pijltjes Trouw in uw vakantiebrievenbus FAMILIEBERICHTEN allround boekhouder M. Beun M. Beun MAATSCHAPPELIJK WERK(ST)ER PAROOLREIZEN telexiste/telefoniste VROOIVmDREESMANri TROUW KWARTET DINSDAG 15 JULI 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags beslaat 's avonds tot acbt uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Met dankbaarheid aan de Heere berichten wij u de ge boorte van onze Dochter Janneke Rozemarijn Voor ons geheel onverwacht nam God op Zijn tijd tot Zich mijn lieve Man en onze zorgzame Pappa Pieter Hoeksma op de leeftijd van 46 jaar. Psalm 71 2 (ber.) Groningen, 11 juli 1975. J. A. Feithstraat 36 H. Hoeksma-Land Tonny Derk Jan Gerard De overledene is opgebaard in een der rouw kamers van het „Gebouw Esdoornlaan 187". Bezoek 's avonds van 7.008.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden woens dag 16 juli om 13.00 uur in de ParklaankerR. Parklaan 22 te Groningen, waarna de begra fenis-zal plaatshebben om 14.00 uur op de begraafplaats te Eduard. Na de begrafenis gelegenheid tot condoleren in 't Hoge Hof, Schoolstraat 4, Eduard. Jezus, uit de dood opgestaan tot leven, wees voor ons het brood, dat wij in U leven midden in de dood. gezang 359:5 Zeer plotseling is uit het leven heengegaan onze Broer, Zwager en Oom Pieter Hoeksma op de leeftijd van 46 jaar. Groningen, 11 juli 1975. Aduard: J. Hoeksma Heerenveen: B. Hoeksma-de Jong R. de Jong Marten Aduard: M. Hoeksma Heeg- D. G. Hoeksma Onze Hemelse Vader heeft voor ons heel on verwacht thuisgehaald Zijn kind, mijn gelief de Schoonzoon, onze Zwager en Oom Pieter Hoeksma geliefde echtgenoot van Hilly Land Psalm 43 4 (ber.) in de leeftijd van 46 jaar. Groningen. 11 juli 1975. Groningen: G. Land-Hoiting Fulton (U.S.A.): P. Ritzema-Land A. Ritzema Leermens: G. Land R. Land-Schuringa Groningen: J. Land J. Land-Ritzema Lutjegast: L. Wijbenga-Land L. Wijbenga Laren: J. Bruinsma-Land T. Bruinsma Groningen: W. Land A. Land-ter Veen Langs deze weg vervullen wij de droeve plicht U kennis te geven van het plotseling overlij den van onze zeer gewaardeerde Medewerker P. Hoeksma Hij heeft ruim 30 jaar zijn beste krachten aan onze maatschappij gegeven, en zijn nauwge zette plichtsbetrachting moge ons tot blijvend voorbeeld zijn. Groningen. 12 juli 1975. Bestuur, Directie en Medewerkers Onderl. Ziektekostenverz. mij. 'Het Noorden' W.A. Tot onze grote droefheid overleéd zeer plot seling onze geachte Collega P. Hoeksma Hij was een stille werker en zijn collegiale persoonlijkheid zal lang in onze herinnering blijven voortleven. Groningen. 12 juli 1975. Direkteur en Personeel Fam. A. Kramer. Openbaringen 21 vers 34 De Here nam uit ons midden weg onze lieve Broer Jan Bokma echtgenoot van G. de Jong LarenN. Bokma HilversumP. Bokma Na geduldig wachten op Gods tijd is in het Vaderhuis opgenomen onze lieve Zuster en Schoonzuster Br egt je Ubels Ze was 89 jaar. Bedum, 13 Juli 1975. Verzorgingscentrum „Alegunda Ilberi". Grijpskerk: G. Brouwer-Ubels Heerde: R. Ubels Th. J. P. Ubels-Wedeven Corr.-adres: F. A. Smit-Ubels, Dahliastraat 6. Winsum (Gr.) De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 17 juli 1975 's middags 2 uur in ge bouw ..Concordia". Prof. Mekelstraat 1. Be dum, daarna volgt de teraardebestelling. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in „Concordia". In Jezus ontslapen onze lieve en altijd met ons meelevende Tante Bregtje Ubels Ze mocht 89 jaar worden. Bedum. 