UKF FAMILIEBERICHTEN ervaren personeelsfunctionaris TROUW/KWARTET DINSDAG 22 JULI 1975 Onze Ouders, Grootouders en Overgrootouders W. H. Oldert en M. W. A. Oldert-Keller hopen op 5 augustus 1975 D.V. te herdenken dat zij 50 jaar geleden in het huwelijk werden verbonden. Iedereen die hen met dit jubileum wenst te felicite ren is van harte welkom op dinsdag 5 augustus a.s. tussen 5.00 en 6.30 uur n.m. in Restaurant Dirck Dirckz Zuid, Amstelveenseweg 764, Amsterdam-Z. Hun dankbare Kinderen, Kleinkinderen en Achterkleinkind. Amsterdam, 22 juli 1975. Karei Klinkenbergstraat 35. 2 Cor. 5 1 Heden heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man. onze Vader en Grootvader Anne de Jong in de leeftijd van 80 jaar. A. de Jong-Viersen F. de Jong M. L. de Jong-Korteweg Ann Arbor (USA): Jac. de Jong M. A. J. de Jong-Bodé Vlaardingen: P. de Jong F. J. de Jong-Nieuwland en kleinkinderen 's-Gravenhage, 19 juli 1975 Irisstraat 219 Bezoek aan de rouwkamer, Fred. Hendriklaan 7, woensdag van 19.0020.00 uur. Liever aan huis geen bezoek. Geen bloemen. - Geen toespraken. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden donderdag 24 juli om 13.00 uur in de aula van „Nieuw Eykenduynen'', Kamperfoe liestraat 2A te 's-Gravenhage, waarna de be grafenis zal plaatshebben. „De Here Here is mijn kracht" Zeer onverwacht is van ons heengegaan mijn lieve Man, onze lieve Vader en Grootvader Sipke de Vries oud 58 jaar. Ter Apel, 20 juli 1975. Vogelheem 14. G. de Vries-van Beilen Roden: Harry, Ina Saskia en Eline Groningen: Jan, Elly Joris Winschoten: Anneke Ter Apel: Corrie Op woensdag 23 juli om 10.30 uur houden wij een rouwdienst in „Kruispunt", Dr. Beken- kampstraat te Ter Apel. U kunt deze kennisgeving tevens als uitnodi ging beschouwen. Liever geen bloemen. Tot Heerlijkheid bevorderd mijn lieve Schoon zoon, onze beste Zwager Sipke de Vries echtgenoot van Gé van Beilen Stadskanaal: Moeder van Beilen Stadskanaal: Corry en Hendrik Nw. Buinen: Zwaantje en Lammert Spijkenisse: Leendert en Gretha Wildervank: Elly en Jan Nw. Buinen: Sina en Remmelt Zondag, 20 juli 1975. De Heer heeft tot Zich genomen, onze lieve Zuster, Schoonzuster, Tante en oud-Tante Yfke van Dijk oud-onderwijzeres in de ouderdom van 82 jaar. Namens de familie: E. van Dijk. Velp (Gld), 19 juli 1975. „De Beukenhof", Rozendaalselaan 22. Corr.-adres: Bejaardencentrum „Tolzicht", K 101, Brummen. De rouwdienst zal worden gehouden in de aula van „De Beukenhof", dinsdagavond 22 juli a.s. om 19.00 uur. Na afloop hiervan gelegenheid tot condoleren in de conversatiezaal. De ter aardebestelling zal plaatsvinden te Oudemir- dum (Fr.) op woensdag 23 juli a.s. om 13.00 uur. De familie en belangstellenden komen bij een in het Dorpshuis om 12.00 uur voor een korte herdenking. Met grote verslagenheid ontvingen wij het bericht dat door een noodlottig ongeval is overleden onze vriendin Mevrouw M. J. Den Haan-v. d. Mey Moge haar man en kinderen de kracht krijgen om dit droevig verlies te aanvaarden. H. P. Den Haan J. W. Den Haan-Vianen W. L. v. d. Gugten A. N. v. d. Gugten-Den Heijer A. den Heijer A. den Heijer-Parlevliet 21 juli 1975. Al gij die God bemint en op Zijn goedheid wacht de oogst, ruist in de wind als psalmen in de nacht. Van ons is heengegaan onze lieve Schoonzus ter en Tante Eva Dees-Comys geliefde vrouw van Oom Rein Den Bosch: C. Sinke-Dees J. P. Sinke Bilthoven: J. G. van den Berg-Dees P. van den Berg Nichten en Neven. Psalm 43 4 (oude berijming) Heden is in vol vertrouwen in Zijn Heer en Heiland ontslapen mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Grootvader Johannes Wassenaar in