FAMILIEBERICHTEN C&AU tbcA itoaïde£i^e\! I WOENSDAG 6 AUGUSTUS 1975 „Maar 's Heren gunst zal over die Hem vrezen in eeuwigheid altoos dezelfde wezen". Heden heeft de Here tot onze grote droefheid, nog geheel onverwacht tot Zich genomen, mijn innig geliefde Man. onze lieve, zorgzame Vader. Behuwd- en Grootvader Gerrit Zwaai in de ouderdom van ruim 85 jaar. Rotterdam: N. Zwaal-Barendregt,. Rotterdam: T. C. Zwaai North Motton (Australië): A. Zwaai H. Zwaal-v. Voorthuizen Rotterdam: L. Zwaai J. Zwaal-Hoveling en Kleinkihderen. Rotterdam (23). 4 augustus 1975. Charioisse Lagedijk 573. Thuis geen bezoek. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer der „O.R.V.", Goereesestraat 10. Rotterdam- Zuid. Bezoek aan de rouwkamer donderdagavond van 7.30 tot 8.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 8 augustus a.s. op de Herv. Begraafplaats van Charlois, Charl. Lagedijk 680. Rotterdam- Zuid. Vertrek vanaf de Charl. Lagedijk 573 te plm. 13.00 uur. Aankomst op de begraafplaats plm. 13.15 uur. Heden is na een langdurige ziekte uit haar lijden verlost, onze lieve Vrouw, Moeder. Dochter. Schoondochter, Zuster en Schoon zuster Celia Cornelia Snapper geboren Hoogendoorn echtgenote van Jacobus Snapper op de leeftijd van 37 jaar. ..Het leven was haar Christus en het sterven gewin". J. Snapper Kees Jaap Herma Fam. Snapper Fam. Hoogendoorn Nljkerk, 4 augustus 1975. Bloemendaalseweg 2. De teraardebestelling zal D.V. plaatsvinden vrijdag 8 augustus a.s. op de Algemene Be graafplaats te Nijkerk om 14.00 uur. na een rouwdienst in de Goede Herderkerk, aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in de Goede Herderkerk. 'De Here heeft hem bekleed met de klederen des heils. met den mantel der gerechtigheid heeft Hij hem omhuld.' Naar Jes. 61:10 Plotseling heeft de Here heden uit ons midden weggenomen mijn geliefde Man en onze on vergetelijke Vader Pieter Boon op de leeftijd van 56 jaar. A. C. Boon-Pijper Pieter Tom en Elsje Ruud Arian Ben en An Ja Annette en Hans Zoetermeer, 4 augustus 1975. Stationsstraat 77. Op zaterdag 9 augustus wordt D.V. om 11.00 uur een rouwdienst gehouden in de Gerefor meerde Kerk aan de Stationsstraat te Zoe termeer. De begrafenis volgt daarna om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Binnen weg te Zoetermeer. Gelegenheid tot condoleren op vrijdag van 19.00-21.00 uur aan huis en op zaterdag na af loop van de plechtigheid in de zaal van de Morgensterkerk. „Vreest niet. want Ik heb u verlost. Ik heb u bij uw naam geroepen, gij zijt Mijn". Jes. 43 lb. God nam tot Zich, op Zijn tijd. na een lang durige ziekte, onze innig geliefde, zorgzame Moeder. Groot- en Overgrootmoeder. Zuster. Schoonzuster en Tante. Maria Plugge-Hdrteveld weduwe van Johannes Plugge, eerder weduwe van Nicolaas Plugge. in de ouderdom van 84 jaar. Mede namens verdere familie, M. J. Plugge Scheveningen. 4 augustus 1975. Menninckstraat 159. Geen bezoek aan huis Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdag- en don derdagavond van 78 uur in Rouwcentrum Scheveningen ..'t Statenhuys", Statenlaan 78. De rouwdienst zal gehouden worden vrijdag 8 augustus te 11.45 uur in de Immanuelkerk, Kranenburgweg 93, waarna de teraardebestel ling zal plaatshebben op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Aankomst aldaar te 1 uur. De eeuwige God is u een woning en onder u zijn eeuwige armen. Deut. 33 vers 27a De Heere heeft op Zijn dag tot Zich genomen Zijn kind, onze Zuster. Schoonzuster en Tante Grietje Gesina Rosema geboren 27 mei 1908 overleden 3 augustus 1975. Heerlen: H. K. Rosema A. H. Rosema-Boll Niek Rosema Sprang-Capelle: Marius Rosema Joke Rosema-Zebregs Esther Utrecht. 3 augustus 1975. Hyaclnthstraat 43. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 7 augustus om 11.30 uur op de be graafplaats ..Daelwijck". Floridadreel vertrek van het woonhuis 11 uur. Op 31 Juli 1975 heeft de Here, na langdurige ziekte sn toch plotseling voor ons. tot Zich genomen onze ge liefde Zuster en Tante. Mevrouw F. E. liooysnia- Jonker echtgenote van B. Hooysma, in de leeftijd van bijna 79 jaar Amsterdam A. M. Jonker- v d. Gaast Rotterdam J. Baart-Jonker J. G. Baart Aalten G J Jonker Lemmer A. Verbeek-Jonker A. Verbeek Neven en nichten De begrafenis heeft op 4 augustus 1975 te Lemmer plaats gehad. De krant brengt u uitgebreid op de hoogte van het wereldgebeuren. En helpt u voor 't •elfde geld aan een nieuwe auto, •en prima restaurant of een tweedehands flets. Ziet u nou wel dat u 'm niet missen kunt? De krant is nooit i Heden heeft de Here tot Zich geroepen, ver trouwend op haar Heer en Heiland, mijn lieve Vrouw en. der kinderen zorgzame Moeder. Behuwdmoeder en Oma Cornelia Wijnen echtgenote van Jan Koekkoek in de leeftijd van 77 jaar en 8 maanden. Maasbracht: J. Koekkoek M. s. 'Onderneming': H. Koekkoek B. Koekkoek-v. d. Klei M. s. 'Morgenster': K. Meijer-Koekkoek R. Meijer en Kleinkinderen Maasbracht. 4 augustus 1975. Emmalaan 30a De rouwdienst zal gehouden worden op vrijdag 8 aug. a.s. om 13.30 uur in de Ned. Hervormde Kerk. Julianalaan te Maasbracht. waarna de teraardebestelling op de alg. begraafplaats al daar. Gelegenheid tot condoleren voor de dienst vanaf 13.15 uur in de consistoriekamer van voornoemde kerk. ingang Wilhelminalaan. Geen bloemen. Na een gelukkig huwelijk van 55 jaar heeft de Here bij Zich thuisgehaald mijn geliefde Man. onze Vader, Groot- en Overgrootvader Eize Huitsing in de leeftijd van 78 jaar. Wat de toekomst brengen moge, mij geleidt des Heren Hand. Groningen. 4 augustus 1975 Klaas de Vriezestraat 50. H. Huitsing-Bos T. Roerdink-Huitsing A. Roerdink Winschoten: P. H. Huitsing R. Huitsing-van Weerden Groningen: H. Huitsing E. K. Huitsing-Wierenga Uithuizen: G. Huitsing A. Huitsing-Brunius Kleinkinderen en Achterkleinkind De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het Uitvaartcentrum „Algemeen Belang". Esdoornlaan 187, Groningen. (Wijk Selwerd). Bezoek 's avonds van 7.008.00 uur. Een rouwdienst zal worden gehouden op vrij dag 8 augustus a.s. om 12.00 uur in de aula van het Uitvaartcentrum, waarna de begra fenis zal plaatsvinden om 13.00 uur op de Noorderbegraafplaats te Groningen. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in het Uitvaartcentrum. Enige en algemene kennisgeving Heden nam de Heere tot Zich, onze Zuster, Schoonzuster en Tante Lena Lafeber op de leeftijd van 82 jaar. Gezang 273. Arnhem: N. Rierink-Lafeber Rotterdam: H. Rierink Nichten en Neven. Corr-adres Mevrouw B. M. N. Broekhuizen-Rierink. Mariaweg 33. Oosterbeek. De begrafenis heeft in alle stilte plaats gehad in Zeist. Verkorte Geloofsbelijdenis Ik geloof in God de Vader De Almachtige Schepper van Hemel en Aarde En in Jezus Christus zijn eniggeboren Zoon. mijn Heer Ik geloof in de Heilige Geest Ik geloof in de vergeving der zonden Ik geloof in het wederopstaan van het lichaam En ik geloof in- een eeuwig leven. In dit geloof heeft geleefd en is nu ingegaan in het eeuwige leven, na een ernstige ziekte, mijn lieve Man, onze lieve Vader en Opa Gerrit van Middelkoop Dzn. 27 mei 1911-3 augustus 1975. Zie Ik ben met u alle dagen tot aan de voleinding. Amen. T. van Middelkoop-Nagtecaai Leny en Lex Jeroen en Constant Ans en Johan Arthur en Vincent Dirk en Nel Kees en Rita Arjen. Caroline en Marieke Gerda en Cor Peter en Annemarieke Bert en Does Gert-Jan, Sander, Inge en Martijn Truus en Cor Gep en Nelleke Mirjam Marijke en Fred Martine Amstelveen, 3 augustus 1976. Prof. Junckerslaan 7.' Thuis liever geen bezoek Geen bloemen Geen toespraken. De teraardebestelling in het familiegraf zal plaatsvinden