Verplicht leren valt bij werkende jeugd niet goed Pijltjes Succes voor Isabel Peron Arbeidsinspectie ziet veel problemen 'Kernwapengekletter is top van ijsberg' Man (26) verdronken Vakantieganger vindt hasjies FAMILIEBERICHTEN De krant is nooit wen. Succesvol adverteren in TROUW-KWARTET! CENTRUM NEDERLAND DOORN-LEERSUM VEILIGE BELEGGING IN GROND VERPLEEGKUNDIGE GEDIPLOMEERD OPERATIE ASSISTENTE. LINGE ZIEKENHUIS LEERDAM nieuws voor beleggers die vaste grond onder de voeten willen hebben percelen bosgrond Johannus Orgel Interlude - Gouda TROUW/KWARTET VRIJDAG 8 AUGUSTUS 1975 8 Van onze Haagse redactie DEN HAAG De invoering van een verplicht aantal schooldagen voor de werkende jeugd van 15 en 16 jaar is helemaal niet als een 'grote sprong vooruit' ervaren. De dwang verder te leren en het bovendien als gevolg daarvan minder verdienen werkten bepaald niet stimulerend voor de gedeel telijke leerplicht. Dit staat in het verslag, dat de arbeidsinspectie heeft uitgebracht over de jaren 1971 tot en met 1973. Zoals bekend werd de gedeeltelijke leerplicht per 1 augustus 1971 inge voerd. Ondanks die voorbereiding was dit een verrassend moment, niet alleen voor de gemeentebestu ren. Voor velen, aldus het verslag, was het een 'onverteerbare brok', dat men over de cursusdag geen loon doorbetaald kreeg. Volgens de leerplichtwet zijn alle scholen en onderwijsinstituten ver plicht aan het gemeentebestuur op gave te doen van de ingeschreven leerlingen en het ongeoorloofd schoolverzuin op tijd door te geven. Aan deze verplichting werd zacht uitgedrukt - niet altijd vlot vol daan. aldus de arbeidsinspectie. Nalatige ouders en leerlingen kon den slecht aan de hand van deze gegevens worden achterhaald. Hier bij kwam nog, dat in veel gemeen ten de mankracht ontbrak om de scholen en instituten te wijzen op hun verzuim. Nalatige ouders en leerlingen kon den slecht aan de hand van deze gegevens worden achterhaald. Hier bij kwam nog, dat in veel gemeen ten de mankracht ontbrak om de scholen en instituten te wijzen op hun verzuim. Aan de andere kant was het niet mogelijk, wanneer de gegevens van de scholen binnenkwamen deze op tijd te verwerken. Gevolg: De ou ders werden vaak geruime tijd na het begin van het cursusjaar ge maand hun kinderen voor de schooldagen te laten inschrijven. In het verslag van de arbeidsin spectie wordt dan verder onthuld. dat in de jaren 1971 en 1972 voor de eindelijk achterhaalde kinderen geen plaats meer was op de onder wijsinstituten. De kinderen kwamen WASHINGTON (UPI) De verkla ring van minister Schlesinger van defensie, dat Amerika als eerste kernwapens zou kunnen gebruiken om aan een conventionele oorlog het hoofd te bieden, 'is alleen maar het topje van een ijsberg, dat wijst op een ernstige herziening vande Amerikaanse atoomstrategie'. 'Dit komt neer op een fundamente le verandering in de richting van het Amerikaanse militaire denken', vindt het Democratische lid van het Huis van Afgevaardigden Mor ris K. Udall. Hier wordt 'openlijk het gebruik van kernwapens over wogen bij het uitvechten van oor logen, niet alleen bij het voorko men ervan door afschrikking'. 