de ouderdom van 82 jaar. Alphen a.d. Rijn: M. Wassenaar van Klaveren Nobleford (Can.): J. Wassenaar Alphen a.d. Rijn: H. Wassenaar A. H. Wassenaar van den Broek D. Wassenaar B. Wassenaar-Kruyt Wellandport (Can.)G. A. Wassenaar J. Wassenaar-de Boer Rijnswaterwoude: C. H. van der Zwan- Wassenaar P. van der Zwan en Kleinkinderen Alphen a.d. Rijn. 21 juli 1975. Fazantstraat 11. Gelegenheid tot condoleren dinsdag- en woensdagavond a.s. van 7.009.00 uur in Fa- zantstraat 11. De teraardebestelling zal D.V. vrijdag 25 juli 1975 plaatsvinden op de Oosterbegraafplaats. Aankomst aula 1.30 uur nam. Geen bloemen. Zijn leven was Christus, zijn sterven gewin. Heden behaagde het de Heere uit onze familie kring weg te nemen onze geliefde Zwager en Oom Johannes Wassenaar echtgenoot van M. van Klaveren op de leeftijd van 82 jaar. Rijnsburg: A. C. van Klaveren Rijnsburg: C. Th. H. van Klaveren Rijnsburg: W. W. van Klaveren-van Houten Rijnsburg: W. van Klaveren-van Houten RijnsburgL: P. van Egmond Rijnsburg: P. van Egmond Rijnsburg: A. Bloemendaal-van Egmond Rijnsburg: G. van Klaveren Rijnsburg: L. Kroon Neven en Nichten Rijnsburg, 21 juli 1975. Met leedwezen geven wij kennis van het plot seling overlijden van onze zeer gewaardeerde Medewerker en Collega W. Kornet Zijn nauwgezette plichtsbetrachting en bemin nelijke persoonlijkheid zullen in onze herin nering blijven voortleven. Bestuur. Directie en Personeel stichting A.A.Z.-Nutsziekenfonds. Heden ging van ons heen in volle vrede onze Broer, Zwager en Oom Leendert van der Ven echtgenoot van M. Los op de leeftijd van ruim 72 jaar. Dordrecht: C. v. d. Ven-Baan Ridderkerk: A. v. d. Ven-Kranendonk H. I. Ambacht: B. v. d. Ven J. v. d. Ven-de Waard N. v. d. Ven Brielle: W. v. d. Ven J. v. d. Ven-Stehouwer H. I. Ambacht: L. Mels-v. d. Ven A. Mels Neven en Nichten H. I. Ambacht. 19 juli 1975. De Heer is mijn Herder Het behaagde de Heere tot Zich te nemen onze geliefde Zwager Leendert v. d. Ven echtgenote van N. v. d. Ven-Los Uit aller naam: Familie Los Zwijndrecht, 19 juli 1975. Met droefheid geven wij u kennis dat God, voor ons toch nog onverwacht, tot Zich heeft geno men onze lieve Moeder en Oma Anna Blok Weduwe van Doede Anema op de leeftijd van 76 jaar. Amstelveen: H. Anema A. Anema-van Leeuwen Ouderkerk a/dAmstel: W. de Moor-Anema G. C. de Moor Drachten: E. Hellingwerf-Anema R. Hellingwerf Woerden: H. Brokkelkamp-Anema D. Brokkelkamp en kleinkinderen Amstelveen, 19 juli 1975 Vijverlaan 25A Correspondentie-adres: H. Brokkelkamp-Anema, Heinsiuslaan 4, Woerden. Geèn bloemen. Gelegenheid tot condoleantie-bezoek dinsdag avond van 7.30—8.30 uur in Huize Theresia Rustoord, Rondehoep Oost, Ouderkerk a. d. Amstel, waar tegen 14 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats „Karssenhof"' aldaar. RECTIFICATIE Geheel onverwacht is uit onze familiekring weggenomen onze zeer gewaardeerde Zwager en Oom Frederik Jacobus Groot Enzerink Oud-burgemeester van Maasland Ridder in de Orde van Oranje-Nassau Hoenderloo: M. M. Ph. Jongsma-Van der Tas PinetownG. van der Tas Eindhoven A. M. van der Tas-Eisma Ph. J. van Ekelen- van der Tas Lunteren: L. C. van der Tas M. M. van der Tas- van Santen Nunspeet: P. J. O. de Bruijne C. de Bruijne-Otto Leiderdorp, J. de Bruijne-Aldewereld Utrecht: H. C. W. de Bruijne- Lindeboom Neven en nichten. Tot ons grote leedwezen hebben wij vernomen dat geheel onverwacht op 67-jarige leeftijd is overleden de heer F. J. Groot Enzerink oud-burgemeester en ereburger van de Gemeente Maasland. Zijn enthousiaste inzet voor de belangen van deze gemeente blijven ons in dankbare her innering. Moge