onderdirecteur V bij volkshuisvesting amsterdam li medewerk(st)ers subsidieregelingen bij volkshuisvesting amsteidam FAMILIEBERICHTEN de krant helpt u op weg wieléfhéeft, wordt lid van het annanr EEN MAN de krant helpt u op weg DOCENT TROUW/KWARTET ZATERDAG 23 AUGUSTUS 1975 8 GETROUWD: A. van Kapel A. A. de Viet Dankbaar en blij gedenken wij, dat onze lieve Ouders en Grootouders J. Bos en N. Bos-v. d. Fange op 29 augustus a.s. 40 jaar getrouwd zijn. Amsterdam-Bijlmermeer, Kikkenstein 122. Zaandam: Piet en Eef Verbrugge-Bos Nanda, Rineke en Servaas Westwoud: Wout en Trude Kensen-Bos Siebe, Nanja, Jeroen en Gerda We hopen dit ln de familiekring te vieren. Met dankbaarheid aan God hopen, onze Ouders en Grootouders Cornelis Kromhout en Catharina Kromhout-Knoop op 6 september hun 40-jarlg huwelijksfeest te vieren Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 2 september van 16.3018.00 uur in „Het Centrum", Kerkstraat 7 te Rijnsburg. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Rijnsburg, Vinken weg 48. 1915—1975 Geloofd zij God met diepst ontzag. Hij overlaad ons dag aan dag met Zijne gunstbewijzen. D.V. op dinsdag 26 augustus a.s. hopen onze geliefde Ouders H. Tichelaar en A. Tichelaar-Visser hun 60-jarig huwelijksfeest in familiekring, te her denken. Om gezondheidsredenen geen receptie. Hun dankbare Kinderen, Kleinkinderen en Achterkleinkind. Purmerend, Hellasstraat 28. Gode dankbaar voor Zijn goedheid hopen wij D.V. 2 september a.s. met onze geliefde Ouders en Groot ouders K. Bos E. Bos-Veenstra te herdenken dat zij 60 jaar in het huwelijk verbon den zijn. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Groningen, augustus 1975. Beukenlaan 36. Gelegenheid tot feliciteren op die dag van 5.006.30 uur in Huize „Patrimonium". Beukenlaan 36, Gro ningen. 1935—1975 Arie van der Spek en Sjoukje van der Spek-Pars geven met grote dankbaarheid kennis dat zij met hun kinderen en kleinkinderen D.V. op 27 augustus hun veertigjarig huwelijksfeest hopen te vieren. Zij willen dit feestelijk gedenken op zaterdag 30 augustus a.s. met een receptie van 4 tot 6 uur nm. in kasteel „Duivenvoorde", Veurseweg te Voorschoten. Zoetermeer, 23 augustus 1975. Stationsstraat 208. „En nu, wat verwacht ik, o Heere! Mijn hoop, die is op U!" Psalm 39 8. Na enige moeitevolle jaren is rustig in de Hope des Eeuwigen Levens ontslapen mijn innig ge liefde Man Jacob Mulder geboren 1 januari 1898 onderscheiden met de ere-medaille in goud, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. G. Mulder-Aartsen. Bennekom, 20 augustus 1975. Haldereng 63. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag 25 augustus a.s. op de Algemene Begraafplaats te Ede. Aankomst in de aula aldaar om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie in de aula te condoleren. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. God nam uit onze familiekring weg onze ge liefde Zwager en Oom Jacob Mulder echtgenoot van mevrouw G. Aartsen Al zijn broers en zuster waren hem reeds voorgegaan. Hoogeveen: A. A. Mulder-Tulp Harderwijk: R. H. Mulder-van Gestel Neven en nichten Met leedwezen geven wij kennis van het over lijden van onze medewerker, de Heer Cornelis van Dyk op de leeftijd van ruim 62 jaar. Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde •medewerker, die bijna 26 jaar aan ons bedrijf verbonden Is geweest. Directie Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A. Fabriek Puttershoek Puttershoek, 21 augustus 1975. Met leedwezen geven wij kennis van het over- lijden van onze collega, de Heer Cornelis van Dfo'k Zijn nagedachtenis zal steeds in onze herinne ring blijven. Personeel Coöperatieve Vereniging Suiker Unie U.A. Fabriek Puttershoek Puttershoek, 21 augustus 1975. Het bestuur van de Bloemenveiling „Flora" te 'Rijrisburg geeft met leedwezen kennis van het overlijden van haar ere-lid en oud-sekretaris de peer Alb. D. Haan Vbn .