logopedist FAMILIEBERICHTEN Huize Romsicht vraagt verpleeghulpen assistente in de keuken IU TROUW/KWARTET DINSDAG 2 SEPTEMBER 1975 PS12/RH14 100-jarig jubileum van de School met de Bijbel te Ezinge. Alle oud-leerlingen van 13 t/m 21 jaar worden uit genodigd voor een feestavond op 6 september. Medewerking van een discotheek. De leden boven 21 jaar worden op 5 september verwacht. Beide avonden beginnen om 8.00 uur in „Ons Centrum", Nieuwe Streek Ezinge. Ik zeg tot de Here: Mijn toevlucht en mijn vesting, mijn God op wie ik vertrouw. Psalm 91.: 2. Op zondag 31 augustus is zacht en kalm van ons heengegaan onze lieve Moeder, Schoon moeder. Overgrootmoeder en Tante Henriëtta Christina Martina Pruim-van der Marei sinds 1941 weduwe van J. Pruim, in de ouderdom van 93 jaar. J. J. H. Pruim J. C. Pruim-Oosterveld L. W. Pruim J. Pruim-Uleman Kleinkinderen. achterkleinkinderen en verdere familie 's-Gravenhage, Huize ..Het Strangeduin", Gevers Deynootweg 59. Correspondentie-adres: Lijsterbesstraat 141. Moeder is opgebaard in de rouwkamer Van Boetzelaerlaan 292. Bezoekuren dinsdag van 3-4 uur, woensdag van 6.30-7.30 uur. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden in de aula van de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoellestraat 2a, op donderdag 4 september om 10.15 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen, na een kortstondige ziekte, onze geliefde en zorgzame Moeder. Schoon moeder en Oma Annigje de Haan sinds 1965 weduwe van Hendrik van der Vliet, op de leeftijd van ruim 82 jaar. Abcoude: L. Fokker-Van der Vliet W. Fokker Kamerik: K. C. Nap-Van der Vliet A. G. Nap Wijde Wormer: M. J. van Dam-Van der Vliet C. van Dam Utrecht: A. H. van der Vliet S. van der Vliet- Van der Werff Zegveld: H. van der Vliet J van der Vliet-Verwoerd en kleinkinderen Kamerik, 31 augustus 1975. Mijzijde 98. Gelegenheid tot condoleren aan huis 's avonds van 7.30—9 30 uur en na de begrafenis in het Gemeentelokaal te Zegveld. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden op donderdag 4 september a.s. op de Hervormde Begraafplaats te Zegveld om 12.30 uur. God heeft op vrijdag 29 augustus in Zijn Heer lijkheid opgenomen onze Vader, Groot- en Overgrootvader Adrianus Fuijkschot sinds 1 mei 1961 weduwnaar van Grietje van Dalen Op de leeftijd van 92 jaar. O als ik niet had geloofd, des Heeren goedheid te zullen zien in het land der levenden! Ik wil zingen, ja psalmzingen den Heere. Uit psalm 27. Zuilinchem: F. F. Fuijkschot E. J. Fuijschot G. H. Fuijkschot-van Veen A. Fuijkschot H. Fuijkschot-v. Zandwijk Eindhoven: A. Fuijkschot Zuilichem: J. W. Fuijkschot-Schriever Schiedam: C. de Langen-Fuijkschot H. I. Ambacht: C. Fuijkschot J. D. Fuijkschot-Davidse Schiedam: E. D. Fuijkschot Doorn: E. Fuijkschot T. G. Fuijkschot-Kleijn Leeuwarden: G. Fuijkschot M. Fuijkschot-v. Genderen Zuilichem: G. W. de Kock-Fuijkschot K. de Koek Geldermalsen: A. Fuijkschot H. Fuijkschot-v. Heusden Klein- en achterkleinkinderen De begrafenis zal D.V. plaatsvinden dinsdag 2 september om 14.00 uur vanuit de Geref. Kerk, Molenstraat te Zuilichem. Zuilichem, 29 augustus 1975. Hampad 1. 