God zijn vrouw en kinderen de kracht geven om dit grote verlies te dragen. Maasland, 21 juli 1975. Burgemeester en Wethouders van Maasland de Secretaris A. Vogelaar de Burgemeester J. van den Brink Het Landelijk Bureau van de Samenwerkende Reclasseringsinstellingen heeft met grote ver slagenheid kennis genomen van het overlijden van de Heer E. Westerhoff op 20 juli 1975. Meer dan 20 jaar heeft de heer Westerhoff, laatstelijk als bureauhoofd te Haarlem zich op bijzondere wijze ingezet voor zijn medemens. Moge zijn vrouw en familie troost en sterkte vinden om dit zware verlies te dragen. Mr. P. A. Schaafsma Algemeen Directeur van de Samenwerkende Reclasseringsinstellingen. 's-Hertogenbosch, 21 juli 1975. God zal mij heil bereiden, al kronkelt vaak mijn pad; zijn trouw zal mij geleiden, Hij houdt mijn hand gevat. Nog zeer bedroefd door het heengaan van onze Vader en Opa heeft God nu ook tot zich ge roepen onze lieve zorgzame Moeder en Oma, Zuster en Tante Cornelia Everdina Bernardina Nahuysen-Zydel weduwe van Arie Willem Nahuijsen, op de leeftijd van 78 jaar. Tiel: C. E. Zuidam-Nahuijsen J. B. Zuidam Dini en Frit, Lise en Ben, Hanni, Marga. Utrecht: W. H. Nahuijsen C. J. Nahuijsen-Jansen Arie, Hans, Marion, Wim. Utrecht, 18 juli 1975. Rijnlaan 178. Corr.adres: Averkamplaan 21. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van ziekenhuis 'Oudenrijn'. Gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag van 16.30 tot 17 uur en van 19 tot 19.30 uur. Thuis geen bezoek. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 23 juli om 12.15 uur op de begraafplaats 'Daelwijck', Floridadreef, vertrek van 'Ouden rijn' om 11.35. Heden werd geheel onverwacht uit ons midden weggenomen, mijn geliefde Vrouw en onze zorg zame Moeder Gerarda Anna Tonkelaar geboren Van der Vlugt op de leeftijd van 51 jaar. D. Tonkelaar Gerrit Annelies Katwijk aan Zee, 28 juli 1975 Zuidstraat 1 De overledene is opgebaard in de rouwkamer, Zuidstraat 103 te Katwijk aan Zee, alwaar ge legenheid zal zijn tot condoleren woensdag 23 juli a.s. 's avonds van 7-8 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 24 juli a. s.'s morgens om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats „Duinrust" aan de Park laan te Katwijk aan Zee. waarna de teraarde bestelling op de algemene begraafplaats aldaar zal plaatsvinden. Enige en algemene kennisgeving. In alle rust is overleden onze Zwager, Oom en Oud-Oom Johannes Albartus Breman drager van de eremedaille verbonden aan de Orde van Oranje Nassau, in goud weduwnaar van Baukje Christina Keunlng op de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: H. Keuning. Amstelveen, 21 juli 1975. Correspondentie-adres Zijdelveld 66c. Uithoorn. De begrafenis zal plaatsvinden woensdag 23 juli te 13.00 uur op de begraafplaats Zorg- vlied aan de Amsteldijk. Vertrek van Uitvaartcentrum Bouwens, Startbaan 7 hoek Van der Hooplaan, Amstel- veen-zuid, te 12.30 uur. De Unie van Kunstmestfabrieken B.V. vraagt een die in staat is na een korte inwerkperiode met grote mate van zelfstandigheid het personeelswerk van het op ons centraal kantoor te Utrecht werkende personeel (circa 250 personen) te verrichten. De U.K.F. is ongeveer 3 jaar geleden ontstaan als gevolg van een fusie tussen enkele grote kunstmestproducerende ondernemingen. Sindsdien is door het aantrekken van een aantal in de E.E.G. gevestigde bedrijven haar belang in de kunstmestindustrie aanmerkelijk vergroot. Tot de U.K.F.