1DOMUS Tientallen variaties op'n even mooi als komfoirtabel thema: de 2-zits bank H a. een elektrotechnisch opzichter b. een elektromonteur Kunt voor wat dubbeltjes een goede baan krijgen? vrouwelijke Gemeente 's-Gravenhage leerkracht voor 5 schooltijden leerkrachten voor 1 of meer schooltijd(en) Gemeente 's-Gravenhage In eigentijdse stijl In klassieke stij 1325.- In tijdloze stijl 1695.- 1850.- In uwVendomus, natuurlijk. SCHOLEN VOOR VOLWASSENEN El aangesloten bij het Haags Cultureel Trefpunt „SLEUTELDIPLOMA" GROOT SLEUTELDIPLOMA i ONDERWIJZERS! - ESSEN) MUZIEKLELAAR! - ARES) in Trouw kraak MEDEDELING Het Onderwijs vraagt donderdag morgen 1e post TROUW/KWARTET VRIJDAG 5 SEPTEMBER 13-H Bij de GEMEENTELIJKE VERPLEEG- en VER ZORGINGSHUIZEN, verspreid over de gehele stad, is plaats voor a. huishoudelijke assistenten b. keukenassistenten c. assistenten voor de linnenkamer en d. buffetbedienden De taak van de huishoudelijke assistente zal bestaan uit het schoonhouden van kamers, gangen, trapportalen etc. De taak van de keukenassistente zal bestaan uit het ver richten van schoonmaakwerkzaamheden en het-zo nodig- verlenen van assistentie bij andere keukenwerkzaamheden. De taak van de assistente op de linnenkamer zal bestaan uit het verrichten van verstelwerkzaamheden, het uitzoe ken, sorteren en distribueren van de was, etc. De taak van de buffetbediende bestaat voornamelijk uit het serveren van dranken en maaltijden, het bijhouden van de kas en de daarbij behorende administratie. De voorkeur gaat uit naar krachten die zich voor een volledige, 5-daagse werkweek (40 uur) beschikbaar kun- nen stellen. Afhankelijk van de funktie moet af en toe weekenddienst worden verricht, waarvoor een extra toeslag wordt toe gekend. Salaris volgens gemeentelijke regeling. Vakantietoelage 7,8van het jaarsalaris. Welvaartsvaste pensioenvoorziening. Schriftelijke sollicitaties kunt u zenden aan de Directeur van de Gemeentelijke Sociale Dienst, Neherkade 110, 's-G raven h age. GEMEENTE LEIDSCHENDAM Bij het GEMEENTELIJK LICHTBEDRIJF kunnen twee medewerkers worden geplaatst, respectievelijk: Taak: Als assistent van de afdelingschef leiding geven aan mede werkers in de buitendienst bij werkzaamheden voor de elek triciteitsdistributie. waaronder hoog- en laagspanning. openbare verlichting, huisaansluitingen en eventueel de centrale antenne-inrichting. Eisen: Gegadigden voor deze funktie dienen in het bezit te zijn van een diploma E.T.O.T. of electrotechnisch opzichter P.B.N.A. en ervaring te hebben opgedaan bij een elektriciteitsbedrijf met de genoemde werkzaamheden. Salaris: Aanstelling zal geschieden in een van de opzichtersrangen, waarbij afhankelijk van opleiding en ervaring eën salaris wordt geboden tussen ƒ2.011,en 2.884,—r bruto per maand. Taak: het verrichten van alle voorkomende werkzaamheden, onder meer .t.b.v. kabelmontage, inrichten transformatiestations, openbare verlichting, etc. Eisen: gegadigden voor deze functie dienen in het bezit te zijn van een diploma sterkstroommonteur. Bekendheid met werkzaamheden t.b.v. een centrale anten ne-inrichting strekt tot aanbeveling. Salaris: Aanstelling zal geschieden in de rang van gemeenteambte naar 4. Voor 21-jarigen en ouderen kan afhankelijk van leef tijd en ervaring een salaris worden geboden tussen 1.394,— en, 1.842,bruto per maand. Een verdere uitloop op grond van diensttijd is mogelijk. Voorts is van toepassing een tariefbeloningssysteem waardoor boven het salaris een premie van 11 kan worden genoten. Het spreekt vanzelf dat de gemeente goede secundaire arbeidsvoorwaarden biedt, onder meer op het gebied van de ziektenkostenvoorziening en de ver lening van studiefaciliteiten. Sollicitaties, binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad, te zenden aan de Direkteur van het Gemeentelijk Lichtbedrijf, Nieuwstraat 6 te Leidschen- dam. Aan de openbare scholen voor gewoon lager onderwijs DREIBHOLTZSTRAAT 2-4 en TERWESTENSTRAAT 105 kan, in verband met de taakverlichting van hoofden der scholen, een per week worden geplaatst. (Aan de school Dreibholtzstraat afwisselend ochtend- en middagschooltijden.) Daarnaast kunnen aan enkele andere openbare scholen voor lager onderwijs per week worden aangesteld. In het algemeen zal in een hoger leerjaar les gegeven dienen te worden. Aanstelling waarvoor ook gehuwde onderwijzeressen in aanmerking kunnen komen zal geschieden in tijdelijke dienst. Salariëring overeenkomstig de rijksregeling. Met