V k FAMILIEBERICHTEN Br m( ge e TROUW/KWARTET ZATERDAG 9 AUGUSTUS 1975 om GETROUWD: Annemiek Cécil José Jacoba Hamse en de heer Dr. Mr. Ie Chambre Parijs, 9 augustus 1975. Met vreugde en dank aan God, Die hun leven spaarde, delen wij u mede dat de Heer en Mevrouw H. Robbers M. G. Robbers-Bruin up 24 augustus a.s. met ons hopen te gedenken dat zij 70 jaar getrouwd zijn. Hun dankbare kinderen, klein- en achterkleinkinderen Op 22 augustus as. hopen onze Ouders J. de Vries en E. de Vries-Groen met ons, hun 25-jarig huwelijk te gedenken. Gelegenheid tot feliciteren van 19.00 uur tot 20.00 uur in de Geref. Kerk ..Het Open Hof", Pieter Calant- laan 101, Amsterdam-Slotervaart. Martinus Gonda en Wim. Titia Titla Andries Ellen Amsterdam, augustus 1975. Jan Ligthartstraat 83. De Heere dankbaar, willen wij gedenken, dat onze Ouders en Grootouders J. Kleinendorst en H. Kleinendorst-v. d. Schoor vandaag 30 Jaar getrouwd zijn. Alblasserdam: Zwljndrecht: Zwijndrecht: Zwljndrecht. 9 augustus 1975. Paulus Potterstraat 27. Jannie en Joop Rineke en Bart-Jan Pion ie en Rien Marianne en Jan. Jeroen Met dankbaarheid geven wij kennis dat onze geliefde Ouders D. van Velden J. M. van Velden-Zonneveld op donderdag 21 augustus as. de dag hopen te her denken dat zij 45 jaar geleden In het huwelijk werden verbonden Hun dankbare kinderen: Jan en Ida Ger en Jan Dik en Ina Joop en Sjaan Nlek en Ria en kleinkinderen 's-Gravenz&nde, augustus 1975. Acaciastraat 9. Receptie: dinsdag 19 augustus as. van 4.30 tot 5.30 uur n.m. In Jeugdcentrum „De Brug", Kon. Juliana- weg, 's-Gravenzande. Amsterdam, 10 augustus 1975. Griftstraat 22 hs. Wij vieren dit In familiekring. Allen die hun belangstelling toonden, in welke vorm dan ook, bij de feestelijke herdenking van ons 50- Jarig huwelijk, zeggen wij, mede namens onze kinde ren, hartelijk dank. Het was een onvergetelijke dag. D. Portegen J. Portengen-de Bree Nederhorst den Berg, Bej .centrum „De Kuijer". D.V. 19 augustus 1975 hopen wij met onze geliefde Ouders, Grootouders en Overgrootouders F. Th. M. Zilverentant J. Zilverentant-van Oosten te herdenken dat zij 50 Jaar geleden in het huwelijk traden. Gelegenheid tot feliciteren zaterdag 16 augustus 1975 ln het ontvangstcentrum van de Vredeskerk aan de Burggravelaan te Leiden van 15.3017.00 uur. Hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Leiden, Bakhuis Roozenboomstraat 36. Met dankbaarheid aan onze Hemelse Vader, die hen denkend en meelevend met onze tijd en in goede gezondheid voor elkaar en voor ons spaarde, delei> wij u mee. dat onze lieve Ouders en Grootouders Gerard van Bekkum en Adriana van Kooten op 13 augustus 1975 50 jaar getrouwd zijn. Veldhoven, Frederik Hendrikstraat 28. Receptie: zaterdag 16 augustus ln Herberg de Schaapskool, Sondervick 66, Veldhoven, van 16.30— 18.00 uur. Veldhoven: Corry Schravendeel-van Bekkum Arie Schravendeel Veldhoven: Adrl van Bekkum Vlaardingen: Herman van Bekkum Ada van Bekkum-Verschoor Michaël, Chris. Sonja. Mariske, Mare, Helmar, Rob, Udo-David, Peter-Paul. 1925 1975 Woensdag 13 augustus Is het 50 Jaar geleden dat het huwelijk van onze lieve Ouders en Grootouders E. Keun E. Keun-Schoon werd ingezegend in de Gereformeerde Kerk te Vries. Bij ons allen is grote dankbaarheid. Wij nodigen u graag uit het bruidspaar op de feest dag 13 augustus van 35 uur geluk te wensen in „De-Open-Hof". Sleutelbloemstraat 1, Assen. Amsterdam: J. P. Tamminga-Keun J. Tammlnga Menno, Annet, Ewart Groningen: A. R. Huizenga-Keun H. Hulzlnga Evelien, Jeannette Vinkeveen: R. Keun Mirjam Assen: P. A. C. Keun G. T. Keun-Offringa Esther, Hilde, Robert Assen, Parkstraat 9 (telefoon 05920 - 13459). 