de verpleging heeft u nodig middenkader -+. 4 naaiderheem MORET LIMPERG Secretaresse voor de directie van het produktiebedrijf Schiphol «SKGïïiEa-nflFay enthousiaste vertegenwoordigers ervaren secretaresse STICHTING TEHUIZEN SONNEHEERDT ASSISTENT KOK/ KOOKSTER OBSERVATIEKLINIEK "DE EDERHORST' Z-verpleegkundigen bent u een psychiatrisch verpleegkundige en wilt u zich verder ontplooien? PSYCHIATRISCH CENTRUM ZON EN SCHILD TE AMERSFOORT verpleegkundige hoofd verpleging a Verpleeghuis 'Rosendael' verpleegkundige ZON en SCHILD psychiatrisch verpleegkundige hoofd bezigheidstherapie bezigheidstherapeuten kreatief therapeut(e) TROUW/KWARTET ZATERDAG 28 JUNI 1975 In dit produktiebedrijf vindt o.a. de produktie plaats van de F27 en F28 verkeersvliegtuigen, bestemd voor internationale luchtvaartmaatschap pijen, verspreid over de gehele wereld. Door het vertrek van de tegenwoordige secretaresse zoeken wij op korte termijn een opvolgster die bereid is te werken voor een tweehoofdige directie (directeur en adjunct-directeur). De werkzaamheden bestaan o.m. uit het bijhouden van agenda's, uittypen van rapporten en notuleren in vergaderingen. Voor deze functie achten wij een middelbare opleiding en/of gelijk waardige ervaring opgedaan in de praktijk noodzakelijk. Zij die geïnteresseerd zijn in een leuke afwisselende baan in de vliegtuigindustrie en aan genoemde voorwaarden menen te kunnen voldoen, verzoeken wij een sollicitatie brief te zenden aan de afdeling personeelszaken, onder nr. 114-V.099. postbus 7600, Schiphol-Oost. Inlichtingen kunnen telefonisch worden ingewonnen onder nr. 020 - 73 10 44. toestel 1433 (mej. Cazander of dhr. Beekman). een nederlandse onderneming binnen een internationaal concern - met tal van activiteiten in de vliegtuig en ruimtevaartindustrie LWüst Zn. B.V. Importeur van elektronische consumentenartikelen voor de Europese markt. Met bekende merken als Pioneer, Marlux, Copal, Silver e.d. neemt zij een vooraanstaande positie in. Wij groeien snel. Daarom hebben wij thans plaats voor enkele voor diverse rayons in Nederland. Ervaring in de branche is een plus punt doch geen noodzaak. Wel verwachten wij van hen een opti male verkoop. Daar stellen wij dan een prima salaris tegenover en uit stekende secundaire voorzienin gen. Geïnteresseerden verzoeken wij hun schriftelijke sollicitatie, ver gezeld van een pasfoto, te richten aan: Import Exportbedrijf L.Wüst &Zn. B.V. Afd. Personeelszaken. De Flinesstraat26, Amsterdam. Ten behoeve van enkele vennoten zoeken wij op korle termijn een representatieve en accurate ervaren secretaresse, die tenminste een middelbare schoolopleiding heeft genoten en kan terugzien op enige jaren ervaring als directie-secretaresse. Zij dient ook de moderne talen voldoende te beheèrsen en een goede steno- en typevaardigheid te bezitten. Nadat zij is ingewerkt, zal zij in deze functie o.m. de correspondentie verzorgen, relaties ontvangen, de agenda regelen en het vennotenarchief beheren. Aangezien zij ook veel contacten onderhoudt op verschillend niveau, verwachten wij van haar voldoende eigen initiatief en tactvol optreden. Degene, die aan bovengenoemde eisen voldoet, kan uiteraard rekenen op een goed salaris en emolumenten. Wanneer u geïnteresseerd bent, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie met vermelding van opleiding, ervaring en leeftijd te richten aan MORET LIMPERG, t.a.v. de heer W. A. van Asselt. afdeling Personeelszaken, Prins Willem Alexanderlaan 1419 te Apeldoorn. KENNISGEVING De Tweede kamer voor geschillenbehandeling uit gedeputeerde staten van Utrecht maakt bekend, dat zij op maandag, 25 au gustus 1975 ten provincie- huize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergadering zal behan delen het beroep op grond van artikel 55 der Wet autovervoer personen van een ingezetene der ge meente Veenéndaal. KENNISGEVING De Tweede kamer voor geschillenbehandeling uit gedeputeerde staten van Utrecht, maakt bekend, dat zij op maandag, 8 september 1975, ten pro vinciehuize, Achter St. Pieter 20 te Utrecht, in openbare vergadering zal behandelen beroepen op grond vanartikel 41 van de Algemene bijstandswet van ingezetenen der na volgende gemeenten. 