'Ik ben van mening dat het Con gres. het volk en de bondgenoten van dit land gewaarschuwd moeten worden voor de gevaren die door deze verandering van strategie wor den geschapen', aldus Udall, die meesingt naar de Democratische kandidatuur voor de presidentsver kiezingen. Hij stelt voor dat de defensiecommissie van Huis en Se naat subcommissies voor strategie instellen, waaraan het Pentagon zijn strategische plannen zou moe ten voorleggen. noodgedwongen lang op een wacht lijst te staan. Tot slot deze conclusie: noch voor de arbeidsinspectie, noch voor de gemeenten viel veel eer te behalen. In het verslag wordt verder aan dacht besteed aan de contacten met de omroepverenigingen over het optreden van kinderen voor radio en televisie. Verschillende ke ren werd het oordeel gevraagd van een psycholoog over het optreden van een kind in een televisiepro gramma. Zeer intensief is de begeleiding ge weest bij de bekende televisiespelen 'Bartje en 'Merijntje Gijzen'. Be halve met de psycholoog is veel overleg gepleegd met de ouders en met de betrokken spelers, regisseur en cineasten. Hierdoor werd bevor derd, dat de kinderen rustig en normaal hun gang konden gaan zonder, dat zij zich al te veel ver beeldden inderdaad de kleine film held te zijn. Van een verslaggever UTRECHT De 26-jarige Algerijn se transporteur Jean-Claude Rumin is verdronken in het Amsterdam- Rijnkanaal. Waarschijnlijk is hij bij terugkeer van zijn werk uitgegleden op de beschoeiing langs het kanaal. Volgens de politie is er van misdrijf geen sprake. MIDDELBURG Een vakantie ganger uii Domburg ontdekte aan de voet van de duinen een tweeiai juten zakken die zo op het eerste gezicht goed gevuld leken. B na dere inspectie bleken de twee zak ken een partij hasjies te bevatten van 65 kilogram. De vakantieganger meldde zijn vondst onmiddellijk bij de rijkspolitie ter plaatse die direct een onderzoek Instelde. Behalve de twee zakken op het strand werd in de duinen nog een derde zak tan getroffen die echter leeg was. Lui tenant Schooneveld van de politie van Serooskerke zei voor raadselen te staen. 'Wie laat er nu een partij hasjies ter waarde van 120 tot 160 BUENOS AIRES (Reuter) Presi dent Isabel Peron van Argentinië heeft een belangrijke slag gewon nen in haar strijd om haar gezag te herstellen. Zij kreeg de steun van alle 145 Peronistische leden van het huis van afgevaardigden voor haar kandidaat voor het voorzitterschap van het huis. de 70-jardge Nicasio Sanchez Toranzo, een rechtse Pero nist van de oude garde. De invloedrijke vakbondsvleugel in de Peronistische fractie die zich aanvankelijk tegen Sanchez Toran zo had verzet, kreeg op zijn beurt gedaan dat de fractie niet meer door rechts zal worden geleid. De voornaamste opposieitegroep. de radicale partij, kondigde aan dat haar 44 afgevaardigden de raad zul len verlaten als Sanchez Toranzo officieel wordt voorgedragen. Hij zal Raul Lasttri olvolgen. een choonzoon van de vroegere 'sterke man' Jose Lopez Rega, diie vorige maand werd weggestemd. In de noordelijke provincie Tucu- man. waar het Argentijnse leger dinsdag acht leden van het marxis tische 'revolutionaire volksleger' had gedood, is een luitenant omge komen toen de explosieven waar mee hij een kampement van de guerrillastrijders wilde opblazen, voortijdig ontploften. 