reken maar; een uitkomst voor warme dagen, en dorstige kelen! 1,! 1 II 59 41 1,5! 8! 4,98 4,98 4,50 1,19 2,6! 1,9 9 FAMILIEBERICHTEN TROUW/KWARTET DONDERDAG 10 JULI 1975 PS16-B! Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lij k. Zo de Here wil en zij leven hopen onze Ouders en Grootouders C. Ros C. Ros-Mos op 23 juli 1975 met hun dankbare kinderen en klein kinderen de dag te gedenken dat zij 45 jaar geleden in het huwelijk zijn getreden. Wij hopen dat God hen nog lang voor elkaar en voor ons allen zal sparen. Scheveningen, 9 juli 1975 Koppelstokstraat 177 Heden werd plotseling uit ons midden wegge nomen, onze innig geliefde Man, Vader en Opa Teunis van den Brink in de leeftijd van 67 jaar. Zondag 1 Heidelberger Catechismus. Uit aller naam. J. M. van den Brink-van Lonkhuyzen Oosterbeek, ,7 juli 1975 Stationsweg 37 K Geen bloemen Gelegenheid tot condoleren donderdag a.s. van 20.00-21.00 uur in de aula aan de Annastraat 39 te Oosterbeek. De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 11 juli a.s. om 13.30 uur in de Vredeskerk aan de Toulon van der Koogweg. waarna de teraarde bestelling zal plaatsvinden om plm. 14.30 uur op de algemene begraafplaats (Noord) te Oos terbeek. Met leedwezen geven wij kennis van het plot seling overlijden van onze medewerker de heer T. van den Brink op de leeftijd van 67 jaar. Sinds de oprichting van de Stichting Mestbank Gelderland in augustus 1972 heeft hij als me dewerker de belangen van de Gelderse land en tuinbouw op voortreffelijke wijze gediend. Arnhem, 7 juli 1975 Namens het bestuur van de Stichting Mestbank Gelderland D. van Nijhuis, voorzitter Mr. J. N. Waterbolk, secretaris De rouwdienst wordt gehouden vrijdag 11 juli a.s. om 13.30 uur in de Vredebergkerk aan de van Toulon van der Koogweg, waarna de ter aardebestelling zal plaatsvinden om plm. 14.30 uur op de algemene begraafplaats (Noord) te Oosterbeek. 'Vaste Rots van mijn behoud' In Jezus ontslapen mijn lieve zorgzame Man, onze Vader, Groot- en Overgrootvader Jan Christiaan Knibbe Hij bereikte de leeftijd van 81 jaar. Hoofddorp: J. Knibbe-Kadijk Woodstock: W. M. Verkuyl-Knibbe (Canada) M. C. Verkuyl Toronto: E. R. Knibbe (Canada) J. W. Knibbe-Weenink Woodstock: E. A. Knibbe (Canada) H. M. Knibbe-Schuringa OgdenW. G. Knibbe (U.S.A.) H. Knibbe-v. d. Berg Eindhoven: J. C. Knibbe klein- en achterkleinkinderen Hoofddorp. 8 juli 1975 Kruisweg 963 De overledene is opgebaard in de rouwkamer van Dunweg's Begrafenis Associatie, Tuinweg 9 te Hoofddorp: bezoek aldaar vrijdag a.s. van 20.00 tot 21.00 uur. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op zaterdag 12 juli om 10.30 uur in de gerefor meerde kerk te Oude Wetering, waarna de be grafenis op de begraafplaats aldaar zal plaats vinden. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. In vertrouwen op zijn Heiland is onze Broer en Zwager Jan Christiaan Knibbe echtgenoot van Ida Kadijk zacht en kalm heengegaan naar het Vader huis, in de leeftijd van 81 Jaar. 8 juli 1975 Oegstgeest: J. H. Knibbe-Kuyper Alkmaar: A. J. Knibbe-Verweij Abbenes: N. A. Knibbe D. H. Knibbe-Ritzema Landsmeer: G. Chr. Knibbe A. E. Knibbe-van Berge M. W. Goede-Knibbe K. Goede Jan Christiaan Knibbe echtgenoot van Ida Kadijk. In de leeftijd van 81 Jaar. Hoofddorp, 8 Juli 1975. Wiertngerwerf: G. Kadljk-Datema Slledrecht: S. Ka dijk-Bos Baflo: G. KadUk L. Kadijk-Stal Emmeloord. D. W. Kadijk W. Kadijk-Werkman Holwlerde: W. A. Busz-Kadijk T. Busz Groningen: A. J. Kadijk Delfzijl: J. M. Doorn bos-Kadijk H. J. Kadijk Na een langdurige ziekte ls op zijn 60-ste verjaardag P. B. Koster T roos ie de Here zijn diep bedroefde vrouw en kinde ren. IJsseimonde: G. Visser B. Vlsser-Sturrus IJsselmonde: P. Steegman T. Steegman-Sturrus IJsse-monde: M. van den Berg- Sturrus IJsselmonde: S. Sturrus G. Sturrus-Plaizier Scheveningen: W. Sturrus M- Sturrus-van Nes Rotterdam: J. 3turrjs J. Sturrus- L. Sturrus M. Sturros-Kcpi-. Neven en nichten Barendrecht. 