de verpleging heeft u nodig 1 verpleegkundigen hernesseroord \t k Sterrenberg psychologisch assistentie) Diaconessenhuis bronovo-nebo - cursus oncologie verpleegkundigen vereniging "bartiméus ERVAREN ORTHOPEDAGOOG ORTHOPEDAGOOG bartiméushage nachthoofd Juliana Ziekenhuis Diaconessenhuis Sterrenberg paviljoenshoofd Diaconessenhuis ACADEMISCH ZIEKENHUIS GRONINGEN psychiatrisch ziekenhuis "vogelenzang" te bennebroek (n.h.) Juliana Ziekenhuis EEN WAARNEMEND HOOFD docent(e) Sz h gediplomeerd verpleegkundigen Z, B of A verpleegkundigen Kr fe er TROUW/KWARTET ZATERDAG 19JULI1975 In onze specialistuche kliniek starten wij mei een voor De cursus vangt aan op 1 oktober en geeft gedurende 1 jaar een zowel theoretische als praktische opleiding, waarna een certificaat wordt uitgereikt. De candidaten treden in dienst van de kliniek voor de duur van de opleiding. Een eventuele eerdere indiensttreding en verlenging van da arbeidsovereenkomst zijn mogelijk. Inschaling is mede afhankelijk van ervaring. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig ons rechtspositie- regelement. Voor inlichtingen kunt u zich richten tot de verpleegkundig directeur Mevr. E. M. K. Slrak. Uw schriftelijke aanmelding en sollicitatie te richten aan het hoofd van de personeelsdienst de heer J. H. Volkers. DR. DANIEL DEN HOED KLINIEK Groene Hilledijk 301. Rotterdam-24. Tel.: 010-85 77 00. De Dr. Daniel den Hoed Kliniek en het Rotterdamsch Radio- Therapeutisch Instituut, met een totaal van ca. 650 personeelsleden, nemen een belangrijke plaats in op het gebied van klinische en poliklinische behandeling van patiënten met gezwelsziekten en met rheumatische aandoeningen. Door beide wordt tevens research verricht. Bartiméushage is een in het midden van het land gelegen centrum, waar meervoudig gehandicapten een thuis, onderwijs, werk en re creatie vinden. Het bevorderen van het samenlevingsproces in het centrum is een kernaspekt van onze zorg en bemoeienis. In de komplekse handicap van de kinderen en volwassenen zijn de visushandicap en de zwakzinnigheid dominant. Wij zoeken voor onze ernstig gehandicapte grotere kinderen en jongvolwassenen een of psycholoog (in beide gevallen met diagnostiek-bevoegdheid), die bekend is met begeleidingsprocessen en geschoold is in gedragsver anderingsprocessen. In interdisciplinaire samenwerking en in nauwe relatie met de hoof den van de woon- en aktiviteitenafdeling krijgt hij of zij de taak voor onze ernstig gehandicapte bewoners de best mogelijk begeleiding en zorg te bewerkstellingen. Wij zoeken ook eën die als voornaamste taak zal hebben de gedragswetenschappelijke vakken te verzorgen in onze interne Z-opleiding. Daarnaast achten wij deelname aan andere orthopedagogische taken van belang om het werk in ons centrum door eigen ervaring te leren kennen. In ons christelijk centrum vragen wij uiteraard van de medewerkers dat zij op positieve wijze bijdragen aan het realiseren van dit eigen karakter. Nadere informaties kunnen worden ingewonnen bij drs. C.G.A. de Jong. Voor de eerste funktie voorts bij drs. F.A. Gunther. Voor de tweede funktie bij de heer M. Janssen. Alleen bereikbaar onder het telefoonnummer van het centrum (03438) 58 22. Sollicitaties met uitgebreide informaties over opleiding en ervaring, met vermelding van de bedoelde funktie te richten aan Bartiméushage, Personeelszaken, Postbus 87, Doom. Op brief en enveloppe vermelden CJ-75-08. christelijk instituut voor visueel en geestelijk gehandicapte kinderen en volwassenen oude arnhemse bovenweg 3 Binnenkort ontstaat in ons ziekenhuis een vakature in part-time dienstverband, wat inhoudt één week dienst en één week vrij. Aanstelling gescheidt in de rang van hoofdverpleegkundige. Voor sollicitaties en/of inlichtingen kunt u zich wenden tot de verpleegkundig direktrice, zr. P.S. der Nederlanden, die dagelijks, behalve zaterdags, spreekuur heeft van 11.00 tot 12.00 uur. Telefoon (020)12 21 11. ICR HAARSTRAAT 17 AMSTERDAM WEST In ons modern, goed geoutilleerd ziekenhuis van 365 bedden kunnen wij plaatsen verpleegkundigen ter versterking van ons verpleegkundig team. Inlichtingen worden gaame verstrekt door de directrice, zr. C. lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 