FAMILIEBERICHTEN hi 9 iv< be TROUW/KWARTET DINSDAG 29 JULI 1975 Qeboren: Gerald Willem Hendrik W. P. H. Russelman M. G. Russelman-Keizer Wlm en Lisa Amsterdam. 21 Juli 1975. Psalm 23 Met grote droefheid geven wij kennis van het over lijden van onze lieve Doch ter. Zuster en Tante Gerrie Schaap weduwe van eerder weduwe van A. van der Plas, leeftijd 64 Jaar. N. Schaap-Plug J. Sohaap T. Schaap H. Schaap H. Krijgsman J. Krijgsman van der Plas Corry en Netty N. de Jong-Krijgsmbn B de Jong Corry Katwijk aan Zee. 27 Juli 1975. Van der Vegtstraat 23. Mijne tijden zijn ln Uwe hand. Psalm 31 vers 16 kleden nam de Heere tot Zich onze lieve Moeder. Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder. Zuster. Be huwdzuster en Tante Catharina Grootvelcl weduwe van Arle Johannes Roos. ln de gezegende ouderdom van 87 Jaar. Schevenlngen. 27 Juli 1975. Geen bloemen. Geen toespraken De overledene is opgebaard ln ,,'t StatenhuysSta- tenlaan 78. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden donderdag 31 dezer op de Algemene Begraafplaats a. d. Kerk hoflaan om 12 uur. Vertrek van bovengenoem de rouwkamer om 11.30 uur. Ik heb u bij üw naam geroepen, gij zijt de Mijne Jes. 43:1 Het heeft de Heere behaagd na een langdurig, geduldig gedragen lijden, zacht en kalm uit ons midden weg te nemen onze lieve zorgza- zame Moeder en Oma Gerritje Schaap sinds 29 maart 1975 weduwe van Cornells Bogaards op de leeftijd van 64 jaar. Waddinxveen: K. W. Heyboer-Bogaards J. Heyboer Gerda. Danny. Janneke Hazerswoude: N. C. Vervoort-Bogaards H. F. Vervoort Barry en Walter P. J. Bogaards T. Bogaards-Burema Sander Hazerswoude. 27 juli 1975. Dorpsstraat 253. Moeder is in haar woonhuis opgebaard. Er ls daar woensdagavond tussen zeven en ne gen uur gelegenheid voor condoleancebezoek. De begrafenis is bepaald op donderdag 31 Juli. Er zal dan om 13.30 uur een rouwdienst ge houden worden in de Gereformeerde Kerk aan de Dorpsstraat, waarna omstreeks 14.30 uur de bijzetting in het familiegraf op de alge mene begraafplaats te Hazerswoude zal plaats hebben. Met grote droefheid delen wij U mede dat. toch nog onverwacht, voorzien van het H. Oliesel van ons is heengegaan mijn lieve Man en on ze lieve Pappa Jan Gerben Stephanus Bruinsma burgemeester van Beverwijk, voordien burgemeester van Bolsward. Officier in de orde van Oranje-Nassau. Drager Verdienstkreuzz 1. Klasse. Ridder in de orde van St. Gregorius de Grote van de Heilige Stoel, op de leeftijd van 62 jaar. Th. H. M. Bruinsma-Schilte Paula en Theo Jeanneke en Hans Nelleke en Bert Carla en Hans Nicolette Han en Margreet Anne-Clarie Beverwijk. 27 juli 1975. Vondellaan 22. Pappa is opgebaard in de aula van het Uit vaartcentrum. Velserweg 18 te Beverwijk. Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur in het Uitvaartcen trum en op woensdag van 14.00 tot 20.30 uur in de Raadszaal van het Stadskantoor. De H. Mis van Requiem zal worden opgedra gen op donderdag 31 juli 1975 om 13.30 uur in de Parochiekerk St. Agatha (Bree6traat), waarna de crematie zal plaatsvinden om 15.00 qur in het crematorium te Driehuis- Westerveld y Gelegenheid tot condoleren na afloop in de ontvangstzaal. De rouwstoet zal om 13.00 uiir vertrekken van af het Stadskantoor. Geen bezoek aan huis. 