'want de HEERE is goed zijn liefde duurt in eeuwigheid' Wij delen U mee dat wij met ons gezin op 24 augustus 1975 ons vijf en twintig jarig huwe lijk mogen gedenken. Gelegenheid tot feliciteren op vrijdagmiddag 22 augustus 1975 van 5 uur tot half 7 in ge bouw de Kiem, Koningin Julianaweg te 's-Gravenzande. P. Ridder J. H. M. Ridder-Backer Jany en Johan Boudewijn en Joke Joke Pieter Tineke 9 augustus 1975. Dijkweg 85 Naaldwijk. Wij vieren vandaag 8 augustus blij en dankbaar het 40-jarig huwelijksfeest van onze lieve Ouders. Opa en Oma J. Hoekstra J. Hoekstra-Wallenburg Berkel (Z.-H.)Zwaantje van der Kaaden-Hoekstra Sien van der Kaaden Janneke, Marieke en Karei Jan Durbanvtlle TJltske Jongsma-Hoekstra (Z. Afr)Eduard Jongsma Bart, Jannineke en Wikke Jan Merwedeplein 5", Amsterdam-Zuid. In vol vertrouwen op haar Heer en Heiland is heden ontslapen onze lieve zorgzame Moeder en Oma Hendrikje Hoekstra-Kalsbeek op de leeftijd van 72 jaar. Winnipeg: G. Hoekstra M. Hoekstra-Koers Amsterdam: T. Eenkhoorn-Hoekstra G. Eenkhoorn Edmonton: K. Noppers-Hoekstra G. Noppers Terrace: I. Hoekstra T. Hoekstra-Snij der Wormer: T. de Ruiter-Hoekstra H. de Ruiter Krommenie: J. Hoekstra H. Hoekstra-Mulder Amsterdam: Joh. Hoekstra A. R. Hoekstra-de Loos en kleinkinderen Amsterdam. 5 augustus 1975. Cornells Springerstraat 36" Correspondentie-adres Rengerskerkestraat 30', Amsterdam-Osdorp. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 9 au gustus om 10 uur op de begraafplaats 'Zorg- vlied' aan de Amsteldijk. Vertrek van het P.C.B.-gebouw, Vondelstraat 101, ongeveer 9.15 uur. Voor ons zeer onverwacht heeft God in Zijn heerlijkheid opgenomen mijn lieve en zorg zame Man, onze Vader en Opa Engel Reints op de leeftijd van 70 jaar. 'En zij zullen Zijn aangezicht zien...' Openb. 22:1 t/m 5. H. Reints-Schee ringa Jan en Janny Dick en Trijn Greet en Hans Harry en Jos en kleinkinderen. Emmen. 5 augustus 1975, 'Huize Avondrust', Prinsenlaan 71. Vader is opgebaard in het rouwcentrum 'De Wolfsbergen'. Weerdingerstraat 150 te Emmen. Bezoek van 19.00-20.00 uur. De begrafenis zal plaatshebben zaterdag 9 au gustus om 14.00 uur vanuit bovengenoemd centrum. Aanvang rouwdienst om 13.30 uur. Corr. adres: Biesboschlaan 2, Stadskanaal 'Ik ben er zeker van dat het lijden van de tegenwoordige tijd niet opweegt tegen de heerlijkheid, die over ons geopenbaard zal worden'. Romeinen 8:18 Op Zijn tijd, waarop zij bereid en vol ver trouwen wachtte, heeft de Here tot Zich geno men mijn lieve Vrouw, onze zorgzame Moe der en Oma Gerritje Westhoff-van Seters geb. 20 september 1899 Apeldoorn: J. Westhoff Spankeren: M. Westhof f A. Onneweer Alkmaar: J. Westhof f A. M. Westhoff-Jol Woerden: A. Westhof f H. G. Westhoff-Straatman en kleinkinderen Apeldoorn. 