Trouw in uw vakantiebrievenbus v pijltjes FAMILIEBERICHTEN een DOCENT(E) WERK inwonend directrice een secretaresse wie lef heeft, wordt lid van het Het verzorgen en kweken van cactussen uv TROUW/KWARTET DINSDAG 1 JULI 1975 PS12-RH14 Elke WERKDAG behalve zaterdags bestaat er 's avonds tot acht uur gelegenheid tot het telefonisch opgeven van familieberichten, die nog de volgende ochtend moeten worden geplaatst. Dit kan uitsluitend onder no. 020-220383. Ook op ZONDAGAVOND Is dit mogelijk, maar dan van ZES tot ACHT uur. Na dit tijdstip is geen opgave van advertenties meer moge lijk. ATTENTIE Familieberichten kunnen worden geplaatst óf in ALLE edities óf afzonderlijk in de gecombineerde edities Groot-Rotterdam/Groot-Den Haag. gelieve dit duidelijk op te geven, alsmede de gewenste breedte. P. Bos en H. J. Bos-de Groot de dag te herdenken waarop zij 50 Jaar geleden In het hu welijk traden. Gelegenheid tot feliciteren op dinsdag 8 Juli van 17.00 tot 19.00 uur ln restaurant Le Coq d'Or, Ley weg 533. Hun dankbare kinderen R. J. de Vos-Boa J. de Vos Jean-Pierre Michael De Here zal uw uitgang en uw ingang bewaren van nu aan tot in eeuwigheid. (Ps. 121 v. 8) Na een kortstondige ziekte overleed in volle vrede, onze lieve Man. Vader, Schoonvader. Grootvader. Broer, Zwager en Oom Herman Jan Winter predikant van de Gereformeerde Kerk. geboren te Amsterdam op 5 augustus 1901, overleden te Mechelen op 28 juni 1975. De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden woensdag 2 juli om 3 uur in de Ge reformeerde Kerk, Zandpoortvest 27, te Mechelen. Hierna zal de begrafenis plaatsvinden op de Stedelijke Begraafplaats. Samenkomst ln de kerk. Mechelen: Parijs: Haren: Lelden: Santpoort: Velp: Sint Annaland: H. Winter-van der Burg Dr. A. Winter en familie J. A. Winter en familie M. Maaskant-Winter Ds. J. Maaskant en familie J. Winter G. van der Burg T. van der Burg-Vrolijk Mechelen, 28 Juni 1975 Bleekstraat 6, app. 27. Op zaterdagmorgen 27 juni nam God tot Zich onze onvergetelijke Vriend en jarenlange Me dewerker Ds. H. J. Winter e.p., wonende te Mechelen, België in leven Die naar des Woords van de Gereformeerde Ker ken van Antwerpen, Sens en Parijs. Wij gedenken met dankbaarheid zijn inspira tie en toewijding voor de stichting van de School van Paron. Met de bede van goddelijke vertroosting ln Christus voor de familie, in het bijzonder voor zijn Echtgenote, Zoon, Schoondochter en kleinkinderen, namens de Stichting 'Vrienden van Paron'. Dr. N. J. V. Eikema Hommes, voorz. F. C. Meijster, secr.-penn. Mej. H. Henkemans, adm.trlce. Rotterdam, 28 juni 1975. De Gereformeerde kerk van Antwerpen heeft met ontroering kennis genomen van het zo plotseling overlijden van haar vroegere predi kant Ds. H. J. Winter em. pred. van de Geref. kerk van Parijs. Met grote dankbaarheid gedenkt zij het feit dat hij van 1930-1946 met zijn gaven van hoofd en hart zegenrijk in haar midden heeft mogen arbeiden. Zijn Vrouw en Kinderen bidden wij Gods na bijheid toe. Namens de kerkeraad: Ds. G. Mulder, praeses; B. Deddens, scriba. Antwerpen. 