4 FAMILIEBERICHTEN Succesvol adverteren in TROUW-KWART TROUW KWARTET DONDERDAG 28 AUGUSTUS 1975 Enige kennisgeving. Getrouwd: H. van der Linde en L. Weysenfeld God dankend voor de rijkdom die Hij ons in al die jaren schonk, hopen wij met onze kinderen op maandag 1 september 1975 ons 25-jarig huwelijks feest te vieren. Ieder, die in onze vreugde wil delen, is die dag van harte welkom van 20.00 tot 22.00 uur in restaurant Dirck Dirckz, Amstelveenseweg 764, Amsterdam-Zuid bij de Bosbaan. Gerrit en Bep van Kooten Amsterdam, Overtoom 308. In de Liefde van Christus, Die voor ons aan het Krüis van Golgotha de dood heeft over wonnen. is gisteren op 68-jarige leeftijd tot Hem gegaan onze geliefde en zorgzame Man, Vader. Schoonvader en Broer Ong Yan Hong arts echtgenoot van Liem Annie Nio Nieuwenhagen, 26 augustus 1975. Kennedylaan 5. Nieuwenhagen: A. Ong Yan Hong-Liem Ong Tiong Khing, arts Ong Tjoe Wan (M. Setiawan) Ong Tiong San, Dr. med. Ong Tiong Hauw Fulda: (H. C. Hidajat), Dr. med. Lily Hidajat-Santosa Gabriela en Rüdiger Hübschmann Ong Lien Nio Ong Yan Tjong Hendrik Th. en W. Lilipaly De uitvaartdienst heeft plaats gevonden op woensdag 27 augustus 1975 om 14.30 uur in het Wijkcentrum "De Kleikoel", 1213-Laan 1 te Nieuwenhagen en de teraardebestelling aan sluitend op de Algemene Protestantse Begraaf plaats. Kempkensweg te Schaesberg. Schiedam: Rothenburg a.d. Bonn: Clearwater/Florida Bandung: Pohlheim: „Ik weet dat mijn Verlosser leeft" Dankbaar voor de liefde die hij ons gaf nam God tot Zich onze lieve zorgzame Man, Vader en Opa Gerrit Vreken op de leeftijd van 75 jaar. C. P. J. Vreken-Niezén Guurt en Jan Bram en Tini Ju Corry en Jan Riet en Frits Jan en Nely Gert en Wil Ab en Lies en kleinkinderen Aalsmeer, 26 augustus 1975. Oosteinderweg 262 De rouwdienst zal gehouden worden in de Ger. Kerk Ophelialaan 247 te Aalsmeer vrijdag 29 augustus a.s. om 15.00 uur. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de nieuwe algemene begraafplaats te Aalsmeer om plm. 15.45 uur. Geen bloemen. Condoleantiebezoek donderdag na 19.00 uur. „In Zijn hoede is hij weigeborgen" Heden werd na een ernstige ziekte door de Heer weggenomen mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader en Grootvader, Broer en Zwager Frederik Adriaan Westhoff (emeritus-predikant der Nederlands Hervormde Kerk) op de leeftijd van 64 jaar. Johannes 14 vers 2. Kollum: D. J. A. Westhoff-Riemens Wijk bij Duurstede: T. Westhoff-van der Zee H. R. Westhoff en kinderen Den Haag: B. Westhoff-Ribbens J. W. Westhoff T. Westhoff-Swildens R. A. Westhoff M. Riemens B. Riemens-Jagerman Chr. L. Riemens H. Riemens A. L. Coolsma-Riemens M. Riemens-Brouwer S. Riemens Nuenen: S. Heertjes-Riemens N. Heertjes Kollum, 26 augustus 1975. Ooievaarshof 33. Op vrijdag 29 aug. a.s. om 14.00 uur zal een rouwdienst gehouden worden in de Maartens kerk te Kollum (voorganger Ds. Sieders), waarna de begrafenis zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de kerk. Geen bloemen en geen toespraken. Maracaibo (Venezuela) Zeist: Zeist: Blaricum: Utrecht: Kollum: De Here zal voor u strijden, en gij zult stil zijn. Exodus 14 14. Heden ontsliep in haar Heer en Heiland, onze lieve Zuster en Tante Teuntje Maria van der Eyk in de ouderdom van 80 jaar. C. Dijkshoorn-van der Eijk Nichten en neven Schiedam-Kethel. 