch) wordt op prijs ge steld. De te be'noemen functionaris dient bereid te zijn om, voorzover het bovengenoemde talen betreft, ook onderwijs te geven, c.q. te doen geven, aan studen ten van de faculteit der godgeleerdheid; tevens dient hij leiding te geven aan het voor deze studenten be stemde onderwijs in de Hebreeuwse oudheden. Nadere inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de voorzitter van de benoemingscommissie, prof.dr. H.L.W. Nelson, Instituut voor Klassieke Talen en Oude Geschiedenis, Drift 29, Utrecht tel. 030 - 31 48 34. Schriftelijke sollicitaties naar deze functie, vergezeld van een curriculum vitae en een lijst van publicaties, worden vóór 15 oktober 1975 ingewacht bij de voor zitter van de benoemingscommissie. Aan degenen, die de aandacht willen vestigen op mogelijke kandidaten wordt verzocht hun sugges ties naar hetzelfde adres te sturen. De Vakgroep Anatomie/Biomechanica vraagt gegadigden voor de functie van Zij die in het bezit zijn van het arts- of dierenartsdiploma of zij die het doctoraal examen geneeskunde, diergeneeskunde, of physica (medisch- biologische richting) met goed gevolg hebben afgelegd, kunnen zich.voor nadere inlichtingen in verbinding stellen met de voorzitter van de vakgroep, de heer Prof. dr. F. van Faassen, telefoon020 - 548 27 23. De functie omvat het geven van onderwijs aan studenten in de geneeskunde en de tandheelkunde, en het doen van wetenschappelijk onderzoek in het kader van de onderzoeksprojecten van de afdeling, met name op het gebied van de morfologie van het bewegingsapparaat en de biomechanica van de menselijke gang. Gegadigden dienen in te stemmen met de doelstelling van de Vrije Universiteit. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 211 -2005, kunt U richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161 Amsterdam. m CULTUREEL CENTRUM "DE REEHORST" TE EDE Het bestuur van de Stichting "De Reehorst" vraagt voor spoedige in diensttreding een Taakomschrijving: Het önder verantwoordelijkheid van het bestuur leiding geven aan het Cul tureel Centrum met inbegrip van het Café-Restaurantgedeelte. Vereisten: Zelfstandigheid en initiatief Commerciële- en organisatorische ervaring Goede contactuele eigenschappen Leiding kunnen geven aan de medewerkers van de afdelingen Cultuur, Horeca en Administratie Exploitatiebevoegdheid (diploma's) en ervaring op Horecagebied. Leeftijd boven 30 jaar. Gewenst is: Bekendheid met de Culturele sector. Geboden wordt: Een interessante en afwisselende werkkring in een groeiend bedrijf met een goed ingewerkt team van medewerkers. Bemiddeling ter verkrijging van een passende woning Salariëring: In overeenstemming met de belangrijkheid van de functie Een psychologisch onderzoek kan een onderdeel van de selectieprocedure vormen. Eigenhandig geschreven sollicitaties met levensloop te richten aan de voorzitter van de Stichting "De Reehorst", Ir. J.J. Kwak - Eltersehof 23 - Bennekom.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14