-groep behoren thans naast de Nederlandse bedrijven, vestigingen in Engeland, Ierland. België en Frankrijk. Het totale personeelsbestand telt circa 6.500 werknemers. Het kantoor te Utrecht is het centrale punt vanwaar activiteiten binnen de U.K.F. worden geleid en gecoördineerd. Wij zoeken een personeelsfunctionaris die naast een geëigende beroepsopleiding (H.B.O.- of academisch niveau) kan terugzien op een meerjarige ervaring in het personeelswerk, De leeftijdsindicatie ligt tussen 30 en 40 jaar. Desgewenst kunt u vooraf d.m.v. een gesprek een gedetailleerde toelichting verkrijgen over de vacante functie. Een dergelijk gesprek kunt u telefonisch regelen via het secretariaat Personeelszaken mej. Ph. G. M. Duykers of mevr. C. M. Nafzger, telefoon 030-32 99 11. Sollicitaties te richten aan hoofd Pz - U.K.F., Maliebaan 81 te Utrecht. Met grote ontroering namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze Emeritus Predikant Ds. L. W. Korvinus In dankbare herinnering gedeken wij wat hij van 2 september 1959 tot 1 maart 1968 voor de gereformeerde kerk van Nijmegen heeft mogen doen. Onder zijn bezielende leiding kwam de bouw van onze Maranathakerk tot stand. Dankzij zijn missionaire instelling werden goe de kontakten gelegd met de R.K. geestelijk heid en universiteit, hetwelk resuteerde in het instellen van een predikantsplaats voor het gesprek Reformatie-Rome, c.q. studenten pas toraat. Dankbaar zijn wij ook voor het feit dat hij onze kerk in veelvuldig en nauwer kontakt bracht mét de andere plaatselijke kerken. God, wiens dienaar hij zich wist zal zeker zijn vrouw en kinderen de kracht schenken welke zij in dit zware verlies nodig hebben. J. H. Hinlopen» praeses K.A.Z. M. N. de Jonge, scriba. Vertrouwend op Gods genade is tot onze grote droefheid na een langdurig moedig gedragen lijden van ons weggenomen mijn innig gelief de Man. onze Broer, Zwager en Oom Willem Jan de Arend op de leeftijd van 71 jaar. W. den Arend-van Vliet en verdere familie. Rotterdam, 20 juli 1975. Grondherenstraat 32a. Geen bloemen. De overledene ligt opgebaard in het rouw- centrum Zuid-Holland, Mijnsherenplein (hk. Maasdamstraat), bezoek en gelegenheid tot condoleren aldaar dinsdag en woensdag van 19.30-20.00 uur. De rouwdienst zal gehouden worden donderdag 24 juli a.s. in de aula van de Zuiderbegraaf plaats Slinge 50, aanvang van de dienst om 11.30 uur, waarna de begrafenis zal plaatsheb ben in het familiegraf op dezelfde begraaf plaats. Vertrek vanaf het woonhuis om 11.00 uur. Heden ging op 93-jarige leeftijd van ons heen onze lieve Moeder, Oma, Overgrootmoeder en Tante Hinderika Berendina Scherpbier-Gialts Winschoten: J. W. Scherpbier S. Scherpbier-Hulst 's-Gravenhage: L. J. Scherpbier A. L. Scherpbier-Kroon Robert Groningen: Jos en Hanneke van Renswoude-Scherpbier Stephanie Henriëtte Scherpbier RotterdamU. Dirickx A. de Vries-Dirickx. Voorburg, 18 juli 1975. Prinses Mariannelaan 264. Correspondentie-adres Beertsterstraat 5. Winschoten. Op verzoek van Moeder geen bloemen. De crematie vindt plaats woensdag 23 juli a.s. te 11.30 uur in het Crematorium 'Ocken- burgh', Ockenburghstraat 21. Loosduinen. Vertrek van de rouwkamer van het Bethle hem Ziekenhuis te 11.00 uur. De Zending van de Gereformeerde Kerlo in Nederland vernam met ontroering het plol selinge overlijden van Ds. L. W. Korvinus is Jarenlang missionair predikant in Java en Sugi matra en sinds 1968 zendingssecretaris voer Indonesië. Met dankbaarheid gedenken wij zijn grote* toewijding en inzet in dienst van de Heilan der wereld. Namens alle zendingsinstanties: A. Vos, secretaris. Baarn, 20 juli 1975. Quirina Oosterbroek Zij was gedurende 50 ja ren aan ons Huis verbon den. „Ziende op den Oversten Leidsman en Voleinder des geloofs, Jezus". Hebreeën 12 