26 augustus 1975, Huize „Spaland", Willem Andriessenlaan 2. Correspondentie-adres De heer D. van der Eijk, Schiedamseweg 16. Geen bloemen. Rouwbezoek ert gelegenheid tot condoleren in de aula van huize „Spaland", donderdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst, geleid door de weleerwaarde heer J. Hoogendam. zal gehouden worden in genoemde aula op vrijdag 29 augustus a.s. om 11.15 uur. waarna de bijzetting in het fami liegraf zal plaatsvinden op de begraafplaats der Hervormde Kerk aan het Noordeinde te circa 12.00 uur. Het bestuur van de "Vereniging tot instand houding en stichting van scholen met den Bijbel te Capelle aan den IJssel' 'geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer J. Boomsma oud-hoofd van de Prins Alexanderschool. Een generatie lang heeft hij zijn stempel ge drukt op het christelijk onderwijs en heeft hij mede leiding gegeven aan het kerkelijk leven van Capelle aan den IJssel. Capelle aan den IJssel, 24 augustus 1975. Namens het bestuur, C. W. Twinke, voorzitter. J. Volhand, secretaris. „Christus is ook voor mij aan het kruis ge storven, maar Hij is ook weer opgestaan, anders was alles te vergeefs geweest". Na een kortstondig lijden is uit de benauwd heid weggenomen mijn lieve zorgzame Man, onze Broer, Zwager, Oom en Oudoom Johannes van Harskamp op de leeftijd van 73 jaar en 6 maanden, echtgenoot van Johanna van der Helm, weduwnaar van T. N. van Klaveren. J. van Harskamp-van der Helm Fam. Van Harskamp Fam. Van der Helm Fam. Van Klaveren Koudekerk a.d. Rijn, 25 augustus 1975, Den Tollstraat 20. De overledene is opgebaard in het bejaarden complex „Nieuw-Poelgeest" aan de Pr. Bern- hardstraat, aldaar is gelegenheid tot condo leren donderdag 28 augustus des avonds van half 8 tot 9 uur, en na de teraardebestelling in de aula. De teraardebestelling zal D.V. plaats hebben vrijdag 29 augustus op de Algemene Begraaf plaats. Aankomst aan de aula 2 uur n.m. Nochtans, zowaar de Here leeft en zowaar gij leeft, er is slechts één schrede tussen mij en den dood. 1 Samuel 20 3 B Tot onze grote droefheid is van ons heenge gaan, ten gevolge van een ongeval, onze lieve tweede Moeder en Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante Gerarda Johanna van Haastert weduwe van Pieter Wesselius op de leeftijd van 68 jaar Vlijmen: A. Vlot-Wesselius T. Vlot Hoofddorp: S. Matse-Wesselius G. Matse Rotterdam: K. Dijkema-Wesselius G. Dij kema Harderwijk: G. Beks-Wesselius J. Beks en kleinkinderen Doorn: M. Barth-van Haastert 's Gravenhage: A. P. van Dijk- van Haastert C. van Dijk Vught: J. M. van Haastert nichten en neven Sassenheim, 27 augustus 1975 Parklaan 5 De rouwdienst is bepaald op zaterdag 30 augustus 1975 v.m. 11.00 uur in de Hervormde Kerk te Voorhout, waarna de bijzetting in het familiegraf op de begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond a.s. van 7.00 tot 8.00 uur in het rouwcentrum „Vliem" Jacoba van Beierenlaan 4 Sassen heim, alwaar de overledene is opgebaard. Vertrek van rouwcentrum naar de kerk pl.m. 10.30 uur v.m. God heeft ons geen kalme reis belooft, maar wel een behouden aankomst. Vol vertrouwen op zijn Hemelse Vader nam God tot Zich onze geliefde Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Behuwdbroeder en Oom Abraham Uittenbogaard weduwnaar van Machteltje Margaretha Reijneveld op de gezegende leeftijd van 93 jaar. Borculo: M. C. Zaalberg - Uittenbogaard M. Zaalberg Leiden: C. A. M. Bakels- Uittenbogaard E. P. Bakels Amsterdam: D. Los-Uittenbogaard J. Los Leiden: Th. Uittenbogaard W. Uittenbogaard- van Leeuwen M. Uittenbogaard klein- en achterkleinkinderen en verdere familie Leiden, 26 augustus 1975. Huize „Groenhoven". Witte Rozenstraat 21 Corr.