1925 SOLI DEO GLORIA 1975 Dankbaar en blij delen wij u mede dat onze Ouders. Schoonouders en Grootouders J. Stolk M. W. Stolk-Catsburg 19 augustus a.s. hun 50-jarig huwelijk hopen te ge denken. Er ls gelegenheid hen geluk te wensen op zaterdag 23 augustus in het gebouw 'Brandaris', Meidoornsin gel, hoek Adrlanalaan, 's avonds van 19.00 tot 20.30 uur. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Rotterdam, augustus 1975. Muurbloemstraat 30b. De Heer is mijn Herder. Ps. 42 vers 1. Heden heeft God behaagd tot Zich te nemen, ln de gezegende leeftijd van 93 Jaar, onze ileve Moeder cn Oma Grietje Hoeve weduwe van Hendrik Derlagen. Amsterdam: H. Derlagen M. E. Derlagen-Brouwers Amsterdam: M. Derlagen N. Derlagen-Honlngh Goes: W. Derlagen M. J. Derlagen-Mol. Kleinkinderen en Achterkleinkind. Amsterdam-Nieuwendam, 8 augustus 1975. Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546. Correspondentie-adres: Familie M. Derlagen, Stierstraat 31, Amsterdam-Noord. De overledene is opgebaard in een der rouw kamers Zandpad 3a (Stadhouderskade naast het Vondelpark), bezoek maandag avond van 78 uur. De bijzetting ln het familiegraf zal plaats vinden dinsdag 12 augustus tegen 1 uur op de Noorderbegraafplaats, Buikslotermeerdljk. Vertrek van de rouwkamer te 12.30 uur. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren ln de aula van de begraafplaats. Heden overleed na een kortstondige ziekte in het Wilhelminaziekenhuis te Assen mijn lieve Vrouw en onze lievé Moeder en Oma Jantje de Wème echtgenote van Jan, Hendrik Smeenge op de leeftijd van 54 jaar. Borger. 7 augustus 1975. Ambachtstraat 5. Borger: Ter Apel: Borger: J. H. Smeenge Berty en Gerard Chris ta Piet en Wiesje Jan-Hendrik Carin De crematie zal plaatsvinden op dinsdag 12 augustus om 10.00 uur in het crematorium te Groningen, aula 1. Er vertrekt een bus vanuit de Ambachtstraat om 8.30 uur. Moeder staat opgebaard in de aula van het Wilhelminaziekenhuis te Assen. Gelegenheid tot condoleren maandagavond van 19.4520.30 uur ln de aula van het zie kenhuis en na afloop van de crematie in de koffiekamer van het crematorium. De vrede Gods. die alle verstand te boven gaat zal uw harten en uw gedachten behouden in Christus Jezus. Filip 4. Naar haar Heer en Heiland ging onze lieve Moeder, Grootmoeder en Overgrootmoeder Adriana Jacoba de Graaff sinds 1939 weduwe van Jurjen Notting. Zij werd 94 jaar. Epe: E. L. Boelens-Nottlng P. Boelens Naaldwijk: L. W. van Bameveldt-Nottlng T. van Bameveldt Breukelen: T. S. Wisse-Nottlng J. C. Wisse Eindhoven: J. A. Notting J. Notting-Lemmens kleinkinderen en achterkleinkinderen. Zeist. 8 augustus 1975. 'De Looborgh', Woudenbergseweg 42. CorrAdres: Postbus 19. Epe. De begrafenis zal plaatshebben te Meerkerk op de Oude Begraafplaats, dinsdag 12 augus tus a.s. om 12.00 uur. Hieraan voorafgaande zal om 10.00 uur een rouwdienst gehouden worden ln de recreatie zaal van 'De Looborgh'. