Pültjes het nieuwe spittaal FAMILIEBERICHTEN I^GD'ÏFGD: m P -ÉS; v— verloskundige/verpleegkundige Automatisch telefoonverkeer met Griekenland en Zuid-ltalië II' ln_ r I J 'f TROUW/KWARTET DINSDAG 8 JULI 1975 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE Familieberichten kunnen worden geplaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de gecombineerde edities Groot-Rotterdam/Groot-Den Haag. gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. Heden nam de Here tot Zich, na een langduri ge ziekte, onze lieve Zuster en Schoonzuster Hermine Elisabeth Ubbink echtgenote van H. H. Felderhof in de leeftijd van 68 jaar.- Arnhem, G. Ubbink G. C. Ubbink-Stokdijk Almen, J. B. Ubbink C. A. Ubbink-Felderhof A. M. Sadko-Ubbink J. H. Ubbink A. D. Ubbink-van Deth E. W. Wijers H. C. Felderhof E. Felderhof-Thomas H. C. Pilon-Felderhof M. W. P. Wigboldus-Felderhof R. Wigboldus K. H. Felderhof Th. Felderhof-Göbel Doorn, St. Catharines, (Canada) Hilversum, Zeist, Den Haag, Amersfoort, Porterville, (Z.-Afrika) Dutton, (Canada) 4 juli 1975 Adres: Mountainroad. Nw. Glasgow (N.S.) Canada. Uit onze kleiner wordende familiekring werd op zondag 6 juli 1.1. weggenomen onze lieve Zuster en Schoonzuster Aaltje Slettenhaar echtgenote van J. W. Geerling Psalm 37 4 en 5 (onberijmd) Almelo J. Slettenhaar-Elfering M. J. Knol-Slettenhaar W. G. J. Knol C. E. G. Slettenhaar-Eshuis Apeldoorn T. Steunenberg-Slettenhaar Lochem D. Slettenhaar A. Slettenhaar-Vries In den tijd des Welbehagens heb Ik u verhoord en ten dage des heils heb Ik u geholpen. Jesaja 49 vers 8 In de Heere ontslapen mijn dierbare Vrouw, onze Zuster. Schoonzuster en Tante Amelia Elisabeth Johanna van Scherpenzeel-Verploeg in de ouderdom van bijna 82 jaar. Mede namens de familie: A. van Scherpenzeel. Bunnik, 5 juli 1975 Smalleweg 3 Geen bloemen. Er wordt een rouwdienst gehouden in de Hervormde Kerk te Bunnik. woensdag 9 juli om 13.30 uur. Daarna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de begraafplaats 'Den en Rust', Frans Halslaan te Bilthoven om 15.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling in de ontvangkamer van de be graafplaats. Psalm 116 4 (berijmd) Heaen nam de Heere tot Zich, na een lang durig, geduldig gedragen lijden, onze lieve, zorgzame Moeder. Behuwd-, Groot- en Over grootmoeder Arendje Harteveld-De Ruiter weduwe van Hendrik Harteveld, in de gezegende ouderdom van ruim 99 jaar. Mede namens verdere familie: J. Harteveld. Scheveningen, 6 juli 1975 Huize 'Het Strangeduin', Gevers Deynootweg 59. Correspondentie-adres: Houtrustweg 326. Geen bloemen: Gelegenheid tot condoleren in Rouwcentrum Scheveningen ,.'t Statenhuys". Statenlaan 78, 's avonds van 78 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben don derdag 10 juli om 2 uur op de Algemene Be graafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ,,'t Statenhuys" om 1.40 uur. In het huis mijns Vaders zijn vele woningen.' Joh. 14:2a In heerlijkheid opgenomen onze geliefde Oud ste Broer, Zwager en Oom Hendrik Heinen sedert 26 oktober 1973 weduwnaar van G. Kort op de leeftijd van 86 jaar. Heemstede: M. Heinen Alphen a/d Rijn: Apeldoorn: Ermelo: Alphen a/d Rijn: Leiden Umuiden: E. Heinen N. G. Heinen-Nijland P. Heinen T. Heinen A. J. M. Heinen-Zom A. Heinen T. B. Heinen-Desjardijn nichten en neven Alphen aan den Rijn: 6 juli 1975. Bosparkweg 2. Corr. adres: Fam. Heinen. Uranusstraat 236, Alphen aan den Rijn. Geen bloemen. De overledene is opgebaard in de rouwkamer naast gebouw 'Bethel', Jan Nieuwenhuyzen- sirual te Alphen aan den Rijn. waar woens dagavond 9 juli a.s. gelegenheid is tot condo leren van 7.30 tot 8.30 uur. De teraardebestelling zal plaatsvinden D.V. donderdag 10 juli 1975 op de Oos ter begraaf plaats. Aankomst aula 2.30 uur n.m. „Ik klem mij vast aan Uw getuigenissen, o Here, maak mij niet beschaamd". Psalm 119, vers 31 Dankbaar, omdat wij haar zo lang mochten hebben, maar vol verdriet omdat wij haar nu missen, delen wij u mede, dat onze lieve Moeder. Grootmoeder en Overgrootmoeder Mensje van der Leeden-van Ejjk sinds 23 maart 1957 weduwe van Dirk van der Leenden, hedenmiddag 5 juli 1975 plotseling is over leden in de ouderdom van 85 jaar. In de bovenstaande bijbeltekst is naar onze over tuiging haar levenshouding uitgedrukt. De begrafenis is bepaald op donderdag 10 juli a.s. Wij willen haar dan op de Algemene Begraafplaats te Dordrecht in het graf van Vader leggen. Vertrek uit de ouderlijke woning Ambonstraat 6 Dordrecht om 12.45 uur. Daar na is er in de aula gelegenheid tot condo leren. Liever geen bezoeken aan huis. Geen bloemen a.u.b. Rijswijk: D. M. van der Leeden G. H. van der Leeden- Huuksloot Dordrecht: M. Melis-van der Leeden C. J. Melis L. van der Leeden Sleeuwijk: P. J. van der Leeden C. J. van der Leeden van Loon Kleinkinderen en Achterkleinkinderen Tot ons leedwezen geven wij u kennis van het over lijden van ons Mede bestuurslid, de heer C. J. Spaans Zijn inzet voor onze ver eniging zal bij ons In dankbcie herinnering blij ven. Bestuur Chr. Zwem vereniging KV.S-, Scheveningen. Psalm 27 7 (oude berijming) Op Zijn tijd nam de Here uit ons midden weg onze lieve Dochter, Zuster, Behuwdzus ter en Tante Klazina Tjakelina (Sini) Zijlema op de leeftijd van 37 jaar. Hoogvliet: L. H. Zijlema M. K. Zijlema-Reiss Dokkum: Anja Anne. Henk en Leopold Rockanje: Annie en Andele Marjo, Edo, Karen, Lennart Eindhoven: Leopold en Jacomijn Han, Femke, Lizet Barendrecht: Greet en Rook Karolien. Willem, Gerard Leiden: Ria en Arend Keimpe en Marieke Hoogvliet, 5 juli 1975. Kardoenhof 9. De overledene ligt opgebaard in de rouwkamer van de Elf Ranken Aesopusplaats. Rotterdam. Rouwbezoek en gelegenheid tot condoleren dinsdagavond van 6.45 uur tot 7.15 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden woendag- middag 9 juli a.s. op de algemene begraaf plaats „Oudeland", Oudelandseweg Hoogvliet. Vertrek vanaf het woonhuis om 2.30 uur. Aankomst kapel plm. 2.45 uur. Neem Heer mijn beide handen en leidt uw Kind. Tot ik aan d'eeuwige stranden de ruste vind Heden ging als laatste van het gezin naar 't Vaderhuis onze lieve T^nte en Nicht Johanna Elizabeth Pott zij mocht 87 jaar worden. Mede namens alle familieleden: D. J. Pott Lindenlaan 1, Opheusden. Zeist. 