-adres: Lage Morsweg 102. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „Groenhoven" ingang Witte Rozen straat 19. Bezoek aldaar donderdagavond van 7.30—8.30 uur. De rouwdienst is bepaald op zaterdag 30 augustus a.s. om 10.00 uur in de „Groene- of Willibrordkerk" te Oegstgeest, waarna de be grafenis zal plaatsvinden. „Door een nacht hoe zwart hoe dicht bracht Hij hem naar eeuwig licht" God heeft na een tijd van lijden en beproe ving thuis gehaald mijn innig geliefde Man en onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader, Zoon, Broer, Zwager en Oom Gerdinus Crielaard op de leeftijd van 62 jaar Gorinchem: C. Crielaard-Verhoeven Vreeswijk: G. P. Kroeze-Crielaard J. Kroeze Rogier en verdere familie Gorinchem 27 augustus 1975 Wijnkoperstraat 99 De rouwdienst wordt gehouden zaterdag 30 augustus om 11.00 uur in de Johanneskerk aan de Nieuwe Hoven, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 11.45 uur op de algemene be graafplaats. Gelegenheid lot condoleren na afloop van de begrafenis in gebouw ..De Heul" bij de Jo hanneskerk. Heden behaagde het de Here, op 27 augustus 1975, tot Zich te nemen, onze lieve Moeder. Zuster, Schoonzuster en Tante Arendina Johanna Wilhelmina Slob-Koelewijn weduwe van Wouter Slob in de ouderdom van 82 jaar. Mede namens verdere familie: H. F. van Meerkerk-Slob C. D. van Meerkerk Capelle aan den IJssel correspondentie-adres C. D. van Meerkerk Alkenoord 30 Geen bloemen Moeder is opgebaard in de rouwkamer aan de Mathenesserlaan 282 (hoek Claes de Vriese- laan te Rotterdam). Bezoek en gelegenheid tot condoleren donder dag en vrijdag van 20.00 tot 20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 30 augustus a.s. op de algemene begraafplaats „Crooswijk", Kerklaan 1 te Rotterdam. Vertrek vanaf de rouwkamer om 9.00 uur. Aankomst in de kapel circa 9.20 uur. Na de plechtigheid is er nog gelegenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Diep geschokt geven wij met leedwezen ken nis van het overlijden van onze Collega W. N. Strijder Amsterdam, 27 augustus 19775. Medewerkers van de Interne Beheersdienst der Vrije Universiteit. Rijnsburg, augustus 1975 Op 17 juli j.l. werd door een verkeersongeval, voor ons als in een droom, op 71-jarige leeftijd weg genomen mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moeder en Oma mevrouw Maria Johanna den Haan geboren van der Mey Het medeleven van zeer velen heeft ons in deze droeve dagen diep getroffen en was ons tot troost. Uit aller naam: D. N. Den Haan Rijnsburg, Hofstraat 13a. Gevraagd een Administratief Medewerker op een assurantie- en financieringskantoor in het Eemsmondgebied. Vereisten: Leeftijd 20 tot 30 jaar; van Positief Christelijke beginselen; Minimum opleiding, M.E.A.O. of M.A.V.O.-4 en diploma; een assurantie - en/of praktijkdiploma boekhoude studerende hiervoor strekt tot aanbeveling. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen en opgave referentie adressen on.nr. 5415 Trouw A'dam.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16