Toch nog kans op aparte verpleegafdelingen voor begeleiding stervenden fi^ i\ Monumenten, vroeger en nu in Boymans Gratis prenten halen in Weesp en Bussum Ziekenfondsraad bekijkt subsidieaanvragen nog Prof. Mertens: het gaat niet om dagen maar om maanden Komst Surinamers leidt ook tot actie in Alphen a.d. Rijn Comité protesteert tegen handelwijze van onderwijsbond 1 Iedereen leest de krant altijd en overal q- 3QQL Concertgebouworkest in Festival van Vlaanderen FAMILIEBERICHTEN gepensioneerde GESCHIEDENIS LERAREN TROUW/KWARTET VRIJDAG 29 AUGUSTUS 1975 Van onze soc.-economische redactie AMSTELVEEN De Ziekenfondsraad zal opnieuw bekijken of er in verpleeghuizen aparte afde lingen moeten komen, die zich specialiseren in het begeleiden van stervende patiënten. Ook zal worden nagegaan of de stichting Terminale Zorg Amster dam en de stichting 'Voorbij de laatste stad', die zich met opvang en wetenschappelijk onderzoek van ongeneeslijk zieken willen bezig houden alsnog voor subsidie in aanmerking kunnen komen. De commissie verstrekkingen van de Ziekenfondsraad wees de subsi die aanvraag van de beide stichtin gen in eerste instantie af, maar na een betoog over de acute nood op het terrein van de stervensbegelei ding van het kroonlid prof. dr. A. Th. L. M. Mertens raakte een aan tal raadsleden aan het twijfelen. Toen bovendien bleek dat enkele passages in het advies van de com missie aanleiding gaven voor de nodige verwarring, werd besloten de hele zaak terug te verwijzen naar de commissie. Voor de stichtingen Terminale Zorg en "Voorbij de laatste stad' bete kent dit een nieuwe kans. Woord voerders van beide stichtingen heb ben zich in de krant al uiterst teleurgesteld getoond over de af wijzende beslissing van de commis sie. Volgens hen is het dringend noodzakelijk dat de begeleiding van stervenden met name van kan kerpatiënten op een wetenschap pelijk verantwoorde wijze ter hand wordt genomen. In zijn toespraak wees prof. Mer tens. hoogleraar sociale geneeskun de aan de universiteit van Nijme gen, erop dat het bij stervensbege leiding niet gaat om de laatste dagen, maar om de laatste maan den van ongeneeslijk zieken. Ook de opvang en de begeleiding van familieleden is daarbij in het ge ding. In het verleden was er vol gens de hoogleraar geen behoefte aan bijzondere stervensbegeleiding, omdat de meeste mensen thuis, in hm. vertrouwde omgeving, stierven. Momenteel sterft evenwel meer dan vijftig procent van alle mensen in een verpleeghuis of in een zieken huis. Dat stelt zware eisen aan het meestal zeer jonge verpleegkundige personeel. 'Een belangrijk verschil met vroe ger is ook, aldus prof. Mertens dat veel mensen geloofden dat zij naar de hemel gingen. Die hoop is nog Een voorbeeld daarvan is de Utrechtse Dom, een van de belang rijkste monumenten van Neder land, getekend door Jan de Beyer in de 18e eeuw, gezien vanuit de Servetstraat en nu gefotografeerd uit dezelfde gezichtshoek. De foto toont duidelijk aan. dat dit monu ment. dankzij de aandacht die men hier altijd voor gehad heeft, niet is weggedrukt in een vergeten hoek. Zo is er ook een ets van het kasteel Nijenrode, die in 1653 gemaakt werd door Herman Saftleven. Het kasteel bestaat nog steeds, hoewel het enige malen ingrijpend is ver bouwd en gerestaureerd. Maar lang ndet alle gebouwen die op deze tentoonstelling in tekening of prent zijn vereeuwigd, zijn nog Iedereen die belangstelling heeft kan tijdens die dagen een litho. ets. houtsnede of zeefdruk uitzoeken. Aan het eind van de expositieperio de kan men dan de gekozen prent voor een half jaar mee naar huis nemen. Aan het lenen van de pren ten zijn geen kosten verbonden. Die prenten maken del uit van de Artoteek 1870, een