28 juni 1975. Psalm 145:6. (oude berijming). Op Zijn tijd nam de Heere van ons onze lie ve zeer zorgzame Vader, Groot- en Overgroot vader, Broer, Zwager en Oom Arie Plugge weduwnaar van Arendje de Mos. ln de gezegende ouderdom van ruim 84 jaar. Uit aller naam: M. de Zwart-Plugge. Scheveningen, 29 juni 1975. Sloepstraat 65. Corr.adres: Jan van Houtstraat 58. Geen bezoek aan huis. Gelegenheid tot condoleren woensdag- en donderdagavond van 7-8 uur in rouwcentrum Scheveningen ,,'t Statenhuys", Statenlaan 78 De bijzetting in het familiegraf zal plaatsvin den vrijdag 4 Juli om 12.30 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Kerkhoflaan. Vertrek vanaf ..'t Statenhuys" om 12.10 uur. Tot onze grote ontsteltenis ontvingen wij het droeve bericht van het plotseling heengaan van onze zeer geliefde Broer en Zwager Hans (J. Ch.) Hoekendijk op de leeftijd van 63 Jaar. Hoogleraar van het Union Theological Semi nary te New York. "Ik ben de opstanding en het leven: wie in MIJ gelooft zal leven, ook al is hij gestorven" (Joh. 11 25). De begrafenis heeft inmiddels al plaats gehad te New York op 26 juni. Zwolle: K. Hoekendijk E. Hoekendijk-la Rivlère S. C. de Lange-Hoekendijk C. J. de Jong-Hoekendljk A. de Jong D. P. Hulsbergen-Hoekendijk P. Ruys-Hoekendljk M. L. Timmerman-Hoekendijk H. R. Timmerman Baarn Rotterdam: Den Haag: Australië: Heerde: Op zondag 29 juni 1975 heeft de Here na een langdurige ziekte uit zijn lijden vérlost en tot Zich genomen mijn lieve Man, onze Vader. Opa. Broer en Zwager Cornelis Marinus van Rietschoten op de leeftijd van 70 jaar. Nochthans zal ik juichen in de HERE, jubelen in de God van mijn heil. Habakuk 3:17 t/m 19. Uit aller naam: H. G. van Rietschoten-van Loenen. Arnhem, Karei Doormanstraat 67. Geen bloemen. Vader Is opgebaard in de rouwkamer van het Protestantsch Begrafenisfonds, Rietgracht- straat te Arnhem. Gelegenheid tot bezoek aan de rouwkamer van 17.00-19.30 uur, ingang Singelstraat. De rouwdienst wordt gehouden op donderdag 3 juli 1975 om 10.15 uur in de Chr. Geref. kerk. Parkstraat, waarna de begrafenis om 11.30 uur zal plaatshebben op de algemene be graafplaats „Moscowa" te Arnhem. "Hoop op God, want ik zal Hem nog loven, mijn Verlosser en mijn God!" Psalm 43 5 b Na een moedig doorstane ziekte heeft de Here tot Zich genomen mijn lieve Man, onze zorg zame Vader en Opa Johannes van Erkel op de leeftijd van 80 jaar. Moordrecht: H. E. van Erkel-Kapteijn L. Verboom-van Erkel B. Verboom Boskoop: R. van Leersum-van Erkel W. van Leersum Angela, Robbie Moordrecht. 29 juni 1975 Schielandstraat 110 De overledene is opgebaard in de "Zespunt", Molenlaan te Moordrecht. Condoleantiebezoek daar dinsdagavond van 7.30-8.30 uur. Na de rouwdienst, welke gehouden zal worden D.V. woensdag 2 juli a.s. te 11.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Molenlaan te Moordrecht, zal de teraardebestelling plaats hebben te ca. 12.00 uur op de Algemene Be graafplaats te Moordrecht. Geen bloemen. De Here bewaart de eenvoudigenik was verzwakt maar Hij heeft mij verlost. Keer weder, mijn ziel, tot Uw rust, om dat de Here u heeft welgedaan. Psalm 116 6. 