donderdag 7 augustus a.s. om 15.00 uur op de begraafplaats 'Zorgvlied' aan de Amsteldijk te Amsterdam. Vertrek vanaf het woonhuis te 14.30 uur. CM is: dergoed! Omdat C&A zo goed begrijpt hoe fijn 'n kind zich voelt in z'n leuk gekleurd of fris gedessineerd ondergoed,., dat past! Daarom bedachten ze weer nieuwe prints voor meisjes in weer heel andere kleuren en heel goede uni's voor jongens om stoer mee voor de dag te komen, voor de moeders bedacht C&A het handige maatsysteem, slipjes en hemdjes apart verpakt, omdat de boven en ondermaten nog al eens variëren. En altijd voordeliger, omdat het nu eenmaal van C&A is! M43 WH r Links: Praktisch maar ook zeer stoer. N staat dat donkergekleurde jongensondergóed. Katoen. 2 hemdjes samen verpakt. 92-176 7 Q 2 slipjes samen verpakt. 92-176 'I7ï Midden: Die fijne ribbelstreepjes voelen elastisch aan, in tere pasteltinten met wit. Katoen. 2 hemdjes samen verpakt. 92-164 O 2 slipjes samen verpakt U;o: 92-164 Rechts: Bloem..bIoem..bloem..bloem..in felle kleuren wit fond. Fijne katoenen trikot. Meisjesgarnituur hemd slipje. 92-164 7 Ik zal in vrede nederliggen en slapen, want Gij, 0 Heere, alleen zult mij doen zeker wonen. Psalm 4:9 Na een liefdevolle verpleging is in Huize 'Swinshoek' te Rockanje op 80-jarige leeftijd, van ons heengegaan onze Zuster. Schoonzus ter en Tante Gerdina Hogervorst Namens de familie: Rockanje-Swinshoek: N. Hogervorst Rockanje, 5 augustus 1975. Correspondentie-adres Mevrouw W. de Jong-Hogervorst Hooidrift 147c Rotterdam-3006 Liever geen bloemen. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren donderdag van 19.15 tot 19.45 uur in de rouw kamer aan de Mathenesserlaan 282 (hk. Claes de Vrieselaante Rotterdam. De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den vrijdag a.s. op de algemene begraafplaats 'Crooswijk', Kerkhoflaan 1 te Rotterdam. Vertrek vanaf de rouwkamer om 12.30 uur. Aankomst aan de begraafplaats circa 12.50 uur. 'Mijn genade is u genoeg'. Op de leeftijd van 88 jaar heeft de Here tot Zich genomen onze zeer geliefde Zuster, Schoonzuster en Tante Elisabeth van der Kraan Haar leven was dienen. Rotterdam: C. van de Wetering- van der Kraan J. van der Kraan-Vink E. van der Kraan-Schanstra P van der Kraan M. M. van der Kraan-Bronkhorst Harderwijk: E. M. van de Putte-van der Kraan J. G. van de Pute neven en nichten. Roterdam. 5 augustus 1975. 'De Burcht', van Moorseplaats 1. Corr.adres: Springerstraat 176. Gelegenheid tot condoleren vrijdagavond van 7-7.30 uur in 'De Burcht', le woonlaag. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden zaterdag 9 augustus op de Ned Herv. Begraafplaats. 'Oud-Kralingen', Kralingseweg 334 om 12.00 uur. Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst ge houden worden in De Burcht' aanvangende 11.00 uur. Want wij weten, dat, indien de aardse tent, waarin wij wonen, wordt afge broken, wij een gebouw van God heb ben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis. 2 Cor. 5 vers 1 en 2a Hiermede geven wij kennis dat God tot Zich heeft genomen in het Vaderhuis na een lang durig geduldig gedragen lijden mijn innig geliefde Moeder, onze Schoonzuster en Tante Adriana Kerkhof weduwe van Jacob van der Eijk, op de leeftijd van 79 jaar. J. A. van der Eljk T. A. Doorduin en verdere Familie Rozenburg, 4 augustus 1975. Wilhelminastraat 32. Geen bloemen. Moeder ligt opgebaard in de aula van de be graafplaats aan de Molenweg. Bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar woensdag van 19.30 tot 20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. vrij dag 8 augustus a.s. in de aula op de begraaf plaats. Aanvang van de dienst om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatshebben op dezelfde begraafplaats om 12.15 uur.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12