Friesch-Grnn'm^clwHypothcekbtinkN.V vrije universiteit amsterdam Trouw in uw vakantiebrievenbus 9% pandbrieven 1975 per 1978/1987 Iv familie Dagelijks over de krant EIGEN KERKBLAD .9 ddorp PSYCHOLOOG OF PSYCHOLOGE tegen de koers van 991/2% commercieel medewerker RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN WETENSCHAPPELIJK MEDEWERKER directeur/directrice Plaats een pijltje TROUW a. REDAKTEUR BUITENLAND b. SPORT REDAKTEUR vrije universiteit amsterdam bedrijfseconoom H.T.S.'er personeelsfunctionaris vrije universiteit amsterdam administratief medewerkster ervaren corrector(trice) TROUW/KWARTET ZATERDAG 2 AUGUSTUS 1975 12 Afwezig: Dr. H.P. ten Cate UTRECHT voor waarne ming raambiljet en autom. Vergi/ius/aan 3 Utrecht GEMEENTE GRAMSBERGEN Burgermeester en wethou ders-van Gramsbergen ma ken bekend, dat zij voorne mens zijn om op grond van artikel" 19 .der wet op de ruimtelij!.- ordening een bouwvergunning te verle- ;nen voor de bouw van 2 to rensilo's in de Krim, op het perceel, kadastraal bekend, gemeente Grams- bergen, sectie K. no. 216. Bezwaren kunnen hiertegen dooreen ieder worden inge bracht binnen 10 dagen na heden. Gramsbergen, 30 juli 1975. Burgemeester en wethou-, ders van Gramsbergen; H. van Hout burgemeester J.H. de Vries sekretaris. KENNISGEVING De Tweede Kamer voor ge- schillenbehandeling uit ge deputeerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag, 22 septem ber 1975, ten provinciehui ze, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in openbare verga dering zal behandelen be roepen op grond van artikel 41 van de Algemene bij standswet van ingezetenen der navolgende gemeenten: 9.30, 9.40, 9.50, 10.00, 10.10 uur Utrecht; 10.20 uur Veenendaal; 10.30, 10.40 uur Soest; 10.50 uur Breukelen. Uitgeverij welke gespecialiseerd is op het gebied van kerk-en verenigingsbladen heeft nog ruimte voor een veertiendaags-of maandelijkse uitgave. Wanneer U een klein of groot blad hebt of kunt samenstellen in een oplage van minstens 1500 stuks, stelt U zich dan eens met ons in verbin ding. Als U voor de kopij zorgt, dan zorgen wij voor de rest U.w.z. drukken en verzenden rechtstreeks aan de abonnees en ook de werving van advertenties. Brieven onder no. 5332. Trouw - A'dam. Goed meubilair en een misstaande lamp zou een dagelijkse ergenis .zijn. Wij zijn ervan overtuigd dat u uit onze ENORME COLLECTIE Uw PASSENDE LAMP Zult vinden. Mogen wij bij uw keus adviseren? NIJSSEN B.V. De grootste speciaalzaak in verlichting. Kinkerstraat 322-324, A'dam. Tel. 020 - 38 46 05. agustus: Een heerlijke vakantie in Tirol. Het hotelpension "Red Eagle" te Kirchberg bij Khzbühel, tel. 09/43/5357/773, op 860 m. boven het zeeniveau, een nieuw eersteklas hotel (met appartementen, sauna en een mooi meer) nodigt U uit. Prijs per persoon, inclusief ontbijt al vanaf f 23,-, na september rond de/ 20,-. Verjongingskuren a la Prof. Niehans en Aslan en een reumatiek-be- handeling mogelijk. Een heilmasseur is aanwezig. uitgaande van de Vereniging tot Verzorging van kinderen "De Rudolphstichting" De Glind, Barneveld. In verband met uitbreiding van de begeleidingsmogelijk heden ontstaat in het Jeugddorp De Glind een vakature voor een bij voorkeur met een opleiding en/of ervaring die gericht is op het begeleiden van en werken met kinderen in een moeilijke opvoedingssituatie. Het dorp biedt plaats aan 168 kinderen in 7 groepshuizen en 22 pleeggezinnen. Het werk is gebaseerd op een christelijke levensovertuiging. Van belangstellenden wordt een directe betrokkenheid op onze specifieke dorpsstructuur verwacht, teneinde in overleg tot optimalisering te komen van de aanwezige voorzieningen. Wij bieden de gebruikelijke salaris— en pensioenregeling Inlichtingen worden desgewenst gaarne verstrekt door de directeur, Drs. C. Goede Dzn., psycholoog of Drs. H.A.P. de Munck, ortho—pedagoog-, tel. 03425) 14 41. Brieven te