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in Hotel 'Brughuis' te Meerkerk. Hij 'was haar toeverlaat. Met dank voor al haar liefde geven wij u ken nis. dat in Jezus is ontslapen mijn lieve zorg zame Vrouw, onze lieve Tante Jannetje Minderman-Tendelo in de ouderdom van 86 Jaar. Uit aller naam: W. P. Minderman Amsterdam. 7 augustus 1975. Huize „De Kimme", Beemsterstraat 546. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 12 augustus om 10.30 uur op de Nieuwe Ooster begraafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 9.45 uur. „Ik leef niet als ik niet dien" Dat zei en zo leefde mijn lieve Zuster, onze lieve Schoonzuster en Tante Rie de Bruin die op 7 augustus 1975 van ons heenging. 74 jaar oud. Ja, zegt de Geest, dat zij rusten van hun moeiten, want hun werken vol gen hen na. (Openb. 14 13b) Uit aller naam: H. Ie Cointre-de Bruin Condoléantie-adres: De Luwte, flat 512, Wlm- bledonpark 1, Amstelveen. Geen bezoek Geen bloemen. De begrafenis is vastgesteld op dinsdag 12 augustus om 12 00 uur op de algemene be graafplaats te Heemstede. „Vertrouw op den Here met uw ganse hart en steun op uw eigen inzicht niet. Ken Hem in al uw wegen. dan zal Hij uw paden recht maken." Spreuken 3 5 en 6 Door een ongeluk in de bergen is van ons heengegaan onze lieve Zoon en Broer Bob Montagne op de leeftijd van 19 jaar. Hij wist zich heti eigendom van zijn Heiland. J. Montagne J. C. Montagne-van der Meulen Liesbeth Marco Uithoorn. 6 augustus 1975. Wieger Bruinlaan 41. De rouwdienst zal gehouden worden ln de Geref. Kerk „De Schutse". de Mérodelaan te Uithoorn, maandag 11 augustus a.s. om 13.30 uur. waarna de teraardebestelling zal plaats vinden op de Nieuwe Algemene Begraafplaats aan de Noorddammerweg te Uithoorn om plm. 14 30 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula. Door een ongeluk in Zwitserland is omgeko-, men onze lieve Kleinzoon en Neef Bob Montagne 19 Jaar oud. Hij wist zich voor altijd veilig bij zijn Heer. Haarlem. Laan van Berlijn 6: B. Cornet S. J. Cornet-Meester Alkmaar: G. H. Homans P. H. Homans- van der Meulen NaardenB. van der Meulen J. van der Meulen - Beetsma Aerdenhout: B. Cornet M. Cornet-Bakker Haarlem: P. Cornet H. S. Cornet-Roodenburg neven en nichten 7 augustus 1975. Verlost door zijn Heer en Heiland is, na een langdurig lijden, van ons heengegaan mijn in nig geliefde Man en onze innig geliefde Vader, Schoonvader, Grootvader en Overgrootvader, Arie Batenburg op de leeftijd van'84 jaar. 's-Gravenhage:- M. E. Batenburg-Vlak P. Braun Voorschoten: W. Mulder-Batenburg G. Mulder Hamilton (Can.): M. Groenewegen-Batenburg, H. C. Groenewegen Dieren: M. van der Wende-Batenburg T. van der Wende Zoetermeer: N. C. Lindhout-Batenburg A. Llndhout Amstelveen: A Batenburg A. Batenburg-Ravensbergen Leiderdorp: M. E. Wijnands-Batenburg J. Wijnands Klein- en achterkleinkinderen. 's-Gravenhage. 8 augustus 1975. Huize 'Uitzicht', Daal en Bergselaan 52. Correspundentie-adres De Parelvisserslaan 46, Amstelveen. De rouwdienst zal gehouden worden in Huize 'Uitzicht', dinsdag 12 augustus a.s. om 1.15 uur waarna de teraardebestelling zal plaatshebben op de begraafplaats 'Westduin', Ockenburgh- straat. Loosduinen, om 2.