7 juli 1975 Aristoteleslaan 12. Liever geen bezoek aan huis. De bijzetting zal plaatshebben op de Alge mene Begraafplaats te Bemmel. in het fami liegraf aldaar, op donderdag 10 juli om 15.30 uur. Toch nog onverwacht nam de Here tot Zich onze lieve Tante Johanna Elizabeth Pott in de gezegende ouderdom van 87 jaar. 7 juli 1975. Dalfsen: G. H. Pott Wierden: H. J. C. Beens-Pott Opheusden: D. J. Pott I. R. Pott-de Zeeuw Na een leven vol liefde en plichtsbetrachting is tot onze diepe droefheid in volle overgave des geloofs en in alle rust van ons heenge gaan onze lieve en zorgzame Man, Vader en Grootvader. Broer, Zwager en Oom Douwe Terpstra op de leeftijd van 75 jaar. Zijn blijmoedig afscheid is onze grote troost. J. M. Terpstra-Damen kinderen, kleinkinderen en verdere familie. Wassenaar. 5 juli 1975 Van Zuylen van Nijeveltstraat 126 De overledene is opgebaard in het Rouw centrum Van der Luit, Deylerweg 127. Was senaar. Gelegenheid tot bezoek dinsdag avond van 7.308.15 uur. Liever geen bloemen. De rouwdienst, welke geleid zal worden dooi de Weleerwaarde Heer Ds D. van der Meulen, is bepaald op woensdag 9 juli a.s. om 3 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Zijllaan te Wassenaar, waarna de begrafenis om ca. 4 uur op de begraafplaats bij de Ned. Herv. Kerk (Dorpskerk) aldaar zal plaatsvinden. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in de foyer van de Zijllaankerk. Geheel onverwacht nam de Here tot Zich mijn geliefde Man. Vader, Schoonzoon, Zwa ger en Oom Renzo Geert Sips op de leeftijd van 42 jaar. Edmonton: A. H. Sips-van der Linden Kevin en Miranda Rijssen: H. v. d. Linden A. v. d. Linden-Punt Best: T. W. Tiemens-v. d. Linden W. A. A. Tiemens neven en nichten. Edmonton (Can.), 6 juli 1975 16205-79A Ave Corr.-adres: Huize 'de Parkstede'. Rijssen (Ov.). In vast vertrouwen in haar Heiland is heden op 87- jarige leeftijd van ons heengegaan onze lieve Moe der. Behuwd- en Groot moeder Elisabeth Sophia Alozerij weduwe van K. J. Bonnes. Driehuis: M. A. Alozerij-Bonnes J. F'. A. Alozerij Haarlem. D. Bonnes en kleinkinderen Haarlem. 4 juli 1975. Corr.adres: De overledene Is opgebaard in een der rouwkamers Zijlweg 63 te Haarlem; ge legenheid tot bezoek van 14.00 tot 15.30 uur en van 19.00 tot 19.30 uur. De begrafenis zal plaats vinden woensdag 9 juli om 11.30 uur op de A'gemene Begraafplaats aan do Berg weg te Bloemendaa'. Geen bezoel: aan huis. In Jezus ontslapen onze lieve Moeder. Groot- en Overgrootmoedei Alida Johanna Bakker weduwe van J. H. L. de Bruin, op de leeftijd van 82 Jaar. Zeifs al ga ik door een dal van diepe duisternis. Ik vrees geen kwaad, want Gij Zeist. 6 juli 1975. „Mirtehof", Molenweg 50. Corresp.adres: Bemuurde Weerd O.Z., 38 bis, Utrecht. De begrafenis zal plaats hebben te Zeist op de Al gemene Begraafplaats don derdag 10 juii e.s. om 12 uur. Hieraan voorafgaande zal om 11 uur een rouw dienst gehouden worden in de kapel van de .Mirte hof". Gelegenheid tot con doleren aldaar om 10.30 uur. Voor de vele blliken van be langstelling en medeleven bij het overlijden van mijn lieve Man en Papa. or ze Zoon. Schoonzoon Broer. Zwager en Oom Gerrit Otto Verrips zeggen