13 juli 1975. Verzorgingscentrum „Alegunda Ilberi". Neven en Nichten Ubels Greving Meindersma Brouwer Toch nog geheel onverwacht overleed vrijdag j.L onze gedelegeerde commissaris de Heer W. Hamming voor zijn actieve vervulling van de verant woordelijke functie zijn wij hem dankbaar. Raad van commissarissen en directie: Inkoopcombinatie „Nederland" N.V., Amsterdam. Onverwacht bereikte ons het bericht van het overlijden van ons Bestuurslid W. Hamming In het werk voor onze stichting had hij een grote plaats door zijn helder oordeel, ruime visie en voortvarendheid. Moge zijn familie gesterkt worden in dit grote verlies. Bestuur en en Medewerkers Stichting voor maatschappelijke dienstverlening. 'Midden Overijssel'. Nijverdal, 14 juli 1975. 'Ik weet aan Wie ik mij vertrouwe' Lied 390-3 Heden nam de Here tot Zich onze lieve Moe der, Schoonmoeder en Oma Hilje Vegter-Buurma sinds 1936 weduwe van Albartus Vegter Jzn. in de leeftijd van bijna 90 jaren. New York:U.S.A.: J. A. Vegter E- E. Vegter-Gottschalk Voorburg Z.H.: G. H. Vrijlandt-Vegter P. H. J. K. Vrij landt Pretoria Z-A.: E. N. Vegter T. Vegter-Kuipers Amstelveen: A. B. C. Jansen-Vegter J. Jansen en kleinkinderen. Groningen. 13 juli 1975 'Neboflat'. Paterswoldseweg 288. Condoleantie-adres Pallieterstraat 21. Amstelveen. De rouwdienst zal gehouden worden a.s. don derdag 17 juli in het 'Neboflat' om 12.00 uur. Vanaf 11.00 uur is daar gelegenheid te condo leren. waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats te Holwierde om 13.30 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel de Boer, Hoofdweg 40, Holwierde. Heden nam de Here tot Zich mijn lieve Zuster en onze lieve Tante Hilje Vegter-Buurma op de leeftijd van bijna 90 jaar. K. de Boer-Buurma neven en nichten. Met leedwezen geven wij kennis van het plot seling overlijden van de Heer L. van Velzen Wij verliezen in hem een bekwaam mede werker. die zich geheel gaf aan het werk van onze vereeniging. God sterke zijn vrouw en kinderen. Het bestuur van de Katwijksche Bouwvereeniging D. F. E. Meerburg, voorz. A. A. C. Verhees, secr. Katwijk. 10-7.-'75. 2 Cor. 5 1. Heden nam de Ilere tot Zich, na ieu kortstondige ziekte, onze lieve Man en Vader. Groot- en Overgroot- 'ader. Zwager en Oom Louis J. Ph. Dane M. Dme-Breeüijk R J. 12. Groenewegen- Dane W. Groenewegen Lelden. 13 juli 1975, Bachstraat. Rljnlandflal 136 schuur 11. Leiden. Thuis liever geen bezoek. De rouwdienst Is bepaald hoofd. Steenschuur 11. Lel den. wiarna de begrafenis zal plaatsvinden om ca. 12.45 uur op de Begraaf plaats Khljnnof te Lelden. Internationaal georiënteerd bedrijf te Am stelveen vraagt voor spoedige indiensttreding een bij voorkeur op m.b a.-niveau. Kennis van de Engelse taal is gewenst. Wij bieden naast een uitstekend salaris, o.a. 8% vak.toeslag, reis- verhuis- en studiekos tenregeling. Met reeds gemaakte vakan tieafspraken wordt rekening gehouden. Voor sollicitaties kunt u zich richten tot de afd. perso neelszaken van. TEXAS INSTRUMENTS Prof. E. M. Meyerslaan 1, Amstelveen. Tel. (020) 456256. Na een kortstondige ziekte is op 64-jarige leef tijd door haar Heiland thuisgehaald onze in nig geliefde en zeer zorgzame Vrouw, Moeder en lieve Oma, Annie Jantiena Doornbos geliefde echtgenote van H. Mulder lied 267. Zalig, die in Christus sterven Winsum (Gr.), 12 juli 1975. Klein Garneverd 5. H. Mulder Mildwolda: M. Datema-Mulder P. Datema Zeijersveld: J. K. Mulder M. Mulder-Datema Winsum (Gr.): M.A.Mulder Winsum (Gr.)K. H. Mulder C. Middel (verl.) Winsum (Gr.)A. M. Mulder en kleinkinderen. De rouwdienst zal plaatsvinden op woensdag 16 juli 1975 om 13.30 uur in 'Ons Centrum'. Hoofdstraat 36 te Winsum (Gr.). Zij, die de overledene de laatste eer willen bewijzen wor den aldaar verwacht. De begrafenis zal hierna plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Winsum (Gr.). Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in 'Ons Centrum'. Na een kortstondige ziekte ging heen, onze ge liefde Schoonzuster en Tante Annie Mulder-Doornbos 'Haar geloven werd aanschouwen'. Winsum. (Gr.), 12 juli 1975. Leens: K. Mulder H. Mulder-Werkman Winsum (Gr.): K. Wolters T. Wolters-Mulder Schildwolde- J. A. Wolters G. A. Wolters-Mulder Winsum (Gr.): J. de Vries A. de Vries-Mulder Winsum (Gr.)Mej. K. Mulder neven en nichten. „D'eenvoudigen wil God steeds gade slaan" Heden ontsliep, op de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar onze lieve Moeder, Zuster, Groot moeder en Overgrootmoeder Lena de Jong geboren Simons Noordeloos: N. van Gils-de Jong f A. van Gils Spijk: S. Grootendorst-de Jong A. Grootendorst Meerkerk: P. de Jong T. de Jong-Uittenbogaard Noordeloos: L. van Steenis-de Jong Klein- en "Ach terklein kinderen Noordeloos, 13 juli 1975. Botersloot 30 I. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. op woensdag 16 Juli om 2 uur vanuit het Groene Kruis-gebouw te Noordeloos op de nieuwe begraafplaats te Meerkerk. Gelegenheid tot condoleren aan huis en na de begrafenis in het Groene Kruis-gebouw. Met leedwezen geven wij U kennis van het overlijden op 11 juli j.l. van de Heer Gedurende vele jaren heeft hij als leraar het Christelijk Onderwijs uit overtuiging kunnen dienen. Ons medeleven gaat uit naar de zo zwaar getroffen familie. Moge God hen de kracht geven dit verdriet te dragen. Het bestuur van de Stichting voor Chr. Nijverheidsonderwijs in de Bloembollenstreek te Lisse. De Heer is mijn Herder. Heden nam de Here tot Zich, geheel onver wacht, mijn lieve Man, onze zorgzame Vader, Broer, Zwager en Oom Marinus Veeneman op de leeftijd van 56 jaar. B. J. Veeneman-Berg Henk Thea en verdere familie. Wassenaar. 11 juli 1975. Donker Curtiusstraat 34. De overledene is opgebaard in het Rouwcen- trum Van der Luit. Deylerweg 124, Wassenaar. Bezoek aldaar dinsdagavond van 7.308.15 uur. De rouwdienst is bepaald op woensdag 16 juli a.s. om 12.00 uur in de aula van de begraaf plaats te Wenum, gemeente Apeldoorn, waar na de begrafenis zal plaatsvinden. Met leedwezen geven wij U kennis van het overlijden op 11 juli j.l. van onze gewaardeerde kollega en leraar de Heer Gedurende vele jaren heeft hij het Christelijk Onderwijs uit overtuiging kunnen dienen. Ons diepgevoeld medeleven gaat uit naar de zo zwaar getrof fen familie. Moge God hen de kracht geven dit verdriet te dragen. Direktie, docenten, medewerkers en leerlingen. Prot. Chr. School voor lager en middelbaar beroepsonderwijs te Lisse. THUISWERK AANGEBODEN! (Wij verkopen u géén thuiswerkgids o.i.d.). Verdiensten ƒ50 tot 150 p.w. U moet beslist telefonisch be reikbaar zi|n. Schrijf naar Tele Cosmic. Wal 10a, Eindhoven. (Antwoordzegel insl. s.v.p.). T002 Vakantiewerk in de buitenlucht voor scholieren van 18-20 jaar op bloembollenbedrijf J. Bijl. Middenweg 77. te Breezand (N H Goede logeergelegenheid in boerderij aanwezig. Bel voor afspraak 's-avonds var\ 19 00 u -21.00 u. 02232-1604. TO02 woonruimte aangeboden GRATIS WONEN' Aangeboden nieuwe vrijstaande woning bij boerderij in ruil voor HUISHOU DELIJKE ARBEID. Liefst onvolle dig gezin. M. Menkveld. Broeklan- derweg 77, Apeldoorn. Tel. 05763- 451 b.g q. 05760-14451 T005 onderhoud en reparatie Klem zelfstandige biedt zich aan voor behang- en witwerk. Behan gen 5 per rol. Witwerk a 2 per m2, schilderwerk uiterst voorde lig. Vrijblijvende prijsopgave Tel. 070-987054 T009 FA. DACO DAKBEDEKKINGSBEDRIJF Repareren en vernieuwen van alle daken en goten door heel Neder land. Geheel vrijblijvend. Geen voorrijkosten Tel. 020-794109 en 448767 of 05970-4233. 