uitleencollectie die sinds 1970 is opgebouwd door het verzekeringsconcern 'De Neder landen van 1870'. Deze collectie omvat momenteel bijna 300 prenten van hedendaagse kunstenaars uit binnen- en buiten land zoals Etienne Elias. Karei Ap pel, Christo. Constant. Anton Hey- boer, Richard Lohse, Antonio Segui, Victor Vasarely. Roberto Matta, Je an Tinguely, Jan Montijn en Ossip Zadkine. De activiteiten van de Artoteek 1870 zijn gericht op het bevorderen van de belangstelling voor de he dendaagse beeldende kunst bij een groot publiek. Iedereen kan op deze mnier ervaren dat kunstwerken, die nu gemaakt worden een plaats ver dienen in de eigen omgeving en Muziekbibliotheek gaat naar Breda DEN HAAG De muziekbiblio theek van de Koninklijke Bond van Zang- en Oratoriumverenigingen in Nederland verhuist van het Schak- gebouw in Den Haag naar de Openbare Bibliotheek van de ge meente Breda. Het hoofd van de muziekbilbioth eek in Breda zal ook de bondsbibliotheek beheren. Vanaf 1 september kunnen koren er weer terecht: er zijn er. naar schatting zo'n 650 die jaarlijks mu ziek van de bondsbibliotheek huren. De 'bibliotheek omvat ook werken var» antiquarische waarde. niet verdwenen, maar de hulpverle ning is toch 'in een veel wereldser, meer geseculariseerde sfeer terecht gekomen. Dqt stelt ons voor het probleem van de optimale stervens begeleiding'. 1 Verplichting 'Wij zijn verplicht deze hulp zo goed mogelijk te geven, zo vervolg de de hoogleraar. Het gaat immers om een groep patiënten in de moei lijkste fase van hun leven: een groep die niet meer voor zichzelf kan opkomen, zoals bijvoorbeeld hartpatiënten wel kunnen'. In de huidige vérpleeghuizen wordt vol gens prof., Mertens de stervenshulp op bewonaeringswaardige wijze ge boden, maar er is volgens hem toch sprake van een leemte in de ge zondheidszorg. 'Ondanks deze hulp is de zorg niet optimaal. Een syste matisch onderzoek is daarom zeker op zijn plaats', aldus prof. Mertens. De voorzitter van de commissie verstrekkingen, de heer H. J. An- beek, gaf gisteren te kennen dat het de commissie niet ging om een principiële afwijzing van subsidie aan stichtingen, die zich bezig hou den met de stervensbegeleiding. 'We staan voor de vraag hoe de nood op dit gebied het snelst kan worden 'gelenigd. Via een onderzoek van de sectie verpleeghuizen van de Nationale Ziekenhuisraad en een eventuele uitbreiding van de perso neelsbezetting in de bestaande ver pleeghuizen of door subsidiëring van stichtingen, die behalve een sociaal ook een wetenschappelijk doel heb ben', aldus de heer An beek. ALPHEN AAN DEN RIJN Bewo ners van de Steekterweg in Alphen aan den Rijn zijn begonnen met een handtekeningenactie tegen de mogelijke komst van tachtig Suri namers. Van de driehonderd bewo ners langs de rijksstraatweg tussen Alphen en Zwammerdam hebben er vijftig hun handtekening geplaatst. De bewonersactie is ontstaan, na dat bekend is geworden dat het Alphense pluimveebedrijf Ruardy zijn gastarbeid erpension (tachtig bedden) aan CRM te huur heeft aangeboden als opvangcentrum voor rijksgenoten. De omwonenden van dit pension aan de weg vinden dat de omgeving zich niet leent voor vestiging van een zo grote groep Surinamers. De actievoerders zien liever dat het gemeentebestuur de twee leegstaande kantoorflats in Alphen als tijdelijk woonverblijf inricht. Ook de stichting Rijn en Lek 'Welzijnszorg Buitenlandse Werknemers' is niet ingenomen met de verhuur van het pension. Op het ogenblik wonen daar nog Marokkanen, die er nu uit moeten en zij zouden erop achteruitgaan. UTRECHT Een groep werkloze en met werkloosheid bedreigde vor mingswerkers. aangesloten bij de Algemene Bond van Onderwijzend personeel (ABOP) heeft vanuit