chef (mnl./vrl.) voor de administratie van de afdeling jeugdgezondheidszorg leven-inspecteur ervaren bouwkundig tekenaar bij volkshuisvesting amsterdam R, vrije universiteit amsterdam Verpleeghuis Martinushof Arnhem ADMINISTRATIEVE MEDEWERKER(STER) MEDEWERKSTER VOOR DE LINNENKAMER 81 RIJKSUNIVERSITEIT GRONINGEN MEDEWERKSTER VOOR DE BROODKEUKEN in Trouw kraak met ruime ervaring personeelsfunctionaris TROUW/KWARTET ZATERDAG 26 JULI 1975 "SCHRIFT en GETUIGENIS" Ver. tot opbouw en bewa ring van het gereformeerde leven Zondag 27 juli 1975 5 uur Oosterkerk, Maliebaan, Utrecht Ds. D. Sloot te Hyum KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op donderdag 28 augus tus 1975 te 10.00 uur ten provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun college zullen behandelen de tegen het bestemmings plan "Landelijk Gebied West" van de gemeente Breukelen ingediende be zwaarschriften. Bij beschikking d.d. 29 april 1975 van de Ar- rondissements-Recht- bank te Amsterdam werd het faillissement van The Great Ameri can Disaster B.V., en The Great American Disaster [Holdings] B.V., beiden voorheen gevestigd en kantoor- houdende te Amster dam aan het Singel nr. 426, opgeheven wegens gebrek aan baten. De curator Mr. N.J. Borgerius- Holleman Rokin 92-96 Amsterdam. De Technische Hoofdafdeling van de Gemeentelijke Dienst Volkshuisvesting begeleidt alle woningbouwplannen, welke met overheidsgelden en/of -garanties worden gebouwd, vanaf het eerste vooroverleg tot en met de eindoplevering. Daarnaast treedt de hoofd afdeling in voorkomende gevallen als architect op, in het bijzonder voor woning verbeteringsprojecten in het kader van de stadsvernieuwing en voor kleine nieuwbouwplannen. Ter vervulling van een vacature wordt een ervaren bouwkundig tekenaar gevraagd, die in staat is zelfstandig bouwplannen uit te werken, deze besteksklaar te maken en in de uitvoering te begeleiden. Een bouwkundige HTS- of gelijkwaardige opleiding wordt vereist. Salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, tot maximaal f 2.829 - bruto per maand. Vakantieuitkering 7,8 procent. De vóór overheidspersoneel geldende rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. gemeentelijke dienst volkshuisvesting amsterdam Schriftelijke sollicitaties te richten aan de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder no. 234 3 H. W. DAMES Kruisstraat 10. Tal. 023-320431 Haarltm (bij ds Rlddsratraat) Accountants - en Administratie kantoor van den Bogaard vraagt van 21 jaar voor de verzorging van boekhoudingen van het midden-en kleinbedrijf. Vereisten: praktijkdiploma boekhouden en er varing in soortgelijk werk. Alleen schriftelijke sollicitaties aan genoemd kantoor, postbus 257, Zwijndrecht. Geref. Bejaardentehuis AMSTERDAM/SLOTERVAART HEMS TE RH UISSTR. 123 tel. 020-150666 Ons tehuis, waar 157 bewoners worden verzorgd, ligt dicht bij de Sloterplas in de tuinstad Sloter- vaart. Door pensionering van één onzer personeelsleden zoeken wij een De werkzaamheden zullen bestaan uit de verzorging van het totale linnenpakket, incl. naai- en verstèl- werkzaamheden. Daarom vragen wij iemand met liefst wat ervaring in de linnen kamer. die tevens in staat is naai werk te verrichten. Hebt u interesse en bent u van pos. chr. huize? Schrijft u dan naar on^e direktrice, zr. A. A. Nagel, Indien u wilt bellen, dan liefst 's morgens tussen 11 en.1'2 uur. Bij de Subfaculteit der Pedagogische en Andra gogische Wetenschappen is plaats voor een STATISTICUS-METHODOLOOG (vak. nr. LP 750725) tot wiens taak vnl. zal behoren het verzorgen van het algemene en inleidende statistiek en methodologieon- derwijs. Vereisten: - een doctoraalexamen in een der sociale wetenschap pen of - een doctoraal- of ingenieursexamen in een der