'k Zal dan gedurig bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten daar Gij mijn rechterhand woudt vatten. Van de aardse banden losgemaakt heeft de Here na een ziekbed van enkele dagen thuis gehaald Zijn moegestreden kind, onze lieve, zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Jaapje Noordzij-Langstraat geboren op 1 april 1889. Zij is verlost. God heeft haar welgedaan. Namens alle kinderen, klein- en acherkleinkinderen L. Noordzij Pernis. 31 augustus 1975. Bejaardencentrum „Het Havenlicht", Velsenaerstraat 4. Correspondentieadres: Van Polanenstraat 19, H. I. Ambacht. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden woensdag 3 september a.s om 12.30 uur in ..Het Havenlicht", waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Pernis. Vertrek vanaf „Het Havenlicht" om 1.15 uur. Na afloop van de begrafenisplechtigheid is in „Het Havenlicht" gelegenheid de familie te condoleren. Mijn genade is U genoeg. In Jezus ontslapen mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader en Grootvader Kornelis ter Veen op de leeftijd van 68 jaar, echtgenoot van Lammechien Vennik. Sadskanaal, 1 september 1975. Lindenstraat 2. Stadskanaal: L. ter Veen-Vennik Oegstgeest: Lien Schoonoord: Kor en Henny Schoonoord: Janny en Piet Hoogeveen: Henk en Lammy en kleinkinderen De begrafenis is bepaald op vrijdag 5 septem ber a.s. om 14.00 uur te Stadskanaal. Zij. die de overledene de laatste eer wensen te bewij zen, worden verzocht om 13.00 uur samen te komen in het Herv. Gemeentegebouw, Brug straat 3 te Stadskanaal. Aanvang rouwdienst 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het gebouw. OPGEROEPEN TOT HOGER DIENST op 29 augustus 1975 onze lieve onvergetelijke Zuster, Tante en Nicht Catharina Engelina Lammigje de Dreu op de leeftijd van bijna 66 jaar. Zichzelf vergeten en anderen liefhebben was de grootste vreugde van haar hart. Namens ons allen: De Meern: Marietje van Dalen-De Dreu Correspondentieadres: Lichtenberglaan 8, De Meern. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van de Begrafenisonderneming Pot- hoff, Valeriusstraat 135-137 te Amsterdam. Condoleantiebezoek dinsdagavond 2 september van 78 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 3 september om 10.15 uur in het gebouw van het Leger des Heils, De Wetstraat 25 te Baarn en zal onder leiding staan van mevrouw ma joor T» de Heus-Visser. De teraardebestelling onder leiding van ma joor O. Krommenhoek vindt plaats tegen 12 uur op de begraafplaats aan de Wijkamplaan te Baarn. De Here heeft in Zijn Heerlijkheid opgenomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma Hilje Aalfs geliefde echtgenote van S. Haalstra, op de leef tijd van 69 jaar. na een gelukkige echtvereni ging van bijna 49 jaar. „De Here is mijn Herder, mij zal niets ontbreken." Grijpskerk, 29 augustus 1975. Schoutstraat 14. Grijpskerk: S. Haalstra Pretoria (Z.-A.): R. J. Bosman-Haalstra R. Bosman Leersum: R. T. Haalstra T. Haalstra-Thijs Kommerzijl: K. Helmantel D. Helmantel-Dijkstra Midwolda D. Vink-Haalstra B. Vink Winschoten: T. H. Haalstra E. Haalstra-Dijkstra Niezijl: J. S. Huizinga-Haalstra H. Huizinga Roden H. D Haalstra T. Haalstra-v. d. Heide en kleinkinderen De rouwdienst zal plaatsvinden op woensdag 3 september 1975 in de Geref. Kerk te Grijps kerk om 13.