Lim burg een actiecomité Werkloze Vor mingswerkers opgericht. Het comité eist van het hoofdbe stuur van de ABOP. dat het op nieuw van het ministerie van on derwijs probeert af te dwingen, dat de verslechterende maatregelen, waardoor per 1 november totaal 500 arbeidsplaatsen in het vormings werk zullen verdwijnen, ongedaan worden gemaakt. Dit hoge aantal werklozen, een kwart van het totale bestand aan vormingswerkers, is naar de mening van het comité veroorzaakt door het falen van het overleg tussen het hoofdbestuur van de onderwijs bond en het ministerie. Aan familie, vrienden en kennissen onze hartelijke dank voor de wijze waarop u allen bij ons 45-jarig huwelijksfeest van uw belangstelling heeft blijk ge geven. Voor de kado's, bloemstukken en bloemen en de vele gelukwensen die wij in ontvangst mochten nemen. Verder dank aan de leiding van de Brug voor de prima verzorging. D. v. Velden J. M. v. Velden-Zonneveld. 's-Gravenzande, augustus 1975. Acaciastraat 9. Aan allen die ons Gouden Huwelijksfeest onvergete lijk hebben gemaakt, op welke wijze dan ook, harte lijk dank mede namens kinderen en kleinkinderen. A. Reijm K. Reijm-v. d. Heuvel. Nieuwerkerk a. d. IJssel, le. Tochtweg 56. ROTTERDAM Ook in het Museum Boymans-Van Beuningen een tentoonstelling ter gelegenheid van het Monumentenjaar 1975: tekeningen en prenten, 77 stuks, uit eigen bezit, stadsgezichten, huizen en openbare gebouwen van kunstenaars uit de 17e, 18e en 19e eeuw. Daarnaast wordt, voor zover dat nog mogelijk is, aan de hand van een dertigtal foto's een beeld gegeven van de situatie, zoals die nu is. L. in ons land aan te treffen. De expositie wil daarom in dit Monu mentenjaar de aandacht vestigen op wat er nog is aan raadhuizen, stadspoorten, kerken, kastelen en andere gebouwen, die het waard zijn voor het nageslacht bewaard te blijven. Tekeningen en prenten dus, van veertig verschillende kunstenaars waaronder Jan Abrahamsz. Beer straten, Lambert Doomer, Gerrit Groenewegen, Rdmeyn de Hooghe, Johannes van Lexmond, Cornelis van Noorde, Roeland Roghman, Pieter Saenredam en Claes Jansz. Visscher. Er is een catalogus be schikbaar met 59 afbeeldingen. Van 6 september tot 2 november. WEESP BUSSUM Wie, helemaal gratis, een half jaar lang een grafisch kunstwerk in huis wil hebben, kan dinsdag 9 en woensdag 10 september terecht in Galerie 100, Nieuwstad 100 te Weesp en van 17 tot 28 september in het Theater 't Spant, Dr. Abraham Kuyperlaan 3 in Bussum, waar dan een 'Kunstsuper markt zonder kassa's' is ingericht. dat het contact met deze kunst niet beperkt hoeft te blijven tot het bezoek aan tentoonstellingen. De uitleentermijnen lopen telkens van maart tot en met augustus en van september tot en met februari. Verlenging van de uitleen is niet mogelijk, wel kan telkens een nieu we prent worden aangevraagd. Wie een prent wil lenen, kan die afha len op 9 en 10 september tussen 9 en 17 uur in Galerire 100 te Weesp en op 27 september in Theater 't Spant te Bussum. De tentoonstel ling daar is van maandag tot en met vrijdag open van 10 tot 16 uur en op zaterdag van 10 tot 12 uur. AMSTERDAM V oor het tiende achtereenvolgende seizoen treedt het Concertgebouworkest op in het Festival van Vlaanderen. Op zaterdag 6 september geeft het orkest oJ.v. Bernard Haitink een uitvoering van Schuberts Vijfde Symphonie en Das Lied von der Erde van Mahler in de Opera van Gent. Vocale solisten zijn Margarita Lilowa en James King. Een tweede concert vindt plaats op vrijdag 12 september in de St. Mar- tinuskerk te Aalast. Het programma vermeldt de complete balletmuziek Ma mère l'Oye' van Ravel en de Negende Symphonie van Schubert. Andere gastorkesten, die dit Jaar hun bijdrage aan het Festival