^936 tot 1957 heeft hij onze vereniging met grote toewijding als bestuurslid gediend. Zijn nagedachtenis zal als zodanig in onze herinnering voortleven. Namens het bestuur: P. van Delft. (Voorzitter) Jac. Vianen, (Sekretaris). Rijnsburg. 21 augustus 1975. Heden nam de Heere onverwacht tot Zich mijn lieve Man, onze zorgzame Vader en Opa Lammert Doeve Echtgenoot van Neeltje Odding op de leeftijd van 64 jaar. „Mijn genade is U genoeg". N. Doeve-Odding Piet en Liny Ellen en Ingrid Willy en Roel Groningen: Jenny en Anne Peter en Robert Amsterdam: Wout en Marrïe Petra en Daniëlle Zwolle: Anke en Hans Mark Enschede, 21 augustus 1975. Nieuw Guineastraat 5. De begrafenis zal plaatsvinden op maandag 25 augustus a.s. om 13.20 uur op de Ooster begraafplaats aan de Noord Esmarkerrondweg, voorafgegaan door een rouwdienst in de Ver rijzeniskerk, het Leunenberg om 12.00 uur. De overledene is opgebaard in de aula „Vrede hof" Onderlinge Hulp, M.H. Tromplaan 15. waar gelegenheid is tot condoleren zaterdag avond van 18.30—19.00 uur. Liever geen bezoek aan huis. Geen bloemen. „Want al zo lief heeft God de wereld gehad, dat Hij Zijn enig geboren zoon gegeven heeft, opdat een ieder, die in Hem gelooft, niet verloren ga, maar eeuwig leven hebbe". Johannes 3: 16 Heden overleed onze lieve Vader en Groot vader Dirk Cornelis Berk sedert september 1966 weduwnaar van Adri&antje van Herk in dé gezegende ouderdom van 87 jaar. Uit aller naam: G. M. Berk Zwijndrecht, 21 augustus 1975. Prof. Mekelstraat 25. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. De overledene ligt opgebaard in de rouwkapel van het Diakonessenhuis „Refaja", van der Steenhovenplein 1 te Dordrecht. Ccèlëgenheid 'tot condoleren aldaar maandag 25 augustus van 18.30 tot 19.30 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 26 augustus om 13.30 uur ln de Ichtuskerk. Frits Vogelstraat 1 te Zwijndrecht, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om plm. 14.45 uur op de algemene begraafplaats aan de Jeroen Boschlaan te Zwijndrecht. iHeden overleed zeer plotseling mijn Man, onze Vader en Opa Aart Johan Nolen arts te Slikkerveer op de leeftijd van 57 jaar. C. J. Nolen-Mustert Han en Elly René en Mareille Aart en Hannie Heieen Slikkerveer, 21 augustus 1975 Benedenrijweg 351 Geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 25 augustus a.s., 14.00 uur. op de nieuwe begraaf plaats „Vredehof" te Ridderkerk. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Hoe idlig is het volk dat naar Uw klanken hoort. Zij'wand'len Heer in het licht van 't Godd'lijk aanschijn voort. Zij zullen in Uw naam zich al den dag verblijden Uw goedheid straalt hen toe Uw macht schraagt hen in 't lijden Uwonbeztoeken trouw zal nooit hun val gedogen. Maar Uw gerechtigheid hen naar Uw woord verhogen. Vandaag ging naar Huis, naar de Here Jezus en naar vader onze lieve zorgzame en biddende Moeder en Beppe Aukie Broekstra sedert 22 februari 1952 weduwe van Karst Hoogsteen. Psalm 23, „De Heer is mijn Herder", was hun reislied. Ze is 79 jaar geworden en was er klaar voor. Deze Verhuizing is voor haar een Verbetering: Eeuwig vrij en blij. Haar bedroefde en dankbare kinderen, klein kinderen en achterkleinkind Klaas, Jannie en Wino Wiebe en Jenny Karst. Lian en Chris-Jan Jan en Marjolein Gerben Ali en Kees Aukje en Karei Chr's-Jan en Annemarie Joke en Frank Annelies Wim, Joke en Ilse Vlissingen, 21 augustus 1975 De Meesterstraat 5 Corr.-adres: Koddelaan 26, Zoutelande. Gelegenheid tot condoleren maandag 25 augus tus in de „Open Hof" te Vlissingen voor de rouwdienst die om 10.00 uur begint: daarna volg» de begrafenis om 15.00 uur in Drieber gen, waar ook Vader begraven ligt. „Vaste rots van mijn behoud" Op 18 augustus is vredig ingeslapen onze zeer geliefde en zorgzame Moeder, Behuwdmoeder, Grootmoeder, lieve Schoonzuster, Tante en Oudtante Adriana Westerwoudt weduwe van Johannes Ouwe jan Zij werd 87 jaar. 