7 Op zondagmorgen, 29 juni 1975, ging in tot het feest van zijn Heer mijn lieve Man, onze lieve Pappa en Opa Wouter Jonker optie leeftijd van 63 jaar. Wij treuren, maar niet als degenen die geen hoop hebben. A. Jonker-de Boer Schermerhora: Apeldoorn: Mats Vlaanderen-Jonker Wim Vlaanderen An ja, EVellne, Wouter, Mirjam Sassenheim: Ans Pluimers-Jonker Frits Pluimers Jeroen, Martijn Heerhugowaard: Eva Dijkstra-Jonker Wijnand Dijkstra René, Eric, Jasper MonnlckendamHans Jonker Ageeth Jonker-Veldman Sebastiaan, Sander Broers, zusters en verdere familie. De dienst van Woord en Gebed zal plaats vinden woensdag 2 juli a.s. in de Gereformeer de Kerk te Schermerhorn om 14.00 uur, voor ganger Ds. W. Doff. Hierna zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Schermer horn. Gelegenheid tot condoléance dinsdag van 19.00 tot 20.00 uur aan huis Schermerhorn, West einde 90. Heden is van mij heengegaan mijn trouwe Man Christiaan Herman Hietkamp Echtgenoot van M. A. Boot in de ouderdom van 86 jaar. Gorssel: M. A. Hietkamp-Boót. Gorssel, 27 juni 1975 Verpleeghuis "Gorslo", Zutphenseweg 22. De teraardebestelling zal plaatsvinden dins dag 1 juli 1975 om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Gorssel. Geen bezoek Geen bloemen. Gelegenheid tot condoleren na de teraarde bestelling op de begraafplaats. De Here heeft tot Zich genomen onze zeer geliefde Broer, Zwager en Oom Roelof Ubels in de ouderdom van 83 jaar. Weduwnaar van F. v. d. Goot, eerder van T. Wiersema. Psalm 68 7 nieuwe berijming. Grijpskerk: G. Brouwer-Ubels B. Ubels Bedum: Heerde R. Ubels Th. J. P. Ubels-Wedeven Neven en nichten. Groningen, 26 juni 1975 Snelliusstraat 64 Het Bestuur van het Produktschap voor Groenten en Fruit heeft met grote verslagen heid kennis genomen van het plotselinge overlijden op 26 juni van de heer D. J. A. M. van Arcken Officier in de Orde van Oranje-Nassau Officier dans l'Ordre du Merite Agricole Sedert 1958 voorzitter van het produktschap. Op verzoek van de familie is aan dit over lijden geen bekendheid gegeven voor de cre matie, welke op 30 juni heeft plaatsgevonden. Namens het bestuur: H. A. G. Reijnders, plv. voorzitter. K. Ton. secretaris. 's-Gravenhage, 30 Juni 1975 H. W. DAMES Kruisstraat 19. Tel. 023-320431 Haarlem (bij de Ridderstraat) Architekt gevestigd in het noorden van het land. wenst tijd vrij te maken voor bepaald projekt. zoekt kontakt met jong kollega met ideële inslag. Brieven onder nummer 5248 T rouw A'dam. ZETTEN (Betuwe) Heldring College chr. scholengemeen schap voor atheneum en H.A.V.O. Mammoetstraat 3 Vraagt per 1 augustus 1975 Nederlands 17 lesuren Sollicitaties z.s.m. te richten aan de rector drs. C. M. v. d. Berg. Postbus 2, Zetten. Tel. 08880-1544 (thuis 2171). TA'N KCAcMTBN A4(X?cn z£= YAH h\3h{ KLEK^N MOE=TEN -ZB >vfb de krant helpt u op weg Bestuur Oranjeparkflat Soestdijk Schriftelijke sollicitaties worden ingewacht bij de se cretaris. Oranjeparkflat. Vredehofstraat 