na- tuur-of technische wetenschappen of - een gelijkwaardige opleiding. Gegadigden moeten bereid zijn tot het verrichten van bestuurs-en beleidswerkzaamheden. Zij moeten per 1 september in dienst kunnen treden. Aanstelling en salariëring zal geschieden overeenkom stig het rangenstelsel van wetenschappelijk medewer ker. Inlichtingen: H. v.d. Wittenboer. Instituut P.A.W., Westerhaven 16, Groningen, tel. 050 -117631 of 114209. Schriftelijke sollicitaties binnen twee weken te richten aan het hoofd van de afdeling Perso neelszaken, Postbus 72 te Groningen, onder vermelding van het vakaturenummer. Geref. Bejaardentehuis AMSTERDAM/SLOTERVAART HEMSTERHUISSTR. 123 tel. 020-150666 Ons tehuis, waar 157 bewoners worden verzorgd, ligt dicht bij de Sloterplas in de tuinstad Sloter- vaart. Voor uitbreiding van ons team vra gen wij een Onze gedachten gaan uit naar iemand met opleiding INAS. Hebt u interesse, wilt u dan schrijven aan onze direktrice zr. A. A. Nagel? Indien u wilt bellen, dan liefst tussen 11 en 12 uur 's morgens. de tjongerschans algemeen ziekenhuis heerenveen Over enige tijd ontstaat in ons ziekenhuis, dat met zijn 400 bedden de zuidoosthoek van Friesland als verzorgingsgebied heeft, een plaatsingsmogelijkheid voor een DIETISTE Tezamen mpt een kollega zal zij werkzaamhe den verrichten voor zowel klinische als polikli nische patiënten; alles in goed overleg met de medische specialisten, de verplegingsdienst en de civiele dienst; het lesgeven aan leerling verpleegkundigen behoort tot de regelmatig terugkerende bezigheden. Sollicitaties kunnen worden gericht aan de dienst personeelszaken van de tjongerschans, Thialfweg 44, Heeren veen, tel. 05130 4 44 44, toestel 215. In verband met huwelijk en pensionering hebben wij weer plaats voor enkele bevoegde WIJKVERPLEEGKUN DIGEN (zowel voor de wijkgezondheidszorg als voor de jeugd gezondheidszorg). Voor de weekenddiensten hebben wij aparte medewer kers. Ook ons team van vier HOOFDWIJKVERPLEEG KUNDIGEN zouden wij graag nog met een kollega uitbreiden. Heeft U belangstelling voor èén van deze funkties (bij e.v. huisvesting kunnen wij bemiddelen) neemt U dan kontakt op met Mevrouw J.N. Hogenboom, direkteur Gezondheidszorg, HET GROENE KRUIS DEN HAAG Van Speykstraat 31, tel. 070 - 650930. toestel 158. De afdeling Jeugdgezondheids zorg zoekt voor spoedige indiensttreding een chef (mnl./vrl.) die met de administratieve leiding van deze afdeling zal worden belast. De afdeling telt circa 200 medewerkers, voornamelijk artsen, verpleegkundigen, logopedisten en fysiotherapeuten. die over de stad verspreid, op meer dan dertig plaatsen werkzaam zijn. Tot de activiteiten behoort onder meer de zorg voor zuigelingen, kleuters, schoolkinderen en adolescenten. Van de functionaris wordt verwacht dat hij/zij in nauw overleg met de medische leiding en onder verantwoordelijkheid van de economisch adjunct- directeur van de dienst zorg draagt voor een goede vervulling van de administratieve taken op de afdeling. Hij/Zij wordt daarbij geassisteerd door een aéntal medewerkers. Tot de taak behoren onder meer: activiteitenplanning, correspondentie, archivering en documentatie, registratie van entgegevens, opslag van medische gegevens en doel matigheidscontrole. Voor de vervulling van deze functie gaan de gedachten uit naar een kandidaat met een vorming op middelbaar niveau, die beschikt over administratief- organisatorische ervaring en leiding kan geven. Hij/Zij moet de bereidheid hebben zich te verdiepen in de vele aspecten van de jeugd gezondheidszorg in Amsterdam. Afhankelijk van leeftijd en ervaring wordt een salaris geboden van maximaal f2.829,- per maand. Vakantieuitkering 7,8 procent. Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van de selectie procedure. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van het Bureau Personeelsbeheer van de Gemeentelijke Geneeskundige en Gezondheids dienst, telefoon (020) 5555.282. gemeentelijke geneeskundige en gezondheidsdienst van amsterdam Sollicitaties te richten aan de waarnemend directeur van de Dienst der Gemeentelijke Personeelsvoorziening, Jan Luijkenstraat 94, Amsterdam (Oud-Zuid), onder nummer 198 De N.V. Zwolsche Algemeene Leven is van recente datum. De buitendienst is nog klein. Té klein. Omdat we nu al een plezierig groot aantal aanvragen om informatie van tussen personen moeten .verwenken. We willen ons team dan ook uitbreiden met een vakbekwame leven inspecteur. Met de klemtoon op vakbekwaam. Prettig werken bij de ZA. Omdat we uitfluitend zaken doen met onaf hankelijke tussenpersonen. Full-time beroepsmensen. En verder is uw werkterrein niet nauw begrensd: u gaat belangrijke relaties bezoeken in Noord- en Oost-Nederland. Signalement van uzelf. U heeft een ruime ervaring als leven-inspecteur. Uw leeftijd ligt rond 30 jaar. Uw opleiding is op middelbaar niveau. De uitdaging van een jonge organisatie durft u wel aan. U beseft immers, dat zo n jonge organisatie de meeste kansen biedt méé te groeien. Van toepassing? Is het bovenstaande signalement op u van toepassing? Dan willen we graag met u kennis maken. Eens praten over salaris en andere arbeidsvoorwaarden. U kunt direct solliciteren. Maar ook eerst verdere inlichtingen inwinnen bij onze chef buitendienst de heer A.A. Jelgersma. tel. 030-330456. Horen we snel van u? N.V. Zwolsche Algemeene Leven Oudenoord 33, Utrecht. Telefoon: 030-330314 en 330322 De Hoofdafdeling Personeelszaken zoekt voor haar afdeling Personeplsbegeleiding een die o.a. belast zal worden met de coördinatie van de personeelsvoorziening en de'verdere uitbouw van deze sector van het personeelswerk t.a.v. wervingsactiviteiten, introducties en follow-up. Voor deze functie zoeken.wij contact met kandidaten die beschikken over goede contactuele kwaliteiten, inzicht in menselijke relaties, organisatorisch vermogen en leidinggevende capaciteiten. Leeftijd tot omstreeks 45 jaar. Bekendheid met rijksregelingen en arbeidsvoorwaarden strekt tot aanbeveling. Van kandidaten wordt verwacht dat zij kunnen instemmen met de christelijke doelstelling van onze Universiteit. De Algemene Burgerlijke Pensioenwet is van toepassing. Salariëring tot maximaal f 4.307,- bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van vacature nummer 020-2265, kunt U richten aan het Hoofd van de Hoofdafdeling Personeelszaken, De Boelelaan 1105, Postbus 7161Amsterdam. I/O Martinushof is een nieuw verpleeghuis in Arnhem, dat is ondergebracht in ruime, moderne gebouwen. Het verpleeghuis gaat uit van de Stichting Protestants Verpleegtehuis en biedt ruimte voor 140 somatisch zieken. Ter versterking van het huidige team vragen wij op korte termijn: Afdelingshoofd (in de rang van 1e verpleegkundige). Hij/zij krijgt de volledige verantwoording over een afdeling met 28 bedden. Een diploma ziekenverpleging A of B is gewenst, maar ook ziekenverzorgen den met ruime ervaring op leidinggevend gebied komen in aanmerking. Leeftijd niet ouder dan 35 jaar. 2e bezigheidstherapeut(e) Gezien de gevarieerde aard van de werkzaamheden is ervaring in groeps- en individueel werk vereist. Ziekenverzorgenden Voor deze functie is een diploma ziekenverzorging vereist en bovendien het vermogen goed mee te werken in een sluitend team. De salarissen voor bovengenoemde functies worden vastgesteld volgens richtlijnen van de N.Z.R. Uw sollicitatie kunt u richten aan de directie van het Verpleeghuis Martinus hof, Slochterenweg 2 te Arnhem. J

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14