's-Gravenhage: J. A. H. Ouwejan F. S. Ouwejan- Verduyn Lunel Eric Hans Sylvia Rijswijk (Z.-H.)A. T. T. Otterspoor- Ouwejan J. J. Otterspoor Irene en Remco Micky en Wim en overige familie 's-Gravenhage, 22 augustus 1975. Correspondentie-adres Frederik Hendriklaan 7. Wij hebben haar, overeenkomstig haar wens, in kleine kring uitgeleide gedaan. Heden nam God tot Zich. geheel onverwacht, onze lieve, zorgzfame Moeder, Behuwdmoeder, Grootmoeder, Zuster, Behuwdzuster en Tante Anna van der Bent weduwe van W. de Mooij op de leeftijd van 68 jaar. Mede namens verdere familie: J. de Mooij 's-Gravenhage, 22 augustus 1975. Spionkopstraat 40. Geen bezoek aan huis - Geen bloemen De overledene is opgebaard in de Chapelle Ardente, Van' Diemenstraat 167. Bezoekuren zaterdag en zondag van 12 uur, maandag van 57 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 26 augustus a.s. omstreeks 10.30 uur op de begraafplaats „Nieuw Eykenduynen", Kam perfoeliestraat 2a. Vertrek vanaf de Chapelle Ardente om 10.15 uur. Psalm 121 onberijmd Na een kortstondig lijden is heden overleden in volkomen Godsvertrouwen mijn innig ge liefde Vrouw Ynskje Adriana Appelman geboren Roos, op de leeftijd van bijna 69 jaar. F. J. Appelman Badhoevedorp, 22 augustus 1975 Reigerstraat 8 De overledene is opgebaard in Huize 'Uitzicht', Franklinstraat 1, Badhoevedorp. Bezoek zaterdag a.s'. van "15.0016.00 uur. De teraardebestelling vindt plaats op dinsdag 26 augustus om 11.00 uur op de nieuwe alge mene begraafplaats te Hoofddorp aan de Hoofdweg, hoek Vijfhuizerweg. Met leedwezen geven wij kennis dat na een noodlottig ongeval van ons is heengegaan, onze trouwe meedewerker en onze bijzonder prettige Kollega Peter Zaajjer op de jeugdige leeftijd van 18 jaar. Zijn ijver, pltchtsbesefe en zijn kameraad- Zijn ijver, plichtsbesef en zijn kameraad- blijven en ons tot voorbeeld dienen. Directie en Personeel „De Klok" Handelmij B.V. Rotterdam, 21 augustus 1975. Voor de vele blijken van medeleven ontvangen tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder en Oma Annie Jantiena Mulder-Doornbos betuigen wij langs deze weg onze hartelijke dank. Winsum, Gr., augustus 1975. Klein Garnwerd 5. H. Mulder Kinderen en Kleinkinderen. Daar het ons niet mogelijk is U allen persoonl berichten, willen wij U langs deze weg onze hart dank betuigen voor uw blijk van medeleven, ti de ziekte, en na het overlijden van onze lieve en Schoonzuster Anna Berends in leven wonende, Staringlaan 47, Apeldoorn. Namens de familie: G. Ernsting-Berends D. J. Ernsting. Voor uw hartelijke blijken van deelneming, o vonden na het heengaan van onze lieve Z Schoonzuster en Tante Geertruida Elisabeth van den Brink-Wynands betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naa: H. Wijnands Amsterdam, augustus 1975. Osdorper Ban 165. DANKBETUIGING Voor de vele blijken van medeleven, ,ons be tijdens de ziekte en na het overlijden van geliefde Moeder, Behüwd- en Grootmoeder Clara Jungerius-van der Kwaak zeggen wij u allen hartelijk dank: in het bijz zijn weleerw. heer Ds. Baaijen, H.H. doktor< mej. B. Star voor de geestelijke en licham verzorging. i Begrafenis Vereniging „De Laatste Eer" vo< keurige en correcte uitvoering der begrafenis. Kinderen Jungerius Rijnsburg, 23 augustus 1975. De Here heeft uit ons mid den weggenomen onze beste Schoonzoon en Zwa ger Geert Lute Wind Echtgenoot van Jenny J. van Dijk, op de leeftijd van 62 Jaar. Zwolle: G. v. Dijk-J3iisen Winterswijk: S. v. Dijk C. v. Dijk-de Groot Almelo: W. Llgtenberg M. Llgtenberg-Tischer Zeist: J v. Dijk N. v. Dijk-Bolhuis Zwolle: J. Zwarthoff-v. Dijk H. J. J. Zwarthoff Almelo, Chopinstraat 22. 21 aug. 1975. Bon voor inlichtingen Naam:. Adres: Plaats:» C.N.V.