30. Soestdijk. HET ZENDINGSCENTRUM te Baarn zoekt voor de afdeling direktie-sekretariaat en het sekretariaat van het Centraal Orgaan van de Zending. Voor deze funktie denken wij aan iemand van ongeveer 20 a 25 jaar met tenminste de diploma's MAVO. typen en steno en capaci teiten om te notuleren. Het Zendingscentrum zal tot ongeveer de cember 1975 worden ondergebracht in het nieuwe Dienstencentrum van de Gerefor meerde Kerken te Leusden. Sollicitaties te richten aan de direktie van het Zen dingscentrum, Wilhelminalaan 3. Baarn, tel. 02154- 4051. Als u langer dan een week met vakantie gaat en Trouw ook op uw vakantie-adres wilt ontvangen, dan verzoeken wij u onder staande bon duidelijk en volledig ingevuld aan ons op te sturen (telefonisch kunnen wij helaas geen vakantie-adressen aanne men). Wij moeten u er wel op attent maken, dat de aflevering van dagbladen in zuidelijke landen (Italic, Spanje, Joegoslavië' enz.) over het algemeen zeer veel te wensen over laat. Wij kun nen hiervoor dan ook geen verantwoordelijkheid aanvaarden. Schrijf op de envelop: Trouw V.A., Antwoordnummer 2792, Amsterdam. Er hoeft geen postzegel op. Zend de bon uiterlijk 3 weken voor het ingaan van uw vakantie Naam abonnee... Voorletters Adres Woonplaats ...huisnr... Wij zijn op ons vakantie-adres op vertrekken van ons vakantie-adres op Ons vakantie-adres is: camping, pension, hotel (datum) (datum) postdistrict land... Voor toezending zijn de portokosten, naar het buitenland 6,per week en voor luchtpostverzending in Europa 8.per week. Ter voldoening van deze kosten ontvangt u een acceptgiro kaart. Wilt u uitsluitend deze kaart gebruiken? bE BEZORGER '65iE5QSï7GSwiïE tees 0£ x>ags_ij tos IH tlEKRMfn.-CWW. over mun vrouw maarte bB BEZORGER wlljij ook kranten man woroen ventje? LAAT'rMAAROlrUe ftoofjx.v/ant er zurt Nog negen wachten b£N vöèfide. CE CÏZORGER Bon voor inlichtingen Adres:. Plaats:. In open enveloppe tonder poetaci C.N.V.- Antwoordnr. 1096 Utrecht IDDDDD Heden nam God tot Zich onze lieve Schoon zuster en Tante Alida Kuiper op de leeftijd van 83 jaar. Psalm 23. Uit aller naam: Familie Coljée-Kuiper. Arnhem. 28 juni 1975 Geref. Bejaardencentrum "Presikhaaf" Condoléance-adres: Mariaweg 38. Oosterbeek. Op woensdag 2 juli wordt om 13.30 uur een rouwdienst gehouden in het Geref. Bejaar dencentrum, Laan van Presikhaaf 7. waarna de teraardebestelling om 14.30 uur zal plaats vinden op de algemene begraafplaats "Mos cowa" te Arnhem. Zij is verlost, God heeft haar welgedaan. Heden overleed na een langdurige ziekte onze lieve Zuster Lijdia de Haan-Kuivenhoven op de leeftijd van 88 jaar echtgenote van G. N. de Haan. J. M. Star-Kuivenhoven J. Star N. Tijsterman-Kuivenhoven J. Tijsterman H. Kuivenhoven A. Kuivenhoven-de Haan Rijnsburg. 