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid te condo leren in „De Burcht". Thuis liever geen bezoek. Door een noodlottig ongeval werd plotseling van ons weggenomen, mijn lieve Man en onze lieve Vader Frits Mehrtens op de leeftijd van 53 jaar. Naarden: J. J. Mehrtens-Bregman Diemen: Ingrid Barzilay-Mehrtens Benjamin Barzilay Hilversum. Janine Mehrtens Naarden: Mariette Mehrtens Naarden, 29 augustus 1975. Sandtmannlaan 13 GEEN TOESPRAKEN THUIS LIEVER GEEN BEZOEK De rouwdienst welke geleid zal worden door de weleerwaarde heer dr. J. van der Werf, zal ge houden worden woensdag 3 september om 13.00 uur in de Oude Kerk aan het Oude Kerks- plein 15 te Amsterdam-Centrum, waarna de teraardebestelling om 15.00 uur zal plaatsheb ben op de Algemene Begraafplaats aan de Val- keveenselaan te Naarden. Heden behaagde het de Here, na een kort stondige ziekte van ons weg te nemen, onze lieve zorgzame Moeder, Schoonmoeder. Groot moeder, Zuster. Schoonzuster en Tante Aartje Deelen weduwe van J. Stam. in de leeftijd van 83 jaar Psalm 116 d'Eenvoudige wil God steeds gadeslaan. Papendrecht: L. Stam-Stam C. Stam Rotterdam: J. Stam L. H. S. Stam-Houweling Capelle a.d. IJssel: W. Stam W. Stam-Stam Rotterdam: M. Stam Rotterdam: W. M. van Dijk-Stam J. van Dijk Ter Apel: H. Stam C. Stam-van Os en kleinkinderen Rotterdam. 30 augustus 1975, Ploegstraat 39 a. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer Goereesestraat 10 a. Rotterdam-Zuid. Gelegenheid tot condoléance- en rouwbezoek: Dinsdag van 19.00-19.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag 3 september a.s. op de Algemene Zuiderbe graafplaats, Slinge 50, Rotterdam-Zuid. Vertrek van de rouwkamer om 12.15 uur. Aankomst in de kapel om 12.30 uur. In de volle zekerheid des geloofs werd plotse ling uit ons midden weggenomen onze geliefde Vader en Opa Pieter Verduijn op de leeftijd van 71 jaar. Er is een haven, een veilige haven, waar je troost en vrede vindt. Groede: A. Verduijn M. Verduijn-v. d. Lijke Breskens: S. Pieterse-Verduijn L. Pieterse en kleinkinderen Breskens, 31 augustus 1975 Parklaan 12 Correspondentie-adres: Havenstraat 10-12 De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben te Breskens op donderdag 4 september 1975 om 15.00 uur, voorafgegaan door een kerkdienst in de Vrije Evangelische Kerk, Papendrecht 3; aanvang der dienst 14.00 uur. Na afloop gelegenheid tot condoleren in Goedertij t. „Dan ga ik op tot Gods altaren Heden nam God tot Zich, na maanden van lijden, dat hij blijmoedig heeft gedragen, mijn lieve Man Willem van den Berg: op de leeftijd van 75 jaar. Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin A. van den Berg-van Tol 's-Gravenhage, 29 augustus 1975 De Dreef 106. Thuis geen bezoek - Geen bloemen. De begrafenis zal plaatshebben woensdag 3 september om 1 uur op „Nieuw Eykenduynen". Kamperfoeliestraat 2 A. Vertrek van de rouwkamer, Burgemeester van Karnebeeklaan 13. om 12.40 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis. In groot vertrouwen op zijn Heer is opgenomen onze lieve Broer, Zwager en Oom Pieter Adrianus Storm in de gezegende ouderdom van 80 jaar. Uit aller naam: Mevrouw M. Storm-van der Houwen Naaldwijk, 1 september 1975 Bejaardencentrum „Pljletuinenhof", Verdilaan 43. Correspondentie-adres Mevrouw M. Storm-van der Houwen. Lagewoerd 49, Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren dinsdag 2 septem ber a.s. van 19.3020.30 uur in de aula van „Pijletuinenhof" De rouwdienst wordt D.V. gehouden woensdag 3 september a.s. in de aula van „Pijletuinen hof". aanvang 13.00 uur, waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden op de algemene be graafplaats, Geestweg te Naaldwijk. Op Zijn tijd nam de Here tot Zich Zijn kind, onze lieve Vader en Grootvader Marten Gerhardus Snijders op de leeftijd van 69 jaar. Amerèfoort: A. Snijders F. A. D. Snijders-Schelhaas Femmy-Anne Marlous Nimda Radewijk: L. G. Meijer-Snijders D. Meijer Bert Marianne Hardenberg. 