de verpleging heeft u nodig operatieverpleegkundige ±-, Gemeente Rotterdam MIDDENKADER y deEgmontshof M. ziekenverzorgenden diaconessenhuis breda 1e VERPLEEGKUNDIGE A-VERPLEEGKUNDIGE DIRECTRICE OF DIRECTEUR Districts-Verpleegkundige fysiotherapeuten gasthuis Rotterdam vraagt... hoofdverpleegkundige eerste verpleegkundige verpleegkundige A hoofd van de afdeling hartbewaking/ intensive care zeister ziekenhuis protchr.school voor verplegenden en verzorgenden bennekom Bent u een psychiatrisch verpleegkundige en wilt u zich verder ontplooien? ZON EN SCHILD te Amersfoort PSYCHIATRISCH VERPLEEGKUNDIGE TROUW/KWARTET ZATERDAG 5 JULI 1975 16 Verpleeghuis en reactiveringscentrum "De Egmontshor', Frans Halsstraat 1, Postbus 1119, Oud-Beljerland. De Egmontshof is het nieuwe verpleeghuis van de Interkerkelijke Prot. Stichting Verpleegtehuizen Hoekse Waard e.o. Het is gelegen 15 km. ten zuiden van Rotterdam en is per 1 maart jl. gedeeltelijk in gebruik genomen. De uiteindelijke capaciteit zal 186 bedden bedragèn voor resp. somatisch zieken en demente bejaarden. In dit nieuwe verpleeghuis bestaat de mogelijkheid tot plaatsing van gediplomeerde Heeft u belangstelling voor deze funktie, dan kunt u zich telefonisch in verbinding stellen met de directrice zr. M. Makkenze, telefoon 01860-5100. Schriftelijke sollicitaties worden eveneens door de directrice ingewacht. In ons verpleegtehuis "Aeneas" waar 130 chronisch -somatische patiënten verzorgd worden, kan de af deling bezigheidstherapie uitgebreid worden met een BEZIGHEIDSTHERAPEUT(E) Op deze afdeling zal dan worden samengewerkt met een hoofdleidster, twee gediplomeerde en een stagiaire. De funktie vereist het diploma bezigheidsthera- peutlel-leidster. Enige ervaring strekt tot aanbeveling. Inlichtingen worden graag verstrekt door Mej. De Bruin, hoofdleidster. Sollicitaties te richten aan het hoofd Personeelsza ken. langend^ 75. M. (01600) 22133 Het medisch Centrum Berg en Bosch is een regionaal ziekenhuis met een kapaciteit van 266 bedden en met daaraan verbonden een astma centrum van 72 bed den. Voor onze Interne Afdeling, die 44 bedden telt, zoeken wij ter versterking van de staf een Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de adjunkt-direktrice, mej. Heijstee, toestel 400. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Hoofd Personeelszaken van het (MEEOSOH) ©BNnrm»fl BERG EM BOSCH PROF. BRONKHORSTLAAN10 BWHOVEN TEL 030787822 De Stichting Christelijk Woon- en Verzorgingscentrum "De Amerhorst", weerin de Gere formeerde en Christelijk Gereformeerde Kerken te Amersfoort zijn vertegenwoordigd, vreegt voor heer tehuis, det pieets biedt een 120bewoners OP KORTE TORMIJN een re- presentetieve en zekelijk ingestelde Van de candidaten wordt verwacht: Ervaring in een leidinggevende functie in de verpleging of het maatschappelijk werk. Enige kennis van zaken op financieel-organisatorisch terrein. Bij voorkeur in het bezit van het diploma ziekenhuisverpleging A en B. Candidaten voor deze functie dienen van positief christelijke begin selen te zijn. Geboden wordt: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een levenspositie in een aangenaam woongebied. De candidaten moeten bereid zijn zich aan een psychotechnisch onderzoek te onderwerpen. Uitvoerige eigenhandig geschreven sollicitaties met beschrijving van levensloop, vermelding van personalia en referenties, dienen te worden ingezonden aan de secretaris van de stichting: Dhr. Tj. Fennema, Barchman Wuytierlaan44, Amersfoort. Voor inlichtingen: 033 3 36 77. De Provinciale