9.30 en 9.40 uur Utrecht; 9.50 uur Vinkevcen en Waverveen; 10.00 uur Amersfoort; 10.10 uur Abcoude; 10.20 uur Baarn; 10.30 en 10.40 uur Soest. ERMELO In onze tehuizen waar zowel jonge als be jaarde blinde bewoners gehuisvest zijn, vra gen wij voor de centrale keuken een die zich wil inzetten om met de' overige collega's zo'n 175 tot 200 maaltijden (waar onder tientallen diëten) per dag te bereiden, en die reeds enige ervaring heeft om de kok bij zijn afwezigheid te vervangen. Deze functie biedt de mogelijkheid om na verloop van enkele jaren, onze kok als hoofd van de keuken op te volgen. In voorbereiding is de overschakeling op het regeneratie systeem met de daaraan verbon den andere voedselverdeelorganisatie. Sollicitaties schriftelijk te richten aan de directeur, Putterweg 140 te Ermelo. Kliniek voor onderzoek en kortdurende behandeling van kinderen met een stoornis in hun geestelijke ontwikkeling. Horalaan5 - Postbus 68 - Ede - telefoon (08380) 19118 «sHEEREN LOO Binnenkort ontstaan in onze paviljoenen met 24 kinderen, leeftijdsgroep 4-12 jaar, vacatures voor Hun taak zal bestaan uit het dagelijks observeren, verzorgen en opvoeden van een leefgroep van 4 kinderen en de begeleiding van leerling Z-verpleegkundigen bij deze groep. Vereist worden: goede contactuele eigenschappen het kunnen werken in teamverband i positief christelijke levensovertuiging Inlichtingen worden telefonisch verstrekt door l H. Koster, verpleegkundig adjunct-directrice. Schriftelijke sollicitatie met vermelding van levensloop aan de geneesheer-directeur. Ons centrum wil een aantal psychiatrisch verpleegkundigen in de ge legenheid stellen via funkties in het ervaring op te doen, nodig voor een leidinggevende funktie. Van het kader verwachten wij, dat het leiding geeft aan de ver anderingsprocessen die binnen de verplegingsdienst aan de orde zijn. Bij de plaatsing kan rekening ge houden worden met de wensen van de kandidaten. Wel menen wij als eis te moeten stellen, dat men bereid is zich ook theoretisch verder te bekwa men. Wilt u nadere informatie, dan kunt u zich richten tot hoofd ver plegingsdienst (tst. 301 Sollicitatiebrieven kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033 - 3 85 34. uitgaande van de vereniging ned. herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken. Voor onze polikliniek rheuma, waar een tiental mensen werkzaahi zijn, vragen wij zo spoedig mogelijk een Zij (hi)) heeft de organisatie en leiding van de rheuma-polikiiniek. Verder behoren o m. tot haar (zijn) taak het maken van E.C.G.'s, het doen van venapuncties en het geven van intra-arliculaire miecties. De werktijden zijn van ma. t/m vr.. van 8.30 tot 16 30 uur. Kandidaten met enige ervaring in een polikliniek opgedaan, genieten de voprkeur. Afhankeli|k van capaciteiten en ervaring is aanstelling in de rang van 1e verpleegkundige mogelijk. De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig ons rechtspositieregelement. Voor inlichtingen kunt u zich richten tot Zr.A. W. op den Brouw, tst. 333. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de personeelsdienst, de heer J. H. Volkers. DR. DANIEL DEN HOED KLINIEK Groene Hilledijk 301, Rotterdam-24. De Dr. Daniel den Hoed Kliniek en het Rolterdamsch Therapeutisch Instituut, met een totaal van ca. personeelsleden, nemen een belangrijke plaats het gebied van klinische en poliklinische behandeling van patiënten met gezwelsziekten en met rheumatische aandoeningen. Door beide wordt tevens research verricht. tmsch Radio 650 s ndeling ..Rosendael" is nieuw, uitstekend geoutilleerd en biedt plaats aan 204 jonge en oudere somatisch zieken. Er is een unit voor de dagverpleging van 18 patiënten. Voorts zeer moderne voor zieningen en therapieën, gericht op reaktivering. Verpleeghuis „Rosendael" behoort tot de Stichting Kabu (Katholieke Bejaardenhuisvesting Utrecht). Vakante funktie bij Verpleeghuis „Rosendael" in Utrecht, waarvoor wij kontakt zoeken met een eryaren verpleeg kundige die in het bezit is van het diploma A, een