30 augustus 1975. Oosteinde 26. Correspondentieadres: Copernicusstraat 14, Amersfoort. De begrafenis zal plaatshebben donderdag 4 september a.s. op de begraafplaats aan de Bruchterweg te Hardenberg. De rouwdienst zal worden gehouden in „De Schakel" aan het Wilhelminaplein te Harden berg; aanvang 11.00 uur. Vertrek naar de begraafplaats om 11.30 uur. Voor de dienst gelegenheid tot condoleren. De Heere heeft uit zijn lijden verlost en ln de heerlijkheid van het eeuwige leven opgenomen mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Glijn Keizenvaard op de leeftijd van 68 jaar. „Mijn genade is u genoeg". 2 Cor. 12 9. D. Keizerwaard-Zevenhuizen, kinderen en kleinkinderen. Berkel en Rodenrijs, 1 september 1975. Westersingel 48. GEEN BLOEMEN Gelegenheid tot condoleren uitsluitend don derdagavond van 7.30 tot 8 30 uur in het woon huis en na de begrafenis in de kapel op de begraafplaats. De begrafenis zal plaatsvinden D.V. vrijdag 5 september om 2.45 uur op de algemene be graafplaats. Want hetzij dat wij leven, wij leven den Heere; hetzij dat wij sterven, wij sterven den Heere; hetzij dan dat wij leven, het zij dat wij sterven, wij zijn des Heeren. Rom. 14 8 Heden is voor ons vrij onverwacht op de leef tijd van 73 jaar ontslapen mijn lieve Man, onze zeer zorgzame Vader en Grootvader Hermanus Hofman In leven Bedienaar des goddelijken woords te Schiedam. E. Hofman-Scharp J. Hofman P. M. Hofman-van der Steenhoven P. Wilmans-Hofman R. C. Wilmans J. L. M. Zoutendijk-Hofman P. W. Zoutendijk M. K. van Elsacker-Hofman J. van ElsScker H. Hofman en kleinkinderen Schiedam, 31 augustus 1975 Prof. Kamerlingh Onneslaan 123 b Geen bloemen Geen bezoek aan huis De overledene ligt opgebaard in de Plantage- kerk, Lange Nieuwstraat 63. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag en woensdag van 14.00 tot 15.30 uur en van 19.30 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 4 sept. a.s. in de Plantagekerk, Lange Nieuw straat 63; aanvang van de dienst om 13.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben in het familiegraf op de algemene begraafplaats te Schiedam. Vertrek vanaf het kerkgebouw om 14.00 uur. Aankomst in de aula op de begraafplaats om pl.m. 14.15 uur. Heden werd opgenomen in het Hemels Vader huis onze zorgzame Man en Vader Adriaan Marinus Witte op de leeftijd van 53 jaar. Dat Jezus voor hem was gestorven en de Hei lige geest ook voor ons blijft zorgen was zijn rust. Delft: D. C. Witte-Jonkheer 's-Gravenhage: Willie en Joost Delft: Franny en Marcel Eindhoven: Ad Delft: Rob Dineke Kees Delft, 30 augustus 1975. Madoerastraat 23. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146, Delft, alwaar gelegenheid is tot condoleren dinsdagavond van 7-8 uur. Bezoekuur dins dagmiddag van 3-4 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in „Het Open Hof", Storklaan 1 te Delft, woensdag 3 september a.s. om 1 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaats hebben op de be graafplaats „de Bieberg", Bieberglaan 64 te Breda, om circa 4 uur. Vertrek van Madoerastraat 23 om 12.30 uur. Geen bloemen Geen toespraken Het Algemeen Bestuur van de Betonvereniglng en de medewerkers van het secretariaat heb ben met diepe verslagenheid kennis genomen van het overlijden van Ing. A. M. Witte in de leeftijd van 53 jaar. Hij heeft als secretaris van de Betonvereniging gedurende 15 jaren met grote toewijding en bekwaamheid de belangen van de betontech- niek gediend. De nagedachtenis aan zijn inne mende persoonlijkheid zal door ons in hoge ere worden gehouden. Zoetermeer, 1 september 1975. Dankbaar voor alles wat hij in al die jaren voor ons heeft betekend, moeten wij U in droefheid mededelen, dat op zaterdag 30 augustus, gesterkt door de genademiddelen, is heengegaan onze zorgzame Vader en Opa Simon Johannes van der Geest weduwnaar van Maria Petronella Ruygrok in de leeftijd van 77 jaar. Diessen: Zr. Philomeno (Nel van der Geest) Harderwijk: Nico van der Geest Tiny van der Geest- Bruggeling De Kaag: Bep Strijk-van der Geest Jan Strijk Amstelveen: Gre van der Geest Oud-Ade: Jan van der Geest Trees van der Geest van der Fits Zeist: Rie Nederhoff- van der Geest Wim Nederhoff Voorschoten: Cor van der Geest Corry van der Geest- Meyer Rijpwetering: Siem van der Geest Riet van der Geest v. d. Poel Roelof arendsveen: Piet van der Geest Ans van der Geest- Bakker en Kleinkinderen Rijpwetering, 30 augustus 1975 Pastoor v. d. Plaatstr. 23 De gezongen requiemmis zal worden gehouden hedenochtend om 11.00 uur. waarna de begra fenis zal. plaats vinden op het R.K. kerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpshuis. God zal hen zelf bevestigen en schragen, en op Zijn rol, waar Hij de volken schrijft, hen tellen, als in Israël ingelijfd, en doen den naam van Sions kind'ren dragen. Ps. 87 4 Voor ons geheel onverwacht nam God in Zijn heerlijkheid op mijn innig geliefde Man, mijn héél lieve Papa, onze lieve Broer, Behuwd- broer, Oom en Neef Willem Hendrik Reevers op de leeftijd van 48 jaar. M. Reevers-Gastel Corrie en verdere familie Overschie, 31 augustus 1975 Burgemeester Bosstraat 16 Geen bloemen - Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. donderdag 4 september in de kapel van de be graafplaats Hofwijk aan de Delftweg 230, door de weleerw. heer Ds. Th. de Kok, aanvang 12.45 uur, waarna de begrafenis volgt in het familiegraf Geheel onverwacht heeft de Here uit ons mid den genomen Johannes Pieter Vreugdenhil Wij zijn dankbaar voor hem te hebben mogen zorgen. Begeleidend personeel en bewoners van de „Spar-Wilg" Dr. mr. Willem v. d. Berghstichting Noord wijk. •f li IS ita uil jtg lee ORTHOPAEDAGOGISCH BEHANDELINGS-INSTITUUT SCHREUDER, ARNHEM In ons behandelingsteam is plaats vooreen Het werk van de logopedist is vooral gericht op de behandeling van spraakstoornissen en het stimuleren van taalgebruik. Van hem (haar) wordt verwacht dat het werk wordt gedaan in nauwe samenwerking met de leden van de staf (i.h.b. het therapeutenteam). Het gaat om 18 behandelingsuren per week. Salariëring volgens overheidsregelingen. Zij die solliciteren willen naar deze funktie worden verzocht hun brief te richten aan de directie van het instituut, Bakenbergseweg 260 te Arnhem. Lisc De 701 lag nen chr. verpleeg en verzorgings inrichting Valeriusplein 6 Amsterdam-Zuid telefoon 020-790797 en U) nc ïu; Nou

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14