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de plechtig heid in de ontvangkamer van de begraaf plaats. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Echt genoot en onze zorgzame Vader, Groot- en Overgrootvader Gerrit Hendrik van ZIjll Langhout weduwnaar van A. M. Riesebos eerder weduwnaar van H. J. Hooft op de leeftijd van 92 Jaar. Ps. 116 15 onberijmd. Ps. 77 6. Bussum: M. C. van Zijll Langhout- Rakerè Huizen (N.H.)G. H. van Zijll Langhout- M. J. van Zijll Langhout- van Zeggelaar Eric Leek: Gert, Hilly Else en Anja Veldhoven: Johan en Carla Mirjam Huizen (N.H.)Fred en Nelly Bussum. 7 augustus 1975. Brediusweg 30. Geen bloemen - Geen bezoek De rouwdienst, welke geleid zal worden door de Weleerwaarde Heer Drs. R. Strijker, zal gehouden worden dinsdag 12 augustus om 11.00 uur in de aula van de Algemene Be graaf plaat§ aan de Nieuwe Hilversumseweg te Bussum, waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatshebben. Loof den Here, mijn ziel en vergeet niet één van Zijn weldaden. Na een rijk en gelukkig leven overleed heden onze lieve Moeder en Grootmoeder Catharina Maria Woud weduwe van Dirk Wildeboer op de leeftijd van 81 jaar. Den Haag: P. Wildeboer A. B. Wildeboer - van der Velden Arnhem: A. G. Pleterse-Wildeboer L. M. Pieterse Deventer: H. M. F. Verbeme- Wildeboer B. E. N. Verbeme en kleinkinderen „De Feithenberg", Ermelo. 6 augustus 1975. Correspondentie-adres Zwolseweg 56. Deventer. De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 11 augustus op de Nieuwe Begraafplaats aan de Bovenweg te 't Harde. Vertrek 11.00 uur van de Geref. Kerk te 't Harde. Aanvang van de rouwdienst 10.30 uur. Opnieuw werden wij diepgetroffen door het plotseling ontslapen van onze geliefde Broer, Zwager en Oom Cornelis van Klaveren in de ouderdom van 63 Jaar. 'Als het leven Christus is, is het sterven gewin'. Uit aller naam: E. van Klaveren. Katwijk aan de Rijn, 7 augustus 1975. Kerkstraat 62. Heden behaagde het de Here om voor ons geheel onverwacht tot Zich te ne men mijn lieve Man. en onze geliefde en zorgzame Vader. Schoonvader en Opa Comelis van Klaveren op de leeftijd van 63 Jaar. Uit aller naam: N. J. van Klaveren- Oosterlee Vlaardingen. 7 augustus 1975. Spechtlaan 286. Gelegenheid voor condole; ren maandagavond van 7 tot 7.30 uur ln de aula van het Holyziekenhuis. Holy- singel 3 te Vlaardingen, waar de overledene ls op gebaard. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den ln de aula van de al gemene begraafplaats ..Holy", Olmendreef te Vlaardingen op dinsdag 12 augustus a.s. om 12 15 uur waarna aldaar de begrafe nis zal plaats vinden. Van alle einders van de verste kust zullen zij vin den vrede, feest en rust U lovend. Vader. Zoon en Heilige Geest. Halleluja, halleluja. Onverwacht heeft de Here tot Zich geroepen onze lieve Broer en Zwager, ln de leeftijd van 65 Jaar. Fokke Buursema Zuid hom. 7 augustus 1975. Balkbrug: A. Buursema-Kulpers Leek: G. Staal H. Staal-Smlt Zuldwolde (Gr): B. C. Kamphuls- Buursema Zuldwolde (Gr.): R Kamphuls M. Kamphuls- Buursema Warffum: R. Boer E. Boer-Buursema Hoogkerk: J. Brouwer A. Brtmwer-Buursema Vaste rots van mijn behoud Heden ls na een langdurige ziekte ingeslapen mijn lieve zorgzame Man en onze Vader en Opa Adrianus Johannes Koelé echtgenoot van G. C. W. I. Mullaart in de ouderdom van 79 jaar. 