Denk s aan een buitenlander op z ii tijd, Voorde aardigheid. ADVERTEREN DOET VERKOPEN f YfyA FAMILIEBERICHTEN O C5\ de krant helpt de krant helpt u op weg u op weg De krant is nooit wei Sr -svol eJverteren in i ..^L.V-KWARTET! MEDEDELING Het Onderwijs vraagt donderdagmorgen Ie post DONDERDAG 7 AUGUSTUS 1975 10 De heer en mevrouw Veld- buyzen van Zanten-Vogelaar geven met grote blijdschap en dank aan God kennis van ae geboorte van hun dochter Joachimina Jellina Catharina Sjoerdina Op 3 augustus was het 25 jaar geleden dat mijn Ouders R. de Vries en T. de Vries-Nijdam getrouwd zijn. Wij herdachten dankbaar dit feit ln de intieme kring van familie en vrienden. Tevens is het 6 augustus een kwart eeuw geleden dat mijn Vader in het ambt werd bevestigd. Hun zoon Bert Franeker, Salverderweg 22. 21 augustus a.s. hopen onze lieve Ouders W. Meijer en H. Meijer-Heemsbergen de dag te herdenken dat zij 40 jaar geleden in het huwelijk traden. Hun kinderen en kleinkinderen. Halfweg, Wilhelminastraat 12. Woensdag 13 augustus is het 50 Jaar geleden dat het huwelijk van onze lieve Ouders en Grootouders E. Keun N. Keun-Schoon werd ingezegend ln de Gereformeerde kerk te Vries. Bij ons allen is grote dankbaarheid. Wij nodigen U graag uit het bruidspaar op de feest dag 13 augustus van 3-5 uur geluk te wensen in "De-Open-Hof, Sleutelbloemstraat 1, Assen. Amsterdam: J. P. Tamminga-Keun J. Tamminga Menno, Annet, Ewart Groningen: A. R. Huizenga-Keun H. Huizenga Evelien, Jeannette Vinkeveen: R. Keun Mirjam Assen: P. A. C. Keun G. T. Keun-Offringa Esther, Hllde, Robert Assen. Parkstraat 9. tel. (05920-13459). In Jezus ontslapen onze lieve Vader, Behuwd- en Grootvader Cornelis Goote Oud-hoofd van de Patrimoniumschool. Ridder in de Orde van Oranje^Nassau. Sinds 3 maart 1966 weduwnaar van Helina Maria Baert op de gezegende leeftijd van 90 jaar. BennekomA. M. Muntingh-Goote F. Muntingh Veenendaal: E. M. Croes-Goote G. Croes Arnhem: S. H. Siep-Goote D. Siep en Kleinkinderen. Veenendaal. 5 augustus 1975. Kerkewijk 77, „De Engelenburgh". Corr.-adres: Kanaalweg 3, Veenendaal. De begrafenis vindt plaats vrijdag 8 augustus 1975 om 14.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Veenendaal. Daaraan vooraf vindt om 13.30 uur een korte rouwdienst plaats in de aula van „De Enge lenburgh". Gelegenheid tot condoleren donderdag 7 augustus a.s. van 19.3020.30 uur in de aula van „De Engelenburgh". 'Mijn genade is u genoeg'. Op de leeftijd van 88 jaar heeft de Here tot Zich genomen onze zeer geliefde Zuster. Schoonzuster en Tante Elisabeth van der Kraan Haar leven was dienen. Rotterdam: M. C. van de Wetering- van der Kraan J. van der Kraan-Vink E. van der Kraan-Schanstra P. van der Kraan M. M. van der Kraan-Bronkhorst Harderwijk: E. M. van de Putte-van der Kraan J. G. van de Putte neven en nichten. Rotterdam, 5 augustus 1975. 'De Burcht', van Moorselplaats 1. Corr.adres: Springerstraat 176. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-7.30 uur in 'De Burcht', le woonlaag. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 9 augustus op de Ned Herv. Begraafplaats. 'Oud-Kralingen', Krallngseweg 334 om 12.00 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in 'De Burcht' aanvangende 11.00 uur. Psalm 17:8 (berijmd). Heden heeft de Heere opgenomen in Zijn Vaderhuis het leven van onze lieve Broer, Zwager, Oom en oud-Oom, Abraham van den Berg oud 84 jaar. Delft: M. Maan-van den Berg Voorschoten: A. de Wit Delft: A. van den Berg 's-GravenhageA. Verhoeff-van den Berg Wageningen: A. Woudenberg-v. d. Berg Z. Woudenberg Canada: N. Voskamp-van den Berg J. Voskamp Neven en Nichten. 's-Gravenhage, 5 augustus 1975. Hugo Verrieststraat 1. Correspondentie-adres De Oude Blijk 105, Leidschendam-Zuid. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 9 augustus om 10.30 uur in de Laakkerk, Isingstraat 165a, 's-Gravenhage, waarna om ongeveer 12 uur de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de be graafplaats Jaffa te Delft. Gelegenheid tot condoleren na de kerkdienst en na de bijzetting. Mijn hulp komt van de Heer, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Na een leven voor anderen is vredig gestorven onze lieve Simon van Woerden Oud-leraar van het Christelijk Lyceum te Arnhem. B. van Woerden-Koole kinderen en kleinkinderen Oosterbeek, 5 augustus 1975. Graaf van Rechterenweg lc. De begrafenis vindt plaats zaterdag 9 augus tus op „Moscowa" te Arnhem (nabij het Openluchtmuseum), na een dienst aldaar die aanvangt om 11.30 uur. Vreugd' in den Heer Was 't geheim van haar leven Vreugd' ln den Heer Was de klare fontein van al haar denken. haar willen, haar streven. Vreugd' in den Heer was haar eigenlijk zijn. Heden overleed onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoeder. Zuster en Tante Neeltje Koppenol weduwe van Servaas Middelhoek op de leeftijd van 80 jaar. Rhoon Amstelveen: Aalten: Boussy (Fr.): Amsterdam: Roekan je: Naaldwijk: A. Middelhoek L. F. Middelhoek-Dekker D. Middelhoek E. Oskam-Middelhoek J. Oskam B. Fiévet-Middelhoek J. M. Middelhoek E. W. T. Luijendijk- Middelhoek W. Luijendljk Klein- en Achterkleinkinderen T. Koppenol en verdere Familie. Naaldwijk. 5 augustus 1975. Prinses Julianastraat 60. De rouwdienst wordt gehouden op vrijdag 8 agustus a.s. om 14.00 uur in de Geref. Ont- moetingskerk te Naaldwijk, waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats te Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis in de zaal van de Geref. Ontmoe- tingskerk te Naaldwijk. Voor ons onverwacht nam de Here tot Zich onze geliefde Zoon, Broer en Zwager Jo van Wijk oud 53 jaar. Rotterdam, 6 augustus 1975. Rotterdam: Wed. P. van Wijk-Pegels Bolnes: C. Tamerius-van Wijk A. Tamerius Bolnes: A. van Wijk J. van Wijk-Grandia Bolnes: L. van Wijk L. van Wijk-Tuitel Zevenbergen: J. Grootenboer-de Wit A. Groo ten boer De Her$ nam tot Zich onze geliefde Schoon zoon en Zwager Jo van Wijk oud 53 jaar. Rotterdam. 6 augustus 1975. Rotterdam: Wed. J. Luijendijk- Sinte Maartensdijk M. Schuijer-Luijendijk D. M. Schuijer P. Luijendijk P. Luijendijk-van der Graaff A. Luijendijk M. Luijendijk-den Hollander R. Luijendijk C. Luijendijk-Both C. Luijendijk A. Luijendijk-Grandia S. de Rooij-Luijendijk D. de Rooij J. Schop-Luijendijk Het personeel van de Gemeente Politie Zwijn-* drecht geeft met droefheid kennis van het overlijden van Johannes Leendert van Wijk oud 53 jaar. In leven brigadier van politie. Die gedurende bijna 19 jaar werkzaam was in ons korps. Wij zullen zijn innemende persoonlijkheid in dankbaarheid gedenken. Nimmer deden wij tevergeefs een beroep op hem. Onze gedachten en ons medeleven gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Zwijndrecht, 6 augustus 1975. Gemeente Politie Zwijndrecht Jezus zei: Ik ben de opstanding en het leven Joh. 11 25 Het heeft de Here God behaagd mijn zeer geliefde Man. bnze liefdevolle Vader en Groot vader Jan Jakob Veenhuizen Arts op de leeftijd van 74 jaar tot Zich te nemen. Arnhem: M. J. Veenhuizen-Oosterhof ApeldoornW. M. J. Veenhuizen Mooroolbark (Australië)P. A. Veenhuizen F. L. Veenhuizen - van der Kooy Zutphen: G. O. N. Veenhuizen M. C. Veenhuizen-Verhagen Bussum: D. J. Veenhuizen T. S. Veenhulzen-Segaar Heelsum: M. Peelen-Veenhuizen C. J. Peelen en kleinkinderen Arnhem, 2 augustus 1975. Van Heemstralaan 7. De crematie heeft in familiekring plaats gevonden. Heden is ontslapen in zijn Heer en Heiland onze zorgzame Vader