de verpleging heeft u nodig 3 Y A Verpleegkundigen poot je niet zómaar ergens neer. verpleegkundigen fysiotherapeute) ZIEKENHUIS IJ groot-schuylenburg Holyz ENSCHEDE 'BLOEMENDAAL' wnd eerste verpleegkundige zeister ziekenhuis prot. chr tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" Bennekom VERPLEEGKUNDIGEN Waarnemend- hoofdverpleegkundige té dige/ leerling röntgenloborante ziekenhuis lïevensberg bergen op zoom HOOFDDOCENT(E) ziekenhuis Ziekenzorg vraagt VERPLEEGKUNDIGEN, FYSIOTHERAPEUTCE) prot chr centrum voor reaktivering van langdurig lichamelijk zieken "De Halderhof" Bennekom TROUW/KWARTET ZATERDAG 28 JUNI 1975 i Het verpleegtehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof" maakt deel uit van ons ziekenhuiscomplex. "De Breukelderhof' wil voor haar ruim 160 bewoners een echt "thuis" zijn. Daarom wordt in goede sfeer ge tracht om gezamelijk een zo'n prettig mogelijk leef- en werk klimaat voor bewoners en personeel te scheppen. Wij zoeken op korte termijn coördinerend hoofdverpleeg kundige Samen met de verpleegkundig- direktrice heeft de coördinerend hoofdverpleegkundige de dage lijkse leiding over de 5 afdelingen van "De Breukelderhof", waar behalve verzorging en verpleging van de bewoners de praktijkop leiding tot ziekenverzorgende plaats vindt. De theoretische opleiding wordt verzorgt door de tot ons zieken huiscomplex behorende prot. chr. school voor verplegenden en verzorgenden. Naast de diploma's ziekenver pleging A en B en de stafopleiding achten wij oprechte belangstelling voor de verzorging en verpleging van psychisch gestoorde bejaarden onmisbaar. Ook vraagt de funktie behalve leidinggevende en organisato rische kwaliteiten goede kontak- tuele eigenschappen. Wij zoeken op korte termijn kontakt met belangstellenden van prot. chr. levensovertuiging. Inlichtingen worden gaarne ver strekt door de verpleegkundig- direktrice, zr. D.J. de Knijff, telefoon 08389 - 91 01. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd Personeelszaken, de heerC.J. Michelsen, Edeseweg 118 Bennekom. In dit ziekenhuis kunnen nog enige worden aangesteld, die tenminste in het bezit zijn van het B-diploma. Zij worden belast meteen gerichte taak in een der gespecialiseerde af delingen. Desgewenst kunnen zij bij gebleken geschiktheid de opleiding tot groepsverpleegkundige volgen, om beter inzicht te krijgen in het werken met groepen. Gegadigden met een christelijke levensinstelling worden verzocht hun sollicitatie zo spoedig mogelijk te richten aan de Geneesheer-Directeur van fjF Psychiatrisch Ziekenhuis □o i Ermelo fcHEEREN LOO In onze inrichting voor de behandeling en verzorging van 800 zwakzinnige kinderen en volwassenen, wordt gevraagd een Hij/zij zal moeten helpen inhoud te geven aan de behandeling van en goed moeten kunnen omgaan met de motorisch gehandicapte zwakzinnige. De werkzaamheden omvatten: - behandeling op de afdeling en in de paviljoenen - hydrotherapeutische behandeling in een apart hiervoor ingerichte ruimte van ons zwembadcomplex - het begeleiden van stagiaires fysiotherapie en Z-gedipiomeerden. Salariëring volgens rijksregeling; goede secundaire arbeidsvoorwaarden Bij voorkeur protestants christelijke levensbeschouwing. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door dhr. T. Hulzebos. hoofd afd. Fysiotherapie, tel. (05760) 60906. toestel 19 of 's avonds (05760) 38225. Schriftelijke sollicitatie kunt U zenden aan de geneesheer-directeur van de inrichting. Christelijke inrichting voor geesteszwakken Zutphensestraat 106, Apeldoorn Vereniging voor Ziekenhuisverpleging „DE PRINSENGRACHT" AMSTERDAM In ons ziekenhuis gelegen in het centrum van de stad komt binnenkort de functie vrij van vooreen intern-chirurgische afdeling. ling. Belangstellenden worden uitgenodigd zich voor sollicitaties en/of nadere inlichtingen te wenden tot de directrice. Prinsengracht 769, Amsterdam, tel. (020) 62122. Het protestants-christelijk „De Llchtenberg'-Amersfoort a) een verpleegkundige voor de afd. Recovery b) een gediplomeerd(e) assistent(e) of anaesthesie- verpleegkundige voor de afd. Anaesthesie c) een O.K. verpleeg kundige (mnl. of vrl.) of gedipl. O.K. assistent(e) Belangstellenden kunnen hun sollicitaties richten aan het hoofd Personeelszaken, Utrechtseweg 160, Amersfoort. prot dit tehuis voor psychisch gestoorde bejaarden "De Breukelderhof'Bennekom Ons centrum maakt deel uit van het komplex- Prot. Chr. Streekziekenhuis Bennekom. "De Breukelderhof" is een moderne laagbouw onderverdeeld in vijf afdelingen. De medewerkers van "De Breukelderhof" proberen gezamelijk voor haar 160 bewoners een zo prettig mogelijk leefklimaat te scheppen. Doordat een van onze medewerksters de pensioengerechtigde leeftijd bereikt, zoeken wij kontakt met iemand die haar plaats als afdelingshoofd In de rang van 1 e verpleegkundige in wil nemen. Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de direkte zorg voor 35 bewoners. De taak bestaat uit het plan nen van de werkzaamheden, het opleiden van leerling-ziekenverzorgenden en het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun familie. Gegadigden voor deze funktie dienen te beschik ken over het diploma ziekenverpleging A en B en daarnaast de bereidheid te hebben zich vanuit hun Prot.Chr. levensovertuiging in te zetten voor de verpleging van psychisch gestoorde bejaarden. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de Verpleegkundig Direktrice, Zr. D.J. de Knijff, telefoon 08389-91 01. Uw sollicitatie kunt u richten aan de heer C. J. Michelsen, hoofd personeelszaken, Edeseweg 118, Bennekom. In ons ziekenhuis kan op korte termijn een leerling-röntgenlaborante worden geplaatst. Leeftijd 18 jaar of ouder. Opleiding: Diploma HAVO/MAVO-4 met natuurkunde, wiskunde of een gelijk waardige opleiding. Salaris volgens gemeentelijke richtlij nen. Studiekosten worden grotendeels door ons vergoed. Huisvestingsmogelijkheid in de perso- neelsflat aanwezig. Sollicitaties en/of verzoeken om inlich tingen te richten aan de afdeling Perso neelszaken. Hnlucincpl .7 Vlaarrlinrien vl; Holysingel 3 Vlaardinoen Tel. 010 - 34 56 6- ziekenhuis vlaardingen Voor onze opleiding tot diploma A ziekenverpleging zoeken wij een Tot zijn/haar taak zal behoren o.a.: - geven van lessen - begeleiden van leerlingen bij hun studie - meewerken in het team van docenten - praktijk begeleidster aan de integratie theorie - praktijk. Kandidaten dienen te beschikken over het diploma zie kenverpleging A. een voltooide docentenopleiding en enige jaren ervaring in het lesgeven. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot Mw. C.Proost, verpleegkundig-direktrice. Uw sollicitatie kunt u richten aan afdeling personeelszaken. boerhaavepletn l tel(01640) 37980 interconfessioneel 360 bedden j Da's nogal logisch. 1 Een verpleegkun dige kan overal J terecht. Weet precies wat het salaris inhoudt. En het werk. Wie tegen een verpleegkundige praat, moet dan ook eerlijk zijn. Niet tevfcel beloven. Maar nuchter blijven. Als Tukkers zijn we daar van-huis-uit nogal goed in. k Dus daar gaan we: Ziekenzorg is een ziekenhuis als alle andere. Modern? Nee. Ouderwets dus? Ook niet. We gaan, al ruim 80 jaar lang, gewoon onje eigen gang. Met, héél doelbewust, de nadruk op de patiënt. De patiënt, die zorg nodig heeft. De verpleegkundige geeft 'm die. Daar is 't z'n vak voor. Een vak voor meestal jonge, enthousiaste mensen. En hén willen we iets beloven. Buiten het werk en het salaris om, want dat staat al vast. Onze vraag is: kent u Enschede? Ja, van F.C. Twente