v FAMILIEBERICHTEN l. ADVERTEREN doetVERKOPI! E TROUW KWARTET ZATERDAG 26 JULI 1975 Met grote dankbaarheid en blijdschap berichten wij u. dat de hemelse Vader weer één van Zijn verbondskinde- ren aan ons wilde toevertrou wen. ons dochtertje en zusje, dat we naar de belde groot moeders hebben genoemd. Baukje Janke A. 8. Rienstra P. Rlenstra-Wljnja Sytze Ate Peter Theodoor 1925 1975 Wij delen U mede dat onze goede Ouders, Schoon ouders en Grootouders C. J. Manneke J. J. Manneke-Appel 30 juli a.s. flopen te gedenken dat zij 50 jaar geleden ln het huwelijk traden. Er is gelegenheied hen geluk te wensen in het Apollo- hotel, Apollolaan 2, Amsterdam-Zuid, van 4 tot 5.30 uur. Hun dankbare Kinderen en Kleinkinderen. Na een geduldig gedragen lijden van vele jaren ging nog onverwacht van ons heen onze geliefde Broer, Zwager en Oom Jan Schouten geliefde echtgenoot van I. M. Burgerhout op de leeftijd van 68 jaar. Hilversum, 24 juli 1975. Leidschendam: F. G. Dijksterhuis- Schouten Paterswolde: J. L. Schouten T. Schouten-de Vries Parksville (Can.)Mrs. A. Schouten Haren (Gr.)C. B. van Leeuwen-Pastoor H. A. van Leéuwen Neven en Nichten Corr-adres: Fazantweg 14, Paterswolde. Op Zijn tijd heeft God tot Zich genomen, onze lieve Vader, Behuwd-, Groot- en Over grootvader en Huisgenoot Dirk van der Waal weduwnaar van Bastiaantje Koorneef in de ouderdom van 81 jaar. Driebergen: T. G. v. Trigt-v. d. Waal J. van Trigt Nijkerk: G. van der Waal M. W. v. d. Waal-v. d. Bie Krimpen a.d. IJssel: P. van der Waal A. M.'v. d. Waal-Hagoort Kleinkinderen en Achterkleinkind Mevr. G. Niewijk Rotterdam. 23 juli 1975. Boergoensevliet 180. Geen bloemen Geen toespraken. De begrafenis in het familiegraf zal D.V. plaatsvinden maandagmiddag 28 juli a.s. op de Herv. begraafplaats „Charlois". Charloisse Lagedijk 680. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. Vooraf zal er een rouwdlensi worden gehou den in de aula van de begraafplaats. Aanvang 3.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw „de Vliet", Boergoensevliet 18. In Zijn ondoorgrondelijke wijsheid heeft God plotseling tot Zich genomen onze lieve Esther Henriëtte Anique op de leeftijd van 3 jaar en 8 maanden. Het lied dat zij graag zong: „Dank U Vader in de hemel, dat ook ik Uw kind mag zijn. Maar 't gaat vooral, Heer, om Uw naam, die zo heillig is en rein". J. N. Schelhaas H. Schelhaas-Lunenborg Bert jan Carlien Ditmar Aalsmeer. 24 juli 1975. Hugo de Vrigsstraat 52. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op maandag 28 juli a.s. om 12.30 uur in het Herman Bavinckhuis. Hoofdstraat 97. Hooge- veen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoogeveen. Gelegenheid tot condoleren van 12.00 tot 12.30 uur. U wordt verzocht uiterlijk 12.00 uur aanwezig te zijn. "k Zal dan gedurig bij U zijn. Ps. 73 vers 12 Heden nam de Heere tot Zich. onze lieve Moeder, Behuwd-, Groot- en Overgrootmoe der. Zuster, Behuwdzuster en Tante Jacoba Rodenburg weduwe van Willem Pieter van Duyn in de ouderdom van 79 jaar. Rotterdam: A. de Rijke-van Duyn C. de Rijke Amersfoort: J. van Duyn Biddinghuizen: L. M. v. d. Berg-van Duyn P/ L. v. d. Berg Hilversum: M. Buddingh'-van Duyn B. Buddingh' Johannesburg (Z.-Afrika)H. v. d. Lecq-van Duyn W. v. d. Lecq Berkel-Rodenrljs: B. van Duyn K. van Duyn-Neeleman Bergschenhoek: A. M. van Duyn M. J. van Duyn-v. d. Berg Kleinkinderen en Achterkleinkind Bergschenhoek. 