van Vlaanderen leveren zijn het New Vork Philharmonic Orchestra, de Wiener Philharmoniker, Cleveland Orchestra. London Symphonie Or chestra en het Philharmonisch Or kest van Moskou. HARMONIE OF CONFLICT Polariuii* an conflictmodel zijn modewoorden. Ze wonlen vooral gebruikt door hen die de maatschappij willen veranderen door middel van harda strijd. Oe christelijke vakbeweging me#nt dat het andera moet Zij wil door de kracht van evan gelische overtuiging bouwen aan nieuwe maatschappelijke verhoudingen. Samen met an- derén. Daar zal soms strijd voor nodig zijn. Maar het uitgangspunt Ir sa menwerking. harmonie. Om de keu» tussen harmonie en conflict gaat het in de maat schappelijke ontwikkeling van vafldseg. Kiest u ook voor har- Meldt u dan een bij: Jezus, Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart. In volle overgave aan zijn Heer en Heiland, ging heden van ons heen onze liever zwager en oom M ARINUS WOONINK in de gezegende ouderdom van 81 jaar. Namens de familie: H. RIKSEN Rijssen, 26 augustus 1975 ..Huize Maranatha". Diekjansweg 1 Correspondentieadres: Arnhem, Viottastraat 39 Geen bloemen. De begrafenis zal D.V. plaats vinden zaterdag 30 augustus om 11.30 uur op de algemene begraafplaats Het Lentfert" te Rijssen. Vooraf, aanvang 10.45 uur, zal een rouwdienst worden gehouden in de Gereformeerde Kerk, Boomkamp 4. Belangstellenden worden uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren vóór aanvang van de rouwdienst. Heden is ontslapen in zijn Heer en Heiland mijn lieve onvergetelijke Broer en onze zorgzame Oom en Neef Johan Adam Crevecoeur Uit aller naam: J. G. Korendijk- Crevecoeur Mijn Broer is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 74. Gelegenheid tot bezoek vrijdagavond van 7.30 tot 8 uur. De begrafenis zal plaats vinden maandag 1 septem ber om 1.30 uur op de al gemene begraafplaats „Hof wijk", Delftweg 230 (voor malig Overschte). dankbetuiging Voor de vele blijken van be langstelling en hartelijk me deleven ondervonden bij het overlijden van onze lieve Man en Vader, Groot- en Over grootvader. Zwager en Oom Louis Joseph Philip Dane betuigen wij u allen langs deze weg onze oprechte en welgemeende dank. M. Dane-Breedljk R. J. E. Groenewegen- Dane W. Groenewegen A.C.S.I. PRINSES REIZEN - ZETTEN HOLLAND Wij zoeken voor een aantal van onze historische reizen o.b. naar Nassau. Waldeck, Loiregebied en Engeland enkele om de achtergronden van deze educatieve reizen voor een overwegend ouder publiek nader te belichten. Op onze bussen is naast de chauffeur tevens een hpstess aanwezig. Tel. inl. 08880 -20 55. Heden behaagde het de Here in Zijn heerlijkheid op te nemen mijn innig geliefde Man. onze zeer ge liefde zorgzame Vader en Grootvader Hendrik van den Eijkel echtgenoot van Jannetje de Koning, op de leeftijd van 75 jaar. Rijnsburg: J. van den Eijkel- de Koning A. Vijlbrlef- van den Eijkel A. Vijl brief van den Eijkel P. J. van den Eljkcl- van der Bent Jac. van den Eijkel J. van den Eijkel- de Mooij Katwijk a. d. Rijn: C. Vooys- van den Eijkel G. Vooys Rijnsburg: H. van den Eijkel T. van den Eljkel- Strijk W. van den Eijkel J. M. van den Eijkel- Kruyk Wierden: J. Dasselaar- van den Eijkel G. Dasselaar Rijnsburg: J. Knetsch- van den Eijkel D. Knetsch Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7.30 tot 9.30 uur en na de begrafe nis in de zaal van de lm. raanuelkerk aan de Kerk straat te Rijnsburg. De rouwdienst zal D.V. ge houden worden op maan dag 1 september a.s. om 2.30 uur n.m. in de aula op de begraafplaats van de Gereformeerde kerk aan de Zandtlaan te Rijnsburg. waarna de begrafenis zal plaats vinden op de be graafplaats aldaar. Veilig in Jezus armen. Heden nam de Here uit ons midden weg onze geliefde Opa Hendrik van den Eijkel echtgenoot van oma Dc Koning op de leeftijd van 75 jaar. De kleinkinderen Rijnsburg, 28 aug. 1975. Heidelb. Catech. Zondag 1. Heden nam God geheel onverwacht op Zijn tijd van ons weg, mijn innig geliefde Man. onze zorgzame Vader Anne Halbe Zijlstra echtgenoot van Lien Bruggema. op de leeftijd van 47 jaar. S. H. Zijlstra-Bruggema Gerda en Marien Theo Menno Irene 's-Gravenhage, 27 augustus 1975, Het Zicht 156. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcen- trum „Waldeck", Tramstraat 84 te 's-Graven- hage/Loosduinen. Bezoek van 6-7 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 1 september te 3 uur op de Algemene Be graafplaats ..Westduin" aan de Ockenburgh- straat te 's-Gravenhage/Loosduinen. Vertrek vanaf Het Zicht 156 te 2.30 uur. Na de teraardebestelling gelegenheid tot con doleren in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Heden nam de Here op in Zijn heerlijkheid Zijn kind, onze lieve Zwager en Oom Hendrik Jager oud 73 jaar. echtgenoot van Tannetje van Hulsteijn. Assen, 26 augustus 1975. Hollandse Rading: J. F. van Hulsteijn J. Fzn. Oostendorp: G. M. E. van Hulsteijn- van Vliet Amsterdam: E. van Hulsteijn Apeldoorn: J. M. van Hulsteijn Gramsbergen: J. van Hulsteijn Beetsterzwaag: P. Terpstra-van Hulsteijn R. Terpstra Neven en nichten Heden behaagde het de Heere plotseling van ons weg te nemen, mijn innig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader en Opa Jan Cornelis Aantjes op de leeftijd van 54 jaar. 'Mijn genade is U genoeg' D. J. Aaritjes-De Vor J. Aantjes W. J. G. Aantjes-Oudijk Ewoud-Jan Zeist: N. C. A. Aantjes J. de Boer BleskensgraafH. N. Aantjes K. AantjesrBreedeland Ottoland: A. W. Aantjes C. J. Aantjes Ottoland, 27 augustus 1975. B. 21. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7.309.30 uur. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben zaterdag 30 augustus om 14.45 uur te Otto land. De rouwdienst zal gehouden worden in de Geref. Kerk te Ottoland, welke aanvangt om 14.00 uur. Bestuur, directie en personeel van de Coöp. Melkinrichting en Zuivelfabriek „Graaf stroom", g.a. te Bleskensgraaf geven hierbij kennis, dat geheel onverwacht uit hun mid den is weggenomen, de heer J. C. Aantjes te Ottoland. Als bestuurslid heeft hij meegewerkt om de belangen van onze onderneming te dienen. Wij zullen met erkentelijkheid aan zijn per soon en werk terugdenken. Mogen zijn vrouw en kinderen kracht van de Heer ondervinden dit verlies te dragen. Bleskensgraaf, 27 augustus 1975. Met grote verslagenheid ontvingen wij bericht van het plotselinge overlijden van ons mede bestuurslid de heer J. C. Aantjes Dankbaar zijn wij voor al hetgeen hij voor ons tehuis heeft gedaan. De Here trooste zijn vrouw en kinderen in dit zware verlies. Sliedrecht, 27 augustus 1975 Bestuur, directrice en personeel van de Prot. Chr. Stichting voor Bej.zorg te Sliedrecht. Het bestuur van de Onderlinge Brandwaar borg Mij. te Molenaarsgraaf geeft met grote verslagenheid kennis van het plotseling over lijden van haar 2e voorzitter de heer J. C. Aantjes Met dankbaarheid gedenken wij wat hij voor onze Onderlinge heeft betekend. Zijn toegewijde arbeid, zijn belangstelling en vriendschap zullen in onze herinnering blijven voortleven. Voor het bestuur: C. van den Berg, voorzitter P. Vogel, administrateur Molenaarsgraaf, 27 augustus 1975 Psalm 25 6 berijmd. Wie heeft lust den Heer te vrezen, 't Allerhoogst en eeuwig goed? God zal zelf zijn leidsman wezen, Leren hoe hij wand'len moet. 't Goed, dat nimmermeer vergaat, Zal hij ongestoord verwerven. En zijn God geheiligd zaad Zal 't gezegend aardrijk erven. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden, na een moedig gedragen ziekte, in het geloof in Jezus Christus, van mijn lie ve Vrouw, onze zorgzame Moeder, Schoon moeder, Zuster, Schoonzuster en Grootmoeder Janneke Hendriks echtgenote van A. Costeris, op de leeftijd van 66 jaar. Geldermalsen: A. Costeris Utrecht: A. A. Costeris A. Costeris-Van 't Verlaat Haaksbergen: N. P. Costeris Th. Costeris-Bonsink Utrecht: H. C. Keuter-Costeris J. Keuter en kleinkinderen. Geldermalsen, 27 augustus 1975. Tunnelweg 15. LIEVER GEEN BLOEMEN De overledene is opgebaard in de rouwkamei van de Utrechtse Begrafenis Vereniging, Bilt- straat 25 te Utrecht. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdag vai 19.00—20.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag september om 13.00 uur op de begraafplaat! 'Den en Rust', Frans Halslaan te Bilthoven Gelegenheid tot condoleren na de begrafeni in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 23 (onberijmd Heden nam de Here tot Zich mijn moegestre den geliefde Vrouw, onze zorgzame Moede en Oma Elisabeth Wilhelmus-Udo in de ouderdom van 74 jaar. Amstelveen: K. Wilhelmus Amstelveen: N. Wilhelmus Amsterdam: P. Oosterhoff-Wilhelmus J. R. Oosterhoff Amstelveen: J. Wilhelmus T. Wilhelmus-Kornstra Amstelveen: G. Ninteman-Wilhelmus C. Ninteman Amstelveen: G. Wilhelmus 'E. Wilhelmus-Reist en kleinkinderen. Amstelveen, 28 augustus 1975. Talmastraat 64. Gelegenheid tot condoleren op 29 en augustus, 's avonds van 810 uur op hi adres: Wolfert van Borsselenweg 83, Amstel veen. Gelegenheid tot afscheid nemen maandag avond van 78 uur in het P.C.B.-gebow Vondelstraat 101 te Amsterdam. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 2 sep tember om 15.00 uur op de begraafplaat 'Zorgvlied' aan de Amsteldijk te Amsterdan Vertrek van de Talmastraat 64 om ongevei -14.30 uur. VERZOEKE GEEN BLOEMEN Heden behaagde het de Here, op 27 augusti 1975, tot Zien te nemen, onze lieve Moede Zuster, Schoonzuster en Tante Arendina Johanna Wilhelmina Slob-Koelevvijn weduwe van Wouter Slob in de ouderdom van 82 jaar. Mede namens verdere familie H. F. van Meerkerk-Sl( C. D. van Meerkerk Capelle aan den IJssel correspondentie-adres C. D. van Meerkerk Alkenoord 30 Geen bloemen Moeder is opgebaard in de rouwkamer aan Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vries laan te Rotterdam). Bezoek en gelegenheid tot condoleren donde dag en vrijdag van 20.00 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag augustus a.s. op de algemene begraafplaa „Crooswijk", Kerkhoflaan 1 te Rotterdam. Vertrek vanaf de rouwkamer om 9.00 uur. Aankomst in de kapel circa 9.20 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid condoleren in de aula op de begraafplaats. Onverwacht riep God tot Zich onze lie Dochter, Zuster en Tante Wilhelmina Geertruida Reinink echtgenote van de heer R. Alofsen, op de leeftijd van 51 jaar. J. J. H. Reinink - Breukela M. W. G. Willems-Rein; H. Reinink J. H. M. Hogeboom- Reinli A. M. v. Ommen-Reinin F. H. v. Ommen G. J. Reinink H. Reinink-Heuver J. J. H. Mijmans-Reinii Neven en nichten „De Heer is mijn herd mij ontbreekt niets" Psalm Heden overleed tot onze diepe droefheid ml lieve zorgzame Man, onze lieve Vader Grootvader Hendrik Jacob Doeve op de leeftijd van 78 jaar. Uit aller naam: G. Doeve-Schout Utrecht, 27 augustus 1975 Van Brammendreef 129. De overledene is opgebaard in de rouwkan van het Diaconessenhuls, die geopend is v 16.00 tot 17.00 uur. Thuis geen bezoek - Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben maaj dag 1 september om 11.45 uur op de N.H. f graafplaats te Oud-Zuilen. Vooraf wordt om 11.00 uur een rouwdienst g) houden in de N.H. Kerk te Oud-Zuilen.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12