6 augustus 1975. Schubertlaan 46. Liever geen bloemen. De overledene is opgebaard in het rouwcen trum 'Monuta Stichting', Derk Kamphuisweg 6 te Ugchelen (Apeldoorn), waar gelegenheid is tot condoleren vrijdag a.s. van 19.30 tot 20.30 uur.. De begrafenis zal plaatshebben maandag 11 augustus om 12.00 uur op de algemene be graafplaats 'Heldehof' te Ugchelen. Na een langdurig door het geloof zeer moedig gedragen lijden, is heden in Christus ontsla pen onze lieve Zuster en Schoonzuster G. Westhoff-van Seters echtgenote van J. Westhoff. U Vader U zij lof op een verhoogde toon! Lof en aanbidding zij Uw eengeboren Zoon. Lof zij Uw Geest, die ons ten Trooster is gegeven. ons in de waarheid leidt, de weg van eeuwig leven. U looft Uw kerk alom. waar Gij die ook vergaarde U looft wat loven kan, in hemel en op aarde! Ouddorp (Z.H)W. van Seters Apeldoorn: S. Ligt-van Seters W. Ligt Willowdale H. van Seters (Canada)A. van Seters-Hubert D. van de Putte-van Seters C J. van de Putte Apeldoorn: M. van Seters Apeldoorn, 6 augustus 1975. 'Hem zij de glorie want Hij die overwon, zal nooit verlaten, wat Zijn hand begon' Heden nam God tot Zich ln Zijn heerlijkheid, onze lieve Zuster, Tante en oud-Tante Tietsje Slikboer op de leeftijd van 63 jaar D. Coors-Slikboer en verdere familie. Rotterdam, 6 augustus 1975. 'De Rustenburg', Mathenesserlaan 500. Corr.adres: Schiedamsedijk 58e. Geen bezoek Geen toespraken. De rouwdienst zal gehouden worden zaterdag 9 augustus a.s. in de aula van 'De Rustenburg' om 10 uur. waarna de bijzetting in het fa miliegraf zal plaatsvinden op de Ned. Her vormde begraafplaats 'Oud-Kralingen', Kra- lingseweg 334, omstreeks 11 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula op de begraafplaats. Op 1 augustus werd door de Here uit onze fami'iekring weggenomen onze lieve Broer. Zwager en Oom Jan Jacob Veenhuizen Veenendaal: Zeist: E. den Braber-Veenhuizen V. E. den Braber D. Veenhuizen P. van der Steege-Veenhuizen J. G. van der Steege neven en nichten. Hiermede geven wij u ken nis dat na een geduldig gedragen lijden van ons is heengegaan, onze zorgza me Vadei, Schoonvader. Opa, Broei en Zwagei Gerrit van den Bur? weduwnaar van Antje Adrlana Leeuwenhoek, ln de ouderdom van 82 jaar. Berkel: C. v. d. Burg-v. Wijk Benthuizen: J. C. v. d. Hoek- v. d. Burg J. v. d. Hoek Zoe termeer: E. W. v. d. Burg A. C v d Burg- Plllekes Kleinkinderen en verdere familie Katwijk aan Zee, 6 augustus 1975 „Huize Overduin Corr.-adres: E W. v. d. Burg. Frederik Hendriklaan 32. Zoete rmeer. Geen bloemen Vrijdag 8 augustus is er gelegenheid tot condoleren van 19.30 tot 20 00 uur in gebouw Rehoboth, Wllhel- mlnastraat 2 te Berkel en Rodenrijs. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 11 augustus om 13.10 uur ln het Crematorium Rotter dam Zuid. Maeterlinckweg 101 alwaar tevens de cre matie zal plaats hebben. De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als u 'm uit hebt, blijft hij n trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer n verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij? Goed nieuws voor mensen met aambeien. Er bestaat een middel dat aambeien doet wegschrompelen Pijn kalmeert. Jeuk stopt. Zwelling verdwijnt. De wetenschap kent tegen woordig een middel dat de bij zondere eigenschap heeft aam beien te doen 'wegdromen'. De pijn stopt. De zwelling ver dwijnt. Dit middel heet Sperti Preparation H.