24 juli 1975. Beukenhorst 16. Liever geen bloemen. Moeder ligt opgebaard in de grote zaal van de Ned. Herv. Kerk- te Bergschenhoek. Gelegenheid tot bezoek en condoleren aldaar: zaterdagavond van 7.30—8.30 uur. De rouwdienst, geleid door de Weleerw. Heer ds. J. G. van Ieperen, zal gehouden worden maandag 28 juli in de kerk om 12.30 uur, waarna de bijzetting in het familiegraf zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Bergschenhoek om circa 1.30 uur. 'k Zal dan gedurig bij U zijn. Heden nam de Heere tot Zich geheel onver wacht mijn geliefde Man, onze zorgzame Grootvader en Oom Herman Peter van Nieuwkerk Echtgenoot van P. Kromhout, op de leeftijd van 61 jaar. Rijnsburg: P. van Nieqwkerk- Kromhout J. H. van Nieuwkerk N. van Nieuwkerk- van der Vijver S. van Nieuwkerk H. P. van Nieuwkerk A. van Nieuwkerk-de Rover Langley (Can.)P. du Crocq-van Nieuwkerk A. J. du Crocq Rijnsburg: C. J. van Nieuwkerk M. van Nieuwkerk - de Leeuw Koudekerk a/d Rijn: G. van Sonsbeek- van Nieuwkerk J. van Sonsbeek Rijnsburg: J. van Nieuwkerk Muiderberg: J. Keus-van Nieuwkerk H. Keus Rijnsburg: W. Heemskerk J. Heemskerk-Verhaar en kleinkinderen Rijnsburg, 25 juli 1975 Rijnsburgerweg 99 Gelegenheid tot condoleren zaterdag- en zon dagavond van 8 tot 9.30 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 29 juli a.s. om 3 uur n.m. in de aula op de Ge reformeerde begraafplaats aan de Sandtlaan te Rijnsburg, waarna de begrafenis zal plaats vinden op de begraafplaats aldaar. Plotseling werd uit onze vriendenkring wegge nomen Herman Peter van Nieuwkerk oud 61 jaar. Wij wensen zijn vrouw en kinderen de kracht toe dit grote verdriet te dragen, wetende dat God zich nooit vergist. Fam. F. de Mooij-van Nieuwkoop Fam. P. van der Kwaak-de Ruyter Mevr. van Delft-Glasbergen Fam. J. Heemskérk-de Mooy FamvJ. de Rover-Slothouber Fam. P. van der Kwaak-Kort Fam. C. Kralt-val Tilburg Fam. L..van Tilburg-van der Gugten Rijnsburg. 25 juli 1975. De Here heeft gegeven* de Here heeft geno men, de naam des Heren zij geloofd. Heded nam de Here tot Zich mijn innig ge liefde Man, onze zorgzame Vader en Opa, Broer, Zwager en Oom Johan Geert Nieuwenhuis in de ouderdom van 61 jaar. C. Nieuwenhuis-van Es C. Boelee-Nieuwenhuis S. H. J. Boelee Claudia. Johny, Ronald M. W. Martijn-Nieuwenhuis A. J. Martijn Eddy, Arjen, Arnoud J. G. Nieuwenhuis M. Nieuwenhuis-Jansen en' verdere familie. Leiden. 25 juli 1975. Corantijnstraat 83. Thuis geen boek, geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer „Eenvoud" van Ingen Schenau, Hogewoerd 84. Bezoek aan de rouwkamer: maandagavond a.s. van 7.00 tot 9.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden dinsdag 29 juli a.s. in de aula van de Algemene Be graafplaats „Rhijnhof", aanvang 12.00 uur, waarna de begrafenis aldaar zal plaatsvinden. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Welzalig hij. die de God van Jacob tot zijn hulpe heeft, wiens verwachting is op de Here, zijn God. Na een zeer gelukkig huwelijk is heden inge gaan in het feest van zijn Heer. onze innig ge liefde Man. Vader en Opa Hette Jonkman echtgenoot van Hieke van der Meulen op de leeftijd van 60 jaar. Utrecht: H. Jonkman-van der Meulen Drachten: Adry en Wim van Es Utrecht: Reitze Jonkman IJsselstein. Bouwe Jonkman Delft: Jits en Wim Verhave Utrecht: Tineke Jonkman en Wim Verkerk Gabrielle Hette David Hette Christiaan Utrecht. 