de verpleging heeft u nodig I Jë. r de verpleging heeft u nodig fysiotherapeute) Sterrenberg groot-schuylenburg JS. Het Ziekenhuis "SALEM' te Ermeio FYSIOTHERAPEUT(E) DIRECTEUR OF DIRECTRICE Het Ziekenhuis "SALEM' te Ermelo verpleegkundigen m/v verpleegkundigen voor de operatie-afdeling m/v laborant(e) ziekenverzorgenden Sterrenberg gediplomeerd Z ZA verpleegkundigen WILHELMINA KINDERZIEKENHUIS protestants christelijk streekziekenhuis bennekom Sterrenberg paviljoenshoofd Sterrenberg 'sHeeren Loo-Lozenoord nachthoofd --4.- ROT iUW/KWARTET ZATERDAG 9 AUGUSTUS 1975 23 vraagt voor spoedige indiensttreding Salaris volgens voorwaarden Nationale Ziekenhuisraad. Prot. Godsdienst. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties aan de Directie. GEMEENTE SNEEK Het gemeentebestuur roept sollicitanten op voor de functie van voor het pensiontehuis „CRUYCEBROEDERSHOF" "CRUYCEBROEDERSHOF" is een tehuis voor personen, in de leef- r tijdscategorie van 40 tot 65 jaar, die lichte begeleiding behoeven ten aanzien van woon- en leefmilieu, zoals ex-psychiatrische patiënten, lichte geestelijk gehandicapten en personen welke zich in sociaal I; opzicht niet zelfstandig in de maatschappij kunnen handhaven. Het pensiontehuis is momenteel gehuisvest in een oud gebouw in het 1 centrum van de stad en biedt plaats aan 20 verzorgenden. Het ligt in de bedoeling binnen afzienbare tijd te komen tot de bouw van een niëuw psychiatrisch pensiontehuis, dan aan 30 personen huisvesting kan bieden. De te benoemen functionaris zal worden belast met de dagelijkse leiding van het tehuis, w.o. de begeleiding van de bewoners. Naast de directeur zijn 5 personeelsleden werkzaam (niet inwonend). Een meer uitgebreide functie-informatie is op aanvraag te verkrijgen bij het ondervermelde bureau van de secretarie. Voor deze functie wordt gedacht aan een functionaris in de leeftijdsgroep van 35 tot 45 jaar, die over organisatorische en leidinggevende kwaliteiten beschikt, terwijl ruime ervaring op het aangegeven terrein gewenst is. De diploma's Verpleegkundige B en Sociale Psychiatrische Opleiding zijn'vereist, Bezoldiging, afhankelijk van opleiding en ervaring tot maximaal 2.825,- per maand (salarisniveau i augustus 1975). De bij de gemeente gebruikelijke rechtspositieregeling zijn van toepassing. Passende woonruimte kan beschikbaar worden gesteld. Belangstellenden voor deze funktie worden uitgenodigd binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad een sollicitatieformulier aan te vragen bij het bureau personeelszaken ter secretarie (tel. 05150-1644 tst. 148). vraagt voor spoedige indiensttreding met enige ervaring. voor de röntgenafdeling en Prot. godsdienst. Schriftelijke sollicitaties aan de Oirektrica, die eventueel bereid is telefonisch inlichtingen te verstrekken tel. 03417-1244. Sterrenberg is een christelijk centrum voor de verzorging, verpleging en be geleiding van 450 geestelijk gehan dicapte volwassenen. Op ons paviljoen de Bosrand-' zijn nu enkele vakatures voor en/of De „Bosrand" is het paviljoen waar onze zieke en bejaarde huisgenoten worden verzorgd en verpleegd. Het paviljoen is verdeeld in vier fleu rige zaaltjes. Op iedere zaal wonen ongeveer 17 huisgenoten. Iedere zaal heeft ook zijn eigen team personeels leden. Het is de bedoeling dat de teams nu versterkt gaan worden met enkele Z en ZA gediplomeerden. Leidinggevende ervaring is niet direkt vereist. Wel bestaat in de toekomst de mogelijkheid door te groeien naar de funktie van groepshoofd. Belangstelling voor de problematiek van geestelijk gehandicapte bejaar den en zieken achten wij van zelf sprekend, evenals een behoorlijke ervaring in verpleeg- en verzorgings- arbeid. Behalve de omgang met huisgenoten, is ook de begeleiding van Z-leerlingen onderdeel van het werk. Belangstellenden kunnen telefonisch inlichtingen vragen bij het paviljoens- hoofd, de heer M. A. Damen, of bij Mej. T. van Dam, waarnemend pavil- joenshoofd (op toestel 233). Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer A. J. Windig, afdeling personeels zaken op onderstaand adres. Amersfoonseweg 56.Huis JerHeld* (Gem Zeist' Tel 03463-1343(van 9-17 uur; protestants christelijk streekziekenhuis bennekom I Bij de vernieuwde opleiding voor het diploma ziekenverpleging B, die Op 8 september 1975 begint, zijn nog plaatsen open voor leerling verpleegkundigen In aanmerking komen meisjes en jongens van 17 jaar en 7 maanden, die in het'bezit zijn van tenminste het MAVO—4 diploma of van een' daarmee gelijk te stellen vooropleiding. Wil je, alvorens te solliciteren, meer weten over deze opleiding, bel of schrijf dan gerust voor na dere inlichtingen de verpleegkundig—direkteur, Zr. H.C. van Esch, Edeseweg 118, Bennekom, tel. 08389-91 01toestel 2201 Niiuw* Gracht 137, Utracht, tel. 33 51 33 •vraagt A. STAFVERPLEEGKUN DIGEN Voor deze funktie is de aantekening Kinderverple ging vereist en ftnige ervaring in leidinggeven ge wenst. B. voor de Speciale en Intensieve zorg van ziekte pas- en vroeggeborensn annex zui gelingen-afdaling. VERPLEEGKUNDIGEN Voor deze funktie is'de aantekening Kinderverple ging gewenst. Er wordt gelegenheid geboden om de kursus verpleegkundige zorg voor zieke vroeg- en pasgeborenen te volgen. Aanstelling voor alleen avond' en/of nachtdienst is mogelijk. C. PRAKTIJKBEGE— LEIDERSTER Voor deze funktie is de aantekening Kinderverple ging vereist, Hij/zij maakt deel uit van het opleidings team. Inlichtingen worden u gaarne verstrekt door de ver pleegkundig—directrice mevr. W.E.M. Cost Budde, aan wie u ook uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. vereniging "bartiméus" In ons instituut voor meervoudig gehandicapte kinderen en volwassenen zijn de leefgroepen de kernen in de woonafdelingen. Twaalf jongens en meisjes, die allen èn geestelijk èn visueel gehandicapt zijn, vijf tot acht leid sters en leiders en het groepshoofd vormen samen zo'n leefgroep. Het groepshoofd treedt op als leider van het team, geeft samen met dit team gestalte aan de leef groep en begeleidt de teamleden ook individueel. Bin nen de woonafdeling, die uit zes of acht leefgroepen be staat, is het groepshoofd representant van de leefgroep. Onder leiding van het afdelingshoofd en samen met col legae- groepshoofden draagt het groepshoofd bij aan de goede gang van zaken in de woonafdeling. Inverband met enige vakatures zoeken wij groepshoofden (M/Vr). Vereist is een middelbare beroepsopleiding (Ziekenver pleging—B, Kinderbescherming—B, Z—diploma) en er varing in internaatswerk en leiding geven. In ons christelijk instituut vragen wij uiteraard ook van de medewerkers in de woonafdelingen dat zij vanuit ei gen overtuiging op positieve wijze bijdragen aan het rea liseren van dit eigen karakter van het instituut. Voorts moet er helaas op gewezen worden, dat het op korte termijn verkrijgen van een zelfstandige woning in de direkte omgeving van het instituut vaak onmogelijk blijkt. Sollicitaties met vermelding van leeftijd, ervaring en di ploma's, onder nummer CJ 75—10 te richten aan: Bartiméushage, Personeelszaken, Postbus 87, Doorn. bartiméushage christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude arnhemse bovenweg 3 doorn Het Medisch Centrum Berg en Bosch is een regionaal Ziekenhuis met een kapaciteit van 266 bedden en met daaraan verbonden een astma centrum van 72 bed den. Het ziekenhuis vraagt voor haar Verkoeverkamer een VERPLEEGKUNDIGE Onze voorkeur gaat uit naar een al iets oudere verpleeg kundige. Ook een part-time dienstverband behoort tot de moge lijkheden. Werktijden: van 9.00 uur tot 17.30 uur. Geen week end—diensten. Tevens vraagt het ziekenhuis voor haar operatie afde ling een Anaesthesie—verpleeg kundige assistente Nadere inlichtingen worden U gaarne verstrekt door de anaesthesist, T.236. Uw schriftelijke sollicitatie kunt U richten aan het Hoofd Personeelszaken van het PROF. BRONKHORSTLAAN10 BIUHOVEN TEL. 030-787822 Bestaat uit: een algemeen ziekenhuis waarin opgenomen een psychiatrische afdeling een verpleeginrichting voor psychisch gestoorde bejaarden een reaktiveringscentrum voor langdurig lichamelijk zieken een school voor verpleegkundigen en verzorgen den. Voor het ziekenhuis vragen wij een algemeen hoofdverpleeg kundige In het ziekenhuis staan twee al gemene hoofdverpleegkundigen het hoofd van de verpleegkundige dienst, die tot het direktie-team behoort, terzijde. Eèn van deze medewerk(st)ers is reeds benoemd. De tweede plaats is nog vakant. Voor deze boeiende taak in een zich in dynamische ontwikke ling bewegende inrichting van gezondheidszorg zoeken wij een medewerklstler. Een samenvatting van de taakom schrijving luidt als volt: 1. het rechtstreeks leiding geven aan de hoofden van verpleeg- afdelingen 2. het maken van een plan m.b.t. de personeelsbezetting (zowel kwalitatief als kwantitatief), gelet op de werksituatie op de afdelingen. 