* Met Sperti Preparation H ver schrompelen ook hardnekkige aambeien. Sperti Preparation H is mild en ontsmettend. Voor direkte. snelle, afdoende behandeling van aambeien is er maar één middel: Spri ti Preparation II zalf en zetpillen. .n„i,a„i,„,„rlI AANGEBODEN: OMGEVING GRONDSTUKKEN VAN CA. 1500-3000 m2; gelegen direct grenzend aan een be staand bungalowpark voor particuliere recreatie; veel recreatiegrond in de directe omge ving; bosrijk heuvellandschap met veel wan delmogelijkheden; de grondstukken zijn begroeid met loof- en naaldhout; thans geen bouwmogelijkheden; koopsom van 2,tot 3,per m2. Gezien de aard der aanbieding en de gunstige ligging in Midden-Ne derland wordt een stroom van ge gadigden verwacht. Om een en an der in goede banen te leiden, wordt uw interesse gaarne per brief ver wacht onder nr 5351 Trouw-A'dam. In ons kleine moderne ziekenhuis ontstaat wegens vertrek binnenkort een vacature op de operatie-afde ling en de chirurgische Voor vervulling hiervan zoeken wij contact met een met ervaring op de ope ratiekamer Intern wonen is mogelijk, DE DIRECTIE NODIGT U terwijl medewerking voor UIT VOOR EEN het verkrijgen van zelfstan- INFORMATIEF GESPREK, dige huisvesting verleend BELT U HAAR ONDER wordt. NUMMfR (0345135 46 OM'EEN AFSPRAAK TE MAKEN: iiiiiin lllllll DE CENTRALE COMMISSIE VOOR HET CHRISTELIJK HUISH0UD0NDERWIJS vraagt voor de Chr. Huishoudschool "Prinses Marijke" te Ede een Leerkracht Wiskunde met de akte NI of L.O. Wiskunde voor een volledig lesrooster Inlichtingen worden graag verstrekt door de direktrice: Mevr. G.B. Glasbergen-Wisselink, tel.: 08380 - 10502. Sollicitaties zo spoedig mogelijk na het verschij nen van dit blad te richten aan bovengenoem de Centrale Commissie, Zijpendaalseweg 53 A te Arnhem. Hervormd Bejaardencentrum .Amandelhof" Arnhemse Bovenweg 2, Zeist Tel. 03403-1 83 21 een verpleeghulp voor de ziekenafdeling die zich wil inzetten voor onze bejaarden, opgewekt ka rakter, geen "mopperdoos" dus. Sollicitaties bij de direktrice, Mej. W.G. Buddingh. THUISWERK AANGEBODEN! (Wij verkopen u géén thuiswerkgids o.i.d.j. Verdiensten 50 tot 150 p.w. U moet beslist telefonisch be reikbaar zijn. Schrijf naar Tele Cosmic. Wal 10a. Eindhoven, (Antwoordzegel insl. s.v.p T002 BIJVERDIENSTE Ogilvie/Marktonderzoek B.V. vraagt DAMES HEREN (met veel vrije tijd) voor het houden van vraaggesprekken met huisvrou wen. Schrijf of bel naar Sarphati- kade 8, Amsterdam. Tel. 020- 245315/235400. T002 Huishoudelijk pers. gevraagd Ben gehandic. jonge vr. en zoek per 1 sept. ol eerder iem. met chr. levensovert., die (als huisgenote) bij mij wil komen voor hulp aan mij en in de huish. Bewoon 4-ka- merflat en wil daar graag blijven Weet u iem. of bent u zelf degene die mij dit mogelijk wil maken'7 Ruime kamer beschikbaar. Tel. 040-415062 Br. onder nr. 5327 Trouw-A'dam. T004 woonruimte gevraagd 1e jrs. student tandheelkunde zkt KAMER in Adam. D. Verhoeve. Persijnlaan 7. Wassenaar, tel. 020- 237548. T006 Leerlinge H.B.O.V. zoekt per 15.8 of eerder een KAMER met kookgele- genh. in A dam of Amstelveen. Tonneke Kok, Bosb. Toussaintstr. 