voltooide stafopleiding en ruime leidinggevende ervaring in een ziekenhuis. Gezien de plannen tot uitbreiding met een psycho geriatrische afdeling wordt het bezit van een diploma B-verpleging, naast het vereiste-A-diploma, op prijs gesteld. Hem of haar wacht een veelzijdig takenpakket, bestaande uit o.a. de koördinatie van verpleegkundige werkzaamheden op de afdelingen en het adviseren van de direktie inzake de verpleegdienst en de organisatorische en personele vraagstukken. Belangstellenden worden uitgenodigd hun schriftelijke sollicitatie te richten aan de direktie van Verpleeghuis „Rosendael Indusdreef 5. Utrecht. Tel. (030) 61 38 44 Op onze polikliniek kunnen wij op korte termijn plaatsen een Naast de bekende poliklinische werkzaamheden assisteert zij op de endoscopie- en radiumkamer. De werktijden zijn van 8 00 uur -17.00 uur (1 uur pauze) vanjna. t/m vr. Uw schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan het hoofd van de personeelsdienst, de heer J. H. Volkers. ROTTERDAMSCH RADIO THERAPEUTISCH INSTITUUT Groene Hilledijk 301, Rotterdam-24. Tel.: 010-85 77 00. De Dr. Daniel den Hoed Kliniek en het Rolterdamsch Radio- Therapeutisch Instituut, met een totaal van ca. 650 personeelsleden, nemen een belangrijke plaats in op het gebied van klinische en poliklinische behandeling van patiënten met gezwelsziekten en met rheumatische aandoeningen. Door beide wordt tevens research verricht. ph Psychiatrisch centrum te AMERSFOORT uitgaande van de vereniging ned.herv. stichtingen voor zenuw- en geesteszieken In ons centrum, start 1 augustus a.s. weer een 3-jarige opleiding tot. Voor deze opleiding zijn nog enige plaatsen open (even als voor de opleiding die 1 november a.s. begint). Die vakken die je in het theoretische deel van de oplei ding krijgt, zijn boeiend en praktijk-gericht (o.a. psychia trische verpleegkunde, psychiatrie, psychologie en an- dragogie). De opleiding staat open voor meisjes en jongens vanaf 17 Vz jaar, die een havo-, mavo-, inas- of een gelijkwaar dig diploma hebben. Wie nog geen 17 Zi jaar is, kan toch komen praten. Als deze advèrtentie je belangstelling heeft gewekt, bel j of schrijf dan naar de afdeling personeelszaken, Utrechtseweg 266 te Amersfoort, tel. 033 - 3 85 34. In Maarden,aan de rand van het Gooi,staat het nieuwe verpleegte huis Naarderheem.In april zijn de eerste patiënten opgenomen. Dit moder- derne verpleegtehuis biedt plaats aan 120 somatisch zieken en 60 psycho-geriatrische patiënten,die ieder een eigen afdeling bezigheids therapie hebben. Voor de opbouw van deze afdelingen zoeken wij een in het bezit van diploma bezigheidstherapie van een van de erkende opleidingen of het diploma Middeloo; het leidstersdiploma strekt tot aan beveling. Van ons toekomstig afdelingshoofd verwachten wij dat zij kan samenwerken in teamverband-met alle andere disciplines in ons huis door een goed overleg de andere mede werkers laat delen in de verantwoorde lijkheid over voldoende ervaring beschikt orri mee vorm te kunnen geven aan de afdeling ervaring heeft in een soortgelijke funktie in het bezit van diploma bezigheidstherapie van eén van de erkende opleidingen. in het bezit van diploma Middeloo of gelijk waardige opleiding Van de twee laatstgenoemden verwachten wij dat zij kunnen samenwerken in teamverband met alle andere disciplines In ons huis aktief willen meewerken aan de opbouw van deze afdelingen Part-time dienstverband is mogelijk, terwijl wij binnenkort met een crèche hopen te starten. Gezien het karakter van ons huis verwachten wij van belangstellenden een positief christe lijke levensovertuiging Salariëring volgens de N.Z R normen, pensioen regeling via P.G.G.M. Indien gewenst is huisvesting in onze perso- neelsflat mogelijk. Uw brieven kunt u richten aan Zr. A. van der Sluis, verpleegkundig-direktrice. die ook bereid is telefonisch eventueel nadere inlichtingen te geven. Telefoon: 02159 - 46347 prot chr centrum voor verpleging en reaktivering \an chronisch zieken in gooi-noord. amersfoortsestraatweg 1 - naarden - tel. 02159 - 46347

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 18