en Grootvader Gerrit Schaafsma op de leeftijd van 84 jaar. Arnhem: J. Schaafsma H. G. Schaafsma-Niebroek Overveen: P. Schaafsma J. C. C. Schaafsma-Klick Vijfhuizen: L. de Weerd-Schaafsma G. de Weerd Bedum: J. Damminga-Schaafsma K. Damminga Leiden: J. C. Schaafsma Rozendaal (Gld.): C. Vos J. M. G. Vos-Guichard Pijnacker: N. Ockeloen-Schaafsma M. Ockeloen Brunssum: G. Schaafsma W. G. L. Schaafsma- Camphuijnder Leiderdorp: C. W. v. d. Poel-Schaafsma E. H. van der Poel Klein- en Achterkleinkinderen Bloemendaal, 5 augustus 1975. „De Rijp", flat 214. De overledene is opgebaard in de Boskapel van Huize „De Rijp", gelegenheid tot bezoek donderdag van 19.00 uur tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben vrijdag 8 augustus om 14.00 uur op de algemene be graafplaats aan de Bergweg te Bloemendaal. Voorafgaande aan de plechtigheid wordt om 13.15 uur door Ds. D. J. Roos de rouwdienst gehouden in de Boskapel van Huize „De Rijp", Bloemendaalseweg 136 te Bloemendaal. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Met droefheid geven wij kennis dat de Heere uit ons midden heeft weggenomen, na een kortstondige ziekte in de hope des eeuwigen le vens. mijn innig geliefde Man. onze Broer, Zwager en Oom Wouter Willen Hoogendiik op de leeftijd van 84 jaar. J. M. Hoogendijk-van der Meer en verderè familie. Moerkapelle. 6 augustus 1975. Bejaardencentrum. 'Beth-San'. Kerkplein 1. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van bejaardencentrum 'Beth-San'. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar donderdag van 20.00 tot 20.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden, vrijdag 8 augustus a.s. in de aula van huize Beth-San, aanvang van de dienst om 13.00 uur waarna de begrafenis zal plaatshebben op de algemene begraafplaats. Moerhage om plm. 13.45.uur. 'De Heer is mijn Herder' De Here heeft tot Zich genomen onze zeer zorgzame Moeder, Grootmoeder en Overgroot moeder Geertje van Tuijl weduwe van Frederik Willem van Willegen. in de ouderdom van 87 jaar. Uit aller naam E. van Willegen. Amsterdam, 6 augustus 1975. Corresp.adres: J. Schalk. Vlietstraat 12" Amsterdam. Geen bezoek. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden vrijdag 8 au gustus 14.00 uur op de Nieuwe Oosterbe- graafplaats aan de Kruislaan. Vertrek van het P.C.B.-gebouw. Vondelstraat 101, ongeveer 13.15 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de ontvangkamer van de begraafplaats. JezusUw verzoenend sterven blijft het rustpunt van ons hart. Heden nam de Heere tot Zich mijn geliefde Vrouw, onze lieve Moeder, Oma, Zuster, Schoonzuster en Tante, Neeltje Roos-Korving op de leeftijd van 65 jaar Mede namens verdere familie: A. Roos. 's-Gravenhage, 6 augustus 1975. De Sillestraat 112. Gelegenheid tot condoleren 's avonds van 7-8 uur in Rouwcentrum Scheveningen ,,'t Staten- huys', Statenlaan 78. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsheb ben zaterdag 9 augustus te 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" te 11 uur. Na meer dan 25 jaar zijn beste krachten aan ons bedrijf gegeven te hebben, is heden toch nog onverwacht van ons heengegaan onze zeer gewaardeerde Medèwerker, de heer A. Garssen hoofd gemeentelijk reinigingsbedrijf te Groningen. Directie en personeel van het gemeentelijk reinigingsbedrijf, Markt- en Havenwezen. Groningen. 6 augustus 1975. Heden behaagde het de Here tot Zich te ne men onze lieve Zuster. Schoonzuster en Tante Grietje Admiraal weduwe van C. J. Th. van der Koelen op de leeftijd van 78 jaar. Gorinchem: J. Admiraal-Sweep Amsterdam: D. Admiraal Z. Admiraal-Bloemendaal Drachten: A. Admiraal neven en nichten. Enkhuizen. 