0009 zaken en bypothekei meubilair en huisraad BANKSTELLEN uit eigen fabriek Grote sortering kwaliteitsstoffen. 5 jaar garantie op binnenwerk. Norm. prijs 1400 voor 795. DEM Meu belfabriek. Toonzalen: Culemborg; fabriek Houtweg 8. Amsterdam-N Zonneplein (Tuindorp-Oostzaan). Den Haag. Weimarstr 263. Nieuw Loosdrecht. Oude Molenmeent 4 (achter de Knorfabriek Hilversum). Sliedrecht. Rivierdijk 432. Voorhout, Loosterweg 5. Geopend di. t.e.m. tot 18 u op koopavond tot 21 u. Voor alle inlichtingen: Culemborg 03450-2602 T012 t.v.f radio, muziekinstr. enz. YAMAHA ORGELS Bij Technical vindt u de complete collectie Yamahaorgels van 2425 tot 41 470. Op alle Yama ha-orgels 5 jr voll garantie Inruil en linanciering mogelijk. TECHNICAL Veenendaal. Prins Bernhardlaan 2 —4. tel. 08385-11322 en 11083 Eindhoven, Hoogstraat 49. tel. 040-446656. T014 Te koop: CAFETARIA met WO NING in GORINCHEM, Overname inventaris 17.500. Omzet .000. -uitbreiding mogelijk. Brieven onder nr. 5283. Trouw. Adam. T011 EURO-ADVIES voor schuldenregelingen, lenin gen en al uw verzekeringen. Tel. 020-167040 T011 kleding en kapsel Dames, unieke zomeraanoieding nu BONTMANTEL kopen en 20 pel korting verdienen!!! Gratis bewa ren en a s. winter pas betalen. Nu nog volledige keus collectie 1975. Het Bontpaleis, Hoogstr. 153, Rot terdam-C tel 010-143337. Reis-: geld terug bij koopll vakantie en rekreatie Nog te huur een caravan te Cal- lantsoog. Tel 020-153763 T023 i aangeb. mooie bij meer en bos ie Paterswolde. na 2 aug. en zomerhuis te Norg na 9 aug. Tel. 050-772412 T023 BENNEKOM. Te huur van 19/7 tot 2/8 VAK.WONING voor 2 tot 4 pers in bosrijke omgeving. 1 km. van zwembad Nette bewoning vereist Tel. 08389-4318. T023 huwelijk en kennismaking, korrespondentie Gescheiden jongeman. 39 jr. 1.85 lang met goede betrekking, zoekt langs deze weg serieuze jonge vrouw tot 40 jr. 1 2 kinderen zijn van harte welkom. Brieven liefst met foto o.e w.r. Alle brieven wor den beantwoord. Brieven aan PB 2787. Rotterdam. T029 Vermist 11-7. Bijlmermeer wit Malthezer Leeuwtje, teef. Tanja, 8 mnd. rood halsbandje, tegen belo ning. Tel. 387876. T031 Voor verkoop a/d Drogist/Parfum branche. RESTpartijen mooie art gevraagd. Klein of groot, voor di rect of later. Vlotte afwerking. Zeer uitv. bem, aanb aan. Stimu- la. Pb. 62025 R'dam. Tel 010- 259148 T031 Nieuw PETROCIT nieuw. Nu geen last meer van ongedierte. Totale vernietiging van alle ongedierte met petrocit Zojuist geïmporteerd uit Oostblokland. Ongevaarlijk voor mens en dier. Ston 15 op gironr 3396246 t.n.v Firma van Loon. Eindhoven of zend per aan getekende brief. PB 8100. Eindho ven Na ontvangst wordt dit pro- dukt u p o franco toegezonden. RECHERCHEBUREAU DE JONG Hertog Albrechtstr. 60. Bovenkar- spel. Tel. 02285-3809. Controle van personen, privé be waking en begeleiding privié-de- tective uitstekende juridische be geleiding. Alle opdrachten dag en nacht. T031 H.W. DAMES De burgemeester der gemeente Ten Boer maakt bekend dat de raad dezer gemeente in zijn ver gadering gehouden op 2 juli 1975 heeft besloten te verkla ren. dat t.b.v. de reconstructie van de Boersterweg en de Be- dumerweg en de aanleg van een rondweg langs Sint Annen. de herziening van het bestem mingsplan wordt voorbereid. Het onderhavige raadsbesluit ligt met de bijbehorende teke ning op de secretarie voor een ieder ter inzage. Ten Boer. 15 juli 1975 De burgemeester voornoemd, J. M. Zandbergen Prot. St. voor Verant woorde Gezinsvorming te Dordrecht (Spreek uur elke derde donder dag van de maand van 19.3020.30 uur in het Refaja Ziekenhuis): in de maand juli geen spreekuur. Zorg dat u of jij er bij komt UW BIJBEL beter leren kennen? Wordt dan