25 juli 1975. Van Everdingenlaan 18. Geen bloemen Geen bezoek aan huis. Vader is opgebaard in het Antonius Zieken huis, ingang Prins Hendriklaan 48 te Utrecht. Bezoek aldaar maandag 28 juli 1975 van 19.00- 20.00 uur. De teraardebestelling is bepaald op dinsdag 29 juli om 13.45 uur op de algemene begraaf plaats (Daelwijck) aan de Floridadreef (Over- vecht) te Utrecht. Vertrek vanaf het woonhuis om 13.15 uur. In Jezus ontslapen oijze geliefde Zwager en Oom Hette Jonkman echtgenoot van Hieke Jonkman-van der Meulen Hattem: A. B. van der Meulen G. van der Meulen-Holtrop Joure: Cath. van der Meulen H. W. van der'Meulen J. van der Meulen-van der Zee Emmen: D. van der Meulen T. van der Meulen-Kornelis Joure: W. van der Meulen J. van der Meulen-Visser neven en nichten. Utrecht. 25 Juli 1975. Tot ons groot leedwezen hebben wij vernomen dat geheel onverwacht op 61- Jarlge leeftijd is overleden do heer Herman Peter van Nieuwkerk Zijn enthousiaste inzet voor het werk zal bij ons in dankbare herinnering blijven. Moge God zijn vrouw en kinderen de kracht geven om dit grote verlies te dragen. Rijnsburg, 25 juli 1975. Na een lang en geduldig gedragen lijden nam de Here tot Zich onze gelief de Broer en Zwager Dirk Jacob van Stam Psalm 111 10 De begrafenis zal plaats hebben op dinsdag 29 juli om 12.30 uur op de Herv. Begraafplaats te Oud-Zul len. voorafgegaan door een rouwdienst in de aula van Huize: Maria Dommer. Vondelstraat J, Maarssen om 11.30 uur. Bij het Hoogheemraadschap van Rijnland kan worden geplaatst een NET MEISJE voor het serveren van koffie en thee. Aanmelden bij de huismeester, Breestraat 59 te Leiden. Tel. 071 -49941. Ja Zijn Verbond staat eeuwig vast zo staat geen berg geen rots en toeft Hij al. Hij kent Zijn tijd Hij komt, Hij komt gewis D. de Koning echtgenoot van A. Paauw Fam. Schuijff - M. Kralt Fam. van Voorbergen Fam. van der Mei Rijnsburg. 24 juli 1975 Geref. Rrjaardrntple/iis A MSTEHDA M 'SL O TER VAART HEMSTERHVISSTR. 123 M.020-1OIMIIX Huize „De Schutse", rustig gelegen in de tuinstad Sloteryaart. nabij de Sloterplas, biedt huisvesting en ver zorging aan 157 bejaarden i Voor de aanvulling en uitbreiding van ons team vragen wij: a. GEDIPLOMEERDE BEJAARDENVERZORGSTERS b. BEJAARDENHELPSTERS i Hebt u belangstelling voor dit mooie werk!? Schrijft u dan naar onze direktrice zr. A. A. Nagel. Als u wilt bellen, dan liefst 's morgens tussen 11 en 12 uur. centrale verwarmingmonteurs aankomend monteurs voor een .aantal in uit- vakopleidingen kunnen voering zijnde werken in via ons bedrijf worden de randstad op het gevolgd of worden gebied van woningbouw voortgezet, goede sala- en atiliteitswerk. riermg met vergoeding van reisuren en reiskos ten. h.van buuren& zonen b.v. bergambacht - bergen op zoom - den haag - rotteraam verwarming airconditioning sanitair sprinkler u kunt solliciteren: ro£K terdam-de heer w.t, a waardenburg r tel 010-773688 den haag-de heer p. v/ j helm tel. 070-83970 ui schriftelijk: bergambacht dijklaan %a Voogdijvereniging DE OPBOUW vraagt in verband met uitbreiding der werkzaamheden op haar kantoor den Haag EEN MAATSCHAPPELIJK WERKER VOOR EEN VOLLEDIGE DAGTAAK - diploma sociale akademie of H.S.A. vereist - praktijkbegeleiding aanwezig - mogelijkheden voor supervisie - werken in een multidisciplinair team - goede arbeidsvoorwaarden - selektie geschiedt mede door direkte kollega's Brieven te richten aan de benoemingskommissie Van de afdeling maatschappelijk werk. Prinsegracht 72, Den Haag. Telefonisch inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de kollega's, telefoon' 070-653828. I Heden nam God tot Zich onze lieve Man, Vader en Grootvader Thieleman Arnoldus Versteeg ridder in de orde van de Nederlandse Leeuw. Emeritus hoogleraar aan de Vrije Universiteit tp Amsterdam. Oud-lid van de Tweede Kamer der Staten-Generaal op de leeftijd van 69 jaar. Apeldoorn: P. J. Versteeg-v. d. Hoeven Apeldoorn: J. P. Versteeg G. J. Versteeg-Floor Nelly, Marja, Arno, Hans, Paula Leiderdorp: L. A. Branderhorst- Versteeg A. Branderhorst Voorburg: A. P. Versteeg Hoofddorp: P. Th. Versteeg C. H. Versteeg-Corba Apeldoorn, 24 juli 1975. Diamantstraat 6. I Geen bezoek, geen bloemen, geen toespraken. Gelegenheid tot condoleren maandag a.s. van 19.00 tot 19.45 uur in het rouwcentrum. Loo- laan 67 te Apeldoorn. Op dinsdag 29 juli zal een rouwdienst gehou den worden in de Barnabaskerk, Canadalaan 25 te Apeldoorn, welke zal aanvangen om 12.45 uur. Hierin zal voorgaan de Weleerwaarde Heer Ds. J. H. Velema. De teraardebestelling zal daarna plaatshebben om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats. Ramsbrugweg te Wenum bij Apeldoorn. Na afloop van de plechtigheid is er nog ge legenheid tot condoleren in de aula op de begraafplaats. Vertrouwend op Gods beloften voor het toe komende is uit het aardse leven heengegaan Sjoukje Marie Pot geboren 16 augustus 1917. Groningen. 25 juli 1975. Merwedestraat 68. Zie Ik maak alle dingen nieuw Openb. 21:5 Mede namens familie en vrienden R. Dijkema Ex. test. Zij is thuis opgebaard. Gelegenheid tot condoleren aldaar maandag avond van 7.00-8.30 uur. De rouwdienst in het Talmahuis, Merwede straat 56 op dinsdag 29 juli 1975 vangt aan om 10.30 uur. Daarna is de teraardebestelling op de Zuider begraafplaats. Hereweg 87 plm. 12.00 uur. Blijf door Uw trouw ons zwak geloof- beschamen. Ontfermend Vader d'aard word' één in Uwe Zoon door Hem alleen! Breng in Uw huis eens al Uw kinderen samen. Voor eeuwig! Amen! Lied 312:3 God heeft op Zijn tijd tot Zich genomen mijn lieve Man, onze Vader en Grootvader Tjalling Homans geborein 21 maart 1911 echtgenoot van Helena den Heyer, eerder van Henderika Bouwers Schoonebeek: H. Homans-den Heyer Noordwijkerhout: H. Floors-Vóortman G. W. Floórs Enschede: J. J. Mückenheim-Voortman E. P. M. Mückenheim Neede: M. Molhoek-,Vooriman P. J. H. Molhoek Schoonebeek: H. A. Voortrhan E. Voortman-Duitman Alphen a. d. Rijn: J. Voortman N. Voortman-Atmodimedjo Zoetermeer: J. M. Kuibert-Voortman A. Kuitert en kleinkinderen Schoonebeek, 24 juli 1975. De Kampen 13. De begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 24 juli 1975 om' 14.30 uur vanuit de Geref. kerk te Schoonebeek. Zij die de overledene de laatste eer willen bewijzen, worden veraocht om 13.30 uur aldaar aanwezig te zijn. Aanvang rouwdienst 14.00 uur. Gelegenheid tot condoleren op maandag 28 juli 1975 van 19.00-20.00 uur in rouwcentrum 'De Wolfsbergen'. Weerdingerstraat 150, Em men. Op woensdag 23 juli ontvingen wij het oniw stellende bericht dat onze naaste Medewerk! Ruud Francois P-el