'Rondom Jeruzalem zijn bergen; zo is de HERE rondom Zijn volk Psalm 125:2a Geheel onverwacht is in zijn vakantieoord te Merano (Italië) in Christus ontslapen onze innig geliefde Zoon. Broer en Oom Dirk Gerard Vonk oud 34 jaar. Onze troost is, dat hij zich het eigen dom des HEREN wist. Haarlem: M. A. Vonk-Koning Huizen (N.H.)A. Vonk J. M. Vonk-van Veelen Haarlem: G. Verhaar-Vonk België: H. Vonk L. J. Vonk-de Ruiter Haarlem: H. Stoute-Vonk C. J. Stoute Ouderkerk a. d. Amstel: D. Vonk A. Vonk-Lambalk nichten en neven Haarlem. 22 juli 1975. Prévinairestraat 7. Eindenhoutstraat 21. Correspondentie-adres: Haarlem. De rouwdienst en begrafenis zullen D.V. plaatshebben donderdag 31 juli a.s.. 14 uur. op de Noorderbegraafplaats aan de Vergierde- weg te Haarlem. Vertrek van Eindenhoutstraat 21 circa 13.20 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de aula op de begraafplaats. Heden is geheel onverwacht van ons heenge gaan mijn lieve Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder. Dochter. Schoondochter. Zuster. Schoonzuster en Tante Tine Johanna Noorbelgen geboren Lier op de leeftijd van 50 jaar. H. S. Noorbergen Hein Eline Johanneke en verdere familie. Mijnsheerenland. 26 juli 1975. Laan van Moerkerken 39. Óe rouwdienst wordt gehouden donderdag 31 juli om 14.00 uur in de aula op de Algemene Begraafplaats te Meppel, waarna de begrafenis zal plaatshebben aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula op de begraafplaats. Geheel onverwacht heeft God tot Zich geno men ons zeer geacht oud-Bestuurslid en Me dewerkster Mevrouw T. J. Noorbergen-Lier Haar nagedachtenis zaj bij ons in ere blijven. Ons medeleven gaat uit naar de nabestaanden. Bestuur en Personeel Christelijke School Mijnsheerenland. 26 juli 1975. Met grote droefheid geven wij hierbij ken nis dat nog vrij onverwacht is overleden onze Medewerker en Collega de heer ]}larinus Chrispijn oud 63 jaar. Zijn grote betrokkenheid bij het werk van onze stichting zal ons tot voorbeeld blijven* strekken. Het Bestuur. Direktie en Personeel Gemeentelijke Woningstichting. Rotterdam. 28 juli 1975. Na een langdurig geduldig gedragen lijden heeft God tot Zich genomen onze Zuster en Tante Hendrika de Greef j>p de leeftijd van 79 jaar. C. de Greef W. J. de Greef-Selier J. de Ruiter-de Greef neef en nichten Rotterdam. 28 juli 1975. Huize 'Sonneburgh', Ravenswaard 5. Corr.adres: C. de Greef. Dreef 26. Geen bezoek. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 31 juli a.s. in 'Sonneburgh'. om 13.45 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf op de Algemene Zuiderbegraafplaats zal plaatsvin den omstreeks 14.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de aula van de begraafplaats. Plotseling is van ons weggenomen mijn innig geliefde Man en onze lieve Vader Willem, van Doorn op de leeftijd van 48 jaar. ^Psalm 103. Oosterbeek: J. van Doorn-Meijer Jan-Willem RotterdamBartjan van Doorn Minou van Doorn Monster: Arjen van Doorn Oosterbeek. 