5 augustus 1975. Vijzelstraat 54. De Here nam plotseling tot Zich, mijn innig geliefde Man en onze lieve Vader Paulus Pieter den Hartigh op de leeftijd van 68 jaar. „Ik zal ontwaakt, Uw lof ontvouwen". Psalm 17 15 (berijmd) Ermelo: D. den Hartigh-Wagenaar Hattem: Immy en Herman Ermelo, 6 augustus 1975. Hertzogstraat 41. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 9 augustus om 14.30 uur op de algemene be graafplaats te Ermelo. Vooraf wordt een rouwdienst gehouden in de Immanuëlkerk aan de Stationsstraat 135 te Ermelo, aanvang 13.30 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop der be grafenis in de aula van de begraafplaats. Enige en algemene kennisgeving 'k Zal dan gedurig bij U zijn" Ps. 73:12 Heden nam de Here tot Zich Zijn kind op de leeftijd van 76 jaren Maria van der Maas weduwe van Karl Gahn Namens de familie: P. van der Maas Amsterdam, 5 augustus 1975. Corr.-adres: P. van der Maas, Petuniastraat 3, Rhenen (U.). De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden op vrijdag 8 augustus 10.15 uur. in de aula van „Huize de Schutse", Hemsterhüis- straat 123 te Amsterdam Slotervaart, waarna de teraardebestelling zal plaatshebben tegen 11.30 op de begraafplaats „Westgaarde", Ook- meerweg 275 te Amsterdam-Osdorp, bereik baar met bus 23, einde Osdorperban. De Here nam plotseling tot Zich onze Broer, Zwager-en Oom Pieter Boon echtgenoot van A. C. Pijper in de leeftijd van 56 jaar. Wij bidden Ans en haar kinderen de nabij heid des Heren toe in dit grote verlies. Joh. 3 16 Zoetermeer: A. Boon A. A. Boon-Wiegel M. Boon S. Boon-Huisman A. Nieuwenhuijsen-Boon N. Nieuwenhuijsen Leusden: J. P. Boon D. A. Boon-Munk Zoetermeer: J, M. Boon G. Boon-Hulstijn Nieuwegijn: M. I. Schouten-Boon L. J. Schouten dichten en Neven. ^Nlc Zoetermeer, 4 augustus 1975. HUIS ETON m) De krant wordt gelezen van pagina 1 tot en met pagina laatst. En als n 'm uit hebt, blijft hij n trouw dienen. Bijvoorbeeld door de kopjes heel te houden wanneer u verhuist. Daar is de televisie toch zeker niets bij? Een pijltje in Trouw schiet vaak raak Heden werd plotseling van ons weggenomen mijn lie ve Man, onze zorgzame Vader, Behuwd-, Groot- en Overgrootvader, Broeder. Behuwdbroeder, en Oom Johannes de Groot op de leeftijd van 76 Jaar Lelden: M. C. de Groot- Zandvliet A. de Groot M. de Groot-Meljers M. ae Groot M. E. de Groot- Hollebeek Harlingen: J de Groot M. S. de Groot-Leget Leiden A. de Groot M. M. de Groot- Ba velaar C. de Groot A. de Groot-Brulnsma Klein- en achterkleinkinderen en verdero familie Leiden. 5 augustus 1975. Roomburgerweg 5. Correspondentte-adres: Juliana van Stolberghof 27, De overledene ls opgebaard ln het rouwcentrum Van der Lult. Haagweg 31 ln Leiden. Bezoek aldaar vrijdagavond van 7 tot 7.30 uur. Wegens ziekte thuis geer bezoek. De rouwdienst ls bepaald op zaterdag 9 augustus a s om 12 uur in de aula van de Algemene Begraafp.aate aan de Hoogmadeseweg te Leiderdorp, waarna de be grafenis zal plaats vinden Vertrek van Roomburger weg 5 om c.a. 11.30 uur. aan de adverteerders in de riibriek In verband niet de grote hoeveelheid zet-advertenties voor onze zaterdagbladen, dienen advertenties voor deze rubriek Het onderwijs vraagt uiterlijk in het bezit van de advertentieorderafdeling van de Chr. Pers, Postbus 859 te Amsterdam te zijn. U gelieve uw opgave derhalve tijdig in te zenden. Buitenlandets. praat met een andere wereld. Ze wonen, werken w Hoort nog's wat. komen hier. Voor zaken. En je wordt soms uitbundig Of voor hun plezier. bedankt. Ze zijn anders en praten anders. Wat een eenvoudige Nederlander Je wijst's de weg. al niet kan overkomen e toont 's belangstelling. door een beetje vriendelijkheid» j -e I Ml 4t fdcbdsg IdcEk Rcdamt 8

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10