29 juni 1975 Zandlaan 11 IN PLAATS VAN KAARTEN Het medeleven door u betoond in gesprekken, brie ven of door uw aanwezigheid tijdens de rouwdienst en de teraardebestelling van mijn Man en onze Pappa Evert Hegeman heeft ons diep getroffen en is ons tot grote steun geweest. Wij danken u hiervoor hartelijk. M. J. Hegeman-van Beveren en kinderen. Noordwijk. juni 1975 Herenweg 17 Enige en algemene kennisgeving, in de ouderdom van 92 jaar ging van ons heen onze Zuster, Schoonzuster en Tante Geertruida Johanna van Daalen Uit aller naam: Naaldwijk: G. van Dalen. Den Haag, 29 juni 1975. Huize 'Deo Volente', Celebesstraat 80. Geen bezoek. De rouwdienst wordt D.V. gehouden woens dag 2 juli a.s. in de aula van de Alg. Begraaf plaats, Geestweg te Naaldwijk. Aanvang van de dienst om 14.00 uur, waarna de teraardebestelling aldaar zal plaatsvinden. Uit onze familiekring nam de Heer tot Zich. onze ge liefde Schoonzuster Marie van Alkemade- Dubbeldam Cannes: H. D. van Alkemade C. van Alkemade-Mica Amsterdam: G. P. J. van Alkemade C. H. van Alkemade- Kwakkelsteln Dordrecht: A. M. C. Vermeij-Van Alkemade Rotterdam: D. A. van Alkemade H. A van Alkemade-Van der Zwaai Den Haag: W. van Alkemade C. E. van Alkemade- Guurtnk H. HEROLD Het boek dat u de soorten leert kennen «n alles ver telt over do verzorging en vermeerdering. Met foto's, geb.f 15.90. Verkrijgbaar In de boek handel. L. J. VEEN WAGENINGEN Waterschap Duurswold Uitslag verkiezingen De voorzitter van het Hoofdbestuur brengt ter algeme ne kennis, dat bij de op 23 juni 1975 gehouden verkie zingen van 8 leden van het Hoofdbestuur en 28 leden van de Onderdeelsbesturen van het waterschap de na volgende personen zijn verkozen: 1e Onderdeel: Lid van het Hoofdbestuur, tevens voorzitter van het On- derdeelsbestuur: A. Ritsema te Middelbert. Leden van het Onderdeelsbestuur: F. van Hemmen te Roodehaan. T. K. Boschma te Harkstede. A. J. Schrage te Engelbert. 2e Onderdeel: Lid van het Hoofdbestuur, tevens voorzitter van het On derdeelsbestuur. K. H. Tepper te Harkstede. Leden van het Onderdeelsbestuur: Th. Romeling te Westerbroek. B Nijburg te Harkstede. H. S. Kemplnga te Harkstede. 3e Onderdeel: Lid van het Hoofdbestuur, tevens voorzitter van het On derdeelsbestuur: F. Janssens te Slochteren. Leden van het Onderdeelsbestuur: J. Westers te Kolham. T. van Calker te Kolham. A. Veldman te Slochteren. C A. J. van Winden te Sappemeer. J. Bosma te Slochteren. 4e Onderdeel: Lid van het Hoofdbestuur, tevens voorzitter van het On derdeelsbestuur: H. C. v.d. Ark te Slochteren. Leden van het Onderdeelsbestuur: A.G de Boer te Siddeburen. N. B. Klimp te Helium. S. Wijngaard te Helium. 5e Onderdeel: Lid van het Hoofdbestuur, tevens voorzitter van het On derdeelsbestuur: Tj. Diekema te Steendam. Leden van het Onderdeelsbestuur: O. Bosman te Siddeburen. H. Veltman te Helium. K. Louters te Schildwolde. E. J. Wicherts te Siddeburen. D. K. Bos te Wagenborgen. E. J. Brons te Wagenborgen. 6e Onderdeel: Lid van het Hoofdbestuur. teverw voorzitter van het Onderdeelsbestuur: H. A. Blaauw te Weiwerd. Leden van het Onderdeelsbestuur: M. J. Drijverte Appingedam. - H. T. Dieters te Tjuchem. F. Hageman te Weiwerd. 