Noordbrabantse Kruisvereniging Gasthuisring 37 te Tilburg roept sollicitanten op voor de functie van voor de dienst. Sociale Geneeskunde in het district Zevenbergen. Spoedige indiensttreding gewenst. Haar/zijn taak zal zich vooral richten op de begeleiding van de wijkverpleegkundi gen m.b.t. de zorg voor langdurig zieken en gehandicapten.De bereidheid om in teamverband te werken (zowel intern als extern) moet aanwezig zijn. Ervaring in soortgelijke functie is gewenst. informatie omtrent de inhoud van deze functie kan worden ingewonnen bij de Stafverpleegkundige Sociale Geneeskunde, of bij de Sociaal Medicus, leider van de dienst (tel. tijdens kantooruren: 013 - 431014). Gegadigden moeten in het bezit zijn van: - het diploma Ziekenverpleging A - de aantekening wijkverpleging of het diploma M.G.Z. - een voortgezette opleiding: Hogere Opleiding voor Verpleegkundigen, Kader cursus of Stafcursus. Salaris en pensioen conform de Rijkssubsidie-regeling. Verder is de rechtspositie-regeling voor personeel van kruisorganisaties van toe passing. Schriftelijke sollicitaties, onder overlegging van een recente pasfoto, te zenden aan de Afd. Personele Zaken, Postbus 8220 te Tilburg, onder vermelding van no. P.Z. 0675/4 "op de brief. in verband met de uitbreiding van de werkzaamheden. Eventuele ervaring in deze funktie wordt op prijs gesteld. OflZö Zij die voor deze funktie in aanmerking wensen te komen en in liPUP Staat en zijn in goede onderlinge harmonie deze taak te IIC VC vervullen, worden verzocht hun sollicitatie te richten aan de Af- vrouwe deling Personeelszaken, Sparrenweg 3, Amsterdam-Oost. Inlichtingen bij het hoofd van de afdeling, Mejuffrouw Winter. •m«terdam ooct voor het Bergwegziekenhuis ten behoeve van de afdeling chirurgie in verband met pensionering van het huidige hoofd een die de leiding van voornoemde afdeling op zich kan nemen. ten behoeve van de afdeling neurologie een Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de adjunkt- direktrice. mejuffrouw S.E.J. Kersten, Bergselaan 62. Rotterdam-3011 (telefoon 010-657777). aan wie ook de sollicitatiebrieven kunnen worden gericht. voor de geriatrische kliniek aan de Pascalweg enkele verpleegkundigen in de rang van De dircktrice. zr. J. de Vos zal belangstellenden gaarne ontvangen voor een gesprek. Hiertoe kan schriftelijk (Pascalweg 41. Rotterdam-3024) dan wel telefonisch (010-324011) kontakt met haar worden opgenomen. Werk bij de Gemeente Rotterdam betekent: salariëring naar leeftijd, opleiding en ervaring een wclvaartsvast pensioen 7,5",, vakantietoeslag een uitstekende ziektekostenverzekering (IZA) een bijdrage in de studiekosten behoort tot de mogelijkheden. I Het nieuwe Zeister Ziekenhuis is zeer modern ingericht en biedt plaats aan ruim 250 patiënten. Ter versterking van de bezetting zoeken wij zo spoedig mogelijk een Het accent valt op de hartbewaking. De afdeling heeft 10 bedden. De aantekening 'hartbewaking' is vereist, terwijl de aantekening'intensive care' tot aanbeveling strekt. Ervaring in het leidinggeven is gewenst. Inlichtingen worden graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice, zr. L. Oosterhoff, telefoon (03404) 2 84 22. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de afdeling Personeelszaken van het Ziekenhuis, Prof. Lorentzlaan 76, Zeist. In ons team op de afdeling FYSIOTHERAPIE is plaats voor enkele Ter aanvulling en versterking van onze schoolstaf zoeken wij, zo mogelijk per 1 september a.s., een kollega, die als ADJUNKT- DIREKTRICE/ DIREKTEUR een deel van de leidinggevende ta ken van de direktrice van de school kan gaan overnemen en daarnaast als DOCENT(E) VERPLEEGKUNDE werkzaam zal zijn. We verwachten, dat degene, die hiervoor belangstelling heeft, in het bezit is van diploma A en B ziekenverpleging (i.v.m. mo gelijke lessen psychiatrische verpleegkunde in A en/of B op leiding) een opleiding tot docent ge noten heeft. liefst enige jaren in een op leiding werkzaam is geweest. en vanuit een christelijke levens overtuiging in ons opleidingsteam wil meewerken. Bij het zoeken naar woonruimte kan medewerking worden verleend. Hebt u belangstelling voor deze funktie, zoudt u dan zo snel mo gelijk kontakt willen opnemen met Zr. C.J. van Doorne, direktrice van de school. Zij is graag bereid, uiteraard geheel vrijblijvend alle gewenste inlichtingen hierover te geven. U kunt haar bereiken onder nr. 08389 9101, of schriftelijk: Edeseweg 118, Bennekom. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de heer C.J. Michejsen, hoofd personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. Ons centrum wil een aantal psychiatrisch verpleegkundigen in de ge legenheid stellen via funkties in het ervaring op te doen, nodig voor een leidinggevende funktie. Van het kader verwachten wij, dat het leiding geeft aan de verande ringsprocessen die binnen de verplegingsdienst aan de orde zijn. Bij de plaatsing kan rekening gehouden worden met de wensen van de kandidaten. Wel menen wij als eis te moeten stellen, dat men bereid is zich ook theoretisch verder te bekwamen. Wilt u nadere informatie dan kunt u zich richten tot hoofd verple gingsdienst (tst. 301) Sollicitatiebrieven kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033 - 3 85 34. Psychiatrisch Centrum Uitgaande van de vereniging Ned. Her. Stichtingen voor zenuw-geesteszieken. STICHTING bronovo-nebo De stichting Bronovo-Nebo voert het beheer over twee ziekenhuizen, t.w.: de Diakonesseninrichting Bronovo met ruim 400 en het Nebo ziekenhuis met ruim 130 bedden. De beide ziekenhuizen zijn gunstig i gelegen nabij Scheveningen. Strand, zee, bos, duin en het centrum van Den Haag bevinden zich in de onmiddellijke omgeving. In het NEBO-ZIEKENHUIS ontstaat binnenkort een vakature voor een verpleegkundige die opgeleid wil worden tot De theoretische opleiding wordt verzorgd door het opleidingsinstituut van het Westeinde-ziekenhuis. De cursus is georganiseerd voor verschillende ziekenhuizen en bestaat uit één cursusdag per week gedurende twee jaar. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot de adjunkt- direktrice, tel. 070-512171. Schriftelijke sollicitaties te richten aan de direktie van de Stichting Bronovo-Nebo, Scheveningseweg 106, Den Haag. Psychiatrisch Centrum ZON EN SCHILD te Amersfoort uitgaande van de vereniging Ned. Herv. Stichtingen voor zenuw- en geesteszieken In ons centrum start 1 augustus a.s. weer een 3-jarige opleiding tot Voor deze opleiding zijn nög enige plaatsen open (evenals voor de opleiding die 1 november a.s. begint). Die vakken die je in het theoretische deel van de opleiding krijgt, zijn boeiend èn praktijk-gericht (o.a. psychiatrische verpleegkunde, psy chiatrie, psychologie en andragogie). De opleiding staat open voor meisjes en jongens vanaf 17 jaar, die een havo-, mavo-, of een gelijkwaardig diploma hebben. Wie nog geen 17% jaar is, kan toch komen praten. Als deze advertentie je belangstelling heeft gewekt, bel of schrijf dan naar de afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, telefoon 033—3 85 34.

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16