speciale wensen zal zoveel mogelijk rekening worden gehouden. Voor het verkrijgen van inlichtingen en voor het aan vragen van een sollicitatieformulier kan men zich wenden tot de afdeling Onderwijs der gemeentesecretarie, Bur gemeester De Monchyplein 9. kamer 3343, tel. 624121, toestel 2545. iedereen leest de krant altijd en overal. iedereen leest de krant altijd en overal. De 2-zits bank verovert de huiskamers van Nederland. Niet alleen vanwege het komfort. Niet alleen vanwege de fraaie uitvoeringen. Maar vooral door de schier eindeloze mogelijkheden. U kunt er namelijk uw bestaande interieur mee uitbreiden. Of er uw nieuwe inrichting mee beginnen. Terwijl ook op andere plaatsen in huis, waar geen groot meubel past, de 2-zits bank uitkomst biedt. En het interieur op zeer komfortabele wijze verfraait. Met trots wijzen wij op onze verrassend grote kollektie. Met biezondere exemplaren in elke stijl. En in vele fijne materialen, waaronder echt leder. 2-Zits bank met houten donkerbruin gebeitste romp en bekleed met echt lederen kussens in licht- of donkerbruin 2-Zits bank bekleed met biezonder mooie grijs/zwarte streepstof in een perfekte vormgeving. Doordat de kussens uitklapbaar zijn kan de bank ook als slaapbank gebruikt worden 1100." Robuuste 2-zits bank, bekleed met echt leder in antiek finish 1475.- in donkerbruin 2-Zits bank bekleed met velours de lin, in diverse fantastisch mooie kleuren 1520.- Zoals afgebeeld, bekleed met een zware gobelin, kéuze uit diverse kleuren Scandinavische 2-zits bank bekleed met echt leder in prachtig diepbruin Stijlvolle 2-zits bank bekleed met een prachtige beige tweedstof !575.- het woonwarenhuis van Vroom Dreesmann winkelcentrum in de Bogaard Rijswijk WILT U ZICH VERDER ONTWIKKELEN? Hiertoe bestaat de gelegenheid in de Daar leert u op een prettige manier: een goede brief schrijven, nauwkeurig te rekenen en bovendien doet u er enige aardrijkskundige en maatschappelijke ken nis op. De lessen worden gegeven op maandag en donderdag of dinsdag en vrijdag telkens van half acht tot half tien in de volgende scholen (voor zover zich dêiar voldoende deelnemers melden): Bezemstraat 1 Capadosestraat 11 Meidoornstraat 13 Roemer Visscherstraat 106 Van Ostadeschool, Van Ostadestraat 251, telf. 880636 Terwestenschool, Terwestenstraat 105, telf. 337912 De Vliegerschool, De Vliegerstraat 28, telf. 632526 Pr. Beatrixschool, Fisherstraat 135, telf. 651578 Prof. Gunningschool, Prinsengracht 73B, telf. 333470 Mariaschool, Jan de Baenstraat 75A, telf. 656169 Prof. van Poeljesschool, Zusterstraat 121 Frans Halsschool, Frans Halsstraat 93 Kon. Emmaschool, Kon. Emmakade 36 Meester Schaebergschool, Westeinde 68A van half september tot half maart. Tevens bestaat de mogelijkheid opgeleid te worden voor het officieel erkencfe •i van de Stichting I V.I. Het lesgeld bedraagt 50.per half jaar. Aanmelding op maandag 8 september a s. in de boven de .*^*-lijn ge noemde scholen, 's-avonds van half acht tot half negen. Schriftelijke of telefonische aanmelding is ook mogelijk bij het I^CT-secre- tariaat. Laan van Meerdervoort 16, telf. 636353 of 461048. Aanvang van de cursus op maandag 22 september. Bij voldoende deelname zal er dit jaar weer een cursus gegeven worden voor het Inlichtingen verstrekt de schoolleider, telf 631485 né 18.30 uur. Het Bestuur van het Onderwijs aan Volwassenen Haags Cultureel Trefpunt Bij het openbaar gewoon lager en buitengewoon onderwijs worden gevraagd voor het verrichten van invaldiensten Bij een voorkomend ziektegeval onder het onderwijzend personeel wordt op de invaller een beroep gedaan om de klas waar te nemen. Een eigen telefoonaansluiting is onontbeerlijk. Voorts wordt gevraagd een voor 5 uur per week aaneen tweetal lagere scholen (elk 2 ft uur) voor het verzorgen van de musische vorming van de leerlingen. Belangstellenden voor genoemde functies worden verzocht zich schriftelijk (onder vermelding van vacaturenummer OND 402) dan wel telefonisch op te geven bij de afdeling Onderwijs, Stadhuis, tel. 071 -14 53 44, toestel 452 (heer De Nes) aan de adverteerders in de rubriek zej-advertenties rubriek Het onderwijs vraagt uiterlijk in het bezit van de advertentieorderafdeling van de Chr. Pers, Postbus 859 te Amsterdam te zijn. U gelieve uw opgave derhalve psssst! niet verder vertellen hoor; maar u kunt het zeker als u voor wat duppies 'n krantje koopt 7 en dat even lekker doorleest..

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 13