richten aan de directeur. Postweg 80, De Glind, gemeente Barneveld. Een uniek nederlands dorp vraar normale kinderen, die door omstandigheden buiten hun eigen gezins verband moeten verblijven, een verzorging en op voeding krijgen, die erop gericht is dat ze na enige tijd hun plaats in de maatschappij weer kunnen innemen. ff-J Met ingang van 4 augustus 1975 stellen wij wederom tot -*■ nadere aankondiging verkrijgbaar (ook voor conversie): Uitsluitend in stukken van 1.000,-. Jaarcoupons per 1 maart. Verplichte uitloting van 10% per jaar te beginnen in 1977. De afgifte van 83/4°/o pandbrieven 1975 per 1980/1987 is op 1 augustus 1975, na beurs, gestaakt. Amsterdam - Arnhem - Eindhoven - Enschede - 's-Gravenhage - Groningen - Rotterdam - Utrecht. DRUKKERIJ VAN SOEST B.V.. AMSTERDAM SLOTERDIJK heeft plaats voor een. VOORDE VERKOOP BINNENDIENST Voor het uitwerken en offreren van projekten in groot offsetdruk. Ervaring met vierkleurendruk is gewenst. Drukkerij Van Soest B.V. Humberweg 6. Amsterdam-Sloterdijk, tel. 020-111722. Het Klassiek Instituut, afdeling Oude Geschiede nis, vraagt zo spoedig mogelijk een (vak. nr. LP 750816) voor het onderwijs en het onderzoeken op het gebied van de Oude Geschiedenis. De onderwijstaak van de te benoemen medewerker zal vooral liggen op het terrein van onderwijs aan studenten in de Geschiedenis gedurende de praecandidaatsfase. Gevraagd wordt een doctorandus in de Klassieke Lette ren of in de Geschiedenis, die de Oude Geschiedenis als onderdeel van het doctoraal examen (hoofd— of bijvak) heeft bestudeerd, en over enige onderwijservaring be schikt. Inlichtingen worden verstrekt door of namens Prof. dr. C.E. Visser. Klassiek Instituut, Pelsterstraat 23. tel. 050-11 41 80 of 11 41 88. Aanstelling en salariëring zal geschieden overeenkom stig het rangenstelsel van wetenschappelijk medewer ker Sollicitaties worden ingewacht vóór 15 september bij het Hoofd van de Afdeling Personeelszaken der Rijksuniver siteit, Postbus 72 te Groningen, onder vermelding van het vakaturenummer. Aan het Instituut voor pedagogisch-didactische vorming van a.s. Leraren bestaat een vacature voor de functie van Het Instituut is een samenwerkingsverband van algemeen onderwijs kundigen en vakdidactici. Taakomschrijving De aan te stellen functionaris zal belast worden met de wetenschappelijke begeleiding van de ontwikkeling van onderwijsprogramma's van het Instituut; het initiëren en begeleiden van onderzoek t.b.v. de universitaire lerarenopleiding; het onderhouden van externe contacten. Aan de directie is o.m. een beheerder toegevoegd. De directie verricht haar werkzaamheden in nauwe samenwerking met de Instituutsraad. De gedachten gaan uit naar een onderwijskundige of didacticus, die blijk heeft gegeven belangstelling te bezitten voor de onderwijskundige en didactische aspecten van de universitaire lerarenopleidingervaring hiermee strekt tot aanbeveling. Van de reflectanten wordt instemming met de Christelijke doelstelling van de Vrije Universiteit verwacht. Informaties worden gaarne verstrekt door Dr. U. H. Kollaard, tel. 020 - 548 29 70 (V.U.) of 020 - 41 87 74 (privé) en door Prof. Dr. M. A. Maurice, tel. 020 - 548 2419 (V.U.) of 01725 - 24 85 (privé). Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 753-2195, worden - bij voorkeur vóór 1 september 1975 - ingewacht bij de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161 te Amsterdam. Bij de redaktie van het landelijk ochtendblad lis een vacature voor een Voor deze bureaufunctie in dag- en avonddienst hebben wij behoefte aan een ervaren journalist, die een voor deze baan passende opleiding heeft genoten. Voorts is er op korte termijn een nodig, die zowel bureaudiensten als verslag- geverij zal moeten doen. De CAO-indeling voor beide functies is afhan kelijk van leeftijd en ervaring. Schriftelijke sollicitaties aan: algemeen redaktie chef, redaktie Trouw, Postbus 859. Amsterdam, die desgewenst ook telefonische informaties kan geven: 020 - 220383, toestel 42. Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie-adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onder staande bon duidelijk en volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas geen vakantie-adressen aanne men). Wij moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen zeer veel te wensen over laat. Wij kun nen hiervoor dan ook geen verantwoordelijkheid aanvaarden. Schrijf op de envelop: •Trouw V.A., Antwoordnummer 2792. Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie Naam abonnee... Voorletters Adres.huisnr... Woonplaats Wij zijn op ons vakantie-adres op vertrekken van ons vakantie-adres op Ons vakantie-adres is: camping, pension, hotel (datum) (datum) plaats postdistrictland Voor toezending zijn de portokosten: naar het buitenland 6.per week en voor luchtpostverzending in Eurc/pa 8.per week. Ter voldoening van deze kosten ontvangt u een acceptgiro kaart. Wilt u uitsluitend deze kaart gebruiken? De Hoofdafdeling Personeelszaken vraagt 1voor de afdeling Personele Organisatie een (bij voorkeur chemische techniek) 2. voor de afdeling Personeelsbegeleiding een op H.B.O.-niveau met - bij voorkeur - ervaring in personeelswerk. Van kandidaten wordt verwacht dat zij in kunnen stemmen met de christelijke beginselen van de Vrije Universiteit. Informaties over de bestaande vacatures worden gaarne verstrekt door het Hoofd Personeelsvoorziening de heer D. J. Oppedijk, telefoon020 - 548 43 88. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 020-2115, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, postbus 7161, Amsterdam-Buitenveldert. W de afdeling psychomotorische terapie van ons ziekenhuis zoekt we gens uitbreiding, op korte termijn een psychomotorich terapeut die bereid is zich te verdiepen in de specifieke benadering van psychiatrische patiënten. Wij denken aan iemand (leeftijd 25-30 j.) met ruime praktijkervaring en een afgeronde dan wel af te ronden studie aan het gymnologisch instituut, diploma cios, akte j of s. Gegadigden met gelijkwaardige opleiding kunnen eveneens reflecteren. Inlichtingen worden verstrekt door dhr. A.J. Strijdhorst 03417—4848 toest. 234 drs. N. Ligthart toest. 330 Uw sollicitatie kunt U richten aan cTe Geneesheer Directeur van 'Psychiatrisch Ziekenhuis I Ermelo Bij de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen kan op korte termijn worden geplaatst een ter assistentie op het faculteitsbureau. De werkzaamheden omvatten o.a. het verzorgen van de studentenadministratie; het voorbereiden van de examens en de registratie van tentamen- en practicumcijfers het verzorgen van type- en stencilwerk; archiefverzorging. Gevraagd wordt een medewerkster met ULO/MAVO-diploma met typevaardigheid. Kennis van steno strekt tot aanbeveling. Het salaris is afhankelijk van opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer 301-2385, te richten aan de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161, Amsterdam. tCl PERSCOMBINATIE N.V. uitgeefster van onder meer Het Parool, de Volkskrant, Trouw en di verse huis aan huis advertentiebladen, zoekt voor haar grafisch- technisch bedrijf op korte termijn een voor een tijdelijk dienstverband van één jaar. De werkzaamheden worden verricht in ploegendienst hetgeen naast goede secundaire arbeidsvoorwaarden tot uiting komt in een aantrekkelijk salaris. Als u geïnteresseerd bent, kunt u over de functie meer informatie krijgen door te bellen met de correctie-afdeling, telefoon (020) 914400, toestel 281. Uw sollicitatie kunt u richten aan de personeelaldeling Perscombi natie. Wibautstraat 131. Amsterdam (t.a.v. mevrouw R. de Flart). tel. (020) 914400, toestel 365. iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen j

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12