lid van onze Bijbelclub De Open Poort". Postbus 105. Hoogeveen. Tel. 05285-477. T031 DE STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENST- VERLENING TE BERGUM e.o. vraagt een Wij zoeken een maatschappelijk werker die samen met 3^, collega's het maatschappelijk werk wil. helpen uitbou wen; het werkgebied van de Stichting is de gemeente Tietjerksteradeel; er is ter plaatse een goede samenwer king met andere diciplines, ook is er een regelmatig overleg met de andere maatschappelijk werkinstellingen in Oost Friesland. Tietjerksteradeél (ca. 28.000 inwonersl.is een groeiende plattelandsgemeente; Bergum ligt ongeveer 15 km, van Leeuwarden en Drachten en is gelegen in het aantrekke lijke landschap van de Friese Wouden. De gemeente biedt ruime huisvestingsmogelijkheden. Gevraagd wordt opleiding sociale akademie, H.S.A., of vergevorderde studie in deze richting. Salariëring en Rechtspositie volgens de COAM rege ling. GA NN Sollicitaties binnen 7 dagen te richten aan de secreta ris van de Stichting, Mr A. A. Lycklama Nijeholt, Fal- kejacht 21 te Hardegarljn. Inlichtingen bij Gerard Brandwagt, tel. 05116-26 00 (of 13 60). ZIEKENHUIS „SALEM" TE ERMELO vraagt voor de rontgenafdeling een radiologisch laborante met ervaring. Sollicitaties te richten aan de verpleegkundig I rectrice Zr. J. Polderman, tel.03417-1244. enthousiaste medewerkster die aan de volgende voorwaarden meent te voldoen: zelfstandig kunnen werken grote accuratesse en organisatorisch vermogen telefoonervaring administratief inzicht kennis van de moderne talen. Haar taak zal bestaan uit het zelfstandig af handelen van groepsreizen o.a. behandelen zowel telefonisch als schriftelijk van bpekin- gen, het onderhouden van contactdn met samenwerkende organisaties en de admini stratieve follow up. Sollicitaties kunt u richten aan de personeelchef van de commerciële sectoren van Het Parool B.V.. Wibaut-{ straat 131 te Amsterdam. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact met ons opnemen. Telefoon 020-914400. toestel 265. Vroom Dreesmann zoekt op korte termijn een Tot haar voornaamste taak zal het bedienen van de telex behoren; in voorkomende gevallen dient geassisteerd te worden op de telefooncentrale. Wij denken aan een kandidate in de leeftijd van 25 40 jaar, die over enige kennis van de moderne talen beschikt. Naast een goed salaris en aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden wordt korting op aankopen in hét warenhuis geboden. Geïnteresseerden wordt verzocht kontakt op te nemen met de afdeling Personeelzaken van Vroom Dreesmann-Nederland, Spaklerwég 52 te Amsterdam (bij het Amstelstation). Tel. 020- 5952295. Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie-adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onder staande bon duidelijk en volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas geen vakantie-adressen aanne men). Wij moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italië, Spanje, Joegoslavië enz.) over het algemeen zeer veel te wensen over laat. Wij kun nen hiervoor dan ook geen verantwoordelijkheid aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie ...huisnr... Naam abonnee Voorletters Adres Wij zijn op ons vakantie-adres op(datum) vertrekken van ons vakantie-adres op(datum) Ons vakantie-adres is: camping, pension, hotel ...huisnr... adres - plaats postdistrictland... Voor toezending zijn de portokosten naar het buitenland 6,per week en voor luchtpostverzending in Europa 8,per week. Ter voldoening van deze kosten ontvangt u een acceptgiro kaart. Wilt u uitsluitend deze kaart gebruiken?

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12