misschien, of van Teach In. Maar dat is Enschede niet. Tenminste, niet helemaal. Enschede geeft je de ruimte. Ruimte om te wonen en te léven. Groen, bossen en parken. Laagbouw en flats. Ontspanning en rekreatie. Terrasjes en bruine café's. Verpleegkundige in Ziekenzorg: een baen die je ligt, in een ziekenhuis als alle andere. Maar toevallig ligt dat ziekenhuis in Enschede. Als u dat de moeite waard vindt, kom dan eens praten. Neem er een dag de tijd voor. Telefonische informaties worden gaarne verstrekt door zr. J. Onis en zr. E. Oort, 053-320202 toestel 133 en 134. Schriftelijke sollicitaties/verzoeken om inlichtingen te richten aan de verpleegkundig direktrice, zr. J. Greven.De Ruyterlaan 5, Enschede. In dit ziekenhuis is plaats voor die reeds het A-diploma bezitten met de vereiste vooropleiding MAVO IV/HAVO-diploma. Zij kunnen als 2e-jaars leerling de opleiding in ons ziekenhuis gaan vol gen tot psychiatrisch verpleegkundige. Gestart wordt met een speciaal voor hen opgezet introductieprogram ma, waarin o.a. aandacht wordt geschonk^h aan gespreksvoering, psychiatrische verpleegkunde etc. 'Gegadigden met een christelijke levensinstelling worden verzocht spoedig te solliciteren. Telefonische informatie kan worden ingewonnen bij de heer G. Siemons, personeelszaken (tel. 03417 - 48 48 toestel 230). Aanmeldingen s.v.p. richten aan de Geneesheer-Directeur van r Psychiatrisch Ziekenhuis Ermelo Prot. Christelijk Psych. Ziekenhuis Den Haag - Loosduinen Binnenkort kan het team van onze afdeling fysiotherapie uitgebreid wor den. In verband hiermede zoeken wij een PARTTIME OF FULLTIME Gedacht wordt aan een medewerk(st)er, die geïnteresseerd is in het be handelen van psychiatrische patiënten. Sollicitaties of verzoeken om een oriënterend onderhoud kunt u richten aan de adjunkt direkteur personeelszaken, Monsterseweg 93, Den Haag- Loosduinen. Telefonisch kunt u inrichtingen vragen onder no. 070-254125, toestel 269. Op de kinderafdeling van het nieuwe Zeister ziekenhuis is plaats vooreen Om deze funktie zinvol te kunnen vervullen is de kinderaantekening vereist. Aanstelling vindt plaats in de rang van Verpleegkundige-A. Inlichtingen worden graag verstrekt door de verpleegkundige direktrice, zr. L. Oosterhoff, telefoon (03404) 28422. Sollicitaties te richten aan de afd. Personeelszaken van het ziekenhuis. Prof. Lorentzlaan 76, Zeist. zeist prof. lorentzlaan (03404) 28422 Ons centrum maakt deel uit van het complex Prot- Chr. Streek ziekenhuis Bennekom. De medewerkers van "De Halderhof" hebben gekozen voor samenwerking in teamverband om te proberen met haar 150 be woners en haar personeel een prettig leef- en werkklimaat te scheppen. "De Halderhof" is een modern ingericht anderhalf jaar oud gebouw waar aan de hoogste eisen voor een adequate behandelings wijze wordt voldaan. Voor één van de 5 afdelingen zoeken wij een afdelingshoofd in de rang van 1e verpleegkundige Als afdelingshoofd krijgt hij/zij de .direkte zorg voor 30 bewoners. De taak bestaat uit: het plannen van de werkzaamheden, het oplei den van leerling ziekenverzorgen den, overleggen in teamverband en het onderhouden van kontakten met de bewoners en hun familie. Gegadigden voor deze funktie dienen te beschikken over het diploma ziekenverpleging A of A en B en daarnaast de bereidheid hebben zich in te zetten voor de verpleging van langdurig zieken. Wij zoeken op korte termijn kon takt met belangstellenden van protestants christelijke levensover tuiging. Inlichtingen worden u graag verstrekt door de verpleegkundig direktrice, Z. H.E. Vaartjes, tel. 08389 - 91 01. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd personeelszaken, de heer C.J. Michelsen, Edeseweg 118, Bennekom. i/)j

Nieuwe Leidsche Courant | 1975 | | pagina 16