Sterrenberg Is een christelijk centrum voor de verzorging, verpleging en be geleiding van 450 geestelijk gehan dicapte volwassenen. In het paviljoen „De Bosrand" verblij ven circa 70 van onze huisgenoten. Het accent in dit paviljoen ligt op de verpleegkundige zorg en behandeling van bejaarden, dubbel gehandicapten en zieken. Op „De Bosrand" is nu een vakature voor een (Mnl. of Vrl.) Voor dit werk zoeken wij iemand met een sterke persoonlijkheid, die zeer goede organisatorische en kontak- tuele eigenschappen bezit. Van kandidaten wordt uiteraard een grote belangstelling voor begeleiding van leerlingen en huisgenoten ver wacht. Aanstelling vindt in principe plaats in de rang van Hoofd Verpleeg kundige. i' Vereist is: - Tenminste diploma A en stafopleiding. - Gedegen ervaring in het leiding geven. Het bezit van het Z-diploma is een duidelijke aanbeveling. Heeft u belangstelling? Inlichtingen worden u graag verstrekt door Mej. M. J. J. D. Linders. Hoofd Verplegingsdienst. Uw sollicitatiebrieven kunt u richten aan de heer A. J. Windig, personeels- funktionaris op onderstaand adres. Amersfoortseweg 56 Huis fer Heide (Gem. Zeist) Tel 03463-1343(van 9-17 uur) Wij kunnen plaatsen op de afdeling Intensive Care verpleegkundigen Onze voorkeur gaat uit naar verpleegkundigen met de aantekening "intensive care". Ook zij die opgeleid willen worden voor deze aanteke ning, kunnen reflecteren. Inlichtingen worden gsame verstrekt door de directrice, zr. C. Lohuis. Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-319310 Bij de Heelkundige Kliniek— in ons ziekenhuis zijn alle chirurgische specialismen vertegenwoordigd- kan worden geplaatst een 1e verpleegkundige voor de polikliniek. De vacature is in principe voor de poliklinieken acute— en contróle—traumatologie, maar deze leidinggevende zal eventueel ook worden inge werkt op andere chirurgische poliklinieken. Voor deze functie is het diploma ziekenverple ging A vereist. Zij die ervaring hebben als leidinggevende en het werken in een polikliniek, genieten de voorkeur. Salaris: volgens rijksregeling. Schriftelijke sollicitaties met opgave van leeftijd, opleiding en ervaring onder vermelding van vakaturenummer M—35 te richten aan de dienst Personeelszaken, Oostersingel 59 te Groningen. In ons ziekenhuis kan op korte termijn worden geplaatst een. Hij/zij zal worden belast met het testen van psychiatrische patiënten en daarnaast admini stratieve werkzaamheden ver richten op de psychologische afdeling. Het bezit van of de bereidheid tot het volgen van de NIP-op- leiding „psychologisch assi stente" strekken tot aanbeve ling evenals het typediploma en ervaring in de omgahg met psychiatrische patiënten. Sollicitaties of verzoeken om nadere inlichtingen kunnen worden gericht aan de adjunkt- direkteur Personeelszaken, Rijksstraatweg 113, Benne- jroek, lel. (02502) 77 41. UITGAANDE VAN DE VERENIGING TOT CHRIS TELIJKE VERZORGING VAN GEESTES- EN zenuwzieken. Voor ons ziekenhuis vragen wij op korte termijn: a) eerste verpleegkundigen; met belangstelling,yoot interne, geneeskunde. b) avondhjpofd; voor circa 3 aypnden per week. Aanstellingsrang ie verpleegkundige. Voor sollicitaties èn/of inlichtindpn kunt u zfch wenden tot de verpleegkundig direktrice; zr. P.S. der Nederlan den, die dagelijks, behalve zaterdags, spreekuur heeft van 11.00 tot 12.00 buri Telefoon (020) 1221 11. TER HAARSTRAAT 17 AMSTERDAM WEST HET ST. ANDREAS STREEKZIEKENHUIS TE HEL deeluitmakende van de Stichting Christelijke Zie kenverpleging St. Andrea-Bethesda, Tiel vraagt voor de kinderafdeling in het beiit vari Kirideraantekeriing met goede contactuele eigenschappen met leidinggevende capaciteiten. Sollicitaties kunt u richten aan de directrice, Zr. Judith Wiering, die u gaarne alle gewenste informatie zal ver strekken. Telefoon: 03440-26 41. Het Sophia-Ziekenhuis, kapaciteit ca. 600 bedden, is een algemeen ziekenhuis met een duidelijke streekfunktie. Voor een juiste begeleiding van de leerlingen hebben wij besloten de staf van de afdeling opleiding uit te breiden met een die, in samenwerking met het hoofd opleiding en de docenten, zal zorgdragen voor de theoretische en praktische lessen aan de leerling-verpleegkundigen. Momenteel zijn ca. 200 leerling-verpleeg kundigen in (Opleiding voor het A-diploma. Voor deze vrij zelfstandige funktie Is enige -praktijkervaring eerr ve'reiste, bij voorkeur aangevuld met een docentenopleiding. Degene, die de docentenopleiding niet heeft gevolgd zal hiertoe in de gelegenheid worden gesteld- Salariëring is uiteraard afhankelijk van opleiding en ervaring. Voor eventuele nadere informatie kunt u kontakt opnemen met het hoofd van de opleiding, telefoon (05200) 77444, toestel nr. 275. Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan de afdeling personeelszaken, Dr. C. A. van Heesweg 2 te Zwolle, onder vermelding van nr. 7535. SOPHIA-ZIEKENHUIS ZWOLLE int rui .laf ned. hervormd centrum voor geestelijk gehandicapten iZc .tie middelharnis Wij vragen op korte termijn voor verschillende paviljoen! tevens in het bezit van het diploma Z, B of A voor de funktie varf^ waarnemend paviljoenshoofd. Wij bieden een aantrekkelijke funktie in een moderne inrichting. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Sollicitaties te richten aan de geneesheer-directeur, p/a Hernesseroord, Postbus 16, Middelharnis (tel. 01870-3888). Op onze goed geoutilleerde af deling radiologie kunnen wij plaatsen een waarnemend hoofdlaborant(r Thans zijn op de afdeling een 20-tal laboranten en leer ling-laboranten werkzaam. Van het waarnemend hoofd wordt verwacht dat hij/zij in overleg met de hoofdlabo- rante de dagelijkse gang van zaken plant en organiseert op de afdeling. Tevenè wordt verwacht, dat hij/zij een goede werksfeer weet te scheppen. Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de radiolo gen, W. Magendans (toestel 317) en M.D. van Dam (toestel 316). Sollicitaties te richten aan de afdeling personeelszaken. Handellaan 2 Heemstede Tel. 023-3193' au »-g ïCli; d d< de De vereniging voor Gezondheidszorg tnterkruis in Vianen, een oud stadje aan da Lek met enerzijds een autochtone bevolkingsgroep en anderzijds een gedifferen tieerde groep mensen in haar zich nog steeds uitbreidende nieuwe woonwijken, vraagt voor zo spoedig mogelijk: 2 wijkverpleegkundigen Gevraagd wordt: Belangstelling voor de nieuwe ontwikelingen in de maatschappelijke gezond heidszorg. Bereidheid om mee te werken in een team van 4 wijkverpleegkundigen aan de opbouw van en goede gezondheids- en welzijnszorg in Vianen. Een gerichte samenwerking met andere diciplines in de maatschappelijke ge zondheidszorg wordt door ons van groot belang geacht. Geboden wordt: een all—round wijk. salaris en pensioen volgens de rechtspositie regeling van de kruisorganisaties, werken in een nog dit jaar te voltooien nieuw wijkgebouw. nieuwe auto wordt beschikbaar gesteld, telefoonkosten vergoeding. voor het verkrijgen van geschikte woonruimte wordt van gemeente wege me dewerking verleend. ft iht, de ihei VOi nee fler pn ide ine: M p. on fle pte Izu 'he; Ook zij die binnenkort af studeren kunnen solliciteren. Sollicitaties te richten aan of inlichtingen te verkrijgen bij: de voorzitter van het Interkruis Zederikstraat 9 VIANEN tel. 03473-16 97. STICHTING De stichting Bronovo-Nebo voert het beheer over twee ziekenhuizen, t.w.: de Diakonesseninrichting Bronovo met ruim 400 en het Nebo ziekenhuis met ruim 130 bedden. De beide ziekenhuizen zijn gunstig gelegen nabij Scheveningen. Strand, zee, bos, duin en het centrum van Den Haag bevinden zich in de onmiddellijke omgeving. In het NEBO-ZIEKENHUIS kunnen worden geplaatst Dn. Ie ui le fro )es (te) Jch 'en lus; Dak uin :rui !e n op een van de volgende afdelingen: chirurgische afdeling (49 bedden) diverse specialismen (46 bedden) Bij gebleken geschiktheid is promotiekans tot Verpleegkundige-A aanwezig. Ook zijn er part-time mogelijkheden in de vorm van 3 4 dagen per week, waarbij men wel bereid dient te zijn 1 x per 3 weken weekend en! eenmaal per week een late dienst te verrichten. Wij werken met een vorm van groepsverplegingtich Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de adjunkt' direktrice, tel. 070-512171. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van de c Stichting Bronovo-Nebo, Sclieveningseweg 106Den Heug*

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16