's-Gravenhage: G. C. W. I. Koelé-Mullaart 's-Gravenhage: W F. Koelé H. Koelé-Goedhart Theo-Astrid-Elsa-Eddie Hilversum: B. Koelé" M. M. T. Koelé-Westra Aad-Rob-Ingrid Lelystad: J A. Lindhout-Koelé J. M. Lindhout j Peter-Inge-Frank-Lucia Amersfoort: C. J. Koelé •s-Gravenhage, 8 augustus 1975. Riddersdreef 87. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Huize „De Lozerhof", Randveen te 's-Gra venhage. Bezoek van 10.30 tot 11.30 en van 18.30 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden dinsdag 12 augustus om 10.30 uur op de Alg. Begraaf plaats „Westduin" aan de Ockenburghstraat te 's-Gravenhage-Loosduinen. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Psalm 90 onberijmd Ingegaan in de vreugde van zijn Heiland, die hem lief had, mijn geliefde Man en der kinde ren zorgzame Vader en Grootvader Cornelis Hendrik van Starkenburg echtgenoot van Cornelia Star op de leeftijd van 64 jaar. Rijnsburg: C. van Starkenburg-Star C. van Starkenburg J. L. van Starkenburg- Goudriaan W. van Starkenburg B. van Starkenburg- Dobbenberg Valkenburg (Z.H.)A. van Starkenburg Rijnsburg: C. van der Mey- van Starkenburg J. van der Mey M. Visser-van Starkenburg K. J. Visser Koudekerk a.d. Rijn: E. de Mooij- van Starkenburg Lb. C. de Mooij Rijnsburg: D. van Starkenburg Leiden: M. van Polanen Amsterdam: H. Groenteman en kleinkinderen Rijnsburg, 7 augustus 1975. Valkenburgerweg 22. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 8 tot 9.30 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 11 augustus a.s. om 2.30 uur n.m. in de aula op de begraafplaats van de Geref. Kerk aan de Zandtlaan te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraaf plaats aldaar. Psalm 73 26 Na een moedig en geduldig gedragen lijden werd in heerlijkheid opgenomen onze Broer. Zwager en Oom Cornelis Hendrik van Starkenburg echtgenoot van Cornelia Star op de leeftijd van 64 jaar. Rijnsburg: C. van Starkenburg - Ravensbergen Rotterdam: M. Vos-van Starkenburg W. Vos Rijnsburg: G. van Starkenburg J. van Starkenburg- Zandbergen Rijnsburg: M. van Egmond- van Starkenburg A. van Egmond Neven en Nichten. Rijnsburg, 7 augustus 1975. Veilig in Jezus armen Het behaagde de Here van ons weg te nemen onze lieve Opa Cornelis Hendrik van Starkenburg op de leeftijd van 64 Jaar. De kleinkinderen Rijnsburg, 7 augustus 1975. „En zij zullen bevende komen tot de Heere en tot Zijn heil in de dagen der toekomst". Hos. 3 5b God nam tAt Zich onze zeer zorgzame Vader, Behuwd-, en Grootvader Dirk Gijsbertus Six weduwnaar van Maria van Kooten in de ouderdom van 94 jaar. Moordrecht: P. J. Six S. E. Six-Mettau Lourens en Tiny Dick Lydia Broek in WaterlandW. A. A. Bruigom-Six A. P. Bruigom Moordrecht: J. P. Six Moordrecht. 8 augustus 1975. Westeinde 26. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben dinsdag 12 augustus a.s. op de algemene be graafplaats te Moordrecht. Vertrek van het woonhuis te 13 uur. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 8.00 uur aan het woonhuis en na de begrafenis plechtigheid in het ver. bouw. „De Zespunt" aan de Molenlaan. [LVI inti !A ei hou fcboi rp b riodi inde! oi Z' irder ;en t Heer wees mijn gids. Na een kortstondige ziekte heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man. onze zorgzame Vader en Opa Jan Krüse in.de leeftijd van jaar. M. Krüse-de Witte Deef Dick en Marijke Erik-Jan Maaike Landsmeer, 7 augustuö 1975. Van Beekstraat 134. Thuis liever geen bezoek. Geen bloemen. Geen toespraken. Gelegenheid tot condeléantie-bezoek maan dagavond van 78 uur in het gebouw van de Protestantse Coöperatieve Begrafenisvereni ging P.C.B. u.a.. Vondelstraat 101 te Amster dam. De crematie zal plaatsvinden dinsdag 12 augus tus om 14 uur in het crematorium „West- gaarde". Ookmeerweg 275 einde Osdorperban te Amsterdam, bereikbaar met bus 23. Vertrek van -de Vondelstraat ongeveer 13.15 uur. LON van belee reld. word le Ai van spon Lonc irerk] van Succ weds lang] natie daar: naar bega; een iet i stich hoge dan opva: ren towe word houd lemc rastg iranr ande Heden is van ons heengegaan onze lieve Moe der, Groot- en Overgrootmoeder Cornelia Verhoef weduwe van Gerrit Nagel in de ouderdom van 91 jaar. Psalm 68 10 (oude berijming)] Leusden: H. de Wild-Nagel H. de Wild Dlemen: A. Roest-Nagel Amsterdam: C. M. Lindhout-Nagel M. Lindhout Ouderkerk a.d. Amstel: A. van Bodegraven-Nagel J. van Bodegraven R. Nagel D. Nagel-van Kleef Putten: M. C. Nagel-Nagel L. Nagel "kleinkinderen en achterkleinkinderen Putten, 7 augustus 1975. Stationsweg 77 A. De overledene ligt opgebaard in de aula Mo lenstraat 33 te Putten. Gelegenheid tot con doleren aldaar zaterdagmiddag a.s. van 3—4 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden maan dag 11 augustus a.s. op de Begraafplaats Karsenhof te Ouderkerk a.d. Amstel om 12 uur. Vooraf zal er een rouwdienst worden gehou den in de Ned. Herv. Kerk te Ouderkerk a.d. Amstel om 11 uur. Na afloop van de begrafenis nog gelegenheid tot condoleren in het verenigingsgebouw Rehoboth te Ouderkerk a.d. Amstel. Want wij weten, dat, zo ons aardse huis wordt afgebroken, wij een gebouw van God hebben, een huis niet met handen gemaakt, eeuwig in de hemelen. 2 Corinthe 5 vers 1 Tot onze diepe droefheid is heden nog onver wachts van ons weggenomen onze lieve Moe der, Schoonmoeder, Oma en Overgrootmoe der Lena Geertje Kapteijn sedert 8 mei 1975 weduwe van Dirk Noordergraaf, op de leeftijd van 81 Jaar. Naarden: L. Moree-Noordergraaf R. B. Moree Bunnik: Hans en Nel Oud-Beijerland: Leny, Rien en Daniël Epsom- Amsterdam: Dick en Sylvia Rotterdam, 8 augustus 1975. Huize 'Sonneburgh', Ravenswaard 5, kamer 301. Correspondentieadres: Rijksweg 17, Naarden, Gelegenheid tot condoleance en rouwbezoek zaterdagmiddag 9 augustus van 3.00 tot 3.30 uur in de aula van 'SonneburghRavens waard 5. h De rouwdienst zal worden gehouden maandag H 11 augustus 1975 om 13.45 uur in de aula vanr 'Sonneburgh'. waarna de teraardebestelling!, zal plaatshebben op de Zuider begraafplaats,! Slinge 50 te Rotterdam'-Zuid omstreeks 14.30 r uur. Vertrek vanaf Ravenswaard 5 om 14.15 L uur. en dht* pie 'eest /oegc Irits inan noet en trijc lmer port rijg- )e I le i port nend wn iker neer ema omn angi ing ailjo HEG de !-toet gex itstei vai tisda wa erlec voor wer Ruil toch Kuy] inige Bn> ipgeb !idsr< stra; Has :ren in di doo mi d er aid runic Iqvisi Doet ischc he trijd me de ng, d ets. itse rarer tar 1 een Bij c doel Vai (2:

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16