- Antwoordnr.lOSS Utrecht. Voor de belangstelling en het medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van Sjoukje Marie Pot zeggen wij U hartelijk dank. Groningen, augustus 1975. Namens de familie: R. Dijkema. TWEEDE AMSTERDAMSE CHRISTELIJKE SCI VOOR BEROEPSONDERWIJS H.N.O. Rustenburgerstraat 436 Amsterdam Telefoon 020 - 79 00 66 Gevraagd zo spoedig mogelijk een voor het vak Algemene oriëntatie t.a.v. bejaardenzorg. Voor een beperkt aantal lessen aan de kursus BEJAARDENHELPENDEN. Sollicitaties aan de directrice Mw. R. Kloostei De Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting zoekt voor de groeiende afdeling Subsidie regelingen enkele mede- werk(st)ers, die onder meer tot ta^k hebben 1) te woord staan van publiek. zowel op de afdeling als in de woonbuurten, 2) behandelen van aanvragen om individuele huursubsidie, huurgewenningsbijdrage en dergelijke, hetgeen onder andere inhoudt, het beoordelen van verstrekte gegevens, zoals huur en inkomen, alsmede het vaststellen van het te verlenen subsidiebedrag, 3) het uitvoeren van alle, uit het bovenstaande voort vloeiende, administratieve werkzaamheden met inbegrip van correspondentie. Naast goede contactuele kwaliteiten dienen gegadigden te beschikken over een voltooide middelbare of daar mee gelijk te stellen opleiding en bij voorkeur enkele jaren administratieve ervaring. Het salaris is afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring en kan maximaal f 2.241,- bruto per maand bedragen. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. gemeentelijke dienst volkshuisvesting Sollicitaties te richten aan de afdeling Personeelszaken (Bureau Personeelsvoorziening), Oudezijds Voorburgwal 274, Amsterdam (Centrum), onder no. 3403. Bij de Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting te Amsterdam is plaats voor een onder directeur die zich vanuit de directie - bestaande uit een directeur en twee onder directeuren - speciaal zal richten op de taken, welke voor de dienst voortvloeien uit de begeleiding van het bouw proces in het stads- vernieuwings- en stads- uitbreidingsgebied. In dit kader heeft hij de verantwoordelijkheid voor de circa 100 medewerkers omvattende Technische hoofd afdeling, die zich bezighoudt met de begeleiding van alle nieuwbouw en woning verbetering, welke in Amsterdam op grond van de Woningwet tot stand wordt gebracht. Daarnaast is hij verantwoordelijk voor het werk van de Sociaal- economische- Hoofdafdeling met ruim 80 medewerkers, waar onder meer weten schappelijk onderzoek naar de vele facetten van de volks huisvesting wordt verricht. Een belangrijk taakonderdeel voor deze functionaris zal voorts zijn het voeren van overleg met de diverse gemeentelijke, provinciale en rijksinstanties, die zich op het gebied van de volkshuisvesting bewegen. Overige tot de dienst behorende taken zijn onder andere het technisch en sociaal beheer van het gemeentelijk woningbezit en het toezicht op het beheer van het woningbezit van de woningcorporaties. Functie-eisen. Voor de aan'te trekken functionaris gaan de gedachten uit naar een bouwkundig ingenieur met een ruime ervaring als architect, die zich tot de volkshuisvesting aangetrokken voelt en feeling heeft voor modern management. Leeftijd tot omstreeks 40 jaar. Salaris. Afhankelijk van leeftijd en ervaring tussen f 4.788,- en f 7.171,- bruto per maand. De voor overheidspersoneel geldende rechtspositie regelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Nadere inlichtingen over deze functie zullen gaarne telefonisch worden verstrekt door de directeur van de dienst, mr. G. Baas, te bereiken onder no. (020)-596.1100. lo gemeentelijke dienst volkshuisvesting amsterdam Sollicitaties te zenden aan de afdeling Personeelszaken (Bureau Personeelsvoorziening), Oudezijds Voorburgwal 274, Amsterdam (Centrum), onder no. 3233.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8