3. het coachen van praktijkbege leidsters, die op verpleegafde- lingen werken. 4. het opvangen en begeleiden van verschillende stagiaires (o.a. van de Hogere Beroepsopleiding voor Verpleegkundigen en de opleiding Ziekenverzorging) 5. het regelen van vakanties, onre gelmatige diensten etc. 6. het vervangen van de verpleeg kundig direkteur, tevens hoofd van de verpleegkundige dienst, bij afwezigheid. Grote waarde wordt gehecht aan goede kontaktuele eigenschappen en leidinggevende kapaciteiten. Voor deze funktie is nodig: het diploma voortgezette opleiding en/of de Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen. Van hen die naar deze funktie solliciteren wordt verwacht, dat zij een konfesslonele levensvisie naar reformatorisch belijden zijn toegedaan. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de verpieegxundig direkteur zr. H.C. van Esch, tel. 08389 - 91 01. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeels zaken, de heer C.J. Michelsen, Edeseweg 118, Bennekom. Sterrenberg is een christelijk centrum voor de verzorging, verpleging en be geleiding van 450 geestelijk gehan dicapte volwassenen. In het paviljoen „De Bosrand" verblij ven circa 70 van onze huisgenoten. Het accent in dit paviljoen ligt op de verpleegkundige zorg en behandeling van bejaarden, dubbel gehandicapten en zieken. Op „De Bosrand" is nu een vakature voor een (Mnl. of Vrl.) Voor dit werk zoeken wij iemand met een sterke persoonlijkheid, die zeer goede organisatorische en kontak tuele eigenschappen bezit. Van kandidaten wordt uiteraard een grote belangstelling voor begeleiding van leerlingen en huisgenoten ver wacht. Aanstelling vindt in principe plaats in de rang van Hoofd Verpleeg kundige. Vereist is: - Tenminste diploma A en stafopleiding. - Gedegen ervaring in het leiding geven. Het bezit van het Z-diploma is een duidelijke aanbeveling. Heeft u belangstelling? Inlichtingen worden u graag verstrekt door Mej. M. J. J. D. Linders. Hoofd Verplegingsdienst. Uw sollicitatiebrieven kunt u richten aan de heer A. J. Windig, personeels- funktionaris op onderstaand adres. AmtTsloonstjwuq 56. Huis ter Heide (Gum Zeis Tel 03463-1343 lvai> 9-17 uur) In onze inrichting voor de behandeling en verzorging van 800- zwakzinmge kinderen en volwassenen, wordt gevraagd een Hij/zij zal moeten helpen inhoud Ie geven aan de behandeling van en goed moeten kunnen omgaan met de motorisch genandicapte zwakzinnige. De werkbaamheden omvallen: - behandèltng op de aideimg en in de.paviljoenen - hydrotherapeu.tische behandeling in een apart hiervoor ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex - het begeleiden van stagiaires tysiotherapie en Z-gediplomeerden. Salariëring volgens ri|ksregeling; goede secundaire- arbeidsvoorwaarden. Bij voorkeur protestants christelijke levensbeschouwing. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. T. Hulzebos. hoofd a'd Fysiotherapie, tel. (05760) 60906, toestel 19 ot 's avoods (05760) 38225. Schriftelijke sollicitatie kunt U zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106. Apeldoorn. (Prot. Chr. Inrichting voor geesteszwakken) te Ermelo In onze,inrichting, waar 1040 pupillen (oud-en jong) in diverse gebouwen worden verzorgd, kan op korte termijn worden geplaatst een feHEEREN LOO Zij dient in het bezit te zijn van diploma Z, Salaris volgens de rang 1e verplegende/ 1e verplegende-A, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij het hoofd van de Verpleegdienst, telefoon (03417) 25 41, toestel 327. Uitvoerige schriftelijke sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur. iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal,

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 23