24 juli 1975. Wolfhezerweg 4. Geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 29 juli a.s. op de algemene begraafplaats 'Holy' te Vlaardingen, waar om 13.00 uur de dienst van Woord en Gebed gehouden zal worden. Vertrek van het Marnixflat, Mamixlaan, Vlaardingen om 12.45 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de aula van d£ begraafplaats. „De Heer is mijn Herder" Dankbaar dat wij haar zo-lang mochten hebben, berichten wij u dat in haar Heer en Heiland is ontslapen, onze lieve zorgzame Moeder, Groot- en Overgrootmoeder Leuntje Parlevliet weduwe van Pieter de Best in de ouderdom van 86 jaar. Katwijk: M. C. den Dulk-de Best Capelle a.d. IJssel: C. K. Okker-de Best C. Okker Klein- en achterkleinkinderen Katwijk aan Zee, 27 juli 1975. Parklaan 11. Gelegenheid tot condoleren: woensdag 30 juli a.s. 's middags van 35 uur en 's avonds van 7—9 uur. en na de teraardebestelling in het Jeugdhuis. De rouwdienst .zal gehouden wor ded donderdag 31 juli a.s. des nam. 1.45 uur in het Jeugdhuis. Voorstraat 72 te Katwijk aan Zee. waarna de begrafenis zal plaatsvin den omstreeks 2.30 uur op de algemene be graafplaats aan de Zuidstraat te Katwijk aan Zee. Heden nam de Here, na een langdurig lijden, tot Zich mijn lieve Man. onze zorgzame Vader. Groot- en Overgrootvader Jan Smit in de gezegende ouderdom van 76 jaar. Echtgenoot van Alberdina Rutgers. Door genade zijt gij behouden, door het ge loof, en dat niet uit u zelf: het is ee«i gave van God; niet uit werken, -opdat niemand roeme. Ef. 2 8*10 Bedum. 27 juli 1975. Riekele Prinsstraat 5. A Smit-Rutgers Onnen: A. VrieUng-Smit W. Vrieling Celle (Duitsland): E Smit-Kieler Klein- en achterkleinkinderen De rouwdienst zal gehouden worden as. vrij dag 1 augustus om 2 00 uur in Concordia, Prof Mekelstraat 1. Bedum. waarna de be grafenis zal plaa'svinden. Na de begrafenis gelegenheid te condoleren. 'Mijn genade is u genoeg' Op 25 juli 1975 nam God van ons. onze lie ve Moeder en Grootmoeder Jannetje Corsel-Spaa op de leeftijd van 85 jaar. 's-Hertogenbosch: D. Corsel-Gravestein Rienkje Simon Noordwijk: E. Corsel Aalsmeer: A. H. Vlnk-Corsel D. C. Vink Jan en Marianne Marijke en Maarten Ada en Jan Nelly Dokkum: P. Nicolai-Corsel C. Nicolai Henk Janneke Marinus Aalsmeer. 28 juli 1975. Bejaardentehuis ..Seringenpark". Correspondentie-adres D. C. Vink. Pfimulastraat 43, Aalsmeer. We hebben moeder in stilte begraven. Leiderdorp: Hazerswoude Leiderdorp: Heden overleed in haar Heer en Heiland na een korte ziekte te Heerlen onze lieve dappere Moeder en Oma Helena Batelaan - weduwe van Hendrik Jan Huisman in de ouderdom van 68 jaar. 'P. Huisman A. Huisman-Mol N. Starreveld-Huisman J. F. G. Huisman de kleinkinderen Ella. Nico Henk-Jan, Nita Arjan. Henk. Marianne Leiderdorp. 27 juli 1975, Eikenlaan 14.- Corresp.adres: Spechtstraat 12. (Geen bloemen). Bezoek aan huis. Eikenlaan 14. gaarne woens- daagvond a.s. van 7.00 tot 9.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden donderdag 31 juli a.s. te 11.00 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Hoogmadeseweg. Na de begrafenis is tevens gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Uit onze familiekring werd weggenomen onze beste Zwager en Oom Roelof Koekoek oud 64 jaar. Echtgenoot van Hilly Kuik Deurze, 26 juli, 1975. Zegt tot de versaagden van hart: In de woestijn zal een gebaande weg zijn. De verlosten wandelen daar op. - Blijdschap en vreugde zullen zij verkrijgen. Jesaja 35. Beilen: G. Kuik H. Kuik-Nijboer Leeuwarden: J. Kuik R. M. Kuik-Thijs neven en nichten. In de volle zekerheid van het eeuwige leven, nam God, na een zwaar maar moedig gedra gen lijden, in Zijn Heerlijkheid op, onze lieve zorgzame Moeder en Oma Lena Benjert weduwe van Job Hollaar op de leeftijd van 70 jaar. -Haar laatste woorden waren: Door een nacht hoe zwart hoe dicht voert Hij mij naar 't eeuwig licht. Co Corrie en Niek Leny Piet en Marry Ger en Ria Jacques en Cobi Ben en Didi en haar dierbare Kleinkinderen Delft. 