16, Zwolle. Tel. 05200-31114. Inl. bij mevr. A. Kok-Vink, Stadionweg 326, Amsterdam. Tel. 722334. T006 onroerènd goed Te koop in Friesland vrijstaande huizen en boerderijen 30 000-/ 250 000 E v.d Velde, Makelaardij. Rottevalle. Mulder plein 12. tel. 05122-231. Gaarne verzorgen wij de financiering Geld beleggen was vroeger een vrij zorgeloze zaak. Anno 1975 is het in de meeste gevallen onderhevig aan steeds grotere ontwaarding. Eén van de weinige mogelijkheden om het nu nog waardevast te houden en er winstgevend mee te kunnen speculeren is het kopen van Bij het pittoreske dorpje Zuidwolde onder de rook van het snelgroeien de Hoogeveen en tegenover een uniek recreatiecentrum bieden wij aan een aantal fraai gelegen percelen ter grootte van 5000 m2. voorde nu nog zeer lage prijs van 1.50 per m2. Het thans geldende bestem mingsplan kent geen bebouwing. Aanstaande zaterdag 9 en zondag 10 augustus zijn wij van 11-16uurin hotel Vries, Hoofdstraat 118, Zuid-Wolde, aanwezig voor het verstrek ken van alle verdere informatie en voor het maken van een rondrit over de percelen. DE OMMELANDEN B.V. Thorbeckelaan 37, Barneveld tel. 03420-2934 na kantoortijd 05760-18634. zaken en hypotheken, verzekeringen Ter overname aangeboden GRAMMOFOONPLATENZAAK in Amsterdam. Omzet 160000 Tel 075-166933. na 18 uur. T011 EURO-ADVIES voor schuldenregelingen. lenin gen en al uw verzekeringen. Tel 020-167040 T011 Voor een verantwoorde reparatie en restauratie van uw antieke klokken en horloges FA. KOK, Heerde. tel 05782-1567. T013 meubilair en huisraad BANKSTELLEN uit eigen fabriek. Grote sortering kwaliteitsstoffen. S jaar garantie op binnenwerk. Norm. prijs 1400 voor 795. DEM Meu belfabriek Toonzalen. Culemborg: fabriek Houtweg 8, Amsterdam-N.. Zonneplein (Tuindorp-Oostzaan). Den Haag, Weimarstr. 263. Nieuw Loosdrecht. Oude Molenmeent 4 (achter de Knorfabriek Hilversum). Sliedrecht. Rivierdijk 432, Voorhout, Loosterweg 5. Geopend di. t.e.m. za. tot 18 u op koopavond tot 21 u. Voor alle inlichtingen: Culemborg 03450-2602 T012 personeel gevraagd Gevr. JONGEN of MEISJE voor een GROENTEWINKEL Tel 020- 128052. Kinkerstraat 37 te Amsterdam Tel. na 18.00 uur 180661 T002 t.v., radio, muzickinstr. enz. Al uw muzikale wensen worden vervuld met een prijzen vanaf 8970 Orgels - piano's Bij Technical vindt u een ruime keuze in elektro nische orgels en piano's. Circa 200 instrumenten voorradig van 495 tot 42.000. Door grote omzet steeds wisselende voorraad inruilorgels. Eigen landelijke ser- vicedienst. Technical Veenendaal. Prins Bernhardlaan 2-4 Tel 08385-11322 en 11083. Eindhoven. Hoogstraat 49. tel. 040-446656 T014 Vakantie-aanbieding van Cara- -Supermarkt Charloise. Lage- dijk 652. Rotterdam-Zuid Staca- ins van topmerk, compl. inger koelk., gasstel, incl transport. 