9 ;u!l 1975. sunon oat scheelt guldens Pils, 0.5-literfles vad&&mtipn^i Pils, 77 0.3-literfles(90 Heineken pils, 0.3-literfles. Loots drink, cola, tonicof sinas, literfles Gazeuse, diverse smaken, literfles.. Spa water, literfles. Coca Cola, literfles. vmkSlnmi 'Sla, WT\[ per krop 'Komkommer, per stuk 'Tomaten, per kilo Karnemelk, literpak Magere yoghurt, literpak Rivella suikervrij', literfles ...8' 'Gehakt, kilo 'Verse kip, kilo 'Tartaar, 500 gram Raak sinas zonder prik, IV2 liter Appelsap, 0.7-literfles Jus d'orange, literfles Tomatensap, liter.: Limonadesiroop, diverse smaken, 0.6-literfles Magere chocoladedrank, liter pcodij, twéiedmeikl Montilla Don Valar, 0.7-literfles Duyvis knabbelnootjes, voordeelzak Roomboter sprits, doos a 12 stuks, ter introduktie In Simon-filialen met vers vlees, groenten en fruit. op simon kun je rekenen 'En zie, Ik ben met u al de dagen tot aan de voleinding der wereld'. Mattheus "28:20 De Here heeft tot Zich genomen, op zijn 60ste verjaardag, mijn geliefde Man, onze zorgzame Vader en onze lieve Opa Pieter Bastiaan Koster Barendrecht: E. P. B. Koster-Sturrus Barendrecht: Riet en Leen Gouw-Koster Jaap en Marleen Barendrecht: Piet en Ria Koster-Zoutewelle Emmy, Pieter, Bas, Jan en Leo Zwijndrecht: Sjanie en Barend Ouwens-Koster Emmie en Tan ja Waddinxveen: Emmy en Simon Hooimeijer- Koster Justy en Barbaros Barendrecht: Leo en Suze Koster-Schreuder Richard en Petra Dordrecht: Henk en Iris Koster-Schilt Barendrecht: Thea en Leen van der Pols-Koster Erma Barendrecht: Maarten en Jeannet Geen bloemen, geen toespraken. Barendrecht, 9 juli 1975. Voordijk 258. Rouwbezoek aan huis: vrijdagavond van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 12 juli a.s. te Barendrecht plm. 11.30 uur. Vooraf zal een rouwdienst worden gehouden in de Aula. welke aanvangt 10.50 uur. Wederom werden wij bedroefd nu de Here tot Zich nam onze lieve jongste Broer. Zwager en Oom Pieter Bastiaan Koster hij mocht 60 jaar worden. Barendrecht: A. P. Koster M. Koster California: J. Koster M. M. Koster-van der Jagt Ede: P B. Leenders-Koster R. Leenders Den Haag: W. J. Sturrus M. Sturrus-van Nes Ede: C. J. Schipper-Koster California: B. Koster M. Koster-Booij nichten en neven Barendrecht. 9 juli 1975. Heden ging van ons naar Het Vaderhuis met de vele woningen onze geliefde Vader, Be- huwdvader. Grootvader en Oom, Dirk Noppe sedert 1959 weduwnaar van Jacoba Messemaker, in de ouderdom van 83 jaar, in het ootmoedig geloof dat God in Christus Jezus de goddeloze rechtvaardigt. (Rom. 5). 's-Gravenhage: A. Noppe-van Duyn Slikkerveer: W. Noppe R. Noppe-Kelsch Zoetermeer: H. N. Noppe J. Noppe den Duik Tiel: D. Noppe H. Noppe-Wattenburg Scheveningen: D. Noppe G. Noppe-Sonnenberg Kleinkinderen, neven en nichten. Katwijk aan Zee, 8 Juli 1975. 'Huize Salem', Duindoornlaan 34. Correspondentie-adres Weststraat 31, Scheveningen. Gelegenheid het condoléanceregister te teke nen in 'Huize Salem' donderdagavond van 7-8 uur. De rouwdienst zal worden gehouden in 'Huize Salem' vrijdag 11 juli om 3 uur, waarna de bij zetting in het familiegraf zal plaatshebben omstreeks 3.45 uur op de begraafplaats 'Duin- rust' te Katwijk aan Zee. Na de begrafenis gelegenheid de familie te condoleren in 'Huize Salem'. Na een ernstige ziekte nam God heden tot zich onze geliefde Zoon en Broer Cornells Mostert op de leeftijd van 22 jaar. 