28 juli 1975. Cornelis Fockstraat 65. Moeder is opgebaard in één der rouwkamers van het Rouwcentrum, Oostsingel 146. Gele genheid tot condoleren in voornoemd centrum dagelijks van 78 uur n.m. en na afloop van de rouwdienst in de kerk. De rouwdienst zal worden gehouden in de Immanuëlkerk, Schoemakerstraat vrijdag 1 augustus a.s. om 3 uur. waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatshebben op de al gemene begraafplaats ..Jaffa" om circa 4 uur. Na een smartelijk, maar moedig gedragen lijden is ingegaan tot de vreugde van haar Heer onze lieve oudste Zuster, Schoonzuster en Tante Lena Hollaar-Benjert op de leeftijd van 70 jaar. Haar verwachten is overgegaan in aanschou- Oostvoorne: Vlaardingen: Rotterdam: Delft: Vlaardingen: Wemeldinge: Hoogeveen Wateringen Vlaardingen: Hoek v Holland: Delft, 28 juli 1975. C. Baaima-Benjert M. Benjert P. Benjert-Goedkoop M. Benjert Mevr. I. Noordsij-Benjert W. Benjert J. Benjert-Bot J. Hollaar-Breure C. van Oostenrijk C. J. van Oostenrijk- Hollaar' J. Hollaar-Dolmans C. Hollaar L. Hollaar-Timmermans J. van Rinsum-Hollaar Nichten en Neven Directie en Personeel van Wavin Nederland B V. te Hardenberg hebben met leedwezen kennis genomen van het overlijden, tenge volge van een verkeersongeluk, van hun Me: dewerker en Collega de heer J. Euverman Bij dit tragische ongeval kwamen ook nog zijn echtgenote en een zoon om het leven. In de ruim 18 jaar die de heer Euverman bij ons werkzaam was leerden wij hem kennen als een plichtsgetrouwe Medewerker en een uitste kend Collega. Hardenberg. 25 juli 1975. De Kerkeraad voor Algemene Zaken van de Gereformeerde kerk van Rotterdam-IJssel- monde nam kennis van het plotseling overlij den van zijn vroegere Predikant Ds. Hendrik Johannes Spier Wij gedenken met dankbaarheid het vele werk dat pij in ons midden heeft verricht. God trooste Mevrouw Spier en haar kinderen. Namens de K.A.Z.: Ds. Fidder, praeses; J. van Ee, scriba Met leedwezen heeft de kerkeraad van de Ge reformeerde Kerk van Helpman "kennis geno men van het overlijden van Ds. Hendrik Johannes Spier Zijn trouwe en zegenrijke arbeid, die hij in de jaren 1944-1947 in onze gemeente heeft ver richt, houden wij in dankbare herinnering. Namens de kerkeraad: P. R. Everaars. praeses;. H. Idzinga, scriba. Groningen. 28 juli 1975. 'k Sla d' oogen naar 't gebergte heen. Psalm 121 (oude berijming) De Heer heeft van mij weggenomen mijn innig geliefde Man, der kinderen zorgzame Vader en Grootvader. Gerrit van der Stouwe op de leeftijd van 69 jaar. Mede namens de familie, 's-Gravenhage: G. van der Stouwe- Schoonewelle Delft: J. H. van der Stouwe E: van der Stouwe-Pe.ters Esther Debora Zwartsluis: L. R. Spantman- van der Stouwe H. W. Spantman Alexandra Claudia 's-Gravenhage, 27 juli 1975. Carpentierstraat 41. Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren woensdag 30 juli a.s. van 19.3020.30 uur; condoléance-adres: Van der Lelystraat 57 te Delft. Op donderdag 31 juli a.s. zal er een rouwdienst worden gehouden om 12.15 uur in de Gerefor meerde Kerk te Zwartsluis, waarna om 13 uur de teraardebestelling zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de begrafenis bij fam. Spantman, Rietgorsstraat 7 te Zwartsluis. Heden verloste de Here uit zijn lijden, onze lieve Vader. Groot- en Overgrootvader en Zwager Derk Kuiper op de gezegende leeftijd van 86 jaar. Sinds 20 mei 1973 weduwnaar van Doetje Buiter Ps. 138 Appelscha. 26 juli 1975. Corr.adres: Huygensstraat 91, Groningen. Assen: T. Heider-Kuiper K. Helder Amsterdam. A. Hoeksema-Kuiper H. Hoeksema Nijmegen: J. E.vKuipêr S. Kuiper-Pruim Groningen: A. Kuiper-Horst E. Kuiper W. Buiter ï- klein- en achterkleinkinderen De overledene is opgebaard in één der rouw kamers van het uitvaartcentrum .Algemeen Belang' Esdoornlaan 187, Groningen (wijk Selwerd). Bezoek 's avonds van 7-8 uur. Een rouwdienst zal. worden gehouden op woensdag 30 juli a.s. om 12.00 uur in de aula van de begraafplaats 'Sellwerderhof' te Gro ningen, waarna aldaar de begrafenis zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na afloop van de plechtigheid in de koffiekamer van de be graafplaats. Na een voorbeeldig gedragen lijden overleed op 26 juli mijn onvergetelijke Man Carl August Gleichman geboren 1 juni 1907 A. R. Gleichman-Wietzema Domburg, juli 1975. Domburgseweg 52. I De bijzetting in het familiegraf zal in alle stilte plaatsvinden. 'k Heb geknield bij 't kruis van Jezus en mijn keuze is gedaan. 'k Breek met 't oude werelds leven 'k wil aan Jezus zijde staan. 'k Ben een schaap nu van Zijn kudde niemand rukt mij uit Zijn hand. Over bergen, langs ravijnen leidt Hij mij naar 't Hemels land. Heden nam de Here tot Zich. zacht en kalm, onze innig geliefde 1 Moeder, Behuwd- en Grootmoeder. Zuster, Behuwd Zuster en Tan te Hendrika Willemina Susanna Magdalena de Best-van Zomeren weduwe vaA Arie de Best op de leeftijd van 80 jaar. Leiden: H. A. J:de Best-Rotteveel Oegstgeest- j. w. C de Best J de Best-de Bruyn M. M. de Mooy-de Best H. W. de Mooy A. de Best M. E. de Best-Wevers Kleinkinderen en verdere familie Oegstgeest. 27 juli 1975. Gerberalaan 29. De overledene is opgebaard in het Rouwcen trum Van der Luit. Haagweg 31. Leiden. Bezoek aldaar dinsdagavond van 7-7.30 uur. Thuis geen bezoek Geen toespraken. De rouwdienst is bepaald op woensdnag 30 juli as om 1 uur in de 'Groene- of Willi- broduskerk' te Oegstgeest. waarna de begra fenis zal plaatsvinden op de begraafplaats al daar. Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voori ons is geweest, heeft God na een geduldig ge-J dragen lijden tot Zich genomen mijn innig ge-J liefde Vrouw, onze lieve Moeder en Oma, Adriana de Leeuw van Weenen geboren Monster op de leeftijd van 51 jaar. Uit aller naam: P. H. de Leeuw van Weenen. Rotterdam. 26 juli 1975. Dorpsweg 77c. Aan het woonhuis geen bezoek, geen bloemen en geen toespraken. Mijn vrouw ligt opgebaard in de rouwkamei van het Ikazia Ziekenhuis Montessoriweg 1, Rotterdam Zuid. Rouwbezoek eri gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 8.00 uur tot 8.