pedagoog, hoofdzakelijk voor de bollenstretj:"! en Alphen aan de Rijn e.o. door een noodlottig ongeval is overledei Zijn deskundigheid, zijn inzet, zijn menselij) Pj benadering en zijn persoon zullen wij bij o werk erg missen. Medewerkers en bestuur van rf. Stichting Geestelijk Volksgezon* heid Zuid-Holland. ,g. Oegstgeest—-Alphen aan de Rijn—Zoetérmee [g' Plotseling haalde de Heere thuis. Zijn trom dienstknecht Ds. H. J. Spier emeritus predikant van de Gereformeerde kerk van Ten Boer, wonende te Rijswijk. In dankbaarheid wordt zijn arbeid in de jare 1969-1773 in onze gemeente herdacht. Sterke de Heere zijn vrouw en kinderen. Ten Boer. 25 juli 1975. Namens de kerkeraad: Ds. T. J. van Loo, praeses P. F. Visser, scriba. Dankbetuiging. Voor het hartelijk medeleven na het overlijden onze Zwager. Oom en Oudoom Johannes Albartus Breman betuigen wij onze oprechte dank. ID Jsv Toch vergeet Ik u niet. Zie. Ik heb u in mijn handpalmen gegrift. Jesaja 49 vers 16 In Jezus ontslapen onze lieve Zuster, Behuwd zuster en Tante Jannigje Been weduwe van Jacob de Geus op de leeftijd van 73 jaar. Uit aller naam: J. H. Prijdekker Amstelveen. 24 juli 1975. „De Olmenhof". Landtong 2 Correspondentie-adres- Campanülastraat 34. Zwijndrecht. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 29 juli om 10.45 uur in „De Olmenhof", waar na om 12 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Nieuwe Oosterbegraafplaats (Kruislaan) te Amsterdam. Geheel onverwacht nam God tot Zich onze lie ve Zoon. Broer. Zwager en Oom Dick Jansen hij is 51 jaar geworden Uit aller naam: W. Jansen H. G. Jansen-Meijer Rotterdam. 24 juli 1975. Nolensstraat 64b. Dick ligt opgebaard in de rouwkamer aan de Mdthenesserlaan 470. Gelegenheid tot bezoek aldaar zaterdagmiddag van 4.00-4.30 uur. en zondagavond van 7.00-7.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden maandag 28 juli op de algemene begraafplaats 'Crooswijk', na aankomst in de kapel om 2.S0 uur. De Heere zegenen u en hoede u: De Heere doe Zijn aangezicht over u lichten en zij u genadig: De Heere verheffe Zijn aangezicht over u en geve u vrede. Nümeri 6 24-26 Sijbrecbt Cornelia Akkerman gehuwd geweest met- Dr Jacobus v&n Geijn Heerhugowaard. 8 juni 1913. Lanaken, 16 juli 1975. Amsterdam: K-J. van Geijn 's-Gravehhage: J. G. Duintjer Tebbens- van Geijn H. Duintjer Tebbens Utrecht: J. van Geijn G. van Geijn-van Brenk Delft: C. E. van Geijn Zuidlimburgse heuvels omgeven haar graf. 's-Gravenhage, 26 Juli 1975. Van Bleiswijkstraat 58. Uithoorn, juli 1975 Zijdelveld 66c. Uit aller naam: H. Keuning i In de serie DE NATUUR IN KLEUREN Paula Kohlhaupt ALPEN- BLOEMEN IN KLEUREN rin trij In 242 schitterende kleurenfoto's toont Paula Kohlhaupt u de veelvormige schoonheid van de en alpenflora. Zij fotografeerde alle planten op hun 1,01 natuurlijke groeiplaats, op 1000 tot 3000 meter hoogte. In dit boek vindt u de namen en de pr, belangrijkste botanische gegevens van al die bij- esi zondere bloemen. Ook wórden him vindplaatsen 'an vermeld. U treft hier een schat i.an interessante n®l bijzonderheden aan over deze merkwaardige j™ bergflora, die altijd weer tot de mooiste ontdek' kingen van de vakantieganger behoort. f29,50 Verkrijgbaar in de boekhandel ZOMER KEUNING WAGENINGEN 1 )E1 lee hl, or; rol lat

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 10