2 Namens Bestuur en Zusterkring. Zr. H. Verbecke Besturend Zuster Dr. J. C. Hooybaa3 Voorzitter Ds. A. M. Nortier Predikant-Direkteur 's-Gravenhage, 20 juli 1975, Diakonesseninrichting, Bronovolaan 5. De overledene is opgebaard in de rouwafdeling van Bronovo. Bronovolaan 9. Rezoekuren: 13.30-15.30 u De uitvaartdienst is be paald op donderdag 24 Juli 1975 te 10.00 uur in de Kapel van de Diakones seninrichting „Bronovo", Bronovolaan 5. waarna de teraardebestelling zal plaatsvinden op de be graafplaats Oud Eik en Duinen, Laan van Eik en Duinen te ongeveer 11.00 VI Heden nam de Heer tot Zich onze geliefde Zuster en Tante Cornelia Otterspoor-Vos weduwe van D. P. H. Otterspoor, in de ouderdom van bijna 89 jaar. De begrafenis zal plaats vinden donderdag 24 juli op de Ned. Herv. begraaf plaats „Oud Kralingen" Kralingseweg 334 om 1.30 uur. KENNISGEVING Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op dinsdag 2 september 1975 te 10.00 uur ten provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen de tegen het bestemmingsplan „Vogel zang" van de gemeente Lopik ingediende bezwaarschriften. Van de 4U,:ó.obligatielening ten Jaste van de GEREFORMEERDE KERK VAN HEEMSTEDE zijn uitgeloot en per 1 augustus a.s. betaalbaar bij Ingwersen ik Co te Amsterdam, Gebr. Kooy- inans te 's-Gravenhage en Han dels- en Effectenbank te Gro ningen de nrs. 216a, 219b, 235b, 236b, elk groot 500,- en 7. 56, 63, 117, 159. en 195, elk groot 1.000.-. GEMEENTETEN BO De burgemeester der ger Ten Boer maakt beki behoudens het met een rebs cering op de bij dat besllo horende kaart aangegev,.0, bied, bij besluit van G teerde Staten van Groir d.d. 3 juni 1975, nr 9805/ VC1 afdeling, het raadsbesli gemeente Ten Boer, d.d, 1974, nr 9, strekkende to stelling van een plan tot ning van het bestemmin der gemeente Ten Boer le herziening bestem i Kloostermolen) met daar horende voorschriften is gekeurd. Ingaande 23 juli ligt voori besluit van Gedeputeerd ten met het bestemmini en de voorschriften op de tarie der gemeente gedi ■een maand voc ID ■dies inzage. De gemeenteraad, de teur van ruimtelijke or en zij, die zich tijdig met ren zowel tot de gemeenl, als tot Gedeputeerde hebben gewend, kunnen k{ rende bovenstaande termrdi de Kroon beroep in stelle beroepschrift moet richt aan H.M. de Konin kan worden ingediend Minister van Volkshuisv 3U en Ruimtelijke Ordening Gravenhage, Ten Boer, 22 juli 1975. De burgemeester voornoemd, J. M. Zandbergen k i De besloten vennootschai beperkte aansprakelijk Renard's Nertsfarm vestigd te Amsterdam, Ke gracht 123, is krachtens b f 1 van de algemene vergad j van aandeelhouders d.d. 1975 ontbonden en in liquj," getreden. Ondergetekende werd noemd tot liquidateur. Het plan van uitkering is l gelegd bij het Handelsre te Amsterdam, dossJIRl 47.185. R. Helel liquid H.W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-321 [6 Haarlem (bij de Ridderstra Bij vonnis van de Arron ments-Rechtbank te Ap dam d.d. 2 juli 1975 is in van faillissement verklaar TER HENDRICUS SI POVER, wonende te An dam aan de Maurits S no. 27 I, met benoeming v<. E. J. van Dijk tot rechter missaris en ondergetekc curator. De curator Mr A. J. van Raalte De Lairessestraat 73 Postbus5191 AMSTERDAM KENNISGEVING Gedeputeerde staten Utrecht maken bekend, d'f^ onder gelijktijdige goed ke fly van het desbetreffende r besluit hebben verklaard V de instandhouding in dl eente Utrecht van de op f school voor gewoon lagi derwijs aan de Hoofd G Iandstraat 2a niet ingevol| 2 tikel 19 der Lageronderwj 1920 wordt gevorderd. M en ,b m r

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12