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woensdag middag 30 juli a.s. op de Herv, begraafplaats 'Charlois'. Charloisse Lagedijk 680 plm. 1.45 uur. Er zal een rouwdienst worden gehouden in ge- gebouw 'De Vliet'. Boergoensevliet 18, aan vang 1.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw 'De Vliet'. MS: nds ugal oor< Enige algemene kennisgeving. Heden overleed zacht en kalm onze lieve toè- l&r gewijde Tante otte Sophia Wilhelmina de Bel op de leeftijd van bijna 89 jaar. Uit aller naam; R. H. de Bel. Correspondentie-adres Correllistraat 18, Amsterdam. Ermelo, 26 juli 1975. De begrafenis heeft plaats woehsdag 30 juli 1975 om 13.00 uur op de Algemene Begraaf plaats te Ermelo. n ti iar. jndi an.' hrisi at. cl en r ad i uch eisb' irtu Pkalm 73:12 Heden overleed tot onze diepe droefheid mijn geliefde Vrouw, onze lieve zorgzame Moeder estei en Grootmoeder c--~ NeeltjeJMaria de Mooij echtgenote van J. van der Vijver in de-ouderdom van 83 jaar. Oegstgeest: J. van der Vijver J. P. van der Vijver Rijnsburg': A. Ravensbergen-van der Vijv C. Ravensbergen Oegstgeest: P. van der Vijver en kleinkind Mariëlle Oegstgeest, 28 juli 1975. Rijnsburgerweg 72. De rouwdienst zal gehouden worden donde:- dag 31 juli a.s. om 2.30 uqr nam. in de Ned Herv. Bethelkerk aan de Brouwersstraat t,c Rijnsburg waarna de begrafenis zal plaats vinden op de Ned. Herv. begraafplaats te Rijnsburg. Gelegenheid tot condoieren dinsdag- en woens dagavond van 7.30-9.00 uur. chri nrqs nrec rg] n (B ïipp Heden nam de Heere tot onze diepe droefheid geheel onverwacht uit ons midden weg onze ënt lieve M^n, Vader, Schoonvader en Opa Gerrit Bouw op de leeftijd van 75 jaar. Psalm 84 ..Here der Heirscharen. welzaligbveri de mens die op U vertrouwt". Uit aller naam F. Bouw-de Boer Barneveld, 27 juli 1975. Wilhelminastraat 9. Gelegenheid tot. Condoleren vanavond van 7.30-r-8.3Ó uur in de zaal van de Gereformeer de Kerk, Groen van Prinstererlaan 2, Barne veld. De rouwdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 30 juli, 's rftiddags 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk. waarna de begrafenis om 14.00 uur zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Barneveld. Geen bloemen. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid nam God van ons weg onze allerliefste Kleindochter Corine Haar diepbedroefde Grootouders Hazerswoude: A. van Dorp G. van Dorp-Koetsier Nieuw-Vennep: H. W. Kok C. W. Kok-van Leeuwen Zeef plotseling heeft de Heer van ons wegge nomen ons lief klein Nichtje Corine van Dorp Dat Hij nu troost moge geven aan Rita er Henk. P'et enHenny Jaap en Joke Corrie en Kees William Johan Hazerswoude, 26 juli 1975. ank nde ÏSSOl itwir van soor n ve tver cli een ipr ;rei der )rc dc k aoR laat eer: Mej. H. van D. te A. Als je eenmaal met-het verzamelen van ansichtkaarten begint.ben je verloren. Je wilt steeds meer en beter Wat heb ik toen gedaan in één krant een kleine rubriekadvertentie gezet. Na verloop van tijd in een andere krant. En ga zo maar door. Soms moet ik even stoppen omdat ik de kaarten niet opgeborgen kan k>ijgen. Want het is ongelooflijk hoe veel mensen je willen helpen Het dagblad i$ uw vlijtigste kontaktadres.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12