9 stuks lengte 8 mtr. 8450 p st. 8 stuks 7 mtr. 7950 p st. 1 of 2 sl kamers. Met volledige garantie. Aanhangwagens en boottrailers tegen zeer scherpe prijzen. Wij hebben ruim 400 stuks. v.a. 300 kilo tot 2 ton. in voorraad staan, zowel fabrieksnieuw als gebruik te. Tel. 02207-15956. T021 kleding en kapsel Dames grijp de winst! Alleen au gustus BONTMANTELS met 20% korting m. garantie. Nu nog eerste keus uit volledige collectie 1975. Desg. zeer soepele cred ietseri vee. De grootste goedkoopste bont zaak van Nederland. De Bontko ning. Hoogstraat 97. Rotterdam-C, tel. 010-117117. Parkeren v. zaak. Bij koop reisgeld terug (ook ben zine). Vrijdagavond tot 9 uur ge opendT015 Dames, unieke zomeraanbieding! Nu BONTMANTEL kopen en 20% korting verdienen!! Gratis bewa ren en a.s. winter pas betalen. Nu volop keuze nieuwe kollekti» 1975. Kredietservice altijd moge lijk!! Het Bontpaleis, Hoogstraat 153. Rotterdam-C, tel. 010- 143337 Reisgeld terug bij koop!'! Vrijdagavond tot 9 uur open! T015 Auto s. autobenodigdheden Te koop Fiat 124 1974, 39.000 km. Fiat 128 2drs. 1972, Fiat 127,1974, Fiat 850 1974. 1973. 3 mnd. gar. op loon en onderd. Gebr. Haaker vakantie en rekreatie WEZEP, Veluwe. Nog vrij: stenèn vakantiehuis vanaf 9 t/m 23 aug. en van 6/9-10/10. Slaappl 5 a 6 pers Bosrijke omg. Dicht bij modern zwembad en bushalte. Tel 05207-1485. Te huur 6 pers. STA-BUNGALOW in Gl.d bij Tiel. T.V.. radio, koel kast. douche w. en k. str. water Nog vrij v. 16 t.m. 30 aug. Tel. 08878-447. T023 Luxe vak. APPARTEMENTEN met privé zwembad t.h., voorz. v. alle comfort, o.a. t.v., radio,'was- en droogaut., e.d. Vrij na 15.8 tegen gereduceerd tarief Ook event, weekends. Tel. inl. 04455-1518. Met reduktie t.h. voor kortere of langere periode nieuwe* 6 pers. reer. bungalow met c.v„ open haard. t.v. enz. in de mooie rustige natuur van BALKBRUG (Ov.) Inl. 01840-2971 T023 DWINGELOO t.h. na 16/8 gedeelte van boerderij met koelkast en ver warming Tel 05219-2157 T023 OTTERLO (Veluwe) te huur op boerderij leeggekomen kamen met of z. pension Ideaal voor ou deren. Tel. 08382-253. T025 TEXEL - 4 pers. zomerhuisjes vri vanaf 23 aug. B. Vlaming. Hoge reind 32, De Waal (Texel). Tel n» 18 uur 02220-3220 b.g.g. 02223- 471. T023 Voor bejaarde en/of hulpbehoe vende verzorgings- of vakantie verblijf aangeboden bij particuliei Brieven poslb. 3810 Bussum T023 ZEELAND aangeb. op nog meu*n boerderij. omg. Middelburj woonkamer, 2 siaapk gebr. keu ken en douche. Enkele km's var Veerse Meer en strand, Nazomer prijs 125 p.w. v.a. 16-8. Tel 01180-14248. TQ23 KENNEL NINABERHOF heeft Doedeltjes, cocker spanieltjes. teckeltjes. beagles. Ingeent: of stamboom. Mevr. Bremmer. Ninaberlaan 43. Heliendoorn. tel 05486- 4159 Klein zelfstandige biedt zich aan voor behang- en witwerk. Behan- Zorg dat u of jij er bij komt gen 5 per rol. Witwerk 2 per I UW BIJBEL beter leren kennen m2. schilderwerk uiterst voorde- Wordt dan lid van onze BijbelcM lig. Vrijblijvende prijsopgave. Te' De Open Poort Postbus itëj 070-987054. T009| Hoog*v.«*n Tel. 05285-477. T03

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 8