'Zelfs al ga Ik door een dal van diepe duisternis, ik vrees geen kwaad, want Gij zijt bij mij-' Psalm 23 vers 4 Ph. Mostert C. G. Mostert-Lith Rob Bert Rotterdam, 8 juli 1975. Lijsterbeslaan 31. Liever geen bezoek aan huls. Geen bloemen. De begrafenis zal plaatsvinden zaterdag 12 juli op de Ned. Herv. Begraafplaats Oud- Kralingen. Kralingseweg 334 na aankomst ln de kapel om 12 uur. Wr' rek vanaf het woonhuis circa 11.30 uur Na de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren ln de kapel op de begraafplaats. Het bestuur der Christelijk Nationale School vereniging te Naaldijk geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de Heer M, van Staalduinen Zijn werk als secretaris onzer vereniging en zijn liefde voor het Christelijk onderwijs zullen bij ons in dankbare herinnering blijven. Namens het bestuur: J. de Maa (voorz.) G. Boerman (secr.) Met grote verslagenheid hebben wij kennis ge nomen, dat op 1 juli in Gabon (Afrika) door een tragisch vliegtuigongeluk uit ons midden zijn weggerukt onze dierbare. Zoon, Broer, Zwager en Oom Lambertus v't Bosch op de leeftijd van 43 jaar en onze lieve Kleindochter en Nichtje Yvonne v't Bosch op de leeftijd van 14 jaar. Nijkerk: Joh. v't Bosch G. v't Bosch-v't Veld Alphen ad. Rijn: W. v't Bosch A. v't Bosch-Top Nijkerk: J. v't Bosch S. W. v't Bosch-Melgert Nijkerkerveen: G. v't Bosch G. v't Bosch-van de Bunt Nijkerk: O. H. Timmerman - v't Bosch J. Timmerman Nichtjes en Neefjes Nijkerk, 7 juli 1975. Meinsstraat 27. Met groot verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze Leerlinge Yvonne van 't Bosch 14 jaar, die in Afrika door een vliegtuigongeluk met haar vader om het leven kwam. Onze gevoelens van medeleven gaan uit naar mevrouw van 't Bosch en haar twee kinde ren, die wij in onze gebeden gedenken. Namens allen, die behoren tot de scholengemeenschap Christelijk Lyceum voor Zeeland te Goes P. Vos, rektor. 7 juli 1975. Eens. als de, bazuinen klinka uit de hoogte, links en rechts J duizend stemmen ons omringej ja en amen wordt gezegd, rest er niets meer dan te zing J Heer, dan is uw pleit beslecht.JJ Gez. 300 :F Mijn innig geliefde Echtgenoot, onze liefl Zoon, Broer, Schoonzoon, Zwager en Kleinzo< Cornelis Roosendaal werd op 28-jarige leeftijd, na een intens lukkig huwelijk van ruim een half jaar, gero pen tot de heerlijkheid van zijn Heiland, v wiens liefde zijn leven, ook zijn langduri ziekte en zijn sterven een blijmoedig getuig nis was. In ons diepe verdriet is het lichtend spoor Kees nalaat ons tot bemoediging. Rina Roosendaal-van Dijl Fam. Roosendaal-Slot Fam. van Dijl-Westerman Utrecht. 7 juli 1975 Cremerstraat 44 Kees ligt opgebaard in de aula van het zieke huis Overvecht, Paranadreef te Utrecht. Gelegenheid tot bezoek en condoleren, woe dag en donderdag van 19.00 tot 20.00 uur. Liever geen bezoek aan huis. Na een kerkdienst in het Stefanuscentru Braziliëdreef 2, op vrijdag 11 juli a.s. om 13 uur, willen wij Kees lichaam ter ruste legg op de algemene begraafplaats te Westbroe aankomst aldaar om plm. 14.00 uur. Tot onze grote droefheid nam de Here plo seling uit ons midden weg onze oudste Zoo Broer, Zwager en Oom op de leeftijd van 61 Rijsoord, 8 Juli 1975. Rijksstraatweg 252. Barendrecht: Rhoon: Barendrecht: Barendrecht: Poortugaal: Klaaswaal: Jan van der Wel jaar. P. van der Wel C. Meerkerk-van der W A. Meerkerk W. van der Linden- van der W H. van der Linden C. van der Wel M. C. van der Wel- Leeuwenb J. van der Wel A. van der Wei-Hagend M. A. Witter-van der W D. J. Witter L. C. van Wensveen- van der Welj Neven en Nichten

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18