7e Onderdeel: Lid van het Hoofdbestuur, tevens voorzitter van het On derdeelsbestuur: P. E. J. Bontekqe te Lageland. Leden van het Onderdeelsbestuur: H. T. Ritsema te Overschild. J. W. Nienhuis te Overschild. J. Fluks te Lageland. E. T. Doornbos te Slochteren. A. Kroon te Overschild. H. J. Freije te Harkstede. SIDDEBUREN, 25 juni 1975. De voorzitter voornoemd: Th. B. Klimp. personeel gevraagd THUISWERK AANGEBODEN! (Wij verkopen u géén thuiswerkgids o.i.d.). Verdiensten 50 tot 150 p.w U moet beslist telefonisch be reikbaar zijn. Schrijf naar Tele Cosmic. Wal 10a, Eindhoven. (Antwoordzegel insl. s.v.p.). T002 onderhoud en reparatie Klein zelfstandige biedt zich aan voor behang- en witwerk. Behan gen 5 per rol. Witwerk a 2 per m2. schilderwerk uiterst voorde lig. Vrijblijvende prijsopgave. Tel. 070-987054. T009 hA. UACO DAKBEDEKKINGSBEDRIJF Repareren en vernieuwen van alle daken en goten door heel Neder land. Geheel vrijblijvend. Geen voorrijkosten. Tel. 020-794109 en 448767 of 05970-4233. 0009 zaken en hypotheken, verzekeringen EURO-ADVIES voor schuldenregelingen, lenin gen en al uw verzekeringen. Tel. 020-167040. T011 meubilair en huisraad BANKSTELLEN uit eigen fabriek. Grote sortering kwaliteitsstoffen. 5 jaar garantie op binnenwerk. Norm. prijs 1400 voor 795. DEM Meu belfabriek. Toonzalen: Culemborg: fabriek Houtweg 8. Amsterdam-N., Zonneplein (Tuindorp-Oostzaan). Den Haag. Weimarstr. 263. Nieuw Loosdrecht. Oude Molenmeent 4 (achter de Knorfabriek Hilversum). Sliedrecht. Rivierdijk 432. Voorhout. Loosterweg 5. Geopend di. t.e.m. za. tot 18 u.. op koopavond tot 21 u. Voor alle inlichtingen; Culemborg 03450-2602. T012 t.v., radio, muziekinstr. enz. YAMAHA ORGELS Bij Technical vindt u de complete collectie Yamahaorgels van 2425 tot 41.470. Op alle Yama ha-orgels 5 jr voll. garantie. Inruil en financiering mogelijk. TECHNICAL Veenendaal. Prins Bernhardlaan 2 —4. tel. 08385-11322 en 11083. Eindhoven. Hoogstraat 49, tel. 040-446656. T014 vakantie en rekreatie TOURISTEN MOTEL OTTERLO Hoge Veiuwe 2 tot 7 pers. vak. won. met c.v. en t.v. Plaats na 2 aug.-sept. gered, prijs. Inl. tel. 05233-752. T023 Wejk net gezin is bereid v. 11 t.m. 27-7 op onze HUISDIEREN te pas sen. Gratis bew vrij huis. Ken- nism. vooraf. G. Vonk. Bredeweg 3. Randwijk (Gld.)T023 Te huur van 4 tot 21 juli LAND HUIS midden in bosr. gebied (N.8.) 400 p.w. Tel. 04970-3563. UW BIJBEL beter leren kennen? Wordt dan lid van onze Bijbelclub „De Open Poort Postbus 105, Hoogeveen. Tel. 05285-477. T031 Door annulatie alsnog TE HUUF compl hoekwon, m. vrij uuzich van 6 juli t.m. 15 aug. Zeer water rijke omg. plm. 15 min. v. Zwolli en Giethoorn, ƒ200 p.w. Tel 05209-1974. T02: Dames, unieke zomeraanbiedim nu BONTMANTEL kopen en 20 pc korting verdienen!!! Gratis bewa ren en a.s. winter pas betalen. N nog volledige keus collectie 197J Het Bontpaleis. Hoogstr. 153. Rol terdam-C. tel. 010-143337. Reis geld terug bij koopll T02. RECHERCHEBUREAU DEJONG Hertog Albrechtstr. 60. Bovenkar- spel. Tel. 02285-3809. Controle van personen, privé be waking en begeleiding, privié-de tective uitstekende juridische be geleiding. Alle opdrachten dag c

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 14