wij u haitelljk dank. T. Verrips-Vevbiuggen Heleentje Fam. Verrips Fam. Verbruggen KOSTELOOS Uit een exploit van mij. deur waarder. d.d. 4-7-'75 blijkt, dat een verzoeke van J. Verwey te Hilversum-prokureur Mr H. W. G. Ras, Trompenburgerweg no. 18 te Hilversum- AAN Robert Johannes René HERDINK, zonder bekende woon- of ver blijfplaats in het Koninkrijk en elders is BETEKEND een af schrift van een vonnis gewezen door de Arrondissementsrecht bank te Amsterdam, d.d. 24-4- 75. waarbij o.a. tussen partijen echtscheiding wordt uitgespro ken. met veroordeling van R J. R. Herdink tot de nevenvorde ringen als in het vonnis om schreven. D. Stapersma Gerechtsdeurwaarder Willemsparkweg 20 Amsterdam. Gemeente Ten Boer De burgemeester van Ten Boer maakt bekend, dat bij besluit van Gedeputeerde Staten van Groningen van 24 juni 1975. nr. 515/20. 2e afdeling, is goedge keurd het door de raad dezer gemeente in zijn vergadering van 27 november 1974 vastge stelde bestemmingsplan Wol- tersum-Bijbelgang. Ingaande 9 juli 1975 ligt voor noemd besluit van Gedeputeer de Staten met het bestem mingsplan op de secretarie der gemeente gedurende een maand voor een ieder ter inza ge. De gemeenteraad, de inspec teur van ruimtelijke ordening en zij. die zich tijdig met bezwa ren zowel tot de gemeenteraad als tot Gedeputeerde Staten hebben gewend, kunnen gedu rende bovenstaande termijn bij de Kroon beroep instellen.Het beroepschrift moet worden ge richt aan H. M. de Koningin en kan worden ingediend bij de minister van Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening te 's- Gravenhage. TEN BOER. 8 juli 1975 De burgemeester voor noemd. J. M. Zandbergen. H.W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320431 Haarlem (bij de Ridderstraat) GOUDA Christelijke Technische school "NIEUWEVAART" Kanaalstraat 31Tel. 01820-1 60 34 Gevraagd per 1 augustus of zo spoedig mogelijk daarna enkele LERAREN OF LERARESSEN voor de vervulling van de nog openstaande vacatures: Godsdienstonderwijs 2 lessen Maatschappijleer 2 lessen Duits 13 lessen Rekenen 3 lessen Wiskunde 12 lessen Natuurkunde 4 lessen Lich. oefeningen 26 lessen Door combinaties van bovenstaande vacatures en/of verschuivingen in het lesrooster is aanvulling tot een vol ledige weektaak wellicht mogelijk. Studerenden kunnen ook solliciteren. Brieven van sollicitanten van prot. chr. levensovertui ging worden gaarne zo spoedig mogelijk tegemoet ge zien door de direkteur. Inlichtingen over de betrekkingen kunnen verkregen worden: a. aan de school (1820) 1 60 34. b. bij de direkteur, de heer M. J. Dijkshoorn, Elzenhof 16, Bodegraven (afwezig van 16 t/m 31 juli) 01726 - 38 09. c. bij de adjunkt—direkteur, de heerH. Meindert, Groene Zoom 99, Bodegraven (afwteig van 31 juli tot 14 augustus.) 01726—45 39. WILLEM LEEVENDSTRAAT 30 TELEFOON 020-82.02.53 Fotobedrijf van het Algemeen Nederlands Persbureau ANP Op de redactie van ANP-FOTO komt binnenkort een plaats vrij voor een REDACTEUR of REDACTRICE, die in wisselende diensten zal worden ingeschakeld bij de ve'r- werking van het binnenkomende nieuws, de selectie en jour nalistieke begeleiding van fotografische producties, het orga niseren van te fotograferen onderwerpen, e.d. Gedacht wordt aan een jeugdige medewerker(ster) met een zeer brede interesse, ook op het gebied van sport, die in staat is feilloos Nederlands te schrijven en goede kennis heeft van de moderne talen. Practische kennis van de fotografie strekt tot aanbeveling. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan Hoofd FOTObedri/t ANP. Willem Leevendstraat 30. Post bus 8183. Amsterdam (2 min van station Amsterdam-Sloter- dijk) streekziekenhuis warnsveld/bijzutphen. Voor ons nieuwe ziekenhuis zoeken wij t.b.v. de verple gingsdienst kontakt met een in de funktie van Afdelingshoofd van de afdeling Kraam/ verloskunde. Wij bieden: salariëring en rang afhankelijk van opleiding en ervaring: pensioenvoorziening via het Alg. Burgerlijk Pensioen fonds: medewerking bij het verkrijgen van^ passende huisvesting. Zr. A. C. Slotboom. Hoofd Verplegingsdienst, is gaarne bereid tot nadere informatie, tel. nr. 05750-84411. Belangstellenden kunnen hun sollicitatiebrief richten aan het Hoofd van de Afd. Personeelszaken. Ooyerhoekse- weg 8. Warnsveld bij Zutphen 75-29 Met grote droefheid geven wij u kenins. dat onverwacht van ons is heengegaan, mijn in nig geliefde Man, onze lieve zorgzame Vader, Behuwd- en Grootvader, Broer, Zwager en Oom Adrianus Bastiaan van Willigen op de leeftijd van 68 jaar. Uit aller naam: W. van Willigen-Versteeg Bergschenhoek, 6 juli 1975. Bergweg Noord 5? Geen bloemen. De begrafenis in het familiegraf zal plaats vinden donderdag 10 juli om 3 uur op de al gemene begraafplaats te Bergschenhoek. Heden is plotseling van ons heengegaan onze geliefde Man en Vader Hendrikus Lieber op de leeftijd van 70 jaar. en Ik zal hem mijn heil doen zien. Psalm 91:16 C. Lieber-Veltman M. D. Lieber Eemnes, 6 juli 1975, Wakkerendijk 86. De teraardebestelling zal D.V. plaatshebben donderdag 10 juli a.s. om 14.00 uur op de Alge mene Begraafplaats te Eemnes, voorafgegaan door een rouwdienst, welke gehouden wordt om 13.00 in de Ned. Herv. Kerk te Laren (N.H.). Gelegenheid tot condoleren na afloop van de teraardebestelling in de zaal van de Ger. Kerk, Akkerweg te Laren (N.H.). De wens van onze Tante Mejuffrouw Wilhelmina Willemse is vervuld: de Heer heeft haar thuisgehaald. Zij werd 96 jaar. Nichten, neven achternichten en achterneven Amsterdam, 7 juli 1975 .Amstelhof, Amstel 51. Correspondentie-adres J. H. Willemse. Baljuwslaan 28. Beverwijk. Geen bloemen. Gelegenheid tot afscheid nemen bij de Coöpe ratie PC te Amsterdam, P. C. Hooftstraat 183 dinsdag van 14.30-16.00 en 18.00-20.00 uur. De teraardebestelling zal plaatshebben woens dag 9 juli a.s. tegen 13.00 uur op de Nieuwe Oosterbegraafplaais aan de Kruislaan. Tot onze diepe droefheid heeft de Here, na een ge duldig gedragen lijden, tot Zich genomen onze lieve Moeder. Schoonmoeder. Grootmoeder. Overgroot moeder. Zuster en Tante Trijntje Vleggeert- Koning in de ouderdom van 97 jr. Mede namens wederzijdse familie: J. C Vleggeert Sr. 's-Gravenhage, 6 juli 1975. Bejaardencentrum „Uitzicht". Daal en Bergselaan 52. Correspondentie-adres Moerweg 642. 's-Gravenhage, tel. 654979. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den in huize „Uitzicht" op donderdag 10 juli a.s. om 2.30 uur. waarna de ter aardebestelling zal plaats hebben om 3.30 uur op de begraafplaats „Nieuw Eyk- enduynen". Kamperfoelie- straat 2a. Gelegenheid tot condole ren na de begrafenis in de ontvangkamer van de be graafplaats. Kennisgeving Gedeputeerde staten van Utrecht maken bekend dat zij op donderdag 7 augustus 1975 te 10.00" uur ten provinciehuize. Achter St. Pieter 20 te Utrecht in een openbare vergadering van een commissie uit hun col lege zullen behandelen de tegen liet bestemmingsplan ..Dorps kern Oost" van dc gemeente Maartensdijk ingediende be zwaarschriften. Bon voor inlichtingen Kaam- Adres: Plaats: C.N.V.-Antwoordnr.1096 Utrecht 'Vaste rots van mijn behoud' Geheel onverwacht nam de Here tot Zich in Zijn heerlijkheid onze geliefde Man, Vader en Opa Marinus van Staalduine echtgenoot van Francina Maria Kuyvenhoven, eerder gehuwd geweest met Anna Maria Steenks, in de ouderdom van 85 jaar. F. M. van Staalduine-Kuyvenhoven P. M. van Staalduine E. J. van Staalduine-van der Marei Marien Hanneke Frans Pieter Naaldwijk, 7 juli 1975 Zuidweg 24 Aan het woonhuis geen bezoek. De overledene is opgebaard in de rouwkamer van de 'Ontmoetingskerk', Anjerlaan 47 te Naaldwijk. Gelegenheid tot condoleren in de zaal van de kerk op dinsdag 8 juli van 78.30 uur n.m. De rouwdienst zal worden gehouden op don derdag 10 juli a.s. om 1.30 uur n.m. In boven genoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Naaldwijk. Officiële publikatie van het Staatsbedrijf der PTT Vanaf heden kunnen nu ook de abonnees van de netl het telefoondistrict Amsterdam met de netnummers 020 02902 t/m 02908 02963 02968 automatisch telefoneren met Griekenland en Zuid-li U kiest als volgt: internationaal toegangsnummer 09; tweede kiestoon afwachten; landnummer (voor Griekenland 30, Italië 39), onmid lijk gevolgd door netnummer en abonneenummer. Enkele belangrijke netten met hun netnummers zijn in Griekenland Athene 21, Corfou (Kerkyra) 661, Korinthe 741, M» 722, Patras 61, Piraeus 21, Rodos 241, Thessalonik in Zuid-ltalië Bari 80, Napels 81, Palermo 91, Rome 6, Tarente Het tarief voor automatische gesprekken met Griekenl yj.Q v bijs bedraagt f0,16 per 5,2 sec., vermeerderd met een aanslag van f 0,16 per gesprek. Het tarief voor automatische gesprekken met Italië draagt f 0,16 per 8 sec., vermeerderd met een v aanslag van f 0,16 per gesprek. In het boekje "Internationaal telefoneren" (algem P informatie, tarieven en buitenlandse netnummers) is aantal, automatisch bereikbare netten in Griekenland Italië opgenomen. Dit boekje kunt u aanvragen bij uw telefoondiijj (telefoonnummer 004). Voor nadere inlichtingen kunt u terecht bij de informa dienst voor internationale gesprekken (telefoonnum 0018). GA' )NN E personeel gevraagd THUISWERK AANGEBODEN! (Wij verkopen u géén thuiswerkgids o.i.d.). Verdiensten 50 tot 150 p.w U moet beslist telefonisch be reikbaar. zijn Schrijf naar Tele Cosmic, Wal 10a. Eindhoven. (Antwoordzegel insl s.v.p.). T002 - woonruimte aangeboden Zo. Woningbureau ..Centrum" Het Woningbureau voor verhuur en huur van kamers en etages, gest. en/of gem. Van Baerlestr. 24 Den Haag Tel 070-654778 en 070- 881545. Van ma t/m za. steeds van 10.00 u. t/m 20.00 u. T005 RIDDERKERK. T. hr benede nmg 3 kam. 260 p mnd vestiging. Br. nr. T005-52701 Adam. woonruimte gevraagd Bezigheidstherapeute zoekt ka- mer(s) in Zaandam. Tel. 05190- 3195. T006 onderhoud en reparatie Klein zelfstandige biedt zich aan voor behang- en witwerk. Behan gen 5 per rol. Witwerk 2 per m2. schilderwerk uiterst voorde lig. Vrijblijvende prijsopgave. Tel. 070-987054. T009 i BHl FA. DACO DAKBEDEKKINGSBEDRIJ Pre Repareren en vernieuwen daken en goten door heel N c land. Geheel vrijblijvend. I voorrijkosten. Tel. 020-79410 1 t 448767 of 05970-4233. ver zaken en hypotheken, v EURO-ADVIES voor schuldenregelingen, lenin gen en al uw verzekeringen. Tel. 020-167040. T011 meubilair en huisraad BANKSTELLEN uit eigen fabriek. Grote sortering kwaliteitsstof jaar garantie op binnenwerk. Norm prijs 1400 voor 795. DEM belfabriek. Toonzalen Culemborg; fabriek Houtweg 6. Amsterda Zonneplein (Tumdorp-Oostzaan). Den Haag. Weimarstr. 263 N Loosdrecht. Oude Molenmeent 4 (achter de Knorfabriek Hilver Sliedrecht. Rivierdijk 432. Voorhout. Loosterweg 5. Geopend di tot 18 u op koopavond tot 21 u. Voor alle inlichtingen. Culem 03450-2602 vakantie en rekreatie i, We Vak. op boerderij in Hardenberg. Dichtbij rekreatiegebied de Olde- meijer Nog vrij van 13-20 juli. 4 slpks., keuken, woonkdouche enz. Heyink. Rheezerweg 78. Har- denberg. Tel. 05235-427 T023 Wegens teleurst. v a 12 juli nog vrij rust. gel. VAKANTIEVERBLIJF FRIESL. 5 6 pers. Dichtbij bos en viswater. 175 p.w. Tel. 05113- 1. T023 Te huur: sta-car. ie OUDDORP (Zld) vrij na 2-8 te HARDENBERG (O na) 16-8. water, electr., koelk., verw. aanw. Inl. 010-167878. Te huur in Epe prachtig vakantie huifje met alle komfort voor 4 pers. Vrij van 12 t/m 19 juli en van 2 t/m 16 aug. Tel 023 - 288749 Te huur v.a. 1 aug. nieuwe sta-ca- ravan. 4-5 pers op Buren Ame land 140 p.w. Sept 100 p.w. Tel. 05905-2168. T023 Dames, unieke zomeraanbiedmg nu BONTMANTEL kopen en 20 pet korting verdienen!!! Gratis bewa ren en a.s. winter pas betalen. Nu nog volledige keus collectie 1975. Het Bontpaleis. Hoogstr 153. Rot terdam-C tel 010-143337. Reis geld terug bij koop T023 RECHERCHEBUREAU DE JONG Hertog AIDrechtstr 60. Bovenkar- spel. Tel 02285-3809 Controle van personen, privé be waking en begeleiding, privié-de- tective uitstekende juridische be geleiding. Alle opdrachten dag en nacht. T031 Vanaf heden nog vrij 4 en 8r vakantiehuis in St. AnthonisjJ' rustige omgeving. Tel 049fl 1570 of 04939 - 402 jl kunst #n antlsk Te koop aangeboden: Staten|s|a bel (Pieter Keur). Tel.: 03480-3F YAMAHA ORGELS Bij Technical vindt u de com| jjg collectie Yamahaorgels 2425 tot 41.470. Op alle Y ha-orgels 5 jr voll. garantie. I en financiering mogelijk. TECHNICAL, Veenendaal, Prins Bernhardli 1. tel. 08385-11322 en 11083 Eindhoven, Hoogstraat 49. 040-446656 Auto's, autobenodigdhede UW BIJBEL beter leren kenr Wordt dan lid van onze Bijbel

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 12