wièlefheeft, wordt lid van het verpleegkundig koördinerend hoofd paviljoenshoofd FAMILIEBERICHTEN REÜNIE psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" c-kursussen psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang'^ TROUW/KWARTET ZATERDAG 16 AUGUSTUS 1975 0 Berendine Elizabeth A. D. Bos-Brlnkman J. A. Bos Jan Anne Alelda Dela Berkel en Rodenrijs, 14 augustus 1975. Pastorie Ger. Kerk. Met dank aan God voor Zijn vele zegeningen, hopen wij D.V. 20 augustus met onze liev Ouders en Grootouders H. Knoop en I. Knoop-van Til Als u vader en moeder wilt feliciteren, dan is daarvoor ge- legnheid s avonds van 78.30 uur in de Coendereborg, In gang Cort van der Lindenlaan, Helpman, Groningen. 1985 1975 Op 26 augustus 1975 hopen D.V. in dankbaarheid en vreugde onze geliefde Ouders en Grootouders M. I. de Wit en C. W. de Wit-Visser hun 50-jarig huwelijk te gedenken. Kinderen en kleinkinderen. D wordt hartelijk uitgenodigd voor de receptie op woensdag 2T augustus van 17.0019.00 uur in ,,'t Schouwtje", Schouwweg 14 te Wassenaar. Wassenaar, augustus 1975. Windlustweg 2. Op>r 15 augustus j.l. hebben onze Ouders en Groot ouders W. E. Everaarts en D. Everaarts-Voogt met hun dankbare kinderen en kleinkinderen her dacht dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Wij hopen dat God hen nog lang voor elkaar en voor ons allen mag sparen. Rotterdam-Ommoord. Stekelbrem 22. Eben-Haëzer Op 26 augustus 1975 hopen onze lieve Ouders J. M. v. d. Zwan en D. v. d. Zwan-Figee de dag te herdenken dat zij 50 jaar in het huwelijk zijn verbonden. Wij hopen dat zij nog vele jaren voor ons en voor elkaar gespaard mogen blijven. Hun dankbare kinderen: Piet en Miep Dina en Leen Maarten en Nel Nel en Ton Betty en Jan Emma en Aad en hun 16 Kleinkinderen. Deze dag hopgen wij in besloten kring te vieren. Den Haag, 26 augustus 1975. Jasmijnstraat 27. Van Hem, de trouwe Heer, gaf het verleden blijk, het heden zingt zijn eer, de toekomst is zijn rijk. Rinke van der Hoef en Grietje van der Hoef-Brouwer hopen donderdag. 28 augustus aa., hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wij zijn blij en dankbaar, dat we dit met elkaar mogen beleven. Geert, Riek, Joukje, Annie, Pieter. Margriet, Rinke, Martin. Gelegenheid tot feliciteren: Gruttopad 36, Ermelo. Op D.V. 4 september a.s. hopen onze Ouders A. Stam P. Stam-Rietveld de dag te herdenken waarop zij 40 jaar getrouwd zijn. Dat zij nog lang voor elkaar en voor ons gespaard mogen blijven' is de wens van hun dankbare kinderen. WIm - Riet Janny - Henk Martin - Fija Adri Teus - Margriet en Kleinkinderen. Zeist, augustus 1975. L. v. Vollenhove 45. Een ieder die hen met deze dag geluk willen wensen is van harte welkom op D.V. 21 augustus van 7 tot 9 uur in gebouw Hebron, Savomln Lohmaalaan 4 Zeist. 1935 1975 D.V. donderdag 4 september a.s. hopen onze Ouders én Grootouders P. A. Binnendijk A. Binnendijk-van Kesteren dankbaar te gedenken dat zij 40 jaar getrouwd zijn. Hun liefhebbende kinderen en kleinkinderen Anneke en Leo Astrid Peter Al hun familie, vrienden en kennissen die hen hier mede willen feliciteren zijn van harte welkom in restaurant „De Statenhof", Bentinckplein 1—3, don derdag 4 september van 20.00 tot 22.00 uur. Rotterdam. Franselaan 208c. Op 13 augustus 1975 nam God tot Zich onze lieve Vader en Opa Martin Kamp weduwnaar van Jacoba Maria van de Griend op de leeftijd van 79 jaar. Maarssen: C. de Zoeten-Kamp H. de Zoeten Voorburg: N. van den Berg-Kamp D. A. van den Berg Soest: B. M. Kamp H. Rowaan en Kleinkinderen Correspondentie-adres C. de Houtmanlaan 9. Maarssen. De begrafenis heeft heden 16 augustus te Heel- sum plaatsgevonden. Dankbaar, voor wat zij voor ons in haar leven is geweest, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in Huize „Waelestein" vertrouwend op de genade van haar Hemelse Vader, is overleden onze geliefde Moeder, en Overgrootmoeder Trijntje Bams weduwe van. Afie Barendrecht in de ouderdom van 91 jaar. Rotterdam: D. Barendrecht J. P. Barendrecht- van Wijck G. Barendrecht J. M. Barendrecht- Spronkers B. C. Barendrecht J. C. Barendrecht- de Lange Bleiswijk: J. C. Barendrecht G. Kee Ermelo: G. Beks J. Beks-de Wolff Klein- en Achterkleinkinderen Rotterdam, 14 augustus 1975. Huize Waelestein, Schulpplein 50. Correspondentie-adres: D. Barendrecht, Wester-Hordijk 283, Rotterdam-24. Moeder ligt opgebaard in de rouwkamer van „Waelestein" (ingang Schulpplein 46). Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren zaterdagavond van 7.30 uur tot 8.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden maandag middag 18 augustus a.s. op de Zuiderbegraaf plaats, Slinge 50, Rotterdam-Zuid. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehouden in de aula van de begraafplaats. Aanvang 2.30 uur. Vertrek vanaf „Waelestein" om 2.00 uur. Ik ben verstomd, ik zal mijn mond niet opendoen- want Gij hebt het gedaan. Psalm 39 10 (onber.). Heden behaagde het de HEERE geheel on verwacht uit ons midden weg te nemen mijn geliefde Man en onze zorgzame Vader en Opa Hendrik Messemaker op de leeftijd van 65 jaar. A. Messemaker-Groen H. Messemaker J. Messemaker-Roest J. Messemaker A. v. d. Boon-Messemaker W. v. d. Boon H. Messemaker A. Messemaker-Schaap en Kleinkinderen. Katwijk aan Zee. 13 augustus 1975 Boorsmastraat 24. Rouwbezoek nam. van 3—5 en 7—9 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. maandag 18 augustus a.s. nam. 1.45 uur in het Herv. Centrum, Voorstraat 74, waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden omstreeks 2.30 uur op de nieuwe begraafplaats „Duin- rust" aan de Parklaan te Katwijk aan Zee. Na vele jaren van ziekte nam God tot Zich in Zijn Heerlijkheid onze geliefde Zuster, Schoon zuster en Tante Magdalena Unger op de leeftijd van 66 jaar. „Moede kom ik arm en naakt, tot de God die zalig maakt". Gezang 83 J. P. Unger N. H. Unger-Scheurwater H. Unger G. T. Unger-Boonstra M. Unger Neven en Nichten. Rotterdam, 14 augustus 1975. Henri Eversstraat 148. Gelegenheid tot condoleren zaterdagmiddag van 44.30 uur in de rouwkamer aan de Voor schoterlaan 51. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 18 augustus op de Ned. Herv. begraafplaats Oud- Kralingen, Kralingsèweg 334 na aankomst in de kapel om 3 uur. Vertrek vanaf de rouwkamer circa 2.30 uur. De Heer was haar tot hulp en sterkte Hij was haar lied, haar Psalmgezang. Nu heeft Hij in Zijn heerlijkheid opgenomen onze lieve Moeder en Schoonmoeder Katharina de Boer-Buurma in de ouderdom van 82 jaar. Sinds 5 november 1918 weduwe van Jan Feike de Boer Groningen, 14 augustus 1975. Dordrecht, Titanlaan 4H. H. de Boer K. de Boer-Schurink Groningen, Gorechtkade 1, flat 19: A. B. C. de Boer De rouwdienst zal gehouden worden op dins dag 19 augustus om 1.00 uur in Huize „Patri monium", Beukenlaan 36, Groningen waar de overledene de laatste maanden werd verpleegd. Vooraf is er daar vanaf 12.00 uur gelegenheid tot condoleren. De begrafenis is te Spijk om plm. 2.30 uur. Na afloop van de begrafenis is in „Pro Rege", Nesweg, Spijk, nog gelegenheid tot condo leren. Heden werd van ons .weggenomen onze lieve Zustenen Tante Dirksje Anthonia Verhoeven in de ouderdom van 86 jaar. Mede namens de familie: Bilthoven: M. D. Verhoeven A. M. Verhoeven Bilthoven, 15 augustus 1975. Noordhoudringclaan 14. Liever geen bezoek Geen bloemen De teraardebestelling zal plaatshebben dins dag 19 augustus om 15.00 uur op de begraaf plaats „Dem en Rust", Frans Halslaan te Bilt hoven. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Vrijdagnacht ging in tot de volle gemeenschap met de drieënige God Cornelia Maria Leonarda den Hartog op de leeftijd van 67 jaar. Bekommert U zich om de eenzamen? Namens de wijkkerkeraad I van de Geref. Kerk van Den Haag-West en haar vrienden: B. Wentsel G. van Deth Familie Berger L. Haasdijk 's-Gravenhage, 15 augustus 1975. Acaciastraat 158. Correspondentie-adres: Kwikstaartlaan 24. Bezoek aan de rouwkamer Fred. Hendriklaan 7: maandag van 19.0020.00 uur. De begrafenis vinds plaats dinsdag 19 augus tus om 15.00 uur op „Nieuw Eykenduynen", Kamperfoeliestraat 2a te 's-Gravenhage. Vertrek vanaf de rouwkamer om 14.30 uur. Heden heeft de Here thuis gehaald Zijn kind. mijn innig geliefde Man, onze lieve Vader, Opa en Broei Henderikus Haverdings G. Haverdlngs- Haverdings Winschoten: J. Haverdings D. E. Haverdings- Hoven Folke - René Haren: Mej. H. Haverdings Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Vader ligt opgebaard in de rouwkamer van „Ons Cen trum', Kerkstraat 4 te Ha ren. Condoleantlebezoek maan dag 18 augusttis van 19- 20 uur. De rouwdienst wordt ge houden dinsdag 19 augus tus in „Ons Centrum". Aanvang 13.30 uur. waar na de begrafenis zal plaats vinden op de „Eshof" te Haren om 14.30 uur. Op 31 juli 1975 heeft de Here, na langdurige ziekte en toch plotseling voor ons, tot Zich genomen on ze geliefde Zuster en Tan te. Mevrouw F. E. Hooysma- Jonker Amsterdam: A. M. Jonke'- v. d. Gaast Rotterdam: J. Baart-Jonker J. G. Baart Aalten: G. J. Jonker A. Verbeek-Jonker A. Verbeek Neven en nichten De begrafenis heeft op 4 augustus 1975 te Lemmer plaats gehad. Allen die hun medeleven toonden tijdens ziekte en overlijden van onze geliefde Zoon Kees Mostert danken wij heel hartelijk. Fam. Mostert Lijsterbeslaan 31, Rotterdam. Psalm 77 Voor de grote belangstelling en het medeleven bij het heengaan van mijn Man, onze Vader en Groot vader Dirk Kil jan betuigen wij onze dank. G. Kiljan-Bril Kinderen en Kleinkinderen Haarlem, augustus 1975. Rijksstraatweg 337 Voor de zo talrijke bewijzen van medeleven en deel neming, die wij mochten ontvangen na het droevig ongeval en overlijden van onze Broer Johannes Hamels betuigen wij langs deze weg onze zeer hartelijke dank. In het bijzonder danken wij_de vele vrienden voor hun bewezen hulp. Mej. G. Hamels P. Hamels. Dordrecht, augustus 197,5. Frederikstraat 67. Voor de belangstelling en het medeleven betoond tijdens de ziekte en na het overlijden van onze lieve Schoonzuster en Tante Maria Carolina Oranje-Morhee betuigen wij onze oprechte dank. Breukelen: M. E. Oranje-Rozemond Rotterdam: J. A. Oranje- Vinke Neven en Nichten Velp, augustus 1975. Heden is in zijn Heer en Heiland ontslapen, onze geliefde Man, Vader en Grootvader Teunis Broekhuizen geboren 8 oktober 1898. Uit aller naam: P. Broekhuizen-Brand Kinderen en Kleinkinderen Breda, 13 augustus 1975. Marckhoek, Flat D 60. Duivelsbruglaan 40. De rouwdienst zal gehouden worden maandag 18 augustus a.s. te 14.00 uur in de kapel van de begraafplaats „De Bieberg" te Breda, waarna aldaar de teraardebestelling zal plaats vinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop in de kapel van de begraafplaats. H. J. Th. ten Berge, AFWEZIG t/m 16 september. ARTS Waarneming: Dokterstelefoon 321780. Bon voor inlichtingen Naam: Willem de Zwijger—Lyceum en school voor Havo Nwe. 's-Gravelandseweg 38 9USSUM Ter gelegenheid van het afscheid van mej. drs. G.E.A. Wuite en de heren drs. L. van Opstal en M.P.C. van Driel bieden het Bestuur en Curatorium van het Willem de Zwijger—Lyceum en school voor Havo deze docenten een receptie aan op vrijdag 29 augustus 1975 van 16.30—18.30 uur in de aula van het schoolgebouw aan de Nieuwe 's-Gravelandseweg 38 te Bussum. DE GRONDKAMER VOOR GRONINGEN deelt hierbij mede, dat de voorzitter, de heer G. Kadijk, inverband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd per 1 augustus j.l. zijn functie heeft neergelegd. Tijdens een receptie op vrijdag, 22 augustus a.s. van 16.00 - 17.00 uur in het Landbouwcentrum. Engelse Kamp 6 te Groningen is er gelegenheid afscheid van de heer Kadijk te nemen. Adres: Plaats:. Jubileum Chr. School Oldekerk T(0J gelegenheid van het 75 jaar bestaan van de Chr. School te Oldekerk, wordt een gehouden op vrijdag 5 september a.s. in de Geref. Kerk. Alle oud-leerlingen en oud- onderwijzend personeel worden hartelijk uitgenodigd. Aanvang 7 uur. Wij hebben al geruime tijd een vakature voor een voor een drietal paviljoenen: opname geronto-psychiatrie; voortgezette behandeling geronto-psychiatrie; dubbel gehandicapten. - Wij denken aan een verpleeg kundige met A- of B-diploma of beide; hogere opleiding Leusden of Nijmegen; ruime praktijkervaring, liefst ook met groepsverpleging. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt- direkteur Personeelszaken, Rijksstraatweg 113, Benne- broek, telefoon (02502) 7741. te bennebroek (n.h.l uitgaande van de vereniging tot chris telijke verzorging van geestes- en zenuwzieken. Met ingang van de kursus 1975/1976 bestaat wederom de mogelijkheid tot het volgen van voor de opleidingen:' a. montessori l.o. A en B b. frans l.o. c. duits l.o. d. engels l.o. e. wiskunde l.o. T. handenarbeid l.o. g. handenarbeid aantekening r h. tekenen l.o. i. nuttige handwerken (akte k) j. vrouwelijke handwerken (akte u) k. handelskennis l.o. I. lichamelijke oefening l.o. (akte j) m. lichamelijke oefening (aant. j.) de kursussen worden gegeven aan de: PEDAGOGISCHE AKADEMIE "LUCIA", Hennekijnstraat 6. Rotierdam-3002. tel. 910-134143 (nrs. a en d) GEMEENTELIJKE PEDAGOGISCHE AKADEMIE, Hofstedestraat 36, Rotterdam-3006. tel. 010-771055 (nrs. c t/m m) PEDAGOGISCHE AKADEMIE "KWEEK SCHOOL MET DE BIJBEL", Beukelsweg.99. Rotterdam-3006, •tel. 010-774433 (nrs. e. f en h) PEDAGOGISCHE AKADEMIE KONINGIN WILHELMINA; Binnenrotte 85, Rotterdam-3001, tel. 010-122285 (nrs. b t/m f) INSCHRIJVING aan bovengenoemde akademies: woensdag 20 augustus 1975 te 19.00 uur. De ^ursussen vangen 'aan in de week van 25 augustus 1975. Bij verhindering kan de aanmelding ook tele- fonisch plaatsvinden. In ons ziekenhuis kunnen vi op korte termijn, in een recei verbouwd opname paviljoei plaatsen een: Hij of zij maakt, samen m twee vervangers, deel uit vt een multidisciplinair team d de paviljoensbelangen behi tigt. Hij/zij draagt zorg voor d köordinatie van de werkzaaij heden en de kommunikatie, zj wel binnert het paviljoen a naar buiten en is speciaal bi last met de begeleiding vj e verpleegkundigen en leerl verpleegkundigen. Wij zoeken een verpleegku dige met goede kontaktud eigenschappen en met enij ervaring in vergadertechni€ voorts A B diploma en vl tooide staf- of kaderopleidin Aanstelling kan geschieden de rang van hoofdverple» kundige. Sollicitaties of verzoeken nadere inlichtingen kuhi worden gericht aan de adjui direkteur Personeelszaken, Rijksstraatweg 113, Beni broek, telefoon